نمی گذاشت او. کتی هولمز‘ ex-boyfriend Jamie Foxx است که در گذشته او را در حالی که شعله جدید امیلیو ویتولو جونیور است که آینده خود را.

“کتی هیچ بیمار را به سمت جیمی اما او به طور کامل نقل مکان کرد و در از او و فقط فکر می کند از جیمی در اچ نوع از راه در حال حاضر” یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

خودی می افزاید که هلمز, 41, “خوشحال است که او می تواند به رایگان و راحت با رابطه او با امیلیو و نیاز نیست آن را به صورت خصوصی مانند گذشته او در رابطه با Jamie Foxx شد.”

Katie Holmes Has Moved on From Jamie Foxx Amid New Romance With Emilio Vitolo Jr
کتی هولمز, Jamie Foxx و امیلیو ویتولو جونیور شاتر (2); حسن نیت ارائه میدهد از امیلیو ویتولو/Instagram

این داوسون کریک آلوم و Foxx, 52, شروع, دوستیابی در سال 2013 اما نگهداری عاشقانه بسیار آرام است. در واقع ما به اشتراک گذاشته شده اولین عکس از آنها گرفتن دنج نزدیک به دو سال بعد در مارس 2015.

ما تایید خود تقسیم در ماه اوت سال 2019 پس از شش سال با هم. یک منبع نازل شده در آن زمان است که هلمز بود که همه چیز به پایان رسید.

فوکس اغلب آویزان کردن با زنان در طول رابطه اغلب جرقه حدس و گمان که او و Ray Donovan آلوم تا به حال نام آن واریز شده است. “آن بوده است سال های بسیاری از او پله با زنان دیگر” خودی گفت: در زمان فروپاشی است. “او بی احترامی و زندگی آنها متفاوت است. خود, مهمانی, راه های متناسب نیست با او به عنوان او را بر بالا بردن دخترش و کار.”

حتی زمانی که آنها در بیشتر جای پای محکم جفت ارز تا به حال محدودیتی برای آنها تا چه حد می خواست تعهد خود را برای رفتن. “کتی و جیمی زندگی بسیار خصوصی زندگی و قصد نگه داشتن آن است که راه” یک منبع گفت:” ما در ماه آوریل 2019. “آنها اصلا قصد گرفتن درگیر در هر زمان به زودی زیرا آنها خوشحال هستید که چگونه همه چیز در حال حاضر است.”

هلمز بود اول مربوط به ویتولو, 33, پس از آنها خال خال در تاریخ شام در سوهو در محله منهتن در سپتامبر 1. از آن پس زن و شوهر دیده شده است بسته بندی در PDA در سراسر شهر نیویورک از جمله در طول یک لاسی سفر به پارک مرکزی در روز پنج شنبه سپتامبر 17. این بتمن آغاز می شود بازیگر “کاملا سر بیش از پاشنه در عشق” با آشپز, با توجه به یک منبع.

هلمز قبلا ازدواج تام کروز از سال 2006 تا 2012. The exes به اشتراک گذاری یک دختر 14 ساله به دختر.

فوکس بخشی مرتبط شده است Kate Beckinsale, خواننده سلا Vave و مدل دانا Caprio پس از تقسیم شود.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de