واشنگتن — مستندات و اقدامات حفاظتی مانند گسترده پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس رانده اند آنفلوانزا عفونت به پایین ترین سطح خود, با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مطالعه.

نویسندگان این مطالعه می خواهیم چنین اقداماتی به باقی می ماند در محل به منظور حفظ آنفولانزا از بازگشت به آن را عادی می کند و با آب و هوای سرد است که به زودی رانندگی افراد در داخل خانه در سراسر ایالات متحده “اگر گسترده جامعه کاهش اقدامات همچنان در طول پاییز فعالیت آنفلوانزا در ایالات متحده ممکن است پایین باقی می ماند و فصل ممکن است با یکدیگر و یا با تاخیر” محققان نوشتن در مطالعه جدید.

مطالعه منتشر شده در روز پنج شنبه در CDC عوارض و مرگ و میر هفتگی گزارش خلاصه ای از آخرین یافته ها از آژانس. مطالعه نگاه آنفولانزا عفونت در آمریکا از اواخر سال 2019 زمانی که فصل آنفولانزا شروع به در اوایل سال 2020 زمانی که مستندات شروع سراسر کشور در پاسخ به کوروناویروس.

A nurse prepares an injection of the influenza vaccine. (Brian Snyder/Reuters)
یک پرستار آماده تزریق واکسن آنفلوانزا. (برایان اسنایدر/فردا نیوز)

این مطالعه همچنین نگاه چگونه آنفولانزا مبتلا کشور در نیمکره جنوبی که در آن زمستان طول می کشد از ماه ژوئن تا اوت با استفاده از سازمان بهداشت جهانی اطلاعات از شیلی و استرالیا و آفریقای جنوبی.

این یافته ها نشان می دهد شگفت انگیز در کاهش عفونت آنفلوانزا هر دو در خانه و خارج از کشور. در آمریکا برای مثال وجود دارد که 98 درصد کاهش در نمونه تست مثبت که در مقایسه با اکتبر 2019-فوریه سال 2020 دوره با مارس-آوریل سال 2020 واضح تر و برجسته تر کاهش نسبت به ملت دیده می شود در سال های اخیر است. و حتی اگر قطره های فصلی در آنفولانزا عفونت هستند که انتظار می رود این مطالعه جدید می گوید که “interseasonal گردش” ویروس آنفلوانزا “در حال حاضر در پایین تاریخی.”

هفتگی متوسط, مثبت, نتایج آزمایشگاهی است که در حال حاضر 0.2 درصد در مقایسه با 2.35 درصد در سال 2019. نرخ مثبت است که معمولا بین 1 و 2 درصد است.

اظهار نظر در این مطالعه جدید Sonja اولسن متخصص اپیدمیولوژی در CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: “اقدامات برای جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19, … می تواند به کاهش تاثیر آنفولانزا در این پاییز و زمستان در ایالات متحده اگر به طور گسترده ای انجام می شود. آن است که غیر ممکن است برای اطمینان بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد در آینده فصل آنفولانزا و آن را مهم است برای آماده شدن برای هر دو آنفولانزا و COVID-19. گرفتن یک واکسن آنفولانزا ارائه می دهد بهترین حفاظت در برابر آنفولانزا در طول هر فصل آنفولانزا و از آن مهم تر از همیشه در طول 2020-2021 به دلیل جاری COVID-19 بیماری همه گیر.”

در اواخر مارس اکثر آمریکایی ها شد آگاه از coronavirus که در چین نشات گرفته و سپس گسترش به شرق میانه و اروپا است. در اول رئیس جمهور تهمت و بسیاری از متحدان خود را علنا داشت که COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شد هیچ بدتر از آنفولانزا. به تاریخ COVID-19 تن کشته و نزدیک به 200000 آمریکایی است. آنفولانزا به طور متوسط جان بین از 30000 و 40000 آمریکایی در هر سال است.

A graphic from the latest CDC Morbidity and Mortality Weekly Report.
یک گرافیک از آخرین CDC و مرگ و مير گزارش هفتگی.

این سه کشور در نیمکره جنوبی شامل در این نظرسنجی نیز شاهد “بسیار کم فعالیت آنفلوانزا” در طول فقط-نتیجه گیری فصل آنفولانزا یک برنامه به طور بالقوه تشویق به ثبت نام برای ایالات متحده است. در این سه کشور وجود دارد و در مجموع 51 مورد آنفلوآنزای خارج از 83,307 نمونه های آزمایش. ساخته شده است که برای مثبت شدن نرخ 0.06 درصد بسیار پایین تر از 13.7 مثبت ثبت شده وجود دارد بین سال 2017 و 2019.

کاهش آنفلوانزا عفونت نسبتا جزئی نقره پوشش داده شده انسانی و اقتصادی خرابه های ناشی از کوروناویروس. هنوز بی مهابا رها کردن به نظر می رسد نشان می دهد که اقدامات پیشگیرانه از قبیل اجتماعی فاصله و ماسک که هدف یک ویروس همچنین می توانید در برابر دیگری.

مقامات بهداشت عمومی نگران اند که یک دوقلو حمله از coronavirus و آنفولانزا می تواند پایمال کردن بیمارستان. “این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” CDC مدیر رابرت Redfield گفت واشنگتن پست در بهار گذشته در بخشی به دلیل آمریکایی ها می تواند به رقابت با هر دو ویروس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به Redfield جمع شدن این ادعا در کاخ سفید نشست خبری اما Redfield نیست به جای تهیه نسخه پشتیبان Dr. Anthony Fauci, پیشرو, موسسه ملی بهداشت درمان ، “ما باید coronavirus در پاییز. من معتقدم که” Fauci گفت: در همان جلسه.

CDC Director Robert Redfield at a Senate Appropriations subcommittee hearing on Wednesday. (Andrew Harnik/Pool/via Getty Images)
CDC مدیر رابرت Redfield در مجلس سنا کمیته فرعی تخصیص بودجه جلسه در روز چهارشنبه. (اندرو بیلبائو/استخر/از طریق گتی ایماژ)

اقدامات انجام شده در برابر coronavirus هستند چه می تواند به کاهش تاثیر آنفولانزا — اگر مردم پایبند به اقدامات حفاظتی که در محل پس از بهار گذشته. “استفاده از جامعه کاهش اقدامات برای COVID-19 همه گیر” CDC محققان نوشتن “به همراه واکسن آنفولانزا هستند به احتمال زیاد موثر در کاهش شیوع و تاثیر آنفلوانزا و برخی از این اقدامات کاهش می تواند نقش مهمی در پیشگیری از آنفولانزا در فصل آینده.”

کاهش شیوه های خواست توسط محققان تبدیل شده اند آشنا برای اکثر آمریکایی ها حتی به عنوان برخی از آنها حاضر به اتخاذ آنها: “ماسک صورت اجتماعی فاصله مدرسه تعطیلی و teleworking.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: راه آهن در برابر ماسک صورت استدلال در اوایل این هفته که صدا وجود دارد دلیل نمی پوشیدن. از ديدگاه بهداشت عمومی, کسانی که به دلایل وجود ندارد. او همچنین خواستار بازگشایی مدارس برای فرد آموزش رد استدلال آن است که هنوز امن برای انجام این کار.

این مطالعه جدید امتیاز به “شواهد” که ماسک نه تنها نگه داشتن یک فرد آلوده از پخش ذرات ویروسی اما همچنین نگه داشتن افراد سالم از بیمار شدن.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • برای ثبت نام در یاهو 2020 انتخابات عضویت در خبرنامه

  • شوهر, Scarborough aide که فوت در سال 2001 صحبت می کند در مورد تهمت را توطئه توییتهایی: ‘آن را فقط غیر انسانی’

  • اخبار یاهو-نظرسنجی: بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش به 6 امتیاز

  • چرا گله ای ایمنی با رویکرد COVID-19 می تواند یک فاجعه مرگبار

  • آنلاین تصویری تولید شده و ارسال شده توسط گشت مرزی گسترش ترس از مهاجران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله