دولت آمریکا به اعمال ممنوعیت Infinite محبوبیت بلوک WeChat استفاده از

این حرکت را تشدید کرده واشنگتن برای مبارزه با پکن بیش از فن آوری دیجیتال. — AFP/فایل

دولت ایالات متحده روز جمعه دستور داد ممنوعیت محبوبیت از ویدئو برنامه Infinite و جلوگیری از استفاده از برنامه WeChat در امنیت ملی آمریکا زمینه.

این حرکت را تشدید کرده واشنگتن برای مبارزه با پکن بیش از فن آوری دیجیتال.

اقدامات موثر غیر فعال کردن Tencent متعلق به WeChat برنامه در ایالات متحده از یکشنبه اما انتظار می رود که اجازه می دهد تا Infinite کاربران که قبلا دانلود کرده این برنامه به نگه داشتن دسترسی به این سرویس از طریق نوامبر 12.

بازه زمانی که به طور بالقوه اجازه می دهد تا برای یک کراوات-بین Infinite متعلق به چین ByteDance و یک شرکت آمریکایی به دستور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حفاظت از داده ها برای محبوب ترین ها, سرگرمی, نرم افزار.

مقامات ایالات متحده شرح داده شده در روز جمعه این اقدامات به عنوان ضروری برای امنیت ملی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر پکن در چند جبهه در میان سختی مجدد انتخابات.

“حزب کمونیست چین نشان داده است که معنی و انگیزه برای استفاده از این نرم افزار به تهدید امنیت ملی سیاست خارجی و اقتصاد ما” تجارت وزیر ویلبر راس در بیانیه ای گفت.

Infinite محکوم نظم و گفت: این امر در ادامه به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سرکوب کرد.

“ما مخالف با این تصمیم از سوی وزارت بازرگانی” شرکت گفت:, و اضافه کرد که آن را “نا امید” در یک ممنوعیت جدید محبوبیت طول می کشد که اثر در روز یکشنبه گفت: این مانع یک ابزار “برای سرگرمی خود بیان و اتصال است.”

خدمات خواهد بود ‘تخریب’

حرکت موثر خواهد غیرفعال کردن ما استفاده از WeChat — یک به اصطلاح فوق برنامه مورد استفاده برای پیام های خرید و پرداخت سایر خدمات — و Infinite از بازارهای آنلاین که توسط اپل و گوگل است.

پس از یکشنبه, خدمات, در WeChat خواهد بود “تخریب” از آنجا که از محدودیت های ما خدمات دیجیتالی است که حمایت از این برنامه گفت: یک مقام ارشد وزارت بازرگانی رسمی.

این مقام گفت که در حال حاضر کاربران باید WeChat نصب شده ممکن است هنوز هم برخی از قابلیت اما که آن را “ممکن است به خصوص عملکردی پس از یکشنبه.”

متعلق به چین مبتنی بر فن آوری های غول پیکر, Tencent به, WeChat است که به طور گسترده ای استفاده می شود در میان چینی برگشت به نگه داشتن در تماس با مردم در بازگشت به خانه.

ممنوعیت WeChat را مختل خواهد شد این نرم افزار در ایالات متحده, اما تاثیر نمی گذارد خدمات خود را در چین که در آن برنامه خیلی بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود.

به عنوان Infinite برای کاربران موجود خواهد بود قادر به ادامه با استفاده از نرم افزار تا نوامبر 12 — هنگامی که آن را نیز به صورت کامل ممنوعیت آن ما عملیات اگر هیچ معامله رسیده است.

Infinite را با نام تجاری کوتاه, دمدمی, تلفن ویدئوها تبدیل شده است بسیار محبوب به خصوص در میان افراد جوان با 100 میلیون کاربر در ایالات متحده به تنهایی — و استفاده از آن بیشتر افزایش یافت در میان نوجوانان در خانه گیر کرده از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

راس گفته فاکس نیوز که Infinite کاربران دسترسی به, بهبود, برنامه, به روز رسانی نرم افزار به روز رسانی نرم افزار و یا تعمیر و نگهداری از یکشنبه.

“اگر وجود دارد یک معامله با 12 نوامبر تحت مقررات از سفارش, سپس Infinite… خواهد بود برای تمام اهداف عملی تعطیل,” راس اضافه شده است.

فشار رشد می کند برای یک معامله

این سرکوب شرح زیر از طریق یک تهدید توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ادعا چینی با تکنولوژی عملیات ممکن است برای جاسوسی استفاده می شود.

همچنین رمپ تا فشار بر ByteDance به انعقاد یک معامله به فروش تمام یا بخشی از Infinite به کاستن ما نگرانی های امنیتی.

یک معامله است که در ظاهر به شکل گرفتن اجازه می دهد Silicon Valley غول اوراکل برای تبدیل شدن به فن آوری شریک برای Infinite اما برخی از نمایندگان کنگره آمریکا را در اعتراض به اجازه می دهد ByteDance به نگه داشتن یک خطر است.

The Infinite حماسه دیده می شود چندین تاب به عنوان ما چرخ دنده تا برای تاریخ 3 نوامبر انتخابات ریاست جمهوری با مایکروسافت دیده می شود در ابتدا به عنوان خواستگار قبل از آن پیشنهاد رد شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و جستجو برای دستیابی به موفقیت با رای دهندگان به نظرسنجی ها نشان می دهد او را در مواجهه با یک نبرد دشوار را به نفع خود یک دوم.

او به طور فزاینده ای قرار داده امنیت ملی و تهاجمی خود را جهت موضع چین در مرکز مبارزات انتخاباتی خود استراتژی به طور منظم متهم دموکراتیک حریف جو بایدن از ضعف به سمت پکن.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اواخر روز پنجشنبه که بایدن به حال “تشویق ظهور چین به عنوان یک توسعه مثبت برای امریکا و جهان است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de