مزایای شوتینگ خوب نسبت به انواع مشابه

1- کانال ها باید از ورق فولاد ضد مزایای شوتینگ زباله زنگ ساخته شوند.
2- شیرآلات از ورق استیل ضد زنگ ساخته شده اند.
3- به دلیل سطح صیقلی کانال شوتینگ زباله ، احتمال چسبیده شدن آوار به کانال بسیار کم است.
4- داخل کانال را با آب ، ضد عفونی کننده و مسواک بزنید.
5- شیرابه باقیمانده باید به دلیل فشار کمپکتور گرفته شود.
6- به لطف فشار هوشمند حجم زباله را کاهش دهید.
7- زباله ها باید از ابتدا تا انتها در یک محیط کاملاً بسته منتقل شوند.
8- حشرات موز و حیوانات به زباله ها دسترسی ندارند.
9- هوای داخل سیستم باید تهویه شود.
10- سیستم باید بدون بو باشد.
11- سیستم باید کاملاً بهداشتی شوتینگ زباله باشد.
12- پر كردن هوشمند مخزن زباله باید به مسئولان اعلام شود.
13- دارای کلیه تعاریف شوتینگ زباله (مقررات ملی ساختمان) است.

جلوگیری از آلودگی توسط جمع آوری زباله

در سیستم دفع زباله ، یکی از مهمترین شوتینگ زباله قسمتها اتاق جمع آوری زباله است ، زیرا مقصد نهایی بسته های زباله از تمام طبقات ساختمان اتاق زباله است ، بنابراین این اتاق همیشه یک ورودی زباله وجود دارد و ممکن است مقدار قابل توجهی زباله در مدت زمان کوتاه شوتینگ زباله وجود داشته باشد. داخل گاری برای حمل زباله به داخل اتاق یا کف اتاق باید دوباره باز شود و چون ممکن است این زباله ها قبلاً بو گرفته یا مرطوب و آبدار بوده شوتینگ زباله و به تدریج در آنجا بو داشته باشند ، بنابراین پس از مدتی بوی زباله به طور پراکنده در اتاق ایجاد می شود و باعث ایجاد حشرات مانند: پشه ها و مگس ها و …… و کمی بعد حیوانات موذی مانند: سوسک ، موش ، گربه و … می شود. شوتینگ زباله در اطراف او جمع شوید و مقامات آنها را به بیرون ساختمان بوی نامطبوع ساطع می کنند که فضای اتاق را به طرق مختلف پر کرده و به طبقات ساختمان وارد می شود و به مشکلاتی که قبلاً توسط کانال ایجاد شده بود ، افزوده می شود. بعضی اوقات ، در مواردی که شوتینگ زباله از ماشین حمل زباله استفاده می شود ، به دلیل عدم وضعیت سیستم ، مازاد بر این مورد مشاهده می کنید. دوتایی هست. شوتینگ زباله بنابراین ، باید از ابتدا سازوکار کامل تری در نظر گرفته شود و از سیستم های قدیمی اجتناب شود تا در حین کار این مشکلات را نداشته باشند.
در سیستم دفع زباله ، از ورود کیسه زباله به سیستم دفع شوتینگ زباله ، تا زمانی که از ساختمان خارج شود ، آن را جابجا کرده و در محیط بسته نگهداری می کنند و احتمال دسترسی حشرات و حیوانات موذی به زباله از بین می رود. . به این ترتیب ، از آنجا که کیسه زباله از طریق ورودی کانال از طریق ورودی پرتاب می شود ، بدون برخورد با مانعی مانند شوتینگ زباله توقف ، وارد دستگاه فشرده سازی می شود که در اتاق جمع آوری زباله قرار می گیرد. کمپکتور با استفاده از جک هیدرولیکی کیسه های زباله را فشرده می کند ، شیرابه را جدا کرده و به شبکه فاضلاب هدایت می کند و حجم فشرده شده شوتینگ زباله را به مخزن زباله می ریزد. اساساً در زباله هایی که شسته شده است ، فرصت ایجاد بوی نامطبوع از بین می رود.
پس از پر كردن مخزن شوتینگ زباله كه با هشدار به مسئولان اعلام می شود ، مخزن دیگری جایگزین می شود. درب مخصوصی روی مخزن پر شده قرار می گیرد تا از دسترس شوتینگ زباله حشرات و حیوانات موذی دور نماند. و در زمان مناسب از ساختمان خارج شوید.
بنابراین ، مشاهده می شود که در تمام مراحل ، باقی مانده در یک محیط بسته بود.
نتیجه این خواهد شد: شوتینگ زباله که محیط جمع آوری زباله کاملاً تمیز و بهداشتی باشد. مسئله بسیار مهم دیگر این است: شما به کامیون های زباله کمتری احتیاج خواهید شوتینگ زباله داشت که مزایای آن برای کسی پوشیده نیست.
ما نباید فراموش کنیم:
بیشتر خطرات از کم شروع می شوند شوتینگ زباله و در نهایت بر سلامتی ما تأثیر می گذارند.

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme