مزایای شوتینگ خوب نسبت به انواع مشابه

1- کانال ها باید از ورق فولاد ضد مزایای شوتینگ زباله زنگ ساخته شوند.
2- شیرآلات از ورق استیل ضد زنگ ساخته شده اند.
3- به دلیل سطح صیقلی کانال شوتینگ زباله ، احتمال چسبیده شدن آوار به کانال بسیار کم است.
4- داخل کانال را با آب ، ضد عفونی کننده و مسواک بزنید.
5- شیرابه باقیمانده باید به دلیل فشار کمپکتور گرفته شود.
6- به لطف فشار هوشمند حجم زباله را کاهش دهید.
7- زباله ها باید از ابتدا تا انتها در یک محیط کاملاً بسته منتقل شوند.
8- حشرات موز و حیوانات به زباله ها دسترسی ندارند.
9- هوای داخل سیستم باید تهویه شود.
10- سیستم باید بدون بو باشد.
11- سیستم باید کاملاً بهداشتی شوتینگ زباله باشد.
12- پر كردن هوشمند مخزن زباله باید به مسئولان اعلام شود.
13- دارای کلیه تعاریف شوتینگ زباله (مقررات ملی ساختمان) است.

جلوگیری از آلودگی توسط جمع آوری زباله

در سیستم دفع زباله ، یکی از مهمترین شوتینگ زباله قسمتها اتاق جمع آوری زباله است ، زیرا مقصد نهایی بسته های زباله از تمام طبقات ساختمان اتاق زباله است ، بنابراین این اتاق همیشه یک ورودی زباله وجود دارد و ممکن است مقدار قابل توجهی زباله در مدت زمان کوتاه شوتینگ زباله وجود داشته باشد. داخل گاری برای حمل زباله به داخل اتاق یا کف اتاق باید دوباره باز شود و چون ممکن است این زباله ها قبلاً بو گرفته یا مرطوب و آبدار بوده شوتینگ زباله و به تدریج در آنجا بو داشته باشند ، بنابراین پس از مدتی بوی زباله به طور پراکنده در اتاق ایجاد می شود و باعث ایجاد حشرات مانند: پشه ها و مگس ها و …… و کمی بعد حیوانات موذی مانند: سوسک ، موش ، گربه و … می شود. شوتینگ زباله در اطراف او جمع شوید و مقامات آنها را به بیرون ساختمان بوی نامطبوع ساطع می کنند که فضای اتاق را به طرق مختلف پر کرده و به طبقات ساختمان وارد می شود و به مشکلاتی که قبلاً توسط کانال ایجاد شده بود ، افزوده می شود. بعضی اوقات ، در مواردی که شوتینگ زباله از ماشین حمل زباله استفاده می شود ، به دلیل عدم وضعیت سیستم ، مازاد بر این مورد مشاهده می کنید. دوتایی هست. شوتینگ زباله بنابراین ، باید از ابتدا سازوکار کامل تری در نظر گرفته شود و از سیستم های قدیمی اجتناب شود تا در حین کار این مشکلات را نداشته باشند.
در سیستم دفع زباله ، از ورود کیسه زباله به سیستم دفع شوتینگ زباله ، تا زمانی که از ساختمان خارج شود ، آن را جابجا کرده و در محیط بسته نگهداری می کنند و احتمال دسترسی حشرات و حیوانات موذی به زباله از بین می رود. . به این ترتیب ، از آنجا که کیسه زباله از طریق ورودی کانال از طریق ورودی پرتاب می شود ، بدون برخورد با مانعی مانند شوتینگ زباله توقف ، وارد دستگاه فشرده سازی می شود که در اتاق جمع آوری زباله قرار می گیرد. کمپکتور با استفاده از جک هیدرولیکی کیسه های زباله را فشرده می کند ، شیرابه را جدا کرده و به شبکه فاضلاب هدایت می کند و حجم فشرده شده شوتینگ زباله را به مخزن زباله می ریزد. اساساً در زباله هایی که شسته شده است ، فرصت ایجاد بوی نامطبوع از بین می رود.
پس از پر كردن مخزن شوتینگ زباله كه با هشدار به مسئولان اعلام می شود ، مخزن دیگری جایگزین می شود. درب مخصوصی روی مخزن پر شده قرار می گیرد تا از دسترس شوتینگ زباله حشرات و حیوانات موذی دور نماند. و در زمان مناسب از ساختمان خارج شوید.
بنابراین ، مشاهده می شود که در تمام مراحل ، باقی مانده در یک محیط بسته بود.
نتیجه این خواهد شد: شوتینگ زباله که محیط جمع آوری زباله کاملاً تمیز و بهداشتی باشد. مسئله بسیار مهم دیگر این است: شما به کامیون های زباله کمتری احتیاج خواهید شوتینگ زباله داشت که مزایای آن برای کسی پوشیده نیست.
ما نباید فراموش کنیم:
بیشتر خطرات از کم شروع می شوند شوتینگ زباله و در نهایت بر سلامتی ما تأثیر می گذارند.

دانلود رایگان مقاله