کنکور تجربی ۱۴۰۰ – حرف آخر

موضوع مهم دیگری که تحصیل در سال یازدهم تأثیر حرف آخر منبع بسزایی در کسب رتبه برتر کنکور ریاضی 1400 دارد ، هندسه است. هندسه پایه مهمی است که معمولاً در کنکورهای ریاضی 8-9 استفاده می شود. با این حال ، در کنکور ریاضی سیستم جدید 98 ، 11 آزمون هندسه پایه گنجانده شد. البته منظور از هندسه پایه هندسه دهم و یازدهم است. از آنجا که تعداد زیادی از داوطلبان کنکور ریاضی هندسه پایه را از بین می برند و وقت نمی گذارند ، اگر در سال یازدهم هندسه 1 و 2 بخوانید حرف آخر و تست بزنید ، شانس بیشتری برای موفقیت در کنکور ریاضی 1400 خواهید داشت. امتحان . زیرا در سال دوازدهم می توانید با خیال راحت برای هندسه 3 وقت بگذارید و اصول هندسه اساسی را مرور کنید. در این حالت نیازی به حذف هندسه اساسی برای کنکور نیست.

درس دیگری که بدون شک در کنکور ریاضی 1400 بسیار مهم است حرف آخر ، شیمی است. دانش آموزانی که به فکر کسب رتبه برتر در کنکور 1400 هستند باید عملکرد بسیار خوبی در شیمی ، به ویژه شیمی پایه داشته باشند. البته اگر از آن دسته دانشجویانی هستید که شیمی آن خیلی قوی نیست ، به هیچ وجه نگران نباشید. چون اگر از همین سال شیمی بخوانید حرف آخر و مفاهیم کتاب درسی را خوب یاد بگیرید ، تا سال دوازدهم در شیمی پایه خیلی خوب تسلط خواهید داشت. سرعت عمل بالا در حل مسائل شیمی بسیار مهم است ، که با تمرین و آزمایش فراوان می توان به آن دست یافت. البته ، حفظ و محتوای مفهومی شیمی پایه نیز بسیار مهم است.
با توجه به اینکه شیمی دوازدهم تا حدودی دشوارتر است ، حرف آخر در سال دوازدهم وقت کمتری برای حل مسائل شیمی خواهید داشت و نمی توانید در شیمی تسلط زیادی داشته باشید. بنابراین ، اگر می خواهید در شیمی کنکور 1400 درصد بالایی کسب کنید ، بهتر است از سال یازدهم با حل تمرینات و تست مطالب شیمی پایه و به ویژه مشکلات آن ، مهارت کسب کنید. حرف آخر به این ترتیب در سال دوازدهم وقت بیشتری برای یادگیری مباحث شیمی 3 دارید و می توانید سهولت شیمی دهم و یازدهم را مرور کنید.
باز هم تأکید می کنیم که مهمترین نکته در مورد شیمی کنکور ، حل سریع مشکلات درس شیمی است. هرچه تمرین خود را بیشتر حل کنید مهارت بالاتری خواهید داشت حرف آخر و در زمان کمتری مشکلات شیمی را حل خواهید کرد. بنابراین پیشنهاد می کنیم که پس از یادگیری مفاهیم و تسلط نسبی ، هر شب 5 یا 10 تست از مسائل شیمی را حل کنید. انجام این کار می تواند گام بسیار مهمی برای موفقیت در کنکور ریاضی 1400 باشد. برای آشنایی با فنون مطالعه شیمی 10 رتبه برتر کنکورهای سالهای گذشته ، مقاله روش مطالعه شیمی رتبه های برتر را مطالعه کنید.

کنکور تجربی 1400

کنکور تجربی 1400
دانشجویانی که در رشته تجربی قرار است در کنکور 1400 شرکت کنند و هدف آنها قبولی در رشته پزشکی یا دندانپزشکی در کنکور است باید بدانند که علاوه بر دروس عمومی که در قسمت قبلی صحبت کردیم ، برخی از موارد خاص دوره های تجربی مهمتر از سایر دوره ها هستند. حرف آخر بنابراین ، اگر موفقیت در کنکور تجربی 1400 برای شما مهم است ، باید در این سال یازدهم آنها را به صورت کاملاً مفهومی فرا بگیرید و تست آنها را در این دوره ها شروع کنید و به هیچ عنوان به سال بعد موکول نکنید. بدون شک اولین موضوعی که همه هنگام صحبت در مورد رشته تجربی و کنکور تجربی به یاد می آورند زیست شناسی است. دوره زیست شناسی مهمترین دوره در رشته تجربی است حرف آخر که تأثیر زیادی در موفقیت شما در کنکور تجربی 1400 دارد. مطالعه و یادگیری زیست شناسی کنکور نسبتاً طولانی می شود. بنابراین ، اگر به فکر کسب رتبه برتر در کنکور تجربی 1400 هستید ، باید پرونده زیست شناسی یازدهم را امسال ببندید.
این به معنای خواندن و یادگیری کتاب درسی زیست شناسی به صورت کاملاً مفهومی است. سپس تست های زیستی یازدهم را از کتاب های درسی بگیرید.
امسال باید این دو کار را انجام دهید. از آنجا که دروس زیست حرف آخر دهم و یازدهم پیش نیاز زیست شناسی دوازدهم است و برای اینکه سال آینده بتوانید زیست شناسی دوازدهم را یاد بگیرید ، باید در مورد زیست شناسی یازدهم امسال تسلط کافی داشته باشید. اگر با این درس مشکلی دارید ، حتماً برای رفع آن اقدام کنید. ما همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله چگونگی مطالعه رتبه های برتر تهیه شده توسط موسسه آموزشی بارسا را ​​مطالعه کنید تا با روش مطالعه زیست شناسی 10 رتبه برتر در سال های گذشته آشنا شوید و می توانید از این روش ها برای افزایش درصد استفاده کنید.
زیست شناسی از خودت استفاده کن
شما می توانید از کتاب های آزمون بسیار سبز ، حرف آخر انتشار الگو و ضریب هوشی gage برای آزمایش یک زن در زیست شناسی استفاده کنید. البته دشواری تست های این کتاب ها به ترتیب ذکر شده است. این بدان معناست که اگر در وضعیت متوسطی هستید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>