اشتراک نظرات چت روم احساس چت

ناشناس بودن اتاق های گفتگو همچنین مردم را به اشتراک نظرات بی شرمانه ترغیب می کند. مردم تمایل دارند افکار و عقاید خود را با تأکید بیشتری در چت احساس بیان کنند ، بیش از آنچه در زندگی واقعی جرات داشته باشند. مانند تابلوهای پیام ، اتاق های گفتگو مکان های معروف برای جنگ های به اصطلاح آتشین هستند ، که در آن دو یا چند کاربر وارد یک توهین به توهین می شوند که ناشی از اختلاف نظرهای جزئی است.

اما همین عوامل می توانند به نفع شما نیز باشند. به عنوان مثال ، اگر به دنبال مشاوره صادقانه در مورد یک مسئله شخصی هستید ، یک اتاق گفتگو می تواند مکانی عالی برای بازدید باشد. شما در به اشتراک گذاشتن جزئیات مربوط به مشکل خود احساس راحتی بیشتری خواهید کرد زیرا هیچ کس شما را نمی شناسد. و این احتمال وجود دارد که از سایر اعضای اتاق گفتگو بازخورد صادقانه و دلسوزانه ای دریافت کنید ، به خصوص اگر به دنبال اتاق هایی هستید که با توجه به یک مسئله یا مشکل خاص ساخته شده باشند.

چت روم ها همچنین مکان های عالی برای آزمایش هویت و شخصیت های جدید هستند. به ویژه نوجوانان به اتاق گفتگو جذب می شوند زیرا به آنها این امکان را می دهد که با افراد مختلفی تجربه کنند.

در طول این سال ها ، چندین اخبار مهم در مورد بزرگسالانی که خود را به عنوان نوجوان در اتاق های گفتگو مبدل می کنند ، وجود دارد تا نوجوانان را به رابطه جنسی واقعی بکشاند. حتی یک بخش تلویزیونی معروف در DateB NBC به نام “گرفتن یک درنده” وجود دارد که از پچ پچ نوجوانان جعلی به عنوان طعمه استفاده می کند [منبع: MSNBC]. طبق مطالعه اخیر در ژورنال Pediatrics ، 15٪ از کودکان 10 تا 15 ساله “درخواست جنسی ناخواسته آنلاین” را در سال 2007 دریافت کردند [منبع: Ars Technica].

چند نکته و راهنمای کلی برای گپ ایمن وجود دارد. اول از همه ، بسیاری از سایت های گپ اختصاصی برای کلیه هایی هستند که 18 سال یا بیشتر دارند. نوجوانان باید در سایت ها و سرویس هایی که منحصراً برای استفاده از گفتگوهای جوان طراحی شده اند جمع شوند. مهمترین نکته بعدی این است که نام مستعار یا شناسه کاربری خود را انتخاب کنید. هیچگونه اطلاعات شخصی را در نام مستعار خود وارد نکنید ، مانند نام واقعی یا مکانی که به مدرسه می روید. و هیچ یک از این اطلاعات را در پروفایل شخصی سایت چت قرار ندهید ، حتی اگر مکان مناسبی برای آن به نظر برسد.

یکی دیگر از قوانین عمومی ایمنی در یک اتاق گفتگو اجتناب از اشتراک اطلاعات شخصی در متن یک جلسه چت است. حتی اگر کسی مستقیماً از شما س asksال کند ، اطلاعاتی راجع به محل زندگی خود ، شماره تلفن ، نام واقعی یا اسامی اعضای خانواده به اشتراک نگذارید. اما مهمترین قانون ، به خصوص برای گپ باکس های جوان ، هرگز قرار ملاقات با شخصی در زندگی واقعی نیست که فقط از چت روم می شناسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارتباطات آنلاین و موضوعات مرتبط ، به پیوندهای مفید در صفحه بعدی مراجعه کنید.

مکانی مانند اینترنت ، که در آن کاربران مختلف می توانند به طور غیر رسمی با یکدیگر چت کنند.

اسم

انجمن گفتگوی آنلاین درباره یک موضوع خاص از طریق صفحه کلید (به چت مراجعه کنید). هرکسی که وارد سیستم شده است می تواند آنچه دیگران می نویسد را ببیند ، اگرچه ممکن است دو نفر تصمیم بگیرند استراحت کنند و یک گپ خصوصی داشته باشند. با این حال ، جلسات چت بین دو کشور اغلب در صورت نیاز به خدمات مشتری آغاز می شود. اگر یک وب سایت میزبان یک خط پشتیبانی چت باشد ، به کاربر امکان می دهد جلسه ای را شروع کرده و در انتهای دیگر با نماینده تعامل کند. با این حال ، این فرد اغلب به چندین نفر کمک می کند و پاسخ ها معمولاً فوری نیستند. اتاق گفتگوی رله اینترنت (IRC) در اواخر دهه 1980 از طریق اینترنت و حتی زودتر از طریق Switchboard (BBS) آغاز به کار کرد. امروزه ، صدها کانال در سیستم اصلی اینترنت رله (IRC) همچنان ادامه دارد ، در حالی که هزاران کانال غیر فعال هستند (به IRC مراجعه کنید). به انجمن اینترنتی ، پیام رسانی فوری ، پیام کوتاه و گفتگوی صوتی مراجعه کنید.

اشاره به یک کانال کنفرانس از راه دور که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا در حالت متن در حالت واقعی صحبت کنند. اتاق های گفتگو معمولاً به روز هستند و اختصاص به بحث در مورد یک موضوع خاص دارند.

“اتاق های” مجازی که در آن کاربران متصل به اینترنت می توانند از طریق تبادل پیام هایی که در قسمت ورودی وارد شده و در پنجره چت نمایش داده می شوند ، در تعامل باشند تا سایر کاربران بتوانند آنها را مشاهده و پاسخ دهند. معمولاً نام کاربری شخص حاضر در اتاق گفتگو را مشخص می کند. بسیاری از اتاق های گفتگو برای موضوعات مختلف وجود دارد. در سال های اخیر ، توسط پلیس به مصرف کنندگان ، به ویژه زنان و کودکان هشدار داده شده است که هنگام جلوگیری از آزار و اذیت اینترنتی و آزار و اذیت اینترنتی ، اقدامات احتیاطی را در هنگام گفتگوی اتاق انجام دهند. آنلاین مبارک اصطلاحات تعریف شده در اینترنت: اتاق گفتگو چیست؟ [آنلاین ، 18 ژوئیه 2004] وب سایت آنلاین مبارک. http://www.happy-online.co.uk/tutorial/ chat_rooms.htm.

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme