قیمت کاندوم

یک راهنمای مختصر برای انتخاب اندازه مناسب کاندوم

به نظر می رسد بسیاری از مردان از تناسب صحیحی برخوردار نیستند. زمان رفع آن است.

توسط لورن سیسیل

15 ژوئیه 2020

بهترین کاندوم ها براساس اندازه COURTESY

 این صحنه در فیلم هایی که همه ما تماشا کرده ایم به همان شکل انجام می شود – سرانجام به یک پسر جوان فرصت می دهند که رابطه جنسی برقرار کنند و سپس به دلیل حمل چندین کاندوم در کیف پول خود برای چندین سال غیرمعمول فراخوانده می شود.قیمت کاندوم   او طعنه زده است ، یا شریک زندگی اش این کاندوم را به دلیل کهولت سن غیرقابل قبول می داند ، یا هر دو فقط کمی نماز می خوانند و تاس را می چرخانند.

 

در این سناریو ، تردید وجود دارد که یونگ گای کاندوم را خودش خریداری کرده یا واقعاً در مورد آن فکر کرده است. او فقط آن را در برخی از مراحل در طول راه به دست آورد و خوش بینانه آن را نگه دارید برای یک تاریخ بعد. به گفته ملیسا وایت ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Lucky Bloke ، یک منبع تغذیه متمرکز بر کاندوم که می تواند همه چیز را از Caution Ware’s Iron Grip برای یک ماساژ مناسب تا اوکاموتو ارائه دهد ، این یک تصویر کاملاً دقیق از نحوه تهیه اولین کاندوم توسط مردم است. Mega Big Boy XXL.

 

 داستانهای مرتبط

 

بازی های جنسی کاملاً جنسی تر از “حقیقت جرات” است

 

راهنمای مختصر برنامه های دوست یابی در سال 2020

اگرچه به مردم گفته می شود که باید از کاندوم استفاده کنند ، اما هیچ کس در واقع به آنها نمی آموزد که چگونه کاندوم مناسب را انتخاب کنند. از آنجا که آنها معتقدند که هر عملی انجام می شود ، وایت فرض می کند که بسیاری از افراد اولین کاندوم خود را به طور رایگان از یک کلینیک یا کنسرت یا بار دریافت می کنند ، این بدان معناست که احتمالاً کاندوم مناسب استاندارد است. و احتمالاً از آن زمان تاکنون در گزینه بهتری فارغ التحصیل نشده اند.

 

“یک کاندوم مناسب استاندارد فقط برای 50 درصد مردان مناسب است ، بنابراین بلافاصله شما 50 درصد از مردانی را دارید که می خواهند آن را خیلی بزرگ یا خیلی کوچک ببینند ، و سپس این تجربه به آنها اطلاع می دهد که کاندوم ها خیلی شل هستند ، کاندوم همه خیلی تنگ هستند. ” “درست خارج از دروازه ، اولین تجربه اکثر مردم با کاندوم متوسط ​​است و آنها به اطلاعاتی که کاندوم باید لذت بخش باشد دسترسی ندارند.”

 

 

بهترین کاندوم های منظم

کاندوم برهنه Durex Avanti

کاندوم برهنه Durex Avanti

amazon.com

7.86 دلار

خرید کنید

Durex یک کاندوم استوار است و خط فاقد لاتکس آن برای کسانی که به آنها احتیاج دارند بسیار مناسب است.

 

کاندوم اصلی Skyn

کاندوم اصلی Skyn

amazon.com

20.99 دلار

11.17 دلار (تخفیف 47٪)

خرید کنید

یکی دیگر از گزینه های بدون لاتکس ، Skyn ​​بر ماده ای که تا حد ممکن طبیعی احساس می شود ، تأکید می کند.

 

للو هگز

للو هگز

lelo.com

27.92 دلار

خرید کنید

این موارد در حد یک کاندوم با تکنولوژی بالا از شرکت اسباب بازی های لوکس جنسی Lelo است.

 

کاندوم One Pleasure Plus

کاندوم One Pleasure Plus

onecondoms.com

12.00 دلار

خرید کنید

این کاندوم های One درست در وسط طیف اندازه قرار می گیرند و دارای طراحی منحصر به فرد هستند.

 

تبلیغات – خواندن را در زیر ادامه دهید

 

 

فراتر از اندازه ، کاندوم ها فقط در رابطه با رابطه جنسی ایمن مورد استفاده قرار می گیرند. آنها بیش از 11000 سال وجود داشته و بهترین روش برای محافظت از خود در برابر بارداری ناخواسته و بیماریهای مقاربتی باقی مانده اند. با این حال ، استفاده از کاندوم در سال های اخیر رو به کاهش بوده است ، و بسیار خطرناک است که با فداکاری لذت و آموزش ناکافی جنسی ارتباط زیادی داشته باشد.

 

وایت امیدوار است که تحقیقات Lucky Bloke ، از جمله آزمایش در مقیاس بزرگ و بررسی بین المللی کاندوم ، به شما کمک کند تا ثابت کند که کاندوم مناسب می تواند کل تجربه جنسی شما را تغییر دهد ، فقط با اجازه دادن به هر دو شریک زندگی در کاندوم بسیار کمتر تمرکز کنید. با توجه به این نکته ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید قبل از خرید بعدی کاندوم در مورد آنها فکر کنید.

 

1. خودتان را بسنجید

هنگامی که نوبت به یافتن تناسب مناسب می رسد ، بر روی طول دور بدن خود تمرکز کنید. وایت تست رول کاغذ توالت را توصیه می کند. گرچه قطعاً علمی نیست ، اما یک روش آسان و مسلماً خنده دار برای اندازه گیری اندازه شما است.

 

فقط هر رول خالی کاغذ توالت را بردارید و آن را به اطراف آلت تناسلی راست بکشید. اگر فضای اضافی وجود دارد ، ممکن است بخواهید باریک تر باشید. اگر متناسب با شرایط مناسب باشد ، استاندارد شرط بندی مطمئن است. اگر راه خیلی تنگ باشد ، آن وقت است که شما وارد قلمرو بزرگتری می شوید. اگر در آن گروه خاص قرار بگیرید ، اینها گزینه های خوبی هستند.

 

بهترین کاندوم های متناسب

کاندوم Trojan Magnum

کاندوم Trojan Magnum

amazon.com

23.99 دلار

15.47 دلار (تخفیف 36٪)

خرید کنید

مگنوم ها به هیچ وجه آن نام را تشخیص نمی دهند. اندازه ها فقط از اینجا بالا می روند.

 

کاندوم های بزرگ Glyde Maxi

کاندوم های بزرگ Glyde Maxi

amazon.com

16.99 دلار

خرید کنید

با داشتن مواد طبیعی ، کاندوم گلاید ممکن است باعث تحریک کمتر از مارک های دیگر شود.

 

کاندوم بزرگ SKYN Elite

کاندوم بزرگ SKYN Elite

amazon.com

11.99 دلار

9.00 دلار (25٪ تخفیف)

خرید کنید

کاندوم های Skyn ​​غیر لاتکس هستند ، بنابراین برای هر کسی که به آن حساسیت داشته باشد ایده آل است.

 

B کاندوم کلاسیک

B کاندوم کلاسیک

ب کاندوم

amazon.com

9.99 دلار

خرید کنید

کاندوم B تنها شرکت تولید کاندوم سیاه در آمریکا است. در صورت لزوم تا XL اندازه بگیرید.

 

2. خود را از آن خارج کنید

ما می دانیم که همه می خواهند یک بزرگی باشند. و گرچه ممکن است تظاهر کردن وسوسه انگیز باشد ، واقعیت این است که انتخاب اندازه مناسب نه تنها برای عملکرد صحیح کاندوم ضروری است ، بلکه برای هر دو طرف احساس بهتری دارد.

 

کیمبرلی آردول ، مدیر عامل شرکت Glyde America تخمین می زند

3. چندین گزینه را امتحان کنید

پس از تعیین اندازه صحیح ، لزوماً نباید یک مارک را به طور تصادفی انتخاب کنید. متغیرها بیشتر از اندازه به تنهایی هستند. بعضی از آنها با طعم ، بافت ، رنگی ، گرم کننده یا حتی در تاریکی می درخشند. اما به غیر از این مزایای جالب ، اجزای دیگری نیز وجود دارند که در واقع می توانند بر نحوه قرارگیری و احساس کاندوم تأثیر بگذارند. وایت می گوید: “لوب می تواند متفاوت باشد ، شکل می تواند متفاوت باشد ، نحوه پردازش لاتکس می تواند متفاوت باشد.” ، بنابراین انجام برخی از آزمایش های آزمایشی قبل از انجام کار مهم است.

 

به همین دلیل Lucky Bloke خرید کاندوم منفرد و بسته های نمونه گیری را ارائه می دهد که در آن انواع مختلف کاندوم بسته بندی شده به صورت جداگانه در اندازه خود دریافت می کنید. ONE یکی دیگر از شرکت های تولید کاندوم است که 60 سایز را برای انتخاب شما انتخاب می کند – و کیت اندازه گیری بسیار اختصاصی شما – که به شما کمک می کند تا کاملا مناسب باشید. چند مورد را امتحان کنید ، ببینید چه چیزی مفید است و سپس می توانید یک بسته کامل از مارک مورد علاقه خود را خریداری کنید.

 

4. شریک زندگی خود را در نظر بگیرید

از آنجا که سرانجام لذت هر دو شرکت کننده در راه گفتگوهای سلامت جنسی است ، دیوانه شوید و سعی کنید در مورد آن با شریک زندگی خود صحبت کنید. گاهی اوقات تنوع کاندوم که با یک شریک بهتر کار می کند ، با گزینه دیگری گزینه ایده آل نخواهد بود ، بنابراین ارزش دارد که تعداد انگشت شماری از مارک ها را با شخص جدیدی ارزیابی کنید و بپرسید چه چیزی برای آنها بهترین است. به طور جدی. پرسیدن.

 

به خصوص واژن ها حساس بوده و به راحتی از بدن خارج می شوند. اگر شریک زندگی شما احتمالاً تحریک ناشی از کاندوم را تجربه می کند ، آردول توصیه می کند کاندوم های گلاید را به عنوان یک راه حل امتحان کنید. این تنها مارکی است که توسط انجمن وگان گواهی وگان گرفته است. (بسیاری از کاندوم های دیگر شامل ماده ای به نام کازئین ، پروتئین مشتق شده از شیر گاو یا بز است که برای نرم کردن لاتکس استفاده می شود. به طور کلی این موارد آنها را از طبقه بندی وگان خارج می کند. این یا مارک ها ممکن است محصول خود را روی حیوانات آزمایش کنند.)

 

ظاهراً مشتریان زن به دلیل کیفیت محصول و مواد تشکیل دهنده ، تحریک کمتری از کاندوم های گلاید را گزارش کرده اند. تنوع طبیعی دیگری نیز در بازار وجود دارد ، اما اکثر آنها طیف گسترده ای از اندازه را ندارند.

 

بهترین کاندوم های طبیعی و ارگانیک

5. فراتر از مارک های داروخانه نگاه کنید

بیشتر افراد احتمالاً نمی توانند بیش از یک یا دو مارک کاندوم نام ببرند. Trojan و Durex تمایل دارند که بر بازار تسلط داشته باشند ، اما هیچ یک از آنها طیف کاملی از اندازه را ندارند. Durex بیشتر در ارائه گزینه های مختلف برای “سرعت بخشیدن به او و کاهش سرعت او” و کمتر در اندازه گیری متمرکز است ، و اندازه Trojan فقط واقعاً برای کسانی است که بالاتر از حد متوسط ​​هستند.

 

 

مشترک مجله Esquire شوید

hearstmags.com

یک سال با 15 دلار

تمام اینها بدان معنی است که شما ممکن است نتوانید بهترین جا را در داروخانه پیدا کنید. انجام برخی تحقیقات ، سرمایه گذاری در یک بسته نمونه و سفارش آنلاین ، احتمالاً کارآمدتر خواهد بود. بیشتر ما از قبل همه چیزهای دیگر را از این طریق خریداری می کنیم ، پس چرا کاندوم را به لیست خرید مجازی اضافه نمی کنیم؟ این امر همچنین می تواند به شما کمک کند تا برای اندازه مناسب یا خرید کاندوم راحت تر باشید ، زیرا متأسفانه رابطه جنسی غیر مولد هنوز مانند یک تابو برای تصدیق در بعضی از قسمت ها احساس می شود.

 

وایت همچنین از سری کاندوم های Playboy که اخیراً در سال گذشته وارد بازارهای ایالات متحده شده است بسیار هیجان زده است. او دوست دارد که Playboy برای تبدیل شدن به یک برند سلامتی جنسی تمرکز کند و اکنون اندازه ها و سبک های مختلف کاندوم را ارائه می دهد. بنابراین این چیزی است که باید به آن توجه کرد.

 

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود ، در این صفحه وارد می شود. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه در piano.io پیدا کنید

چگونه می توان اندازه کاندوم مورد نیاز خود را تعیین کرد

توسط Dawn Stacey، PhD، LMHC پزشکی توسط Brian Levine ، MD در 19 ژانویه 2020 بررسی شد

چاپ

فهرست مطالب

اندازه گیری های شما

اندازه های کاندوم

انواع کاندوم

استفاده از اندازه مناسب کاندوم برای راحتی ، پیشگیری از بیماریهای مقاربتی (STD) و کنترل م effectiveثر در بارداری مهم است. پوشیدن کاندوم خیلی بزرگ می تواند باعث لغزش آن شود و پوشیدن کاندوم بسیار کوچک ممکن است منجر به شکستن کاندوم شود .1 هنگامی که قصد خرید کاندوم را دارید ، باید وقت بگذارید و گزینه های مناسب اول مناسب باش

 

 

اندازه گیری های شما

اندازه کاندوم بر اساس عرض و طول آلت تناسلی مرد تعیین می شود. اندازه کاندوم شما بر اساس اندازه آلت تناسلی قائم شما است

 

برای پی بردن به اندازه خود ، باید آلت تناسلی خود را در زمان قائم اندازه گیری کنید:

 

برای اندازه گیری دقیق طول آلت آلت تناسلی مرد ، یک طرف خط کش یا نوار اندازه گیری را روی استخوان عانه نگه دارید و آن را تا نوک آلت تناسلی اندازه بگیرید.

برای عرض (دور آن) ، از یک رشته یا یک نوار اندازه گیری نرم استفاده کنید و آن را به آرامی در ضخیم ترین قسمت آلت تناسلی راست خود بپیچید. طول رشته یا نوار اندازه گیری را اندازه بگیرید.

پس از اندازه گیری ، مارک های مختلف را بررسی می کنید تا کاندومی متناسب با اندازه آلت تناسلی راست شده خود انتخاب کنید.

 

 چگونه آلت تناسلی خود را به درستی اندازه گیری کنیم

چگونه آلت تناسلی مرد را اندازه گیری کنیم

بسیار خوب / JR زنبور

اندازه های کاندوم

اندازه کاندوم ممکن است گیج کننده باشد زیرا تولید کنندگان مختلف کاندوم از اندازه گیری ها و اصطلاحات کمی متفاوت برای توصیف اندازه استفاده می کنند. همانطور که غالباً در مورد لباس وجود دارد ، ممکن است یک مارک کاندوم را به اندازه بزرگ دسته بندی کند ، در حالی که برند دیگر ممکن است کاندوم را با همان اندازه ها به عنوان اندازه استاندارد طبقه بندی کند.

 

هنگام مقایسه اندازه کاندوم باید از عرض کاندوم استفاده شود. دور آلت تناسلی مرد روی نحوه متناسب و ماندن کاندوم تأثیر می گذارد. می توانید از این راهنماهای کلی استفاده کنید:

 

 

عرض کاندوم های استاندارد 1.75 تا 2 اینچ (44.45 تا 50.8 میلی متر) است

عرض کاندوم های snug کمتر از 1.75 اینچ است

عرض کاندوم های بزرگ بیش از 2 اینچ است

 

طول کاندوم را نیز باید در نظر گرفت زیرا کاندوم باید آلت تناسلی شما را بپوشاند و فضای لازم برای انزال شما را فراهم کند .3 شما می توانید از موارد زیر به عنوان یک راهنمای کلی استفاده کنید:

 

طول کاندوم های استاندارد معمولاً بین 7.25 تا 7.8 اینچ (184.15 تا 198.12 میلی متر) است

طول کاندوم های راحت ممکن است 7 تا 7.8 (177.8 تا 198.12 میلی متر) باشد

طول کاندوم های بزرگ از 7.25 تا 8.1 اینچ (184.15 تا 205.74 میلی متر) است.

 

 نمودار اندازه کاندوم

انواع کاندوم

هنگامی که مارک های کاندوم را پیدا کردید که در اندازه های نزدیک به اندازه گیری شما قرار دارند ، ممکن است لازم باشد چند مارک خریداری کنید تا بتوانید آنها را امتحان کنید. این به شما فرصتی می دهد تا بدانید کدام گزینه ها بهترین ترکیب ، راحتی و حساسیت را به شما می دهند.

 

علاوه بر اندازه ، چند ویژگی دیگر کاندوم نیز وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را در نظر بگیرید.

 

مواد: مواد کاندوم شامل لاتکس ، پلی اورتان ، پلی ایزوپرن و پوست بره است. 4 ممکن است برای شما مفید باشد که کاندوم هایی را تهیه کنید که از مواد مختلف ساخته شده اند تا بتوانید کاندوم مناسب خود را انتخاب کنید.

طراحی: کاندوم در بافت ها و اشکال مختلف موجود است و شما ممکن است یکی از این موارد را بیش از دیگران ترجیح دهید.

روغن کاری داخلی: بسیاری از مارک های کاندوم مانند کاندوم Trojan Double Ecstasy و LifeStyles Turbo Condom از روان کننده استفاده می کنند. این مواد ممکن است حساسیت و لذت هر یک از طرفین را افزایش دهد.

افزودن روغن به کاندوم ممکن است احساس و راحتی همسرتان را بهبود بخشد. می توانید روان کننده هایی مانند Astroglide و K-Y Jelly خریداری کنید و آنها را روی کاندوم خود بمالید.

 

روان کننده های مبتنی بر سیلیکون معمولاً برای مدت زمان طولانی تری نسبت به سایر گزینه ها لغزنده می مانند.

 

اگر از کاندوم لاتکس استفاده می کنید ، به طور انحصاری از محصولات پایه آب یا سیلیکون استفاده کنید ، زیرا روان کننده های با روغن می توانند لاتکس را تخریب کنند.

 

کلمه ای از ویلول

اگر تمایلی به استفاده از کاندوم ندارید ، این احتمال وجود دارد که از اندازه مناسب کاندوم استفاده نکرده باشید. فهمیدن اندازه کاندوم جنبه مهم استفاده از کاندوم نه تنها به راحتی ، بلکه به طور موثر است.

 

انتخاب کاندوم مناسب ممکن است مدتی برای شما و همسرتان طول بکشد. اگر دقیقاً از نحوه استفاده از کاندوم مطمئن نیستید ، تمرین قرار دادن آن را زودتر بر روی آلت تناسلی خود انجام دهید تا در هنگام نیاز به احساس عجله و لرزیدن احساس نشوید. اگر یک شریک جنسی ثابت دارید ، می توانید کاندوم خود را در کنار هم قرار دهید تا در صورت نیاز هم اعتماد به نفس داشته باشید و هم مهارت داشته باشید.

 

 9 بهترین کاندوم سال 2021

مطالب مرتبط 

 

خرید کاندوم –ok

 

طرز استفاده از کاندوم

 

خرید کاندوم برقی

 

کدام کاندوم بهتره

 

خرید کاندوم عروسکی

 

خرید کاندوم خوراکی

 

کاندوم برقی دیجی کالا

 

خرید کاندوم پرداخت در محل

 

 

خرید کاندوم دهانی

 

بهترین کاندوم

 

کاندوم دیجی کالا

 

خرید دیلدو از دیجی کالا

 

کاندوم عروسکی

 

خرید کاندوم خاردار

 

قیمت بهترین کاندوم

 

بهترین کاندوم نی نی سایت

 

بهترین کاندوم تاخیری

 

بهترین کاندوم فضایی

 

بهترین کاندوم دیجی کالا

 

خرید کاندوم

 

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر

 

بهترین کاندوم تاخیری نی نی سایت

 

بهترین نوع کاندوم

 

انواع کاندوم و موارد استفاده

 

کاندوم دیجی کالا

 

بهترین مارک کاندوم

 

بهترین کاندوم تاخیری

 

کاندوم کاپوت

 

بهترین مارک کاندوم نی نی سایت

 

بهترین مارک کاندوم ضد حساسیت

 

قیمت کاندوم

 

کاندوم دیجی کالا

 

بهترین مارک کاندوم برای جلوگیری از بارداری

 

بهترین مارک کاندوم که پاره نشه

 

خرید کاندوم ساگامی

 

بهترین مارک کاندوم نی نی سایت

 

بهترین مارک کاندوم خاردار

 

بهترین مارک کاندوم تاخیری

 

بهترین کاندوم تاخیری

 

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر

 

بهترین کاندوم تاخیری در داروخانه ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma