معرفی دوربین های گردان هایک ویژن و ویژگی های اصلی آن

 

 

دوربین های گردان هایک ویژن یکی از محصولات مهم در زمینه ی سیستم های مداربسته و امنیتی می باشد. این دوربین ها جهت کنترل تردد و بررسی جزئیات بسیار کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اسم دیگر دوربین های مداربسته گردان، دوربین اسپیددام می باشد. قابلیت اصلی این دوربین ها که آن ها را از دوربین های مداربسته دیگر متمایز می کند، قابلیت چرخش 360 درجه می باشد. این قابلیت مهم کمک می کند تا دوربین از همه ی جهات محیط فیلم برداری کند.

کاربری اصلی دوربین های اسپیددام در فضاه ی بزرگ مانند کارخانجات، چهار راه ها و میادین اصلی می باشد و برای فضا های کوچک گزینه ی مناسبی نمی تواند باشد.

ویژگی های مهم دوربین های گردان هایک ویژن

دوربین های اسپیددام هایک ویژن دارای اناوع تکنولوژی های پیشرفته می باشد که اگر بخواهیم بعضی از آن ها را نام ببریم می توان به تکنولوژی تعقیب سوژه (AutoTracking) و قدرت دید در شب بالای این دوربین ها اشاره کرد.

قابلیت تعقیب سوژه (AutoTracking)

شرکت هایک ویژن به تازگی یک تکنولوژی جدیدی در دوربین های اسپید دام راه اندازی کرده است. این تکنولوژی، قابلیت تعقیب سوژه یا AutoTracking می باشد. با فعال کردن این قابلیت شما می توانید سوژه های مشخصی را در هنگام فیلم برداری دنبال کنید.

این تکنولوژی به این روش عمل می کند که بر اساس برنامه های تعریف شده در دوربین هر شخص یا شیء را می تواند تا بازه ی گسترده ای دنبال کند. در نتیجه این قابلیت موجب کارایی بیشتر دوربین اسپید دام می شود و باعث می شود تصاویر بهینه تر ارسال شوند.

قدردت دید در شب دوربین مداربسته اسپید دام

دید در شب را حرف IR نشان می دهند. به طور کل دوربین های مداربسته اسپید دام از قدرت دید در شب بسیار بالایی برخوردار می باشند. معمولا قدرت دید در شب دوربین های اسپید دام (PTZ) از 50 متر شروع می شود و تا 300 متر دید در شب هم در برخی مدل ها وجود دارد. به تازگی در برخی مدل های اسپید دام قدرت دید در شب یک کیلومتری هم اضافه شده است.

معرفی  بعضی از مدل های دوربین گردان هایک ویژن

شرکت هایک ویژن انواع مختلفی از دوربین های گردان با فبلیت های متفاوت تولید می کند که در ادامه ی این مطلب به بعضی از این مدل ها اشاره می کنیم.

دوربین مداربسته گردان هایک ویژن مدل DS-2DE4225IW-DE

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2DE4225IW-DE از پرفروش ترین محصولات سری تحت شبکه کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است .تعداد پیکسل های افقی این دوربین 1920 پیکسل و عمودی 1080 پیکسل میباشد . حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 2 مگاپیکسل را تشکیل میدهد. ولتاژ ورودی این دوربین 24 ولت است.

·        دوربین مدل DS-2DE4225IW-DE  جریان مصرفی برابر با 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 20 وات را نیز دارد وهمچنین از قابلیت POE نیز برخوردار میباشد .

·        نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2DE4225IW-DE به دستگاه NVR از طریق کابل شبکه یا CAT6 به متراژ حداکثر 200 متر و  از طریق سوکت شبکه RG 45 میباشد .

·        دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2DE4225IW-DE مجهز به قابلیت BLC ( یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک )و قابلیت WDR ( جمع کردن نور زیاد به صورت سخت افزاری)و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

·        ساپورت رم میکرو تا 128 گیگ

·        قابلیت چرخش 360 درجه و زوم اپتیکال 25X و دیجیتال 16X نیز میباشد .

·        دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2DE4225IW-DE برد دید در شبی برابر با 100 متر مربع را پوشش میدهد .

·        دوربین مدل DS-2DE4225IW-DE همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

دوربین مداربسته گردان هایک ویژن مدل DS-2DE7330IW-AE

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2DE7330IW-AE از پرفروش ترین محصولات سری تحت شبکه کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.تعداد پیکسل های افقی این دوربین 2048 پیکسل و عمودی 1536 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 3 مگاپیکسل را تشکیل میدهد .ولتاژ ورودی این دوربین 24 ولت است.

·        دوربین مدل DS-2DE7330IW-AE  جریان مصرفی برابر با 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 20 وات را نیز دارد وهمچنین از قابلیت POE نیز برخوردار میباشد .

·        نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2DE7330IW-AE به دستگاه NVR از طریق کابل شبکه یا CAT6 به متراژ حداکثر 200 متر و  از طریق سوکت شبکه RG 45 میباشد .

·        دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2DE7330IW-AE مجهز به قابلیت BLC ( یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک )و قابلیت WDR ( جمع کردن نور زیاد به صورت سخت افزاری)و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

·        ساپورت رم میکرو تا 128 گیگ

·        قابلیت چرخش 360 درجه و زوم اپتیکال 30X و دیجیتال 16X نیز میباشد .

·        دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2DE7330IW-AE برد دید در شبی برابر با 150 متر مربع را پوشش میدهد .

·        دوربین مدل DS-2DE7330IW-AE همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

دوربین مداربسته گردان هایک ویژن مدل DS-2DE7232IW-AE

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2DE7232IW-AE از پرفروش ترین محصولات سری تحت شبکه کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.تعداد پیکسل های افقی این دوربین 1920 پیکسل و عمودی 1080 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 2 مگاپیکسل را تشکیل میدهد .ولتاژ ورودی این دوربین 24 ولت است.

·        دوربین مدل DS-2DE7232IW-AE  جریان مصرفی برابر با 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 20 وات را نیز دارد وهمچنین از قابلیت POE نیز برخوردار میباشد .

·        نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2DE7232IW-AE به دستگاه NVR از طریق کابل شبکه یا CAT6 به متراژ حداکثر 200 متر و  از طریق سوکت شبکه RG 45 میباشد .

·        دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2DE7232IW-AE مجهز به قابلیت BLC ( یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک )و قابلیت WDR ( جمع کردن نور زیاد به صورت سخت افزاری)و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

·        ساپورت رم میکرو تا 128 گیگ

·        قابلیت چرخش 360 درجه و زوم اپتیکال 32X و دیجیتال 16X نیز میباشد .

·        دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2DE7232IW-AE برد دید در شبی برابر با 150 متر مربع را پوشش میدهد .

·        دوربین مدل DS-2DE7232IW-AE همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

منبع دریافت اطلاعات بیشتر برای خرید دستگاه ها  دوربین های گردان هایک ویژن می توانید به نمایندگی هایک ویژن آی تی رسان مراجعه نمایید.

 

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme