فروش انواع لوازم ورزشی ، بدنسازی خانگی و باشگاهی

هر روز در کنار انجام برنامه تمرینی تردمیل و رعایت برنامه غذایی بهتراست که کالری مورد نیازتان را هم حساب کنید. حتماً موقع انجام برنامه تمرینی تردمیل به این نکته دقت داشته باشید که برای لاغرشدن، باید ۲۵۰ تا ۵۰۰ کیلو کالری کمتر از میزان کالریِ مورد نیازتان در طول روز مصرف کنید. ابتدا 10 دقیقه با سرعتی کم و متوسط خود را گرم کنید ، سپس سرعت تردمیل را افزایش دهید.بسیاری از تردمیل ها دارای یک سنسور گرفتن ضربان قلب هستند میتوانید ضربان قلب خود را از این طریق اندازه بگیرید ، ضربان شما باید 60تا70 درصد حداکثر ضربان بدن شما باشد. در این قسمت به چند نکته مهم برای لاغری با تردمیل اشاره میکنیم که در استفاده از تردمیل برای لاغری و کاهش وزن باید حواستان به آنها باشد. در هنگام خرید تردمیل برای لاغری شکم به چه مواردی توجه داشته باشیم؟ تردمیل خانگی فیت فلکس دارای ضربه گیر های پیشرفته بوده که فشار وارده بر روی مفاصل و کمر را هنگام دویدن را کاهش میدهد و ابعاد تسمه این تردمیل 125 طول و 44 سانت عرض بوده است. درست است که خرید تردمیل های مدرن با صفحات نمایشگر شگفت انگیز و سیستم ضربه گیر در هنگام دویدن بسیار جذاب است؛ اما خریدن برخی از آنها ممکن است هزینهی زیادی طلب کند.

تردمیل خانگی تایگر اسپرت
با این حال که سوخت و ساز افراد مختلف متفاوت است؛ اما مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر روی کالری و چربی سوزی بر روی تردمیل عبارت اند از : میزان وزن شما در کنار سرعتی که بر روی دستگاه انتخاب می کنید. اکنون شما با مطالعه این مطلب به مهمترین نکات ضروری در خصوص خرید تردمیل دست پیدا کردید و حال وقت آن رسیده است تا شما را با 17 مدل تردمیل محبوب و باکیفیت در بازار داخلی کشورمان آشنا نماییم. تردمیل توربو فیتنس مدل Fitness F22 ، تردمیل خانگی تک کاره ساخت کشور تایوان بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است و جزو بهترین برند های حال حاضر بازار است همچنین فروش بسیار زیادی داشته و جزو مدل های جدید برند توربو فیتنس میباشد دارای 24 ماه گارانتی و خدمات. تردمیل های جدید دارای صفحات غلتان ضربه گیر هستند. شرافت وزیری ادامه داد: به این ترتیب در صورتی که فردی دارای یک زانوی نرمال باشد با رعایت اصول و داشتن کفش مخصوص، دویدن چه بر روی تردمیل و چه بر روی زمین منعی ندارد.

با تردمیل لاغر شدم همانطور که در بالا بیان کردیم، تردمیل های توربو فیتنس بسته به کیفیت، دارای قیمت های بسیار مناسبی نسبت به برندهای اروپایی یا آمریکایی هستند، به طوری که برای افراد با محدودیت بودجه که در جستجوی خرید یک تردمیل خانگی مناسب هستند، انتخاب در خور توجهی است. یکی از مهمترین موارد در تعیین قیمت تردمیل، برند آن است. عرضه کننده مناسب ترین قیمت تردمیل در سراسر کشور . به شما توصیه می کنیم برای خریدن یک تردمیل مناسب و مطابق با نیازهایتان، حتما از یک فروشندهی معتبر مشورت بگیرید. در طول تمرین، حیوان می تواند نه برای خود سرعت مناسب را انتخاب کنید. عرض تسمه تردمیل پروتئوس 51 سانتیمتر، و طول آن 140 سانتیمتر، و اندازه کلی دستگاه 88×140×186 سانتیمتر است. اندازه تردمیل شیب دار کلاس فیت در بستهبندی 67×110×232 سانتیمتر، وزن آن با بستهبندی 315 کیلوگرم، و وزن خالص آن 261 کیلوگرم است. را نیز فراهم می نماید که به تردمیل های چند کاره یا چند منظوره شهرت یافته است. در مواقعی که تردمیل روشن نمی شود، یا روشن شده اما کار نمی کند و مواردی از این دست مشکل از قطعه الکترونیکی پایین تردمیل می باشد. اما برای کسانی که میخواهند وزن اضافه کنند هم هوازی مفید است.

در این تمرین 20 دقیقه ای، شما شبیه سازی یک تمرین دویدن بیرون از خانه را با فراز و شیب های خیابان، اما در خانه تجربه خواهید کرد. تردمیلها با استفاده از یک سیستم، صفحهای کمربندمانند را به طور مداوم و بر روی یک سطح صاف میچرخانند تا کاربران بتوانند با حضور در نقطهای ثابت، پیادهروی کنند. ✅میزان پیادهروی را از سرعت 2 شروع کرده و زمان را از 20 دقیقه در روز آغاز کنید و به تدریج افزایش داد تا حداکثر به 50 دقیقه در روز برسد. یکی از ویژگیهای خوب دستگاه پیادهروی شیائومی این است که در زمان استفاده از آن صدای بلندی به گوشتان نخواهد رسید. تسمه دستگاه تردمیل یکی از مهمترین اجزاء دستگاه تردمیل است که مستهلک شدن آن باعث ایجاد الکتریسیته ساکن و در نهایت آسیب رسیدن به برد و موتور دستگاه میشود، هرچند که تسمه های تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار از ابتدای امر تولید الکتریسیته ساکن در دستگاه می کنند. نکتهی آخر مربوط به افرادی است که نمیتوانند در صورت تماشای دیگران تمرین کنند (فرهنگ باشگاه). حالا در این تمرین پیشنهادی هم شما می توانید با کمک سبک تمرین پرفشار، حداکثر کالری سوزی را در 10 دقیقه تجربه کنید.

تردمیل 2400 توربو
اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تردمیل ساده لطفا از صفحه ما بخواهید.

دانلود رایگان مقاله