درباره معنی و حماقت تحریم ها – RT DE

[ad_1]

26 نوامبر 2021، 6:45 ب.ظ.

توسط مرغ داگمار

در مورد تحریم ها، یک چیز باید بارها و بارها تکرار شود: تحریم ها ابزاری برای جنگ هستند و طبق قوانین بین المللی تنها در صورتی قانونی هستند که توسط شورای امنیت سازمان ملل اعمال شوند. همه تحریم های دیگر، تحریم های ایالات متحده و اتحادیه اروپا، نقض قوانین بین المللی است. حتی تزئینی ترین لفاظی ها در مورد حقوق بشر نیز چیزی را تغییر نمی دهد.

در هفت سال گذشته، کشورهای غربی وارد جنون واقعی تحریم ها شده اند و اکنون از این ابزار تهاجمی و غیرقانونی به عنوان ابزار کلیدی سیاست خارجی استفاده می کنند. نحوه کار این عامل را می توان از این واقعیت دریافت که بیش از نیمی از کشورهایی که صندوق جهانی غذا می گوید گرسنگی وجود دارد، مشمول تحریم های غرب هستند.

روز جهانی گرسنگی و نفاق در غرب

در ژوئیه امسال، در راستای انقلاب رنگی برنامه ریزی شده در مینسک، پارلمان اروپا مجوز اعمال تحریم های «حقوق بشری» را به تصویب رساند. قانونی که به صراحت به قانون ماگنیتسکی ایالات متحده اشاره می کند که به نوبه خود بر اساس دروغی توسط کلاهبردار مالی بیل برودر استوار است. خوب، هرکسی که در این چند سال اخیر تماشا کرده است که چه کسی تحریم شده و چرا، به هر حال، می داند که دلایل آن تا حد امکان دروغ است. مانند تحریم روسیه به دلیل عدم پایبندی به توافقات مینسک.

این قانون اتحادیه اروپا، در میان چیزهای دیگر، فساد را به عنوان نقض حقوق بشر تعریف می کند و بنابراین به کمیسیون این اختیار را می دهد که دیگران را به دلیل فساد تحریم کند. کمیسیون اروپایی. که قطعاً در رقابت فاسدترین ساختارهای جهان، حق یک قطب قطبی را دارد. نباید گفت که نمایندگان پارلمان اروپا حس شوخ طبعی ندارند.

در واقع تحریم ها تکنیکی برای تبدیل برتری اقتصادی به کنترل سیاسی است. اما این دقیقاً نقطه ضعف آنهاست: آنها به عنوان ابزاری برای قدرت عمل می کنند، درست زمانی که و فقط تا زمانی که این برتری اقتصادی عملاً داده شود. که همچنین توضیح می دهد که چرا غرب در نهایت آنها را با چنین غیرت گسترش داد. باید اتو را در حالی که هنوز داغ است آهنگری کنید.

پولیتیکو: بایدن سه بار بسته های تحریمی علیه روسیه را رد کرده است زیرا آنها به اندازه کافی سختگیرانه نبودند

خوب، بار دیگر تحریم های جدیدی علیه بلاروس برنامه ریزی شده است. کمیسیون اروپا باید در اوایل این هفته در این مورد تصمیم بگیرد. حالا احتمالا دوشنبه آینده شارژ میشه دلایل به همان اندازه احمقانه است که به تحریم ها عادت کرده اند. اما این بار اتحادیه اروپا باید به زانو خود شلیک کند.

این تاخیر احتمالاً به دلیل قصد اولیه برای توجیه تحریم ها با بحران پناهجویان در مرز لهستان است، چیزی که لهستان و کشورهای مینیاتوری بالتیک به طور خاص برای آن اصرار دارند. با این حال، چه چیزی باعث می شود که دولت آینده آلمان با حمایت از مرزهای باز مشکلات توجیهی داشته باشد؟ علاوه بر این، حداقل یکی از اهداف تحریم ها، بلاویا، مدت هاست که حمل و نقل مسافران از سوریه، عراق و یمن را متوقف کرده است.

بر اساس گزارشی که توسط نیویورک تایمز تحقیقات Semantics Visions که نشان می‌دهد رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک نه تنها راه را برای فرار از طریق بلاروس هموار کردند، بلکه به سازماندهی آن نیز کمک کردند، در دسترس مقامات اتحادیه اروپا است. این مقاله حتی به نقل از رئیس هلندی کمیته مسائل مهاجرت پارلمان اروپا نیز به این اطلاعات اشاره می کند. هر گونه اتهامی به دولت بلاروس مبنی بر تحریک جنبش مهاجرتی علیه یک قضاوت بهتر مطرح شده است.

لوکاشنکو: گفتگو با مخالفان تنها پس از مذاکره پوتین با ناوالنی است

به عنوان یک اقدام احتیاطی، اتهامات علیه Belavia مبنی بر اینکه “به فعالیت های رژیم لوکاشنکو برای اجازه عبور غیرقانونی از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا کمک کرده است” اکنون با اتهام دیگری مبنی بر داشتن 28 هواپیمای این شرکت هواپیمایی کوچک دولتی تکمیل شده است. مقایسه: لوفت هانزا دارای 757 است) از کارمندان خود خواست “به تقلب در انتخابات و دستگیری های دسته جمعی در کشور اعتراض نکنند”. اشپیگل ، که به راحتی می تواند به ده کشوری فکر کند که در آن شرکت های دولتی از کارمندان دولت خود خواسته اند تا علیه دولت اعتراض کنند. با این حال، Belavia “نفع و حمایت از رژیم لوکاشنکو.”

البته استدلال در حمایت از رژیم لوکاشنکو می تواند هر کسی و هر چیزی را که در سازمان های غیردولتی غربی برای پول انتظار نمی رود تحریم کند. و هنگامی که به حالت “رژیم” بروید، می توانید هر شرکت دولتی را تحریم کنید، زیرا لزوماً بخشی از “رژیم” است. این مزیت اضافی را دارد که آسیب خاصی به آن شرکت‌ها وارد می‌کند، که عموماً خاری در چشم مرکز فرقه نئولیبرال در بروکسل هستند. اما این لزوماً این عارضه جانبی را دارد که همیشه بر کل جمعیت تأثیر می گذارد، البته فقط با آسیب رساندن به اموال جمعی.

مدت‌هاست که در رسانه‌ها گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه بلاروس از نظر اقتصادی بیشترین آسیب را خواهد دید، وجود دارد. به عنوان مثال، یکی از کارمندان IfW Kiel در مصاحبه ای در ماه مه گفت: “بزرگترین اقلامی که باید صادر شود عمدتاً نفت و فرآورده های نفتی و همچنین کودهایی هستند که برای کشاورزی مهم هستند یا محصولات واسطه ای برای تولید آنها. مهم است بدانید که روسیه بزرگترین خریدار کل صادرات و اتحادیه اروپا-27 دومین شریک تجاری مهم است. در اتحادیه اروپا، آلمان بزرگترین خریدار است. اگر ممنوعیت واردات به بخش نفت اعمال شود، برای بلاروس دردناک خواهد بود. در مورد کود پتاس هم همینطور.”

مهاجران از کمپ های مرزی لهستان در یک مرکز لجستیکی در بلاروس اسکان داده می شوند

مطابق با اشپیگل کمیسیون اروپا این پیشنهادها را خودش ارائه کرده و قصد دارد بر تولید کننده کودهای شیمیایی گرودنو آزوت و شرکت پتروشیمی بلوروس نفت تحریم هایی را اعمال کند. این بدان معناست که هیچ کود و کودی از بلاروس به اتحادیه اروپا به خصوص در آلمان وارد نخواهد شد.

با این حال، شما مجبور بودید مصاحبه ای که در بالا نقل شد را با یک جمله بعد بخوانید. او در ماه مه نوشت: «اما این برای اتحادیه اروپا نیز حساس است، زیرا شما همیشه باید آنچه را که در حال برش دارید را بسنجید. از آن زمان تاکنون اتفاقات زیادی در بازار کود افتاده است.

بیایید گزارشی را نقل کنیم روزنامه (همچنین چیزی فراتر از اخبار جعلی وجود دارد): «طبق گزارش انجمن کشاورزان، قیمت کودهای فسفاته نیز در ده ماه گذشته دو برابر شده است. اما کودها نه تنها گران شده اند، بلکه گاهی اوقات دیگر وجود ندارند.» یکی از دلایل افزایش قیمت ها مالیات CO2 است، زیرا تولید برخی از اجزای کود بسیار انرژی بر است.

اتحادیه اروپا اجازه تحریم های بیشتر علیه بلاروس را صادر می کند

دلیل دیگر معافیت اتحادیه اروپا از تجارت گاز طبیعی است که در ماه‌های اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی را به دنبال داشته است: «دلیل اصلی قیمت بالای کود، افزایش شدید قیمت گاز طبیعی است که به‌عنوان ماده خام برای مصرف کودهای شیمیایی استفاده می‌شود. تولید کود کریستوفر پروفیتلیچ، سخنگوی SKW Nitrogen Works Piesteritz در زاکسن-آنهالت گفت که طی چند ماه، قیمت گاز طبیعی دو برابر شده است.

فقط برای اینکه مشخص شود عواقب آن چیست – قیمت کود و سوخت تأثیر مستقیمی بر قیمت مواد غذایی دارد. که در چند ماه گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. علاوه بر این، در برخی مناطق، افزایش بیشتر قیمت کود حتی ممکن است خود تولید را به خطر بیندازد.

بسیاری از کشاورزان در تعجب هستند که اوضاع در سال 2022 چگونه پیش خواهد رفت. بسیاری از محصولات باید سه بار در طول فصل رشد کوددهی شوند.

کشاورز Max Ampferl می گوید: “اگر می دانستیم برای دومین یا سومین کاربرد کود دیگری وجود نخواهد داشت، پس نیازی به پخش اولین کود نداشتیم.” پس از آن ما حتی نیازی به کاشت بذر نخواهیم داشت و باید بگوییم که امسال نمی توانیم غلات تولید کنیم.

قبل از اینکه از این خیال فرار کنید که تولید در سایر نقاط اتحادیه اروپا جایگزین این شکست ها می شود – قیمت کود در سراسر اروپا در حال افزایش است. در اسپانیا، دهقانان دقیقاً به همین دلیل اعتراض کردند. فراموش نکنیم که بازی‌های ژئوپلیتیکی که راه‌اندازی NordStream 2 را کند یا حتی تهدید می‌کنند، احتمالاً مشکل را بدتر می‌کنند. از آنجایی که گاز طبیعی ماده خام برای تولید کود است، ممکن است تولید کود محلی به طور کامل از بین برود.

راینر روتفوس، کارشناس ژئوپلیتیک: "مشکل بسیار فراتر از بحران پناهجویان است"

البته این بهترین زمان برای توقف واردات کود از بلاروس است. به خاطر حقوق بشر، یا به خاطر لوکاشنکو، یا به خاطر طلوع خورشید از شرق. به شرطی که دوست داشته باشید به زانو خود شلیک کنید.

اگرچه اعتراف می کنم که متأسفانه این زانوی آقایان در بروکسل نیست، بلکه فقط زانوی اروپایی ها، به ویژه جمعیت آلمانی، یا سبد نان و دیگ سوپ آنهاست. برخلاف شرکت هایی مانند فایزر، مردم به ندرت کسب و کار سودآوری را ارائه می دهند. به همین دلیل است که وقتی به تحریم های جدید فکر می کنید می توانید آنها را نادیده بگیرید.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – تراکتور کیست – تلفن همراه بیلد، بلاروس و آلمان[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovarda