واکسیناسیون اجباری و واکسیناسیون اجباری علیه تاج – در مورد نگرش آلمان نسبت به کاست “غیرقابل لمس” – RT DE


27 نوامبر 2021، 7:53 ب.ظ.

از راینر روپ

در سطح بین المللی، اقدامات سختگیرانه سیاستمداران آلمانی علیه COVID-19 نه تنها با تایید، بلکه با انتقادهای تند نیز مواجه شده است. z هم همینطور. به عنوان مثال، تا آنجا که هند، شایعه شده است که آلمان در این میان به یک جامعه سه طبقه ای تبدیل شده است که در آن «واکسینه نشده ها انگ می شوند». حداقل این حکم نشر دهلی نو بود مجله ژئواستراتژی و روابط بین الملل در یکی از آخرین انتشاراتش با استناد به مقاله ای در یک مجله علمی پزشکی معتبر بین المللی لانست (چاقوی جراحی) ادامه می دهد که انگ زدن یا کنار گذاشتن افراد واکسینه نشده از زندگی اجتماعی به هیچ وجه نمی تواند «موجه» باشد.

جریمه، قفل کردن، توقف درمان: چگونه افراد واکسینه نشده باید رد صلاحیت شوند

این مجله پر از سوء تفاهم همچنان توضیح می دهد که مقامات عالی رتبه در آلمان اکنون از اصطلاح “همه گیری افراد واکسینه نشده” استفاده می کنند و حتی دانشمندان ادعا می کنند که اکنون “واکسینه نشده کسانی هستند که گفته می شود واکسینه شده علیه کووید-19 را تهدید می کنند.” در عین حال، افرادی در آلمان که قبلاً واکسینه شده‌اند، نقشی در گسترش همه‌گیری COVID-19 ندارند. اما تمام حقایق شناخته شده با این موضوع در تناقض است، مقاله ای در این مقاله می گوید لانست، که در آن دو نمونه از آلمان به عنوان مدرک ارائه شده است:

«براساس گزارش وضعیت هفتگی مؤسسه رابرت کخ (RKI) در مورد بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19)» در 14 اکتبر 2021، 55.4 درصد از موارد علامت دار COVID-19 در آلمان مربوط به بیماران بالای 60 سال است. لانست می نویسد: سال ها یا بیشتر در افراد کاملاً واکسینه شده “مشخص شده است. و این نسبت بیماران کاملاً واکسینه شده و COVID-19” هر هفته افزایش می یابد.

مثال دوم در لانست-مقاله حکایتی است، اما همچنان بیانی قوی دارد. بر این اساس، موارد جدید کووید-19 در حداقل 85 نفر (22 درصد) از 380 نفر در شهر مونستر که به طور کامل واکسینه شده بودند یا از COVID-19 بهبود یافته بودند و همزمان در یک کلوپ شبانه حضور داشتند، رخ داده است.

مطالعه در پارلمان تورینگن: رابطه بین نرخ واکسیناسیون و مرگ و میر بیش از حد

در نهایت هشدار می دهد لانست-ماده آمریکا و آلمان، اشاره به برده داری و آزار و اذیت یهودیان. هر دو “قبلاً به بخش هایی از جمعیت خود به دلیل رنگ پوست یا مذهب خود به عنوان شهروندان پست تر انگ انگ زده اند.” نویسنده که خود پزشک است، می‌گوید چنین چیزی «اکنون دوباره تکرار می‌شود». بنابراین او از کارمندان، سیاستمداران و دانشمندان برجسته آلمان خواست تا “انگ زدن نامناسب افراد واکسینه نشده را که شامل بیماران، همکاران و سایر شهروندان ما می شود، متوقف کنند و تلاش های بیشتری برای متحد کردن جامعه انجام دهند.”

اما در جامعه جدید سه کاست آلمان ما، طبقه بالا، یعنی سیاستمداران حاکم و رسانه ها و وابستگی های علمی پولی آنها، علاقه ای به اتحاد جامعه ندارند. زیرا با جامعه سه کاست جدید، حکومت کردن بسیار ساده تر و دموکراتیک تر است.

طبقه متوسط، واکسینه شده و درمان شده از تاج، با اعتماد کورکورانه و رعایت مطیع دستورات اغلب متناقض و اغلب جنون آمیز مقامات دولتی مشخص می شود. به همین دلیل است که آنها نه تنها توسط سیاستمداران و رسانه ها به عنوان شهروندانی مسئول ستایش می شوند، بلکه به عنوان افرادی برتر از نظر اخلاقی که برای محافظت از برادران خود واکسینه شده اند، تحسین می شوند، اگرچه سرنگ های mRNA به وعده خود عمل نکرده اند و اکنون افراد بیشتری واکسینه می شوند. خواه واکسینه شده، بازسازی شده یا واکسینه نشده، مبتلا می شوند.

ستم؟  در جای دیگر ببینید: پاسخ مونتگومری

با این حال، افراد از دو طبقه بالا، بر خلاف کسانی که در طبقه پایین هستند، که در آن افراد فاسد و پایین تر زندگی می کنند، که خودخواهانه فقط به سلامت خود فکر می کنند، نجیب و حامی تلقی می شوند. این افراد تنها با حضور خود سلامت اعضای کاست های بالا را به خطر می اندازند. به این ترتیب آنها به «پریاها»، «غیرقابل لمس» اجتماعی تبدیل شده اند. بدتر از آن، این موجودات درجه سوم مطلقاً هیچ بینشی نشان نمی دهند و به سادگی نمی خواهند به دانش علمی در حال تغییر و تنها واقعی ویروس شناسان و سیاستمداران دلسوز اعتقاد داشته باشند.

برای هر آلمانی باید روشن باشد که همه چیز نمی تواند اینطور پیش برود. بنابراین به خوبی می توان فهمید که با میلیون ها “کوویدیو” سرسخت در این کشور، حتی رنج ترین ها نیز می توانند یقه های خود را بشکنند.

فردریش مرز گفت که او “بالاخره صبر خود را با افراد واکسینه نشده از دست داد” در 23 نوامبر در ZDF-گفتگوی مدیر برنامه مارکوس لانز. مدیر سابق بزرگترین و فراگیرترین گروه مالی جهان، بلک راک، اصرار داشت: “اکنون، تحمل باید پایان یابد.” حالا واکسن باید بیاد. “تست شده” دیگر کافی نیست و از این پس باید فقط 2G وجود داشته باشد. واکسینه نشده باید عواقب رفتار غیرصادقانه و خصمانه خود را به دوش بکشد و از همه چیز اعم از زندگی اجتماعی و زندگی کاری طرد شود تا در نهایت چاره ای جز واکسینه شدن باقی نماند. آقای مرز با این سخنان پرمعنا بر سومین نامزدی فعلی خود برای پست ریاست CDU تاکید کرد.

تحریک مستمر به واکسینه نشده: رسانه اصلی در آزمایش زندان

البته مرز با تایید سایر شرکت کنندگان به این درخواست رادیکال پاسخ داد. نظرات تنها در مورد بهترین روش دستیابی به این هدف 2G متفاوت بود. دیدگاه های مخالف مدت هاست که در این نوع میزگردها مورد بحث قرار نگرفته است. این دایره ها تقریباً منحصراً به عنوان اتاقک اکو برای تقویت رزونانس برای اعتراف تنها سرنگ تاج واقعی عمل می کنند.

اگر هر از گاهی یک “تاج منفی” از طبقه پایین به چنین گروهی دعوت شود، پس این باید برای مخاطب درس عبرتی شود. این را باید به عنوان مثال نشان داد که موقعیت این بی خانمان ها، تماشاچیان مطلقا غیرقابل دفاع است. برای این منظور، سایر شرکت کنندگان در حلقه، از جمله ناظم، مشترکاً به قربانی خود حمله می کنند تا طبق تمام قوانین دستکاری نظرات و تحریف سخنان آنها، او را از هم جدا کنند. اگر این کار شکست بخورد، همانطور که اخیراً با دو زن قوی، یعنی با Sahra Wagenknecht، z. ب. با لانتس یا با فیلسوف Svenya Flaspöller سخته اما Фهواسپس شرمی که وفاداران دولت در میزگرد متحمل شدند، روز بعد توسط رسانه های دولتی و شرکتی با موجی از انزجارهای خشم آلود نفرت علیه برنده برطرف خواهد شد.

در هر صورت، تأثیر آموزنده و بازدارنده بر تماشاگران ترسیده یکسان است: فقط چیزی را زیر سوال نبرید، نظرات خاصی را بیان نکنید، همانطور که در نمایشنامه «ویلهلم تل» فریدریش شیلر اکنون فروتنانه در مقابل «کلاه» گسلر است. مقامات قادر متعال سر تعظیم فرود آورند و سپس با خوشحالی سرنگ تقویت کننده بعدی را با ماده آزمایشی mRNA وارد کنند و از دولت دلسوز به خاطر آن سپاسگزار باشند.

Wagenknecht: سیاست شکست های خود را پنهان می کند و افراد واکسینه نشده را به بزغاله تبدیل می کند.

حالا تقاضای مرز برای 2G و هیچ چیز دیگری، یعنی. برای بسته شدن واقعی افراد واکسینه نشده، در مقایسه با پیشنهادات بسیار شدیدتر که در روزهای اخیر بیشتر و بیشتر بر روی کاست گمشده تکان می‌خورد، هنوز نسبتاً معتدل بود. آیا همه اینها فقط یک پس زمینه تهدیدآمیز است؟ یا اظهارات نگران کننده وکلای قانون اساسی و قضات سابق دادگاه قانون اساسی مرگبار است؟ آنها نه تنها باید واکسیناسیون اجباری علیه کووید-19 را برای گروه‌های شغلی خاص اعلام کنند، بلکه باید واکسیناسیون عمومی اجباری را برای همه شهروندان در صورت لزوم با استفاده از نیروی پلیس اعلام کنند.

در اینجا یک مثال است: در 23 نوامبر 2021 شبکه تحریریه آلمان مقاله ای با عنوان: وکلای قانون اساسی در مورد واکسیناسیون اجباری: حبس احتمالی و واکسیناسیون اجباری برای کسانی که مایل به واکسیناسیون نیستند. او می گوید:

به گفته کارشناسان، واکسیناسیون اجباری برای اعمال واکسیناسیون اجباری عمومی نیز امکان پذیر است. به عنوان مثال، گوتینگن تیله، یک وکیل قانون اساسی، معتقد است که امکان حبس و واکسیناسیون اجباری وجود دارد.

در این زمینه، روزنامه نگار منتقد و وبلاگ نویس، بوریس رایتشوستر، اشاره به آن را ضروری می داند شبکه تحریریهکه بیش از 50 رسانه روزنامه را عرضه می کند، با SPD مرتبط است که به زودی صدراعظم خواهد شد. چند نفر از خوانندگان می دانند که حزبی که قرار بود توسط روزنامه ها کنترل شود، یکی از صاحبان گروه تحریریه ای است که مقالات را ارائه می دهد؟”

پس از کیمیخ، واگنکنشت و پرچت: این بار فلاسپوهلر فیلسوف در ÖR کباب می شود.

مسیحی پستالوسا فوق الذکر معتقد است که جریمه نقدی امکان پذیر است و در صورت تکرار تخلفات و مجازات های بالا. به عنوان آخرین مرحله، یک ممنوعیت نیز باید در نظر گرفته شود. او گفت: “این به این معنی است که پلیس یک نفر را نزد پزشک واکسیناسیون آورده است. در یک دموکراسی، لازم نیست تا این حد پیش بروید.” اما این، آقای پستالوزا، نباید مانعی باشد، زیرا تا آن زمان آقایان آن بالا کار خود را مدتها پیش انجام داده و دموکراسی را از بین خواهند برد.

در این زمینه، جالب است که چیست آینه روزانه تحت عنوان: «از حباب آلومینیوم تا واکسیناسیون اجباری – افسانه های توطئه فعلی به چه معناست؟» در 26 مه 2020 نوشت: واکسیناسیون اجباری در خیابان. پشت این ادعا وجود دارد که دولت می خواهد از بحران تاج و تخت برای واکسینه کردن کل جمعیت استفاده کند، حتی برخلاف میل افراد آسیب دیده.

در این مرحله، من یک پیشنهاد برای خوانندگان دارم: ممکن است بخواهید از انتشارات قبلی در رسانه های خودخوانده با کیفیت استفاده کنید تا فهرستی تهیه کنید که چند ماه قبل از انتشار یک “تئوری توطئه تاج” جدید اندیشمند جانبی گذشته است. در سیاست رسمی دولت فدرال و در نتیجه به یک واقعیت توطئه آمیز تبدیل شده است.

بیشتر در مورد موضوع – به دلیل بسیاری از افراد واکسینه نشده: روزنامه های تورینگن Funke با شماره های کمتری منتشر می شوند

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

اطلاعات:

ایمنی و کارایی واکسن های کرونا بحث برانگیز است. بسیاری از کارشناسان علم، سیاست و رسانه، آنها را ایمن و مؤثر ارزیابی می‌کنند، زیرا تا حد زیادی از خطر ابتلا به بیماری شدید COVID-19 جلوگیری می‌کنند و مزایای واکسیناسیون کرونا بر خطرات و عوارض جانبی آن بیشتر است. عوارض جانبی طولانی مدت واکسیناسیون معمولا ناشناخته است. خطراتی مانند اثر ADE (تقویت وابسته به آنتی بادی) تاکنون با میلیاردها دوز واکسن در سراسر جهان دیده نشده است. این واقعیت که توالی‌های ژنی مثلاً واکسن‌های mRNA در DNA انسان گنجانده شده‌اند نیز توسط متخصصان رد شده است. بیانیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و کمیته دائمی فدرال واکسیناسیون آلمان (STIKO) در موسسه رابرت کخ (RKI) را می توانید اینجا و اینجا بخوانید.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله