چرا داده ها مخالف واکسن اجباری تاج هستند – RT DE


28 نوامبر 2021، 1:37 ب.ظ.

توسط سوزان بونات

دامنه تهدیدات سرکوب علیه افرادی که واکسیناسیون COVID-19 را رد می کنند هر روز در حال افزایش است. از جریمه تا سهم بیمه درمانی بالاتر تا واکسیناسیون اجباری، احکام حبس و ابطال گواهینامه رانندگی، همه چیز را شامل می شود. داستان پشت این موضوع این است که واکسیناسیون ایمن و بسیار مؤثر است. نگاهی هوشیارانه به داده های آلمان نشان می دهد که هیچ یک از آنها شواهد قابل قبولی ندارد و بی میلی سیاسی برای ایجاد شفافیت به وضوح قوی است.

تردید در مورد اثربخشی

این واقعیت که با وجود پوشش واکسیناسیون 70 درصد از جمعیت عمومی، تعداد افرادی که آزمایش آنها مثبت شده است بالاترین میزان از زمان اعلام همه گیری است، باید اثربخشی واکسن را به تنهایی زیر سوال ببرد. و آلمان یک مورد مجزا نیست. به عنوان مثال، جمعیت ایرلند 76 درصد واکسینه شده است، میزان بروز در سراسر کشور بیش از 600 نفر است. در پرتغال، با نرخ واکسیناسیون 88 درصد، شیوع هفت روزه دوباره بالای 200 است. در اسرائیل، جایی که تقریبا نیمی از جمعیت قبلاً سومین واکسن را دریافت کرده است، اکنون سیاستمداران منتظر موج پنجم هستند.

اسپان از افراد واکسینه نشده ناامید است: "من می خواهم او را به بخش مراقبت های ویژه ببرم"

در آلمان نیز، موسسه رابرت کخ (RKI) در حال حاضر تقریباً ده درصد از واکسیناسیون های کشورهای ثالث را دارد، بنابراین 71 درصد از کل جمعیت حداقل یک بار واکسینه شده اند. با این حال، تعداد موارد مثبت همچنان در حال افزایش است و این موسسه بیش از 76000 گزارش جدید را تنها در روز جمعه منتشر کرد – بیش از هر زمان دیگری در یک روز. چطور می تواند باشد؟

همچنان نزدیک به 30 درصد از افراد واکسینه نشده در کشور احساس گناه می کنند. نه تنها این غیرقابل قبول است، زیرا با محافظت بسیار مؤثر، گسترش چنین واکسیناسیون بالایی باید مدت ها پیش متوقف می شد، ارقام جدید در گزارش هفتگی RKI نیز نشان می دهد که تبلیغات هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

در صفحه 24، RKI به اصطلاح پیشرفت های واکسیناسیون را فهرست می کند. این فقط شامل مواردی می شود که واکسیناسیون دوم حداقل 14 روز پیش بوده است، زمانی که آزمایش مثبت بوده و علائم خاصی از بیماری تنفسی وجود دارد. در گروه سنی بالای 60 سال، 71.4 درصد از افراد آلوده در چهار هفته گذشته از 25 اکتبر تا 21 نوامبر و فقط کمتر از نیمی از بزرگسالان جوان‌تر واکسینه شدند.

بر اساس گزارش RKI، این ادعا که اکثریت قریب به اتفاق بیماران تاج در کلینیک ها واکسینه نشده اند نیز نمی تواند صحیح باشد. بنابراین، 56 درصد از افراد بالای 60 سال که بین پایان اکتبر تا نوامبر 2021 در بیمارستانی تحت درمان با کرونا قرار گرفتند، واکسیناسیون پیشرفت‌کننده محسوب می‌شوند. با در نظر گرفتن همه بزرگسالان با هم، درصد بیماران بالینی کاملاً واکسینه شده در این دوره 45 درصد بود. طبق RKI، حدود 36 درصد از بیماران مبتلا به تاج در بخش های مراقبت های ویژه و تقریبا نیمی از افراد بالای 60 سال واکسینه شده اند.

رهبر سبز Baerbock دیگر واکسن های اجباری رایج را مستثنی نمی کند

وقتی صحبت از مرگ و میر به میان می آید، تصویر حتی شدیدتر است. نیمی از مرگ و میرهای تاج گزارش شده از اواخر اکتبر تا اواخر نوامبر، که وضعیت واکسیناسیون آنها مشخص است، “کاملاً ایمن شده” بودند و بیش از نیمی از افراد بالای 60 سال. با این حال، همانطور که توسط خود RKI ذکر شده است، ارقام باید با احتیاط تفسیر شوند. اکثر بیماران و متوفیان اصلاً واکسینه نشده بودند. از نظر تئوری، درصد افراد کاملاً واکسینه شده می تواند کمتر باشد، اما همچنین بسیار بیشتر است، هم برای “پیشرفت” و هم برای بیماران و مردگان.

واحدهای مراقبت‌های ویژه نسبت به سال گذشته خالی‌تر شده است

الزام افراد واکسینه نشده به پرداخت هزینه های مراقبت های ویژه خود در آینده – که اکثر آنها قادر به انجام آن نیستند – مبتنی بر ادعای مکرر است که این گروه از افراد بخش های “انسداد” را دارند و بنابراین مسئولیت فوریت های بیمارستانی را بر عهده دارند.

همین امر در مورد اعلامیه انجمن پزشکی ساکسون نیز صدق می کند که افراد واکسینه نشده با تاج باید انتظار داشته باشند که از این به بعد مرتب شوند. به طور خلاصه: آنها را تهدید می کنند که آنها را درمان نمی کنند یا حداقل آنها را منتظر درمان با عواقب مربوطه می کنند. اما نگاهی به ارقام RKI برای دانستن کافی است: این ادعا که اکثراً افراد واکسینه نشده واحدهای مراقبت‌های ویژه را مسدود کرده‌اند اشتباه است. به همین دلیل است که باید در مورد گزارش هایی مانند گزارش باواریا که می گوید شش برابر بیشتر از بیماران واکسینه نشده در کلینیک های این کشور وجود دارد، بسیار مراقب باشیم.

اما حتی اگر همانطور که تبلیغ شده بود – طبق داده ها، افراد واکسینه نشده بار اضافی بر روی کلینیک ها وارد نمی کنند. تعداد کل بیماران مراقبت های ویژه حتی نسبت به سال قبل کاهش یافته است. با توجه به ثبت مراقبت های ویژه DIVI، در مجموع 19872 بزرگسال در بخش مراقبت های ویژه در آلمان در 26 نوامبر 2021 مراقبت شدند. با این حال، در 26 نوامبر 2020، 20،414 بزرگسال در بخش های مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفتند. این بدان معناست که در حال حاضر تقریباً سه درصد بیماران کمتری نسبت به یک سال گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند. بنابراین، ازدحام تنها می تواند به دلیل کمبود پرسنل و تخت های برچیده شده باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، چندین سوال باید روشن شود: آیا واکسن‌ها جهش‌های ویروس را تسریع می‌کنند و در نتیجه به جای کمتر، باعث بیماری بیشتر می‌شوند؟ چرا وضعیت واکسیناسیون بیماران بیمارستانی به طور مستمر و دقیق ثبت نمی شود؟ چرا باید مردم مجبور به واکسینه شدن با واکسن هایی شوند که نشان دهنده سطح بالایی از واکسیناسیون ناموفق است که هدف ایجاد به اصطلاح مصونیت گله ای از طریق این دارو واقع بینانه به نظر نمی رسد؟ چرا افراد واکسینه نشده که مانند بقیه مالیات و کمک نقدی می پردازند، باید هزینه کاهش تخت های سیستم بهداشتی درمانی را که برای کارایی و سود کوتاه شده است بپردازند؟

نگرانی های امنیتی

نام تجاری و طرد شده - اما کسانی که واکسینه نشده اند در گروه افرادی قرار نمی گیرند که مورد تبعیض قرار می گیرند.

همراه با تردید در مورد اثربخشی واکسن کووید-19، افراد واکسینه نشده نیز نگرانی‌های ایمنی را مطرح می‌کنند. این در سیاست و رسانه ناشنوا باقی می ماند. اما حتی این ترس ها توسط «تئوری های توطئه گیج کننده» تقویت نمی شود. به هر حال، مؤسسه پل ارلیش (PEI) در آخرین گزارش ایمنی خود، که تنها شامل ارقام تا پایان سپتامبر 2021 است، بیش از 172000 مورد مشکوک عوارض جانبی را در حدود 53.7 میلیون نفر واکسینه شده فهرست کرده است.

اینها شامل بیش از 21000 گزارش تراکنش های مشکوک جدی مانند ترومبوز ورید مغزی، خونریزی داخلی، التهاب قلب، یا بیماری های خودایمنی عصبی مانند سندرم گیلن باره است که می تواند منجر به فلج شدید و حتی مرگ شود. بیش از 1800 نفر از مبتلایان به دلیل عوارض جانبی ادعایی جان خود را از دست داده اند.

بر اساس گزارشی که توسط روزنامه برلین با این حال، PEI تا کنون “تنها” 73 مرگ را به عنوان واقعی ناشی از واکسیناسیون تشخیص داده است. مشکل: موارد ادعا شده تقریباً هرگز توسط پزشکی قانونی به طور دقیق مورد بررسی قرار نمی گیرند. طبق اظهارات ارائه شده به نویسنده، PEI مسئولیتی در قبال سفارش چنین چیزی ندارد و هیچ اطلاعاتی در مورد کالبد شکافی منتشر نکرده است. تا زمانی که این اتفاق نیفتد، سوء ظن پیوند واکسیناسیون برطرف نشده است.

بنابراین، این ظن غیرقابل توضیح وجود دارد که از هر تقریباً 2600 نفری که واکسینه شده اند حداقل یک نفر در معرض خطر عوارض جانبی جدی است و از هر 30000 نفر یک نفر حتی در خطر مرگ قرار دارد. به منظور افزایش اعتماد به واکسن، همانطور که دولت فدرال دوست دارد اشاره کند، موارد مشکوک ابتدا باید به طور کامل بررسی شوند. اما حتی اگر “فقط” 73 مرگ تایید شده توسط PEI مربوط به واکسیناسیون باشد، از هر 700000 نفری که واکسینه شده اند، یک نفر باید انتظار چنین پیامدی را داشته باشد. آیا می توان فرد را به لحاظ تأثیر مشکوک بر عموم مردم مجبور به انجام چنین ریسک شخصی کرد؟

مؤسسه نادرست پل ارلیش

علاوه بر این، PEI نیز به حقیقت پایبند نیست. او در آخرین گزارش خود در صفحه 10 اعلام کرد که در آینده فقط هر دو ماه یک بار گزارش ایمنی را منتشر خواهد کرد. دلیل آن کاهش سیگنال های فعالیت مشکوک در شهریور ماه به دلیل پایین بودن میزان واکسیناسیون است. بررسی گزارش های ایمنی قبلی این خلاصه را ارائه نمی دهد.

Soder خواستار یک واکسیناسیون عمومی است: در صورت امکان، از 1 ژانویه

بر اساس گزارش های امنیتی، تعداد گزارش های تراکنش های مشکوک بین اوایل جولای تا اواخر سپتامبر حدود 66000 افزایش یافته است. این بدان معناست که تقریباً 18000 گزارش در هر شش ماه اول وجود دارد. تنها در ماه های ژوئیه و آگوست، 50000 مورد مشکوک گزارش شده است. در ماه سپتامبر، حدود 16000، که فقط کمی کمتر از چند ماه اول سال جاری است.

اما آنچه بیشتر نگران کننده است، افزایش شدید موارد مشکوک جدی است. در نیمه اول سال، PEI در مجموع حدود 10600 مورد از این قبیل را ثبت کرد – کمی کمتر از 1800 مورد در ماه. در طی سه ماه آینده، این تعداد دو برابر شد و به بیش از 21000 مورد رسید. در ماه جولای، حدود 3500 مورد مشکوک جدی وجود داشت، در ماه اوت “فقط” 1000 مورد. با این حال، در سپتامبر، موسسه شاهد افزایش چشمگیر آسیب مشکوک جدی واکسن بود. با نزدیک به 5000 مورد. بنابراین بحث کاهش تعداد گزارش ها در این زمینه نمی تواند مطرح باشد.

همین الگو را می توان در مرگ و میرهایی که ممکن است در اثر واکسیناسیون ایجاد شده باشد، مشاهده کرد. برای نیمه اول سال، PEI 1000 نفر خوب را که پس از واکسیناسیون جان خود را از دست داده اند و به مؤسسه فدرال گزارش شده اند، فهرست می کند که 167 مورد در ماه است. تعداد تلفات در ماه جولای بیش از 200 نفر و در ماه اوت تقریباً به همین میزان افزایش یافت. با این حال، در ماه سپتامبر، تعداد این گزارش‌ها به بیش از 350 گزارش رسید. بنابراین، اگرچه تعداد کل گزارش‌های معاملات مشکوک در ماه سپتامبر کمی کاهش یافت، اما تعداد گزارش‌های مرگ بیش از سه ماهه سوم سال 2021 دو برابر شد.

دولت غیر فعال

"تمام آلمان یک آتشدان بزرگ است" - رئیس RKI از وضعیت اضطراری ملی صحبت می کند

در واقع، مسائل امنیتی فوری وجود دارد که نباید از روی میز کنار گذاشته شود. به خصوص در شرایطی که کودکان از سن پنج سالگی اکنون می توانند در اتحادیه اروپا واکسینه شوند. چرا حداقل همه موارد مشکوک جدی مرگ، از جمله عدم بررسی دقیق برای به دست آوردن نتایج قابل اعتماد؟ چرا PEI تأخیر خود در انتشار داده های ایمنی را با ادعای نادرست کاهش موارد مشکوک توجیه می کند؟

به طور کلی مشاهده می شود که وضعیت داده ها واکسیناسیون اجباری از درب عقب یا جلو را توجیه نمی کند. این افراد واکسینه نشده نیستند که باید ترس خود را از واکسیناسیون توجیه کنند، بلکه سیاستمداران برای رفع ترس باید ابتدا به سؤالات باز پاسخ دهند. اما این دقیقاً همان کاری است که او انجام نمی دهد و به نظر می رسد اکثریت رسانه ها از او در این انفعال حمایت می کنند.

بیشتر در مورد موضوع – جریمه، قفل کردن، توقف درمان: چگونه افراد واکسینه نشده باید رد صلاحیت شوند

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

اطلاعات:

ایمنی و کارایی واکسن های کرونا بحث برانگیز است. بسیاری از کارشناسان علم، سیاست و رسانه، آنها را ایمن و مؤثر ارزیابی می‌کنند، زیرا تا حد زیادی از خطر ابتلا به بیماری شدید COVID-19 جلوگیری می‌کنند و مزایای واکسیناسیون کرونا بر خطرات و عوارض جانبی آن بیشتر است. عوارض جانبی طولانی مدت واکسیناسیون معمولا ناشناخته است. خطراتی مانند اثر ADE (افزایش وابسته به آنتی بادی، به آلمانی: آنتی بادی هایی که عفونت را افزایش می دهند) هنوز با میلیاردها دوز واکسن در سراسر جهان مشاهده نشده است. این واقعیت که توالی‌های ژنی مثلاً واکسن‌های mRNA در DNA انسان گنجانده شده‌اند نیز توسط متخصصان رد شده است. بیانیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و کمیته دائمی فدرال واکسیناسیون آلمان (STIKO) در موسسه رابرت کخ (RKI) را می توانید اینجا و اینجا بخوانید.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله