نامه ای از باتلاق فرا اقیانوس اطلس


30 نوامبر 2021، 3:42 ب.ظ.

توسط مرغ داگمار

نامه سفارت آلمان در واشنگتن که احتمالا برای نمایندگان دموکرات در پارلمان آمریکا و پورتال اینترنتی ارسال شده است. Axios ارسال شده در روز یکشنبه، باتلاق را نشان می دهد که از این جهات نیز غالب است.

Axios البته، محتوای نامه را با داستان های تبلیغاتی مستمری مانند تهدیدات ادعایی 100000 نظامی روسیه (بله، عکس های ثابت از النیا) و این عبارت شیرین که راه اندازی نورد استریم 2 اوکراین را «یکی از آخرین عوامل بازدارنده خواهد کرد» تزیین کرد. . تهاجم روسیه. این واقعاً منطقی نیست مگر اینکه کیف دوباره با مسدود کردن خط لوله باج گیری شود.

گازپروم: قیمت بالای گاز تاثیر منفی بر تقاضا دارد

در واقع، رفتار غیرقابل اعتماد دزدسالاری اوکراینی که – مانند “شاهزاده گاز” یولیا تیموشنکو – به سادگی بخشی از ثروت خود را از خط لوله ربوده بود، منجر به ساخت دو خط لوله نورد استریم شد. اگر کسی از منابع تغذیه برای باج خواهی کسی استفاده کرده است، او اوکراین است.

اما او به واقعیت چه اهمیت می دهد؟ نکته جالب در مورد این سند از یک طرف این است که برای شخصی ارسال شده است Axios آنها باید حفاری شده باشند، اگرچه مشخص نیست که این شخص متعلق به فرستنده، یعنی سفارت آلمان است یا به گیرنده، یعنی نمایندگان آمریکایی. همچنین مشاهده می شود که کاغذ در اطراف حقایق هوشیار مانند یک گربه در اطراف بوته می خزد. در پایان، سفارت آلمان می توانست کاملاً آشکار بنویسد که بدون نورد استریم 2، تعداد قابل توجهی از آلمانی ها در زمستان امسال یخ خواهند زد و این به نفع ایالات متحده و حتی دزدسالاران اوکراینی نخواهد بود.

آنها همچنین نمی گویند که نورد استریم 2 قطعاً یک پروژه استراتژیک آلمان برای باج خواهی بقیه اروپا است. بدیهی است که این رابطه صمیمی فراآتلانتیکی نمی تواند صداقت زیادی به خود بگیرد. به طور کلی می توان مطالب را در دو خط خلاصه کرد: ما به این پروژه نیاز داریم، از آن دوری کنید. یک بحث پیچیده در گوشه و کنار وجود دارد. زیرا در ماه ژوئیه به توافق رسیدیم که چگونه در آینده با اوکراین برخورد کنیم و با این حال اعتماد خود را نسبت به شما آمریکایی ها از دست خواهیم داد اگر اکنون آنها را نادیده بگیرید و منافع ما را نادیده بگیرید و سپس ما از دست شما عصبانی خواهیم شد. این در نهایت برای پوتین مفید خواهد بود. در مورد یک “مشارکت” که اینقدر پیچ می خورد چطور؟

متن در واقع باید در اصل خوانده شود. تیتر فوق این است که “تحریم ها علیه متحد آمریکا فقط یک پیروزی برای پوتین خواهد بود.”

«تحریم های آمریکا علیه نورد استریم 2 تعهدات آلمان به بیانیه مشترک را تضعیف می کند، اعتماد به دولت ایالات متحده را تضعیف می کند و دستاوردهای بیانیه مشترک از جمله اقدامات در حمایت از اوکراین را به خطر می اندازد. آنها در نهایت وحدت فراآتلانتیک را تهدید خواهند کرد.”

این سند همچنین نشان می‌دهد که آخرین دولت‌های آلمان تا چه حد به زبانی دوپاره صحبت کرده‌اند: «بعد از الحاق غیرقانونی کریمه به روسیه و اقدامات روسیه در شرق اوکراین به عنوان نقطه عطفی در روابط با روسیه، آلمان اتحادیه اروپا را مجبور به حمایت از تحریم‌های آمریکا کرد. خوب است که بتوانیم آن را چنان واضح بخوانیم که دولت ما نه تنها با این مزخرفات موافقت کرده است، بلکه در واقع آن را هدایت کرده است – و در سراسر جهان – برای مدتی وانمود کرد که نمی تواند حتی یک رشته را پنهان کند.

تحریم های جدید آمریکا برای

علیرغم همه ریاکاری و یادآوری اینکه او چقدر محکم و محکم در کنار اوکراین ایستاده است، اندکی از این نامه – حداقل به طور موقت – واقعاً به صلح کمک می کند. صرفاً به این دلیل که توقف نورد استریم 2 نوعی اثر جانبی برای دولت ایالات متحده از یک تحریک نظامی در دونباس در صورت نیاز به مداخله روسیه خواهد بود. و ایالات متحده در حال انحطاط قطعاً به انگیزه بیشتری برای انجام بسیاری از شیطنت ها نیاز ندارد.

با این حال، به سختی می توان باور کرد که این موضوع پشت نامه سفارت آلمان باشد. مهمتر از همه، او می خواست از مزیت سیاسی که شرکت های آلمانی می توانند از این خط لوله به دست آورند، محافظت کند. بله، و با توجه به مزخرفات در مورد سیاست انرژی که تصمیم گرفته شده است، به نحوی اطمینان حاصل کنید که عرضه انرژی آلمان می تواند ثابت بماند. که به نوبه خود می‌توانست نه تنها باعث نارضایتی برخی از دموکرات‌های آمریکا، بلکه از سبزهای آلمان نیز شود و مشخص نباشد که چه کسی این سند را تحویل داده است.

انحراف دولت فدرال قبلی از توافقات مینسک اخیراً نشان داده است که دولت فدرال قبلی تا چه حد آماده است. موضعی که هایکو ماس، وزیر امور خارجه آلمان در نامه خود به سرگئی لاوروف اتخاذ کرد، نمونه دیگری از زبان دوپاره است. اگرچه همیشه سر و صدا در مورد تلاش برای صلح در اوکراین وجود دارد، اما در واقع هسته اصلی توافقات مینسک به طور کامل نادیده گرفته می شود. در سال 2015، زمانی که این توافقنامه ها امضا شد، زمانی که دولت فدرال وقت برای امضای آنها تلاش می کرد، تنها هدف این بود که بقایای ارتش اوکراین را برای استفاده بعدی حفظ کند. در غیر این صورت، دولت های مرکل سوم و مرکل چهارم رفتار متفاوتی از خود نشان می دادند و در مقطعی مجبور می شدند کی یف را تحت فشار قرار دهند.

کارشناس امنیتی آلمان: "تامین انرژی با روسیه پتانسیل درگیری ندارد"

البته باید اذعان داشت که سود مستقیم مستعمره اوکراین برای صاحبان قدرت در آلمان بیشتر از آمریکاست. دولت ویران و غیرصنعتی شده، عرضه دائمی کارگران ارزان قیمتی را ارائه می دهد که حتی لازم نیست سواد داشته باشند. پرستاران و رانندگان کامیون خوش آمدید. حداقل برای کسانی که با آنها برنده می شوند. اگر کشور چشم انداز توسعه خود را داشت، این سود کاهش می یافت. پس بهتر است همه چیز را همانطور که هست نگه دارید.

و البته، ایالات متحده و دولت آلمان موافق هستند که داشتن ابزاری برای مبارزه با تهدید دونباس مفید است تا روسیه بتواند به حمله خود ادامه دهد. بالت ها می توانند با صدای بلند فریاد بزنند، اما واقعاً نمی توانند صدمه ببینند. دیدار اوکراین در برابر روسیه موضوعی نزدیک به قلب هابسبورگ ها بود، نازی ها همچنان مسیر را دنبال می کردند، و شما در نهایت باید از این موضوع درس بگیرید، زمانی که برای چندین دهه در زپلین استراسه مونیخ مستقر شده و از آنها مراقبت می کنید. کافی نیست به یک بوکسور سابق اجازه دهیم شهر کیف را نابود کند.

هنوز مشخص نیست که وزارت خارجه آینده آنالنا بوربوک به طور کلی چگونه خواهد بود. با این حال، سبزها اهمیتی نمی دهند که آلمانی ها برق دارند یا می توانند گرم کنند، و حزب صلح سابق مدت هاست که هیچ ربطی به صلح ندارد. برعکس: در حالی که در نامه سفارت آلمان در زیر کل کوه عبارات، منافع حداقل تا حدی قابل تشخیص است و حداقل عینی (به طور استثنایی و کاملاً ناخواسته) به نفع جمعیت آلمان نیز عمل می کند، سبزها بسته هستند. به افرادی که تبلیغات خود را باور دارند. مخصوصا Burbock که حتما در کودکی برایش افسانه ای از بابا یاگا خوانده اید و از آن زمان از خانه های مرغداری می ترسد.

مارکوس سودر: "نورد استریم 2 به عنوان یک استراتژی معقول برای تامین امنیت منابع انرژی"

آنها بلافاصله آماده رد هرگونه تحریک ایالات متحده و توقف نورد استریم 2 خواهند بود و اگر انسان های معمولی در اینجا یخ می زدند، توبه مناسبی برای گناهان اقلیم خواهد بود. از برنامه های آنها برای اعمال محدودیت های ویزا برای جوانان روس می توان فهمید که چقدر گیج هستند. آنها متقاعد شده اند که افراد زیر 25 سال که مایل به دعوت هستند، یا در غرب مشتاق خواهند بود تا به عنوان نیروی کار ارزان خدمت کنند، یا به عنوان کارگزار به خانه باز خواهند گشت.

این ناشی از ناآگاهی از تفاوت متروی مسکو و برلین است. یا بین فرودگاه های مسکو و برلین. یا بین کیفیت اینترنت در مسکو و آن در برلین. شما به طور جدی معتقدید که ماندن در اینجا باعث تبلیغ غرب می شود.

سبزهای عزیز، اگر واقعاً نیاز به جلوگیری از نورد استریم 2 دارید، می توانید بلافاصله این برنامه را ذخیره کنید. وضعیت برلین اکنون در واقع به اندازه کافی ترسناک است. اما پس از آن تفاوت را می توان حتی سریعتر مشاهده کرد. مسکو پایتختی است که در آن چراغ ها در شب روشن می شود.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع ماس، لودریان، تبادل نامه با لاوروف و حقیقت.
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله