چرا مردم جو بایدن را دوست ندارند؟ بیایید آن را بشماریم – RT DE

[ad_1]

30 نوامبر 2021، 6:45 ب.ظ.

نظر توسط هلن بوینیسکی

جو بایدن که سال گذشته شخصاً توسط باراک اوباما انتخاب شد – علیرغم عملکرد ضعیف در انتخابات مقدماتی – در جایگاه قطب دموکرات ها قرار گرفت و به نتیجه انتخاباتی رسید که او را به محبوب ترین رئیس جمهور تاریخ ایالات متحده تبدیل خواهد کرد. و این با وجود نشانه‌های واضحی مبنی بر اینکه بایدن به دلیل شایستگی‌هایش انتخاب نشد، بلکه تنها به دلیل اشتباهات مخالفانش انتخاب شد.

ایالات متحده در یک دوراهی: مقابله یا زندگی با بحران سوخت

در ابتدا، واضح بود که بایدن هیچ تجارت دولتی را تصاحب نخواهد کرد. اما زمانی که همه مخالفان بایدن به طور ناگهانی از نامزدی خود برای ریاست جمهوری عقب نشینی کردند تا از این پس از بایدن حمایت کنند، مشخص شد که اوباما رئیس جمهور سابق چندین تماس به نفع معاون رئیس جمهور سابق خود داشته است تا توضیح دهد که او رد شده است. جو بایدن احمق به طرز عجیبی احمق، نژادپرست است، اما رستگاری برای حزب دموکرات خواهد بود. تحت پوشش تنوع در ظاهر United Colors of Benetton، کشور به عنوان تصویری از پیشرفت نمایش داده می شود، در حالی که سیستم قدیمی ممکن است در زیر پوشش ها صدا کند.

اما چرا بایدن در چنین موقعیتی قرار گیرد در حالی که نامزدهای جوان تر، التقاطی تر و منسجم تر در میان دموکرات ها وجود داشت؟ به یک دلیل ساده: هرکسی که واقعاً شورش در کاخ را برای زندانی کردن رئیس جمهور برنامه ریزی می کرد، به طور منحصر به فردی فاجعه آمیز خواهد بود – کسانی که کامالا هریس را به عنوان رئیس جمهور نمی خواستند. هریس که تنها در عدم محبوبیت بایدن از او پیشی گرفته است، می‌تواند در جایگاه معاون رئیس‌جمهور خنثی شود و اگر اقتصاد واقعاً مجبور به فروپاشی شود، وضعیت موجود با خیال راحت در دستان سیستمی است که رشته‌های بایدن را می‌کشد.

این سیستم سپس مجوز می‌گیرد تا همه را در هنگام فروپاشی اتوبوس در حال حرکت جلوی آن بیاندازد – بدون اینکه یک عوام فریب مردمی در راس آن باشد که از شهروندان بخواهد علیه نخبگان فاسد وحشتناک خود قیام کنند. دیگر یک شخصیت فرقه سیاسی وجود نخواهد داشت که از پیروانش بخواهد با چنگال و مشعل به مقر BlackRock یا ویلای مدیر عامل آن حرکت کنند. همچنین هیچ حرکت رو به رشدی برای متقاعد کردن توده‌ها برای خاموش کردن تلویزیون‌هایشان یا پرتاب کردن آنها از پنجره به بیرون برای دیدن COVID-19 وجود نخواهد داشت و تهدید واکسیناسیون به عنوان آخرین پژواک ضعیف در برخی از منحنی‌های تاریک مغز ناپدید می‌شود.

چرا دموکرات ها با کامالا هریس درگیر شدند؟

بایدن به ذره‌ای کوچک می‌افتد، به وجودی که علیرغم دهه‌ها حضورش در کنگره، آنقدر بی‌اهمیت است که واقعاً باید سه یا چهار بار اتاقی را جست‌وجو کرد تا معاون گیج‌موی پیرمردی را دید که شبیه آن به نظر می‌رسد. گویی که ترجیح می دهد با هم اتاقی هایش در کاخ سفید یکنوع بازی شبیه لوتو بازی کند تا اینکه در صحنه سیاسی برجسته شود. بنابراین، البته مرد سؤالاتی را که از قبل با آنها توافق نشده است، نمی پذیرد و اگر به سؤالی برخورد کند که از قبل به او دستور داده نشده است، عصبانی می شود.

به همین دلیل، از آنجایی که مبارزات انتخاباتی ترامپ در سال 2020 به طرز عجیبی کثیف به نظر می‌رسید، حزب بایدن از قبول مسئولیت سقوط امپراتوری آمریکا خودداری کرد. انقراض قریب الوقوع دایناسور نفتی هر روز به ورطه نزدیک می شود. و حزبی که در قدرت خواهد بود به معنای واقعی و مجازی با جیب خالی خواهد ماند که سقوط آن را خطاناپذیر و غیرقابل بازگشت خواهد کرد. شما می توانید از یک رسوایی جنسی یا سوء استفاده خارج شوید. اما بوی تعفن نفرت انگیز فروپاشی نظام مالی جهانی هرگز از بین نخواهد رفت. حتی جورج دبلیو بوش جونیور حتی تلاش نکرد، اما به خوبی مسئولیت شکست را بین کمک های نجات خود و اوباما بعدی تقسیم کرد، با انبوهی از مارک های طعم دار تبلیغات نامناسب برای “امید”. آمریکایی ها آنقدر غرق «امید» بودند که دیگر نمی دانستند وقتی خانه هایشان را از دست دادند بالا و پایین کجاست و دیگر نمی توانستند بفهمند مقصر کیست.

مکرون فرانسوی ها را به هریس فروخت - و واشنگتن دوباره پیروز شد

پس بایدن جایی بین یک مکان صخره ای و یک مکان جامد دیگر است، اگر او – ای معجزه – حتی بداند کجاست. بر اساس مطالعه هفته گذشته دانشگاه کوئینز که بدترین نظرسنجی او بود، تنها 36 درصد از آمریکایی ها رهبری فعلی او را تایید می کنند، در حالی که 53 درصد آن را تایید نمی کنند. اما هنوز جای پیشرفت زیادی وجود دارد. بازار سهام همچنان به رشد خود ادامه می دهد، اگرچه درآمدهای واقعی همچنان در حال فروپاشی هستند و مرد کوچولو در خیابان به شدت به چهره می زند که هیچ ارتباط واقعی بین بازار سهام و زندگی مردم عادی وجود ندارد. این درس سختی است، اما در مقطعی آمریکایی ها باید شروع به یادگیری کنند. اکنون سؤال این است که آیا کسی واقعاً این درس را یاد می‌گیرد و می‌داند با آن چه کار کند، یا همه به شکایت از رسانه‌های اجتماعی ادامه می‌دهند و دوباره به خواب می‌روند؟

جناح مترقی حزب دموکرات پس از اینکه به آنها گفته شد که باید در سال 2020 به سادگی “به یک پسر، مهم نیست برای چه کسی” رای دهد – با وعده چند شیرینی زنجبیلی و شاید یک خرده نان که او را از تاریکی بیرون خواهد آورد، دچار آشفتگی شده است. جنگل ترامپونیا ما را به بهشت ​​روشن لیبرال می برد. در عوض، آنها سیلی خوردند زیرا رئیس جمهور نومحافظه کارشان (مردی که اتفاقاً به نوشتن قانون میهن پرستی کمک کرد، همانطور که به نظر می رسد همه ما فراموش کرده ایم) تلاش می کند تا عوضی نیرا تاندن و رام امانوئل، شریک رقص آنها را از جهنم که در حال حرکت است را از جهنم خارج کند. سنای بسیار موافق کسانی که به امید بازگشت به “عادی” ناموجود به بایدن رای دادند، اکنون نگرش “من به شما گفتم” از دوستان خود در سمت چپ و نگاه بی گناه سگی از دوستان خود در سمت راست دریافت می کنند.

بایدن، رئیس جمهور آمریکا اذعان دارد که قیمت ها بسیار بالاست و می خواهد کریسمس را نجات دهد

و با وجود تمام وعده‌ها، پس از چهار سال از ریاست‌جمهوری ظاهراً فاجعه‌بار ترامپ، بایدن به سادگی کنار رفت – و اجازه داد کشتار ادامه یابد. او که فعالانه وارد دهه نهم خود می شود، به نظر می رسد به سختی مطمئن است که در نیمه راه رسیده است، مانند بقیه اعضای کنگره که اکثر اعضا می توانند از استارباکس محلی درخواست تخفیف برای بزرگسالان کنند.

جای تعجب نیست که آمریکایی ها نمی توانند ارتباطی با بایدن پیدا کنند. تنها سوال این است که چرا آنها اقدامات بیشتری علیه چنین دولت متقلبانه ای برای کلاهبرداران انجام نمی دهند. واکنش‌های غم‌انگیز رسوایی پس از رسوایی هیچ شباهتی به آسیب‌های گذشته‌ای که لیبرال‌ها پس از انتخاب اوباما باید متحمل می‌شدند، ندارد، زمانی که آنها برای اولین بار بر این باور بودند که اکنون – پایان یک جنگ به ظاهر بی‌پایان علیه تروریسم – فقط به آنها خدمت می‌کند. همان غذا

“چند سال دیگر می گذرد” تبدیل به یک مفرد بی پایان شد. اما این برای گروه‌های جوان و میانسال که باید از تصمیم‌های سیاسی فاجعه‌بار این شیادها رنج ببرند، خوب نیست.

مشکلات واقعی بایدن ممکن است از تصویر او شروع شود – باور کردن به سیاستمداری که به نظر کاملاً خارج از کنترل به نظر می رسد دشوار است – اما وقتی جمهوری خواهان در طول چنین افول ذهنی حول رونالد ریگان متحد شدند، دموکرات ها شروع به فاصله گرفتن بی سر و صدا از بایدن کردند. گفته می شود، این چیزی بیش از زوال عقل او بود.

ریاست جمهوری بایدن این مشکل اضافه را دارد که به آمریکایی ها فروخته می شود به عنوان مردی که کشور را «تدبیر» می کند. مدیران این داستان مدعی شدند که همه برای این نامزد دعا می کنند – و جهنم باید آن را بگیرند. ما ممکن است هرگز حقیقت را در مورد تمام آکروباتیک های انتخاباتی که در پشت صحنه در نوامبر گذشته رخ داد، ندانیم. اما خود این ایده که بایدن بیش از هر نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده رای بیشتری به دست آورد، چنان شوخی رقت انگیزی است که دموکراسی ما باید در شرم غرق شود. اگر آنها توهین خاصی به این بی اعتنایی به رای دهندگان اضافه نمی کردند، تیم بایدن می توانست دوباره فرار کند، اما این ضربات برای جمعیتی که واقعاً از لگد زدن دائم خسته شده اند بسیار زیاد بود.

دادگاه استیناف ایالات متحده الزام واکسیناسیون برای شرکت های بزرگ را رد کرده است

رابرت رایش وزیر کار سابق آمریکا هفته گذشته در بریتانیا ناله کرد نگهبان و او در مواجهه با بسیاری از آمریکایی های ناسپاس که بایدن را دوست نداشتند، گیج به نظر می رسید – اگر شخصا مورد حمله قرار نگرفته بود. و می خواست بداند این دولت چه کار دیگری باید انجام دهد. نگاهی به بازار سهام بیندازید! از پشت بام شلیک می کند! اما برای آوردن چنین زباله هایی مانند ترامپ به یک مرد نیاز به فردی به اندازه دونالد ترامپ است – و بایدن آن اندازه را ندارد.

پس از اینکه چندین رئیس جمهور متوالی بر اقتصاد تیشه زدند و نزدیکان خود را تشویق کردند تا به جیب خود بپردازند تا فوراً پر شوند، نمی تواند یک استراتژی دولت باشد که توقعات ما را حتی پایین تر از آنچه که هست پایین بیاورد. در اسرع وقت این دولت باید اجازه ندهد بلک راک و امثال آن به خزانه داری حمله کند. در عوض، باید تجارت اطلاعات داخلی کنگره، بانک های سرمایه گذاری و سهام خصوصی را ممنوع کند و شروع به بازگرداندن پول به مردم کند. یعنی، در غیر این صورت اجازه دهید آمریکایی ها حقیقت را برای خود حفاری کنند – اما در این صورت از چیزی که پیدا می کنند چندان خوشحال نخواهند شد.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

ترجمه شده توسط انگلیسی.

هلن بوینیسکی یک روزنامه نگار آمریکایی و مفسر سیاسی برای RT است. می توانید آن را در توییتر ببینید @ velocirapture23 و تا تلگرام دنبال می کنم.

بیشتر در مورد موضوع – نظرسنجی: میزان رضایت جو بایدن به پایین ترین حد خود رسید[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma