نسخه سبک اما “بسیار خطرناک” کووید-19 آفریقای جنوبی – RT DE

[ad_1]

1 دسامبر 2021، 4:02 ب.ظ.

توسط راینر روپ

جالب توجه است که گلدمن ساکس – یکی از شرکت های مالی پیشرو در جهان – به طور کامل از آفریقای جنوبی به اشتراک گذاشته و پخش می کند. در گزارشی به مشتریان خصوصی در یکشنبه شب، گلدمن ساکس پیشنهاد کرد که «این جهش بعید است مضرتر از نوع دلتا باشد و واکسن‌های موجود احتمالاً مؤثر خواهند ماند!» بنابراین هیچ دلیلی برای تغییر مجموعه‌ای وجود ندارد. سهام به این دلیل، با توجه به بانک.

WHO یک خطر جهانی از نوع omicron دارد "مشتاق" بر "بسیار بالا"

خانه پول ممکن است فرض کند که اوج سود در مدل تجاری برای واکسیناسیون تاج از قبل فراتر رفته است. حتی ممکن است حق با بانک باشد، زیرا اولاً، در اکثر دموکراسی های غربی نئولیبرال، مردم در برابر اقدامات دولت کووید-19 با تظاهرات خشونت آمیز فزاینده مقاومت می کنند، و دوم، به این دلیل که آفریقا و بسیاری از کشورهای دیگر بخشی از جهان هستند. تا حد زیادی توسط کرونا در امان است و افزایش ایمنی طبیعی احتمالاً مسئول این است. مورد دوم کاملاً مخالف شعار COVID-19 در لابی بزرگ دارویی است که طبق آن فقط واکسیناسیون محافظت در برابر COVID-19 را ارائه می دهد.

با این حال، ادعای بانک مبنی بر اینکه واکسن‌های mRNA موجود احتمالاً علیه نوع omicron مؤثر هستند، به سادگی درست نیست. زیرا طبق گزارش ها، چهار نفر اول آلوده به Omikron دو بار واکسینه شدند. و نیمی از مبتلایان در آفریقای جنوبی حداقل یک بار واکسینه شده اند. کارایی واکسن‌های mRNA فعلی علیه Omikron به همان اندازه ضعیف است که در برابر واکسن آلفای معرفی شده توسط ووهان. زیرا هم در اروپا و هم در ایالات متحده افراد بیشتری مبتلا می شوند که دو بار یا حتی سه بار واکسینه شده اند. بسیاری بیمار می شوند، برخی در بیمارستان بستری می شوند و برخی دیگر حتی می میرند.

در بریتانیا، جایی که بر خلاف آلمان، تعداد مرگ و میر ناشی از کووید-19 به دو دسته واکسینه نشده و تک واکسینه شده تقسیم می شود، تعداد مرگ و میرهای کووید-19 با دو واکسن در چند وقت اخیر به سرعت افزایش یافته است.

پزشکان در آفریقای جنوبی: در حال حاضر هیچ دوره شدیدی در بیماران مبتلا به Omikron وجود ندارد

اما به آفریقای جنوبی و آنچه در مورد Omikron در آنجا می گویند: Dr. آنجلیک کوتزی، رئیس انجمن پزشکی آفریقای جنوبی است، و او نوع جدید یا علائم COVID-19 مرتبط با Omicron را به اندازه موارد کووید-19 در زمانی که در چند دوره گذشته درمان می کرد، “خفیف و بسیار متفاوت” توصیف کرد. ماه ها.

دکتر کوتزی، که اولین کسی بود که متوجه شد این نسخه جدید کووید-19 است، به روزنامه انگلیسی Th گفت.و تلگرافکه تعدادی از مردان جوان به ظاهر سالم در کلینیک آنها ظاهر شده اند و “احساس خستگی زیادی می کنند”. حدود نیمی از آنها واکسینه نشده بودند. اکثر بیمارانی که به کلینیک خود مراجعه کردند و آزمایش این نسخه جدید COVID-19 مثبت شد، احساس خستگی می کردند. علائم دیگر درد عضلانی و سرفه خفیف بود.

کوتزی در مصاحبه ای افزود: “هیچ علامتی وجود ندارد. برخی از مبتلایان در حال حاضر در خانه تحت درمان هستند.” ماهواره اضافه. او روز یکشنبه گفت: «آنچه ما از نظر بالینی در آفریقای جنوبی می بینیم – و به یاد داشته باشید، من در مرکز زلزله هستم و در آنجا تمرین می کنم – بسیار نرم است. بی بی سی در نمایش اندرو مار.

اما وقتی او گفت: “ما هنوز کسی را با نسخه جدید به بیمارستان نبرده‌ایم. من با سایر همکاران در مورد خودم صحبت کرده‌ام، همه جا همین عکس را داشتم، قابل توجه‌تر بود.” کوتزی در پاسخ به این سوال که آیا مقامات سراسر جهان بی جهت وحشت کرده اند، گفت: “بله، در این مرحله قطعاً این را خواهم گفت. اما چه کسی می داند، تا دو هفته دیگر می توانیم چیز دیگری بگوییم.”

چگونه آزمایش اجباری برای افراد واکسینه نشده آمار - بازی های اعداد در ARD را تحریف می کند

در حال حاضر، دکتر بری شوب، مشاور دولت و رئیس کمیته مشورتی وزیران آفریقای جنوبی در مورد واکسیناسیون، نظر دکتر. کوتزی. علیه اپراتور تلویزیون بریتانیا اسکای نیوز او یکشنبه گذشته گفت که نوع جدید کووید-19 که برای اولین بار در آفریقای جنوبی شناسایی شد، تاکنون در مجموع 3220 نفر را در آنجا آلوده کرده است. اگرچه این نسخه از Omicron بسیار سریع در حال گسترش است، اما در واقع در افزایش اقامت در بیمارستان منعکس نمی شود. او به معنای واقعی کلمه گفت: مواردی که تاکنون رخ داده خفیف، خفیف تا متوسط ​​بوده است و این نشانه خوبی است. با این حال، او همچنین هشدار داد که هنوز برای اظهار نظر قطعی زود است.

با این حال، دکتر از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. شوبز گفت که به نظر می رسد تعداد زیادی جهش یافت شده در نوع Omicron ویروس را بسیار ناپایدار می کند. این ممکن است Omikron را نسبت به نوع غالب فعلی دلتا تهاجمی کمتر کند.

خبری که در نگاه اول نگران کننده است و بر اساس برآوردهای اولیه کارشناسان، بسیار مسری تر از گزینه دلتا است، حتی ممکن است یک نعمت غیرمنتظره باشد. با توجه به افزایش نرخ انتقال، نسخه “بسیار نرم” Omikron ممکن است به زودی بر روند عفونت مسلط شود و نسخه بسیار خطرناک تر (و پایدارتر) دلتا را جایگزین کند. با این ارزیابی ها، دو کارشناس آفریقای جنوبی با آگاهی از وضعیت محلی کاملاً مخالف تاکتیک های واکسیناسیون ارعاب و مسدود کردن مبلغان در رسانه های اصلی ما هستند.

گزینه Omicron در آلمان؟  مونتگومری، رئیس بهداشت جهانی، به مقایسه ابولا متوسل شده است

به محض اینکه خبر این نسخه جدید COVID-19 از آفریقای جنوبی در اخبار جمعه گذشته ظاهر شد، مشتاقانه توسط تماس‌گیرندگان حرفه‌ای در کاساندرا دریافت شد – نه فقط در بخش “خوب” سازمان بهداشت جهانی که توسط سازمان بهداشت جهانی تامین می‌شود. Big Pharma، بلکه در کمیسیون “اروپایی” در بروکسل، و همچنین توسط نمایندگان ائتلاف جدید چراغ راهنمایی در برلین و کارشناسان آنها. همه آن‌ها می‌خواستند از فرصت استفاده کنند و جان تازه‌ای به کمپین رسمی واکسیناسیون mRNA، هرچند با برچسب سنگین، با ظهور نسخه ظاهراً بسیار مسری‌تر و بسیار خطرناک‌تر omicron بدمند.

آنتونی فائوچی، مشاور ارشد واکسیناسیون بایدن به سرعت گفت که Omikron “یک زنگ بیدارباش” است که مردم باید واکسینه شوند. NBC برای توضیح در “ملاقات با مطبوعات”. عفونت ها در ایالات متحده در حال حاضر به شدت در حال افزایش است و بدون افزایش واکسیناسیون، آمریکایی ها با ظهور نسخه جدید Omicron “وارد زمستانی تاریک یا حتی تاریک خواهند شد”. و به این ترتیب او یک مثال واضح از آنچه دکتر. کوتزی آفریقای جنوبی را “هراس غیر ضروری” خواند. اما این نه تنها ترسناک است، بلکه اکشنیسم خالص نیز هست، زیرا در حال حاضر شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد واکسن‌های mRNA فعلی در Omikron به دلیل جهش‌هایشان کار نمی‌کنند و ابتدا باید یک “طراحی” جدید mRNA خاص طراحی شود. توسعه یافته.

در آلمان، اولریش مونتگومری، یکی از بدترین پیامبران محکوم به کووید-19، بلافاصله از اومیکرون صحبت کرد. به عنوان رئیس انجمن پزشکی جهانی، مونتگومری اغلب توسط رسانه های خودخوانده در آلمان به عنوان بهترین متخصص در مسائل سیاسی مانند واکسیناسیون اجباری و محاصره مصاحبه شده است. پزشک متخصص با رفتار متکبرانه خود معتقد است که می تواند کمبود علم و وجدان را بپوشاند.

با وجود واکسن های تقویت کننده: اسرائیل از موج پنجم کرونا می ترسد

یادآور می‌شویم: مونتگومری کسی است که با شعار «استبداد» جامعه را تجزیه می‌کند بدون واکسنو با تشویق “رسانه های باکیفیت”، او به سادگی از درون ادعا می کند که “52 میلیون نفر واکسینه شده در آلمان باید کاری را انجام دهند که 15 میلیون نفر واکسینه نشده می خواهند.” مونتگومری برای جلوگیری از وقوع بیشتر این اتفاق، خواستار محبوس شدن افراد واکسینه نشده و واکسیناسیون اجباری برای همه است.

واکنش مونتگومری به محض اینکه در مورد وجود نسخه جدیدی از تاج در آفریقای جنوبی مشخص شد، یک متخصص پزشکی است. او به جای اعتراف به اینکه هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این نوع جدید ویروس وجود ندارد، به شدت به حدس و گمان می پردازد و سناریوهای وحشتناک جدیدی را توسعه می دهد. بنابراین او در مورد شنبه گذشته گفت گروه رسانه ای فونکه“نگرانی بزرگ من این است که ممکن است گزینه ای به اندازه دلتا مسری و مانند ابولا خطرناک باشد.” این یک الگو برای “رسانه با کیفیت” مانند این بود شبکه تحریریه آلمان (RND) که خوانندگان خود را با به تصویر کشیدن واضح آنچه که یک نوع ابولا و بسیار مسری از تاج آفریقا قادر به انجام آن است، به وحشت انداخت. در اینجا گزیده هایی از RND-توضیحاتی با عنوان “نوعی کرونا Omikron – رئیس انجمن پزشکی جهانی مونتگومری نسبت به جهش های خطرناک تر هشدار می دهد”:

عفونت ابولا معمولاً منجر به تب و خونریزی داخلی می شود و اغلب کشنده است. حدود 50 درصد از بیماران بدون دارو می میرند، اگرچه این نسبت می تواند به طور قابل توجهی کمتر یا بیشتر باشد، بسته به نوع ویروس / 2015 در غرب آفریقا که در آن زمان بیش از 11000 نفر کشته شدند.

در پایان هدیه ای از طرف “شبکه تحریریه آلمانبرای کسانی که از واکسیناسیون سود می برند. با استناد به اختیارات رئیس انجمن پزشکی جهانی، گفته می شود که برای جلوگیری از ظهور گزینه های جدید، لازم است “سالهای طولانی مردم در سراسر جهان واکسینه شوند.”

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع WHO از باز نگه داشتن مرزها با وجود نسخه جدید تاج حمایت می کند

اطلاعات:

ایمنی و کارایی واکسن های کرونا بحث برانگیز است. بسیاری از کارشناسان علم، سیاست و رسانه، آنها را ایمن و مؤثر ارزیابی می‌کنند، زیرا تا حد زیادی از خطر ابتلا به بیماری شدید COVID-19 جلوگیری می‌کنند و مزایای واکسیناسیون کرونا بر خطرات و عوارض جانبی آن بیشتر است. عوارض جانبی طولانی مدت واکسیناسیون معمولا ناشناخته است. خطراتی مانند اثر ADE (تقویت وابسته به آنتی بادی) تاکنون با میلیاردها دوز واکسن در سراسر جهان دیده نشده است. این واقعیت که توالی‌های ژنی مثلاً واکسن‌های mRNA در DNA انسان گنجانده شده‌اند نیز توسط متخصصان رد شده است. بیانیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و کمیته دائمی فدرال آلمان در زمینه واکسیناسیون (STIKO) در موسسه رابرت کخ (RKI) را می توان یافت. اینجا و اینجا خواندن.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin hovarda