آموزش وردپرس رایگان شد ❤️ 0 تا 100 WordPress (آبان 1400) – وبسافت3

در گوگل جستجو کنید: “مرجع آموزش وردپرس” تا ببینید اولین پیشنهاد چه سایتی است. مدرس دوره پایه دانلود فیلم آموزش طراحی سایت از مبتدی تا پیشرفته رایگان چه کسی است ؟ رایگان شد: چرا فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته رایگان شد؟ اگر هم تازه طراحی سایت را شروع کرده اید هم می توانید این فیلم ها را مشاهده بکنید چون سعی شده است که طوری آموزش داده شود که افراد مبتدی هم به راحتی بتوانند طراحی سایت را یاد بگیرند . دقت کنید همان طوری که از عنوان این مطلب مشخصه می خوام بهتون روشی رو یاد بدم که در برنامه زمپ ( XAMPP ) بتونید برای خودتون چندیدن domain داشته باشید و با استفاده از این domain ها وب سایت یا بی نهایت وب سایت مجازی با domain مجازی درست کنید منتهی قبلش باید یه سری توضیحات در مورد xampp بدم که اصلا xampp چی هست و چه کاربردی برای ما در شبکه یا استفاده های سروری داره !

اگر شما ادامه فیلم رو مشاهده نمایید می بینید که چطور ما پایگاه داده رو داخل phpmyadmin می سازیم و سپس اقدام به وارد کردن اطالاعاتی که برای شما نشون داده شده می کنیم. همچنین نرم افزار های مورد نیاز رو معرفی می کنیم و در انتهای فیلم کارمون رو برای ایجاد صفحه اول وب در نرم افزار فتوشاپ شروع کرده که با طریقه ساخت منو و زیر منو و حالت های طراحی و حالت هاور آشنا خواهید فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس رایگان شد. در صورتی که به هر دلیل آموزش های دوره مورد توجه شما قرار نگرفت می توانید 110 درصد مبلغ دوره را دریافت کنید.

اگر وردپرس را خوب شناخته باشید احتمالا نباید نگران این موضوع باشید چون وبسایت شما در هر زمینه ای که باشد، شرکتی، شخصی، خبری، فروشگاهی، آموزشی، سازمانی، گردشگری، پزشکی و… در پایان گام اول شما می توانید اولین سایت خود را راه اندازی کنید و در دسترس جهانیان قرار دهید. پلاگین دیگری به نام ویژوال کامپوزر وجود دارد که به وسیله آن نیز میتوانید صفحات وردپرس را طراحی کنید.این پلاگین که معمولاً روی تمامی قالب های معروف وردپرس نصب می باشد بسیار مهم است و شما باید به عنوان یک طراح سایت و قالب وردپرس استفاده از آن را یاد بگیرید.

در دوره جامع طراحی قالب وردپرس html و css را از صفر بطور کامل آموزش داده ایم. همانطور که قبلاً توضیح داده شد هاست فضای میزبانی می باشدشما به هاستی نیاز دارید که حداقل ۲۰۰ مگابایت فضای خالی داشته باشد و امکان ایجاد دیتابیس و انتخاب ورژن php را نیز داشته باشد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت فیلم آموزشی کار با وردپرس.

دانلود رایگان مقاله