خواص سیر سیاه دکتر بیز و نحوه خرید آن

در واقع این مادهی غذایی علائم سیری را به مغز ارسال میکند از این رو زمانی که شما پرخوری نخواهید کرد و در نتیجه چاقی و اضافه وزن از شما دور خواهد ماند. از این گذشته مصرف سیر باعث تشنگی زیاد میشود و شما باید حواستان به مصرف آب بعد از آن نیز باشد. بهترین فصل سفر به آبشار لاتون اوایل بهار یا اواخر زمستان است که آب و هوای منطقه معتدل بوده و رطوبت کمتر دارد. برای تهیه این معجون یک حبه سیر را له کنید و درون یک استکان آب بریزید و یک قاشق عسل به آن بیفزایید و هر شب قبل از خواب تا یک ماه بنوشید. از ديگر رسوم اجرايي اين شب بود که معمولاً جوانان و بيشتر دختران به در خانه همسايه ها مي رفتند و با پنهان کردن روي خود و بدون دادن آشنايي، خواستار هديه مي شدند. به عنوان مثال، موش های تحت درمان با سیر با تخمیر مخمر در وزن بدن، وزن چربی اطراف تخمدان، قطرهای سلول های چربی، ضخامت های پدچربی شکمی، کلسترول کل سرم، تری گلیسیرید، سطح لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL )، لیپوپروتئین با چگالی بالا ( HDL)، ترانس آمیناز آسپارتات ( AST)، ترانس آمیناز آلانین (ALT )، استئو هپاتیت، هیپرتروفی سلول های کبدی، نیتروژن اوره خون سرم (BUN ) و تعداد توبولهای غیر طبیعی کلیه در مقایسه با گروههای کنترل شده با رژیم غذایی پرچرب (HFD ) بهبود قابل توجهی یافته اند.

دامنه های سر سبز و گله های سفید گوسفندی که در دور دستها حرکت می کنند، چشم انداز ییلاق و کلبه های چوبی روستاییان و مه ای که دره ها را سفید پوش می کند و گاهی حتی تا روی جاده می آید و درختان بلند و انبوه که سایه شان جاده کوهستان را گاهی تاریک می کند بخشی از زیبایی های این جاده رویایی است. سیر، از تصلب شرایین و گرفتگی عروق خونی جلوگیری می کند و نوسانات قلبی حاصل از سردی بدن را التیام می بخشد. سیر سیاه به خاطر خاصیت چربی زدایی از خون مانع از تنگی عروق و رگ ها شده و از فشار خون و خطر سکته جلوگیری می کند. تمام تلاش این مرکز این است که این عرضه و فروش به صورت بدون واسطه انجام شود و این محصولات با قیمت اصلی به دست مصرف کننده برسد و از افزایش قیمت کاذب آن جلوگیری شود. در اینجا فضای اصلی عمارت به پله های آن اختصاص یافته كه در نمای جنوبی با تغییر هندسی در شكل پنجره ها ، خود را بیشتر نمایان می سازد.

در ادامه به خواص سیر سیاه دکتر بیز اشاره کرده و آنها بیشتر مورد بررسی قرار میدهیم. گلهای نیلوفر آبی در کنار لانه های پرندگان متعدد، متنوع و زیبای بومی و مهاجر منطقه ، انبوه نیزارها و سکوت حاکم بر آنها از جمله زیبایی های این تالاب به شمار می آیند. به گونه ای استثنایی فضایی در میان یك فضای دیگر به وجود آمده است كه امكان مستقل بودن هر یك نیز فراهم شده و باز بودن طبقه اول به همكف ارتباط بصری بسیار شكوهمندی ایجاد كرده است. در سال ۸۳۸ هجری شمسی انزلی به صورت دهکده ای کوچک به عنوان توقفگاه ماهیگیران و شکارچیان دریایی فعال بوده است. در فرآیند تولید این محصول، بوی سیر از بین رفته و این ماده غذایی سودمند را برای استفاده روزمره مناسب می نماید. مردم کشورهای آسیایی مانند تایلند ، کره جنوبی و ژاپن سیرهای سیاه را به عنوان یک غذای سنتی قرن ها تولید و استفاده کرده اند ، اما در دهه های اخیر وارد بازار جهانی شده است.

از جمله ویژگی هایی است که گردشگران می توانند در یک جاده 70 کیلومتری یک جا همه این مواهب و دیدنی ها را مشاهده کرد. از دیدنی های دیگر انزلی ، محوطه فانوس دریایی یا برج ساعت است. پارک جنگلی گیسوم تالش با مساحتی حدود 80 هکتار، سواحل دریای گیسوم و جاده جنگلی منتهی به آن بامناظر بسیار بکر و بدیع ومسیری بسیار زیبا و دیدنی که با درختان سر به فلک کشیده و تونل مانند حیرت هر بیننده ای را بر می انگیزد هر ساله مسافران بسیاری را پذیرا میشود. فعالیت های زیستی سیر مانند فعالیت آنتی اکسیدانی و اثر افت قند خون در حال حاضر کاملاً شناخته شده است و فعالیت آنتی اکسیدانی سیر میتواند با فرآوری افزایش یابد. این ماده قابلیت جذب بالاتری در دستگاه گوارش دارد و فواید آنتی اکسیدانی بیشتری نیز در مقایسه با آلیسین دارد. به خاطر اینکه مصرف بیش از اندازهی سیر نیز مشکلاتی به وجود میآورد که در بالا به آن سیر سیاه تبریز اشاره شد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیر سیاه لاغری دکتر بیز لطفا از صفحه ما بخواهید.

دانلود رایگان مقاله