راهنمای خرید دوچرخه ثابت

همانطور که اشاره شد هردو مدل دوچرخه ثابت ایستاده و نشسته دارای مزایای مخصوص به خود هستند. دوچرخه های ثابت جزو بهترین ورزش هوازی است که میتوانید در یک محیط کوچک مانند اتاق خانه نیز از آن استفاده کنید.دوچرخه های ثابت فواید زیادی دارد ورزش کردن با دوچرخه ثابت باعث افزایش سلامت قلب و عروق شده و یکی از مزایای آن این است که هم جای کمتری را اشغال میکند و بدون صدا است در خانه در همه زمان میتوانید از این دستگاه استفاده کنید.دوچرخه های ثابت علاوه بر اینکه در خانه به شما کمک میکند ورزش کرده و چربی سوزی کنید بیشتر این دوچرخه ها مخصوص باشگاه ها ساخته شده اند و طرفدار زیادی نیز دارند بیشتر افرادی که به سراغ این دستگاه میروند برای چربی سوزی و بهبود دستگاه تنفسی ,افزایش سلامت قلب و عروق هست. را ببینید. این دستگاهها میتواند حدود ۱۰۰ تا ۱۲۵ کیلوگرم از وزن شما را تحمل کرده و انتخاب خوبی برای استفاده در منزل باشد. نکته: اگر مشکل آرتروز و سیاتیک دارید بهتر است از این وسیله صرفنظر نمایید، ضمن اینکه استفاده از آن برای زنان باردار هم توصیه نمیشود. رفع این مشکل میشود بیشتر آشنا کنیم. وزن این محصول حدودا ۳۴ کیلوگرم است و میتواند تا ۱۵۰ کیلوگرم وزن را نیز تحمل کند.

پدال های به کار رفته در این محصول قابلیت مختلف دارند ، یعنی شما میتوانید به راحتی آن را در هشت حالت متفاوت تنظیم کنید. دقت داشته باشید میزان سطح مقاومت دستگاه در هشت سطح متفاوت قابل تنظیم میباشد. تنظیمات این دستگاه از لحاظ نرمی و سختی حدود هشت حالت میباشد که از طریق سیستم پیشرفته الکترومگنت آن قابل تنظیم است. اسپورت پلاس از بهترین مارک دوچرخه ثابت است که ساخت کشور آلمان میباشد. هر کدام از دوچرخه ها مزایایی دارند که بسته به اهدافتان مورد توجه شما قرار خواهد گرفت. با توجه به شلوغی خیابان ها و انتخاب و تنوع کم در مغازه های ورزشی خرید اینترنتی دوچرخه ثابت بسیار راحت تر خواهد بود. دوچرخه ثابت ایستاده: این دستگاه شبیه به دوچرخه های معمولی است با این فرق که کاربر نمی تواند از روی زین آن بلند شود. هم چنین این امکان وجود دارد که تنظیمات دستگاه را بر اساس نیاز خودتان شخصی سازی کنید. همانگونه که اشاره شد این موراد تنها قابلیتهای اضافهای هستند که میتوانند به افزایش کیفیت تمرینات شما کمک کنند و به عنوان یک ورزشکار سختکوش، اگر امکان انتخاب چنین مدلهایی را نداشته باشید، یک دوچرخه استاندارد با قابلیتهای اصلی نیز شما را به هدفتان از تهیه دوچرخه ثابت که سلامت بدنی و تقویت قوای جسمانی است خواهد رساند.

هم چنین شما میتوانید میزان سفتی و نرمی پای خود را در هنگام استفاده از این دستگاه حدود ۲۴ درجه تنظیم کنید. اگر میخواهید با خرید یک دستگاه به صورت خانوادگی از آن استفاده کنید ، دوچرخه ثابت فیول بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. با استفاده از این محصول هم میتوانید در منزلتان چربی سوزی داشته باشید و در عین حال نیز به سلامت استخوانها کمک کنید. از طرفی برند و مدلی که انتخاب می کنید، نیز در قیمت دوچرخه ثابت، تاثیر خرید دوچرخه ثابت قدیمی دارد. بسیاری از افراد تصور میکنند که تنها وسیله ورزشی در خانه تردمیل است اما شما میتوانید با خرید دوچرخه ثابت با صرف هزینه کمتر ورزش را به خانه بیاورید. با این وجود، سایز نسبتا کوچکی دارد و برای هرنوع خانه ای مناسب است. با کمک مانیتور به کار رفته در این محصول میتوانید به راحتی اطلاعاتی مانند ضربان قلب ، مسافت طی شده ، کالری سوزانده شده و … با کمک این نوع دوچرخه ثابت میتوانید به راحتی میزان کالری سوزی خود را نیز در نظر داشته باشید. برای افرادی که نیاز به فعالیت ورزشی به جهت توانبخشی و بهبود مشکلات حرکتی خود دارند طبیعتا دوچرخه نشسته مناسبتر خواهد بود و خرید دوچرخه ثابت اسپینینگ را تنها زمانی توصیه میکنیم که برنامه جدی برای ورزش حرفهای داشته و بودجه کافی برای این منظور در نظر گرفته باشید.

صرف نظر از این موضوع، بسیاری از دوچرخههای ثابت دارای چرخ در بخش جلویی و عقبی هستند که امکان جابجایی آسان را برای شما فراهم میکنند. این نوع دوچرخه شباهت بسیار زیادی را به دوچرخههای معمولی دارد و پشتی زین میباشد. این دوچرخههای ثابت امتحان خود را بارها پس داده و رضایت کاربران را جلب نمودهاند. ارتفاع نشمینگاه این محصول را میتوانید در دو نوع افقی و عمودی تنظیم کنید. با کمک ورودی AUX روی این دستگاه نیز میتوانید هنگام ورزش کردن موزیک گوش کنید و لذت ببرید. سیستم حرکتی دستگاه ازطریق تسمه درایو می باشد که با عملکرد صاف و بی صدا همراه است. تایتان فیتنس از بهترین مارک دوچرخه ثابت محسوب میشود که ساختار متفاوتی دارد. کراس فیتنس نیز جز بهترین مارک دوچرخه ثابت محسوب میشود که میتواند برای مصارف حرفهای و غیرحرفهای گزینه بسیار مناسبی باشد. تمامی تولیدات این برند براساس بهترین استانداردهای روز دنیا میباشد که شما میتوانید با استفاده از آن با خیال راحت سلامت خود را تضمین کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید دوچرخه ثابت ساده لطفا از صفحه ما بخواهید.

دانلود رایگان مقاله