Baerbock فقط سبک؟ – نگاهی به رسانه های روسیه – RT DE

[ad_1]

4 دسامبر 2021، 7:02 ب.ظ.

تحلیل اولریش هایدن، مسکو

اگر به واکنش سیاستمداران و رسانه های روسیه به دو سیاستمدار ارشد سبزها که احتمالاً هفته آینده به عنوان وزیر امور خارجه و اقتصاد فدرال سوگند یاد خواهند کرد، نگاه کنید، شگفت زده خواهید شد. می توان انتظار داشت که این روزها نظرات تند و پرتره های غم انگیزی در روزنامه های روسیه درباره آنالنا بوربوک و رابرت هابک منتشر شود. اما غیر از این حقیقت کومسومول من یک روزنامه روسی پیدا نکردم که شورش ها علیه دو سبز را که می خواهند نورد استریم 2 را متوقف کنند و به اوکراین اسلحه ارائه کنند، بخوانم.

فئودور لوکیانوف: وزرای سبز موضع خود را اصلاح خواهند کرد

فئودور لوکیانوف، کارشناس سیاست خارجی روسیه، حتی معتقد است که وزرای “سبز” باید مواضع خود را در دولت فدرال تنظیم کنند زیرا در اقلیت هستند و اولاف شولز یک سیاستمدار رادیکال نیست بلکه یک سیاستمدار واقعی است.

Baerbock خواهد شد "دیالوگ و بی ادبی" به چین: "من سیاست خارجی را سیاست داخلی جهانی می دانم"

“من فکر نمی کنم این (انتصاب بوربوک به عنوان وزیر امور خارجه) در عمل برای این پروژه معنایی داشته باشد. نورد استریم 2 ساخته و عملیاتی شده است. سبزها اعتراض کردند، اما اولاً در این نبرد شکست خوردند و دوم اگر در دولتی هستید که دو حزب از این پروژه حمایت می کنند. اگر بخشی از یک ائتلاف هستید، باید به توافقات پایبند باشید.”

با این حال، در توافقنامه ائتلافی خبری از نورد استریم 2 نشده است، تنها یک جمله وجود دارد که از جمله به نورد استریم 2 اشاره دارد. در صفحه 59 در شماره فیلد 1923 آمده است: “قانون انرژی اروپا در مورد پروژه هایی در زمینه سیاست انرژی در آلمان نیز اعمال می شود”. مطابق با Süddeutsche Zeitung این عبارت «نشان واضحی به کمیسیون اروپا است که دولت جدید اساساً برای تکمیل خط لوله فشار نمی آورد».

اگر حرف آخر را در مورد نورد استریم 2 در بروکسل بزنید، می تواند به این معنی باشد – همانطور که نویسنده این سطور معتقد است – این خط لوله عملیاتی نخواهد شد. از آنجا که سیاستمداران در بروکسل در سال های اخیر با رویکرد شدیدا ضد روسی مشخص می شوند. در ژانویه، پارلمان اروپا به توقف ساخت و ساز نورد استریم 2 به دلیل حبس ناوالنی رای داد. در سپتامبر 2019، پارلمان اروپا به قطعنامه ای رأی داد که فاشیسم و ​​کمونیسم را در موقعیتی برابر قرار می دهد.

تخصص Tagesschau: پرورش تصویر دشمن

روزنامه مستقل: هابک و لیندنر لحن را تنظیم خواهند کرد

روزنامه لیبرال مسکو ارزیابی کمی متفاوت از هابک و بربوک نسبت به لوکیانف کارشناس سیاست خارجی دارد.

«توافق ائتلاف سازش بین سه نیروی مختلف است. تصادفی نیست که خبرگزاری آلمان n-tv در مورد معماری جدیدی از قدرت در آلمان می نویسد که در آن کریستین لیندنر، رئیس حزب دموکرات آزاد و رابرت هابک، رئیس مشترک حزب سبزها بازی می کنند: “وزارتخانه هایی که آنها رهبری می کنند “وزارتخانه های کلیدی هر دولت” هستند.

این روزنامه لیبرال نوشت، پاسخ به این سوال که آیا این دولت جدید فدرال مسیری را ادامه خواهد داد که در آن «نظر کرملین در برلین شنیده شود و مورد توجه قرار گیرد»، همچنان باز است.

چرا ائتلاف حکومتی جدید آلمان یک تهدید بزرگ برای اتحادیه اروپا است؟

امید به سوسیال دموکرات ها

رئیس کمیته روابط خارجی دوما، لئونید اسلوزکی، معتقد است – مانند فئودور لوکیانوف – که بوربوک “نمی تواند سیاست خارجی مستقلی را دنبال کند که برخلاف خط صدراعظم باشد.” اولاف شولز بارها به نفع نورد استریم 2 صحبت کرده است.

زمانی که سوسیال دموکرات های آلمان در دولت فدرال بودند، هم در زمان شوروی و هم در دوران پس از شوروی، همیشه “بهترین رابطه با آلمان” وجود داشت.

اسلوتسکی گفت، اگر به توافقنامه ائتلاف پایبند باشید، می توانیم به بهبود روابط بین روسیه و آلمان امیدوار باشیم. اما هنوز “خیلی زود” است که در مورد بهبودهای ملموس چیزی بگوییم.

اولاف شولتز یک “نامزد قابل قبول” برای روسیه است. اما «صدراعظم آلمان هر چه که باشد، دست صدراعظم تا حدی به ایالات متحده و ناتو از یک سو و اتحادیه اروپا از سوی دیگر وابسته است».

هفته فاسبندر: Baerbock در دفتر بیرون

چرا مسکو از انتقاد از وزرای “سبز” خودداری می کند؟

هنوز مشخص نیست که چرا رسانه‌ها و سیاستمداران روسی تاکنون در مورد خار داغ Baerbock چیزی نشنیده‌اند. شاید مسکو نمی خواهد به اتهامات احتمالی مبنی بر مداخله کرملین در سیاست داخلی آلمان دامن بزند. شاید این اکراه صرفاً تلاشی برای آسیب نرساندن به روابط با آلمان باشد، با توجه بیش از حد به دو “رادیکال سبز”.

از دیدگاه روسیه، آلمان نقش کلیدی در حفظ صلح در اروپا دارد. و اگر حتی یک شانس کوچک وجود داشته باشد که دولت فدرال جدید نسبت به روسیه خشونت آمیزتر از دولت مرکل عمل نکند، از دیدگاه روسیه، دستاوردهای زیادی حاصل خواهد شد.

Baerbock فقط سبک؟

کرملین احتمالاً ثبت کرده است که بوربوک کاملاً بی تجربه است و به عنوان وزیر به کارمند دولتی، وزیر امور خارجه و سایر مشاوران حرفه ای خود بستگی دارد. اما برای نیروهای آمریکایی که می خواهند اروپای غربی و آلمان را در یک مسیر نظامی علیه روسیه رهبری کنند، بی تجربگی حتی یک مزیت است. می‌توانید او را در اوکراین ببینید، جایی که ولادیمیر زلنسکی بازیگر بی‌تجربه سیاسی بیش از دو سال است که رئیس‌جمهور بوده و کشور را به سمت درگیری فزاینده با روسیه سوق می‌دهد. اگرچه جمعیت همچنان در فقر فرو می‌رود، اما هنوز هیچ ناآرامی اجتماعی در اوکراین وجود ندارد.

ولادیسلاو بلو، معاون مؤسسه اروپایی مسکو، گفت که بوربوک هیچ تجربه یا دانشی در رهبری وزارت خارجه آلمان ندارد. زیر، که همچنین ریاست “مرکز مطالعات آلمانی” را نیز بر عهده دارد، به این خبرگزاری گفت TASS:

او اصلاً بلند نمی‌شود، اما کار را به دست می‌آورد. متأسفانه چنین است و روابط آلمان و روسیه البته آسیب خواهد دید. او دیپلمات نیست، با سیاست خارجی آشنا نیست و نگرش منفی نسبت به روسیه دارد.”

تاکنون هیچ پیش‌بینی روسیه در مورد تأثیر تغییر پرسنل در برلین بر درگیری در دونباس وجود ندارد.

توافقنامه ائتلاف، سیاست خارجی: اخلاق نادرست و ادعای قدرت جهانی

پورتال اینترنتی لیبرال روسیه گفت: “روابط روسیه و آلمان تاکنون حلقه اصلی گفتگوها در مورد درگیری در شرق اوکراین بوده است. اما این پیکربندی ممکن است به زودی تغییر کند زیرا آنگلا مرکل در 6 دسامبر از سمت خود کنار می رود و صدراعظم جدید روی کار خواهد آمد.” نوشت. gaseta.ru.

تاكنون كارشناسان روس حتي درباره جملات واقعاً وحشتناك در توافقنامه ائتلاف اظهارنظر نكرده‌اند، از جمله: «در زمينه تداوم تهديد امنيت آلمان و اروپا، ما نگراني‌هاي كشورهاي شريك اروپاي مركزي و شرقي خود را به ويژه در نظر مي‌گيريم. به طور جدی و متعهد به حفظ یک بازدارنده معتبر هستیم و می‌خواهیم به تلاش‌های گفتگوی اتحاد ادامه دهیم.»

روسیه جایی در بهشت ​​لیبرال سبزها ندارد.

بر حقیقت کومسومول طبق تحقیقات من، این تنها روزنامه روسی بود که عمیق تر به بائربوک به عنوان یک شخص پرداخت.

یک مقاله طولانی تر اشاره می کند که وزیر امور خارجه آینده “دوازده متن بزرگ” را از نویسندگان دیگر برای کتاب خود “اکنون. چگونه کشور خود را بازسازی می کنیم” کپی کرده است. در آمازون، این کتاب تنها سه و نیم ستاره از پنج ستاره ممکن را دریافت کرد.

این روزنامه دریافت که آنالنا بوربوک از 9 تا 13 آوریل 2017 به عنوان بخشی از یک هیئت از روسیه بازدید می کند. او با یک دستگاه آئروفلوت و یک پاسپورت دیپلماتیک از برلین پرواز کرد. در شهر اورنگوی سیبری غربی، جایی که گاز تولید می شود، با نمایندگان شرکت آلمانی Wintershall و سایر شرکت ها صحبت کرد. وینترشال، که در خط لوله نورد استریم 2 شرکت دارد، احتمالاً در آن زمان هزینه سفر را پرداخت می کرد. اما این باعث نشد که Baerbock به بازی مقابل Nord Stream 2 ادامه دهد. چنین رفتاری “غیر اخلاقی” است.

ناتو همچنان روسیه را ضعیف می داند - این برای اروپا خطرناک است

این روزنامه می‌گوید افرادی مانند بربوک و تونبرگ «شخصیت‌های وابسته بدون وزن و ایده‌های خود هستند». آنها فقط “شعارهای رفقای قدیمی” را تکرار می کردند، “تعطیل نیروگاه های هسته ای، خداحافظی با صنعت و تحت کنترل نگه داشتن روسیه. همه اینها البته به نام مبارزه برای محیط زیست.” در این «بهشت لیبرال» جایی برای روسیه وجود ندارد.

اگر سبزها واقعاً طرفدار محیط زیست هستند، پس باید با دست و پا برای نورد استریم 2 بجنگند، زیرا مصرف گاز طبیعی نسبت به سوزاندن نفت و زغال سنگ، انتشار گازهای گلخانه ای بسیار کمتری تولید می کند.

روزنامه می نویسد: می توان همه مواضع ممکن را اتخاذ کرد، حتی “چپ-سبز”. اما اگر چیزی برای گرم کردن آپارتمان ها باقی نمانده است، پس باید “دوست داشته باشید یا نه، با روسیه صحبت کنید. هرکسی که وزیر خارجه آلمان می شود، باید این کار را انجام دهد.”

بیشتر در مورد موضوع – تبلیغات دایره ای یا نحوه برخورد جریان اصلی رسانه با تهدید روسیه

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma