اقدامات تاج – الغای کرامت انسانی – RT DE

[ad_1]

5 دسامبر 2021، 10:32 ق.ظ.

دادگاه قانون اساسی فدرال در این هفته حکم داد که اقدامات تاج و تخت قانونی بود. و سیاستمداران بلافاصله احساس می کنند که خواستار برداشتن یک گام دیگر به جلو و آغاز پایان سال با واکسیناسیون اجباری و محاصره جدید هستند. باید پرسید که چه تصویری از انسان در این اقدامات منعکس شده است، مانند تصمیم دادگاه قانون اساسی فدرال.

کرامت انسان از تعرض مصون است. احترام و حفاظت از آن وظیفه همه نهادهای دولتی است.

این دو جمله اول قانون اساسی است. حق زندگی، تمامیت جسمانی یا سلامتی در اولویت نیست. و نه دنبال خوشبختی. این کرامت است.

اقتصاد آلمان خواستار واکسیناسیون اجباری است - و سیاستمداران مشتاق هستند که از آن پیروی کنند

با این حال، کرامت انسانی را نمی توان از این پرسش که انسان چیست و چه تفاوتی با حیوانات دارد جدا کرد. وجود پاک جسمانی لازمه این کرامت است، اما از آن فراتر نمی رود; برعکس، آنچه در انسان‌ها بیشتر انسانی است ممکن است با آن تناقض داشته باشد، ممکن است از آن فراتر رود، اما ممکن است به همین راحتی آن را انکار کند.

ما مهارت ها و تکنیک های بی شماری را توسعه داده ایم که از مرزهای وجود فردی فراتر می رود. زبان و نوشتار؛ بناهای تاریخی و ادیان؛ فرهنگ ها و جوامع، هنرها و علوم. همه آنها نیاز عمیق انسان به غلبه بر محدودیت های وجود بیولوژیکی را تجسم می بخشند. نیازی که تنها می تواند به صورت جمعی برآورده شود، نه فردی. کرامت انسانی ناشی از این دستاوردهاست.

ما می‌خواهیم در مورد این واقعیت که یکی از همشهریان از دیگری اجتناب می‌کرد، این که همسایه تقریباً هرگز به همسایه نگاه نمی‌کرد و اقوام به ندرت یا هرگز به ملاقات نمی‌رفتند، سکوت کنیم. اما این بدبختی سینه زن و مرد را چنان پر از وحشت کرد که برادر، عمو را مجبور کرد برادرزاده، خواهر و اغلب همسرش را رها کند، بله، این وحشتناک ترین چیز است و به سختی قابل باور است: پدر و مادر از ملاقات و مراقبت خودداری می کردند. از فرزندانشان به گونه‌ای که گویی از آن‌ها نیستند.»

آنچه به نظر می رسد تحقق کامل «فاصله اجتماعی» است که دولت به دنبال آن است و با مجازات آن را تحمیل می کند، از توصیف جیووانی بوکاچیو از طاعون 1348 در دکامرون می آید. بوکاچیو این را با وحشت، به عنوان یک فروپاشی تمدن، به عنوان یک فاصله وحشتناک از یکدیگر گزارش می کند.

مورخانی وجود دارند که گمان می‌کنند طاعون و اقدامات انجام شده علیه آن منجر به تأکید بیشتر بر فرد در فرهنگ اروپایی شده است، محصول جانبی قرنطینه و قرن‌ها امواج طاعون، همه اینها بر سبک زندگی شهری تأثیر گذاشته است. یک دهم جمعیت

با این حال: همزمان با وحشت طاعون، اومانیسم ایتالیایی با بوکاچیو به عنوان یکی از اولین نمایندگان پدیدار شد، و تمام سؤالات در مورد آنچه که انسان را تشکیل می داد، برای اولین بار در قرن ها بدون توسل به دین و مذهب، دوباره مطرح شد. میل به انسانیت. مجموعه اتاق.

2G ملی برای رویدادهای خرید و سرگرمی - مرکل در مورد الزامات عمومی واکسیناسیون

مفهوم کرامت انسانی که در ماده 1.1 قانون اساسی به عنوان راهنمای اصلی برای اقدام دولت اعلام شده است، قبلاً در این بخش کوتاه توسط بوکاچیو، هرچند منفی، بیان شده است. اگر همشهریان، همسایه ها و اقوام به همدیگر نگاه کنند و ملاقات کنند، انسانی است. اوج گسست در بشریت، از هم گسیختگی روابط بین والدین و فرزندان است.

سال گذشته که خانه های سالمندان به روی بازدیدکنندگان بسته شد، چگونه بود؟ امروز که در بیمارستان ها کودکان اجازه ملاقات با والدین خود را ندارند و والدین اجازه ملاقات با فرزندان خود را ندارند، چگونه است؟ این تدابیر برای ماه‌ها بدون اشاره به آسیب‌دیدگان اعمال می‌شود. آن‌ها طوری در روابط انسانی دخالت می‌کنند که گویی طاعون بیداد می‌کند، اگرچه این موج عفونت حتی با معیارهای زمانی قابل توجه نیست.

مرگ سیاه طی دو سال یک سوم جمعیت اروپا را از بین برد. با این حال بوکاچیو این رفتار را محکوم کرد و خواستار این شد که توصیف او حتی در برابر این تهدید انسانیت را آشکار نکند. به این ترتیب او رتبه‌بندی را تدوین کرد که شکل‌دهنده اومانیسم و ​​همه مکاتب فکری است که بعدها از آن بیرون آمدند: انسان مهم‌تر و بزرگ‌تر از موجود زیست‌شناختی است.

سیاست تاج و تخت ساخته شده در آلمان: اقدامات زیادی، اما هیچ اقدامی

دادگاه قانون اساسی قبلاً بسته ای از اقدامات را تصویب کرده است که همه آنها محافظت در برابر عفونت را بالاتر از همه حقوق دیگر قرار می دهند. همانطور که در زیر می بینید (و امروز هم صادق است)، همچنین برای اولین حق اساسی که ساکنان را به شهروندان تبدیل می کند، حق تجمع.

اشتباه است که فکر کنیم این حق رای است. زیرا قبل از انتخابات تعیین نامزدها وجود دارد و این به نوبه خود مستلزم توانایی جمع شدن و اتحاد است. در حالی که دموکراسی نمایندگی نابرابری را در روند انتخابات ایجاد می کند، یعنی بین رای دهندگان و کسانی که رای می دهند، هر کس همچنان حق دارد که به عنوان پایه و اساس همه فعالیت های سیاسی تجمع کند. بدون حق تجمع، شهروند ناپدید می شود و موضوع باقی می ماند.

موجودی که بالاترین حقش دیگر کرامت انسانی نیست بلکه هستی است. این امر همچنین در مقررات جانبی مختلف منعکس شده است، زیرا هنر و فرهنگ و همچنین سیاست به عنوان امری ضروری و مشروط به محافظت در برابر عفونت تلقی می‌شوند. تنها مواردی که ضروری تلقی شده و می باشد، تامین غذا و مراقبت های پزشکی است. حتی شروع به کار نیز امتیازی است که پس از معرفی قوانین 3G داده می شود.

البته ایده کرامت انسانی حتی قبل از این جمله به شدت تحت تأثیر قرار گرفت. ما این را مدیون هارتز چهارم بودیم. این اصل که همه کارها معقول هستند، با انواع داستان ها در مورد اینکه کسانی که نمی خواهند کار کنند چقدر از مقررات متفاوت سود می برند، برای عموم خوشایند ساخته شده است. با این حال، در واقعیت، چنین قوانینی پیش نیاز شرایط کار و دستمزد غیرانسانی است. مزایای فردی احتمالی خلق و خوی ایجاد می کند که از کاستی های جمعی این قانون منحرف می شود. نتیجه این است، همانطور که صدراعظم سابق گرهارد شرودر در آن زمان آشکارا اظهار داشت: “ما یکی از بهترین بخش های کم دستمزد را در اروپا ساخته ایم.” بهایی که برای این تأسیس پرسود پرداخت شد، کرامت انسانی میلیونی بود.

سربازان بوندسوره واکسینه نشده با عواقب شدیدی روبرو هستند

مجموعه قواعدی که در آن زمان معرفی شد (و از آن زمان فقط به صورت واقعی کاهش یافته است) قبلاً برای بسیاری از چیزهایی که بخشی از کرامت انسانی است «تعدیل» شده است. بودجه اقامت و رستوران 11.65 یورو در ماه و بودجه تحصیل 1.61 یورو است. طرد شدن از بسیاری از فعالیت‌های عادی اجتماعی، از جمله فعالیت‌های سیاسی فعال، به اصطلاح درونی است. انسان‌زدایی تبلیغاتی افرادی که تحت تأثیر «انگل» یا «انگل» قرار گرفتند، این مراحل را از نظر اجتماعی امکان‌پذیر ساخت. مشابه آنچه اکنون در مورد افراد واکسینه نشده اتفاق می افتد.

با این حال، اقدامات در همه موارد کرامت انسانی را نادیده می گیرد، زیرا چیزی که مشروط است، دیگر حق بشر نیست و تنها غیر شرط آن، حق مصون ماندن از عفونت به خواست دولت است. حتی اگر اقدامات لازم برای دستیابی به این هدف مناسب بود، ترتیب اولویت معکوس می شد و عنصر انسانی را رد می کرد و شهروندان را به وضعیت دام تقلیل می داد.

نویسندگان قانون اساسی همچنان معتقدند که دولت نباید شهروند را وسیله ای قرار دهد. واکسیناسیون اجباری که قرار است در روزهای آینده تصمیم گیری شود دقیقا همین کار را انجام می دهد. زیرا دلیل آن واکسن اجباری یکی برای محافظت از دیگران خواهد بود. حتی اگر این ادعا با توجه به واقعیات مستدل باشد، استفاده از فرد به عنوان وسیله خواهد بود.

به دلیل مرخصی استعلاجی طولانی: شرکت های حمل و نقل در زاکسن پیشنهاد خود را کاهش می دهند

حتی بدتر. همانطور که آزار افراد بیکار توسط هارتز IV به کارکنان جهت وادار کردن آنها به پذیرش دستمزدها و شرایط کاری بدتر انجام شد، سوء استفاده از افراد واکسینه نشده نیز در نهایت متوجه افراد آسیب پذیر شد تا آنها را در رتبه های سوم، چهارم و بالاتر قرار دهد. از آنجا که طبقه سیاسی واکسینه نشده، حداقل از مطالعه وزارت بهداشت فدرال می داند، نمی توان با اجبار آنها را متقاعد کرد، برعکس. اقدامات انجام شده علیه آنها برای ارعاب اشخاص ثالث است. این نیز یک استفاده به عنوان یک ابزار است.

این اغراق در مورد موجود صرفاً بیولوژیکی زمانی کاملاً پوچ می شود که شخص در عین حال ببیند که چگونه یک سیاست خارجی عمیقاً تهاجمی دنبال می شود. زیرا جنگ بزرگ در اروپا که به نظر می رسد ناتو مشتاقانه منتظر آن است، با تشویق دولت فدرال، تهدیدی بسیار بزرگتر از تاج و تخت برای موجودیت آن است. اما در حالی که در داخل، در زندگی روزمره، بسیاری از «ارزش‌های» ذکر شده در مورد تاج باطل و بی‌طل اعلام شده‌اند، به‌نظر می‌رسد که حق اصلی محافظت از تهدید موجودیت توسط دولت، حتی بر خلاف میل، از نظر خارجی کاملاً بی‌ربط است و در پشت «ارزش‌هایی» ناپدید می‌شود که هر قدم ستیزه جویانه را توجیه می‌کند.

بعد انسانی در هر دو مورد ناپدید شده است و حالت عملی که در مقابل چشمان ما شکل می گیرد، دیگر نه شهروندان و نه کرامت انسانی را می شناسد. نه تنها حقی که در انقلاب فرانسه سرچشمه گرفت، ناپدید شد. حتی موفق می شود از اومانیسم اوایل قرن چهاردهم عقب بماند. از نظر تاریخی، تنها یک شرط وجود داشته است که تحت آن سلامت جسمانی صرفاً جای همه حقوق سیاسی و اجتماعی را می گیرد – برای افرادی که به خودشان تعلق ندارند اما دارایی شخص دیگری بوده اند. اصطلاح صحیح این شرط برده داری است.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – شعبده بازی تخت مراقبت های ویژه – چگونه حقوق اساسی با اعداد مشکوک تنظیم می شود[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma