دوست دارید با بهترین مدل های ردیاب خودرو آشنا شوید؟

۷۷۴۱ 1397/2/20 بله تفاوت دارد دنده های ۱و۲ تفاوت دارد۸ حسن 1397/7/4 سلامواقعا نمیدونم بعضیها با چه علمی نظر میدنمشکل دنا که یکم مهم به نظر میرسه ناهماهنگی موتور و گیربکس موقع دنده پنج هستشسایر موارد مشکل خاصی نداره مگر اینکه بعضی مثل بعضی دوستان بخوان با کیا و هیوندا مقایسه کنن که البته اونا هم قیمت gps نصب خودرو خودشونو دارن! اولا حمایت از خودروی داخلی کاریست روشنفکرانه و پسنده ولی میبایست به این موضوع نیز دقت نمود که آیا خودروهای داخلی از نظر کیفیت ، امنیت و امکانات در مقایسه با خودروهای مشابه وارداتی ارزش قیمت مصوّب را دارا هستند یا خیر .

اگر ردیاب وارداتی است، شرکت تولید کننده چه خدماتی در ایران ارائه می دهد ؟ در اولین مرحله از جستجوی فضای داخلی خودرو برای پیدا کردن ردیاب جاسازی شده ، صندلی های ماشین را مورد بررسی قرار دهید. به این ترتیب ، کنترل از راه دور برنامه ریزی شده می تواند به راحتی اتومبیل را باز کند و دزد را قادر به راندن آن کند.

همچنین می توانید در صورت هر گونه سوال از طریق راه های ارتباطی زیر با تیم پشتیبانی آکیتا در ارتباط باشید. جی پی اس خودرو یا همان ردیاب ماشین وسیله ای کوچک، کاربردی و سیمکارت خور است که مانند دزدگیر داخل وسیله نقلیه نصب می شود و با اتصال به سامانه جهانی GPS به صاحب خودرو این امکان را میدهد تا بتواند از موقعیت وسیله نقلیه خود در هر نقطه مکانی و زمانی آگاه شود و به کمک اپلیکیشن یا از طریق اس ام اس کنترل آن را به دست بگیرد.

تو این مدت هرکس سوار ماشین شده از طراحی نسبتا شیک اتاق و کنسول تعریف کرده اما از تنگی فضای پای عقب و حتی جلو و نیز سفتی و غیر ارگونومی بودن صندلیهای عقب گله کرده. مگر اینکه دستگاهی در بازار موجود باشد که علاوه بر کیفیت مناسب از قیمت رقابتی نیز برخوردار باشد که ردیابهای تیم دیسکاور به جرأت میتواند چنین ادعایی را داشته باشد. متاسفانه در کشور ایران خودروسازان بزرگ فقط به مونتاژ قطعات متوسل شده اند تا از این طریق هزینه تولیدشان کمتر شود و از سوی دیگر با تغییرات جزیی و ظاهری مبلغ بیشتری از هموطنان دریافت مینمایند و به کیفیت و امکانات خودرو و آسایش و امنیت هموطنان اهمیت زیادی نمیدهند .

دانلود رایگان مقاله