ردیاب شخصی مدل GM100 – خرید جی پی اس سالمندان و کودکان

بدین طریق امکان کنترل صدای محیط با وضوح مثال زدنی نیز در اختیار شما قرار می گیرد. البته در اغلب خودروهایی که قیمتی فراتر از ۵۰٫۰۰۰ دلار دارند، میتواند چنین سیستمهایی را بصورت پیش فرض مورد استفاده قرار داد. فرض کنید شما به تازگی یک خودروی سمند معمولی خریداری کردهاید. اگر خودروی شما بسیار گران قیمت است و به دنبال گزینهای هستید که هیچ نیازی به سیمکشی نداشته باشد، میتوانید از مدل ردیاب پلیسی مدل GM3000 استفاده کنید که دارای یک آهنربای بسیار قوی برای چسباندن دستگاه به اتومبیل است.

برای مثال خیلی از شرکت های بزرگ وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت و خودرو های شخصی دارندو و جز دارایی شرکت هستند، با نصب جی پی اس با قیمت مناسب می توانند ازوسایلشان بهتر مراقبت کنند تا دچار سانحه ایی نشوند. جی پی اس ردیاب شخصی دلتا ۲۰۲ بهترین وسیله تامین امنیت کودکان و سالمندان است . به عبارت بهتر این دستگاه در ردیابی افراد با جی پی اس و تأمین امنیت عزیزان شما بهترین عملکرد ممکن را به نمایش میگذارد. GPS مخفف نام (Global Positioning System) به معنی سامانه موقعیت یابی جهانی است که با هدف ردیابی موقعیت مکانی سوژه مورد نظر، در دهه 80 میلادی اختراع شد.

در خودروها جی پی اس با کمک سیمکارت درون دستگاه خود، از درخواست کاربر برای دریافت موقعیت مکانی خودرو آگاه شده و اطلاعات را برای بهترین جی پی اس شخصی او مخابره میکند. بنابراین دلیل کار کردن بدون اینترنت ردیاب خودرو، تبادل اطلاعات از طریق امواج ماهواره است. این امواج ماهواره هستند که اطلاعات مورد نظر این دستگاه را جابهجا میکنند.

اما افرادی از این وسیله جهت اهداف غیرقانونی خود استفاده میکنند که میتوان با امکاناتی نظیر نرم افزار ردیابی دستگاه شنود با آنها مقابله کرد. با استفاده از ردیاب مخفی کوچک میتوان تا حد زیادی امنیت سالمندان و کودکان خود را تامین کرد. حدود 25 ماهواره در سرتاسر مدار زمین در حال گردش هستند که جی پی اسها با توجه به توانایی خود به تعدادی از آنها متصل میشوند.

دانلود رایگان مقاله