لیست فروشگاه های اینترنتی ایران 2021

اما دلیل بهتر شناخته شدن دیجی کالا ،نسبت به بقیه کسب و کارا امکان نقد و بررسی است که دیجی کالا ،به صورت ویژه روی اون کار کرده. اما در نهایت بعد از چند سال ،به دلایل فنی زبان برنامه نویسی خودشو به PHP ارتقا داد. اگر به برنامه نویسی مسلط نیستید یا زبان انگلیسی را خوب نمی دانید، اصلا نگران نباشید، ووکامرس توسط تیم ووکامرس فارسی کاملا فارسی سازی و بومی سازی شده برای ایرانیان است و برای کار با آن اصلا نیازی به برنامه نویسی نخواهید داشت. دیجی کالا از ابتدا، با زبان ASP سایت خودش رو پیاده سازی کرد.

دیجی کالا هم این مورد رو به دیده منت گذاشته و بسته به نوع کالا و کاربرد اون تخفیف های ویژه ای قرار داده. در این فروشگاه اینترنتی، همین طور به کمک دکمه ترتیب، می تونین قیمت ها رو بر اساس کمتر به بیشتر،یا برعکس مرتب کنین.این بخش نیز 70% تخفیف داره. دیجی کالا این فروشگاه اینترنتی سرمایه گذارای بزرگی، از شرکت های خارجی نیز داشته است.

ارسال رایگان به سراسر کشور، ضمانت اصل بودن کالا، ضمانت ده روزه بازگشت کالا، پشتیبانی در 7 روز هفته حتی جمعه ها و امکان خرید اقساطی کالاها با همکاری لندو یا ایران رنتر سابق تا مبلغ 20 میلیون تومان با کارمزد پایین بدون نیاز به چک و ضامن، مزایایی است که تیمچه برای خلق یک تجربه متفاوت از خرید آنلاین فراهم کرده است. فروشگاه اینترنتی خانومی، یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی بانوان و آقایان است که البته در زمینه بانوان به صورت تخصصی فعالیت می کند.

ببینید، اونی که یک بار میخره، اسمش خریدار هست. با این بخش خریدار می تونه به فروشنده اعتماد کنه .بخش سوالات متداول در سایت های فروشگاهی هم به بیان برخی سوال های پرتکرار مشتری ها از فروشنده و سایر مشتری ها میپردازه. ممکنه برخی افراد از خرید اینترنتی توسط دیجی کالا ناراضی باشن فروشگاه اینترنتی سیب 7 . یا برای تعویض کالا اقدام کنند.البته این طورهام نیس که فروشگاه دیجی کالا بدون عیب و نقص باشه ها … اما خوب بالاخره نقص در هر سیستمی می تونه وجود داشته باشه.مهم تکرار نشدن اون اشتباه در جهت حفظ و اعتماد سازی مشتریه.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد فروشگاه اینترنتی حرم امام رضا لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دانلود رایگان مقاله