هفت نکته که باید قبل از کامپوزیت دندان بدانید – ایرنا

آیا کامپوزیت به دندان های طبیعی صدمه می زند؟ وی باید چگونگی جمع شدن و روی هم قرار گرفتن دندانهای بیمار را ارزیابی کند و اینکه آیا کامپوزیت دندان هیچگونه اختلالی در حرکات دندان ایجاد میکند یا نه. دهان خشک: برای استفاده از کامپوزیت دندان آماده و زمان قرارگیری آن در دهان نیاز است که دهان و دندانها کاملاً خشک باشند و این خصوصاً برای دندانهای عقبی کمی دشوار است. مهارت: مهارت دندانپزشک شما در استفاده از کامپوزیتها خصوصاً از نوع مستقیم بسیار مهم است و با کوچکترین اشتباه ممکن است نتیجهی کار موفقیتآمیز نباشد.

با این حال، با دندانپزشک خود مشورت کنید، زیرا می تواند شما را در مورد اقدامات ایمنی برای بیهوشی یا بیحسی در بارداری برای درمان های دندان راهنمایی کند. دندانپزشک این کار را با تمیز کردن کامل دندانها و آمادهسازی آنها برای کامپوزیت، شروع میکند. ونیر کامپوزیتی را میتوان با بودجه محدود و اندک نیز برای دندان انتخاب کرد. ترمیمپذیری: در بسیاری از مواقع آسیب جزئی وارد شده به کامپوزیت را میتوان به راحتی ترمیم کرد در صورتی که این کار در روشهای دیگر دشوار یا غیرممکن است. جایگزینی برای برداشت دندان: از آنجایی که کامپوزیت به دندان پیوند میخورد در بسیار از مواقع با حفظ یکپارچگی، دندان آسیبدیده یا پوسیده را احیا میکند که در روشهای دیگر ممکن نبوده و نگهداری از آن دندان میسر نخواهد بود.

برای روکش باید مقدار قابل توجهی از دندان را برداشته تا بتوان آن را روی دندان قرار داد. اکثر کامپوزیتهای میکروهیبریدی و نانو هیبریدی که امروزه مورد استفاده قرار میگیرند، از ۲ تا ۵/۳ درصد جمع شدگی یا انقباض دارند که با تغییر در ترکیب مولکولی میتوان این را کاهش داد. زیرا تمام این مراحل را می توان در همان جلسه اول به صورت دیجیتالی انجام داد.

چه تعداد از اطرافیان شما سوار بر موج مد وزیبایی، دندان های سالم خود را زیر مته های دندانپزشکی تراشیده اند و کامپوزیت کرده اند؟ معمولا انتخاب ما بر اساس نوع رنگ مورد نظر و شرایط دندان های مراجعه کنندگانمان است. کامپوزیت ونیر ها نیز دارای انواع مختلف و در کیفیت های متفاوتی هستند. 1 کامپوزیت ونیر چیست؟

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کامپوزیت دندان ضرر دارد.

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme