آمادگی های اضطراری در حال انجام است – RT DE

[ad_1]

19 دسامبر 2021، 7:30 ب.ظ.

توسط ولفگانگ بیتنر

روس ها و چینی ها دیگر همه چیز را تحمل نمی کنند. نشان دهنده این بیانیه چینی ها در اجلاس سران دموکراسی بود که توسط ایالات متحده در 9 و 10 دسامبر 2021 برگزار شد. جو بایدن، سیاستمدار روس هراسی با سابقه در ایالات متحده، مسئول تمام درگیری ها و جنگ های اخیر سازماندهی شده توسط ایالات متحده بود. ایالات متحده خواستار آن شد و در نهایت به رئیس جمهور رسید. او دموکراسی جهانی را در خطر می بیند و از مبارزه دموکراسی ها علیه “دولت های خودکامه” دفاع می کند. برای تقویت دموکراسی ها در سراسر جهان، بایدن همچنین “ابتکار تجدید دموکراتیک” را اعلام کرد که طبق داده های ایالات متحده، 424 میلیون دلار در سال 2022 برای آن ارائه خواهد شد.

اختلاط ناصادقانه سیاست های اقلیمی و امنیتی - روسیه قطعنامه سازمان ملل را رد کرد

روسیه و چین به این اجلاس دعوت نشدند. این رویداد در نهایت علیه آنها بود. کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده در سخنرانی خود به صراحت گفت: “استبداد در سراسر جهان احساس تشویق می کنند، نقض حقوق بشر چند برابر شده است.”

به همین مناسبت، بایدن بار دیگر به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه درباره تشدید بحران اوکراین – دروغ و تحریف حقایق معمول – هشدار داد. البته، بایدن می‌داند چه کسی کودتای سال 2014 در اوکراین را آغاز کرد، کشور را ویران کرد و به جنگ داخلی منجر شد: او در آن زمان معاون رئیس‌جمهور بود و در حال ورود و خروج از اوکراین بود. رسوایی فساد مربوط به او و پسرش هانتر به سرعت فراموش شد.

چینی ها سخنان خود را کوچک نگذاشتند و دموکراسی آمریکایی را “سلاح کشتار جمعی” نامیدند. آنها بایدن را متهم کردند که یک اجلاس دموکراسی را برای ترسیم مرزهای تعصب ایدئولوژیک، ابزاری کردن دموکراسی و استفاده از آن به عنوان یک سلاح و ایجاد تفرقه و تقابل، تشکیل داده است. پکن گفته است که “با هر نوع شبه دموکراسی قاطعانه مخالفت خواهد کرد.” پیش از این، چین و روسیه با الفاظ تند و غیرمعمول از نشست سران انتقاد کردند و دولت آمریکا را که به عنوان «دموکراسی»، «فاسد» و «شکست خورده» شناخته می شود، خوانده بودند.

فراخوان امنیت: اطلاعات با مسکو و هشدار در مورد خطر جنگ

این سبک سیاست جدید است، همچنان که اصرار روسیه بر تضمین و تهدید ابزار نظامی در صورت ادامه پیشروی ناتو و ایالات متحده به سوی مرزهای روسیه با زرادخانه های خود، جدید است. پوتین و شی جین پینگ از دموکراسی غربی، تحریم های اقتصادی و مداخله در امور داخلی خود خسته شده اند. آنچه از این اتحاد غربی ناشی می شود، آشکارا آمادگی برای جنگ است که باید متوقف شود. در این زمینه خوب است که به سربازان آمریکایی مرز نشان داده شود. حتی اگر منجر به فاجعه شود. اما این خطر به یک شکل وجود دارد.

به ابتکار ایالات متحده، ارتش آلمان نیز به سختی برای یک «وضعیت اضطراری» آماده می شود. ساخت چهار کشتی جنگی برای نیروی دریایی به بهره برداری رسید. آلمان فارین پالیسی در 25 ژوئن 2020 اعلام کرد که بوندسوهر “در جهت گیری مجدد خود را به سمت رویارویی قدرت های بزرگ با پروژه های تسلیحاتی بیشتر سوق می دهد” و در 19 ژوئن دستور ساخت کشتی چند کشتی جدید MKS 180 را صادر کرد. با این حال، این تنها “یکی از پروژه‌های زیادی که با آن‌ها مشخصات قابلیت‌های بوندسوهر باید به طور سیستماتیک گسترش و بازسازی شود».، برخی دیگر به نیروی زمینی و نیروی هوایی اعمال شدند. بودجه تسلیحاتی باید به طور پیوسته رشد کند و طرح های تسلیحاتی سه رقمی در میلیارد هزینه دارد. مهم‌تر از همه، «تجهیز بوندسوهر برای نقش رهبری آن در راس نیزه ناتو در سال 2023» است.، به موجب آن نیروهای مسلح آلمان برای “جزء زمین” مقصد می شوند.

سلاح های متعارف و هسته ای در مرزهای روسیه و در پایگاه های نظامی آمریکا در آلمان قرار دارند. گویی این کافی نبود، قلمرو جنگ های تکنولوژیکی، بیولوژیکی و شیمیایی در تاریکی نهفته است. فقط هر از گاهی این یافته‌ها، که سپس به عنوان تئوری‌های توطئه رد می‌شوند، به اطلاع عموم می‌رسند. به عنوان مثال، زمانی که تاسیسات هسته ای ایران توسط یک کرم کامپیوتری (“Stuxnet”) تعطیل شد، همه خوک ها در کوبا یا چین مردند یا فعالیت های خرابکارانه سیا مانند خط لوله گاز یامال در سیبری در سال 1982 قابل اثبات بود.

پکن: سوء استفاده از ایالات متحده "دموکراسی" به عنوان یک سلاح کشتار جمعی

اینکه چگونه ایالات متحده جنگ های تبلیغاتی موذیانه خود را پنهان می کند و آنها را به عنوان ظاهراً طبق قوانین بین المللی مشروع به جهانیان معرفی می کند، با سه مثال می توان به طرز چشمگیری نشان داد: ورود به جنگ ویتنام در سال 1964 با یک حادثه شبیه سازی شده در خلیج تونکینگ توجیه شد. صربستان در سال 1999 به دلیل دروغ “حمله نعل اسبی” علیه آلبانیایی ها در کوزوو رخ داد، و جنگ دوم در عراق در سال 2003 به دلیل تهدید حاد ادعایی سلاح های کشتار جمعی (غیر موجود) عراق آغاز شد.

تبليغات عليه روسيه و در اين ميان عليه چين كه از دهه 1990 رشد كرده و به آشوب تبديل شده است، به عصر يخبندان ديپلماتيك منجر شده است. با در نظر گرفتن تجربیات گذشته، این موضوع همچنین به یک درگیری نظامی بزرگ اشاره می کند – در غیر این صورت چرا این تلاش های عظیم برای تسلیح و انتقال نیروها انجام می شود؟ این غیرمسئولانه است که سیاستمداران آلمانی عواقب آن را تشخیص ندهند: از آنجایی که موشک های روسیه و چین به سمت مراکز کنترل نظامی ایالات متحده در آلمان هدف قرار می گیرند، حتی اگر آنها مرتکب اشتباه شوند، انقراض هسته ای تهدید می شود. آلمان تنها در صورتی می تواند از فاجعه قریب الوقوع اجتناب کند که همراه با شرکای اروپایی خود اساسا وفاداری به اتحاد ناتو با ایالات متحده را زیر سوال ببرد. اما به نظر نمی رسد در حال حاضر چنین باشد. برعکس، سیاستمداران ارشد آلمانی خواستار “مشارکت هسته ای” شده و با خروج نیروهای آمریکایی مخالفت کردند.

نفوذ سربازان آمریکایی در آلمان

تعداد زیادی از سیاستمداران ارشد آلمانی با حمایت رسانه های مربوطه، منافع ایالات متحده و ناتو را که تحت کنترل خود دارند، به ضرر کشور خود و همچنین به ضرر سیاست صلح اروپا نمایندگی می کنند. پروفسور فیلیپ کوواچویچ، دانشمند مونته نگرویی که در ایالات متحده زندگی می کند، در 29 سپتامبر 2016 نوشت:

“این یک موضوع جدی است که نه تنها توسط مردم آلمان، که آنها ادعا می کنند نمایندگان آنها هستند، بلکه توسط شهروندان سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز باید مورد توجه قرار گیرد، با توجه به اینکه بازیگران مشابه در امور سیاسی آنها فعالیت می کنند. نخبگان. بدون شناسایی به موقع و تبادل سیاسی این افراد، می تواند یک جنگ گسترده دیگر در اروپا را در گوشه بعدی پنهان کند.

مثل بایدن "اجلاس سران دموکراسی" همکاری چین و روسیه را تقویت می کند

کواچویچ به اسناد فاش شده از دولت مونته نگرو در مورد الحاق جنجالی مونته نگرو به ناتو دسترسی داشت که فرانک والتر اشتاین مایر وزیر امور خارجه وقت آلمان و کریستوف هوسگن مشاور خارجی و امنیتی صدراعظم سابق آنگلا مرکل برای آن کمپین تبلیغاتی داشتند. کوواچویچ در پایان گفت:

در خاتمه می توان گفت که این گزارش منقضی شده دولت جمهوری مونته نگرو نشان می دهد که اشتاین مایر، وزیر امور خارجه آلمان و هیوسگن مشاور ارشد مرکل، بر خلاف رفتار و لفاظی های عمومی خود، تا چه اندازه آماده عمل به عنوان عوامل ضد هستند. -حزب نظامی روسیه آمریکا “در اروپا اقدام کند”.

این واقعیت که بسیاری از سیاستمداران برجسته دیگر نیز سیاست های ایالات متحده را دنبال می کنند، آشکار شده است، مانند کودتا در اوکراین، تحریک کیف در دریای آزوف، جنگ در سوریه یا ماجرای مأمور دوگانه سرگئی اسکریپال – و این بسیار است. از ابتدا مشخص بود. در سال 2020، مداخلات علیه نورد استریم 2. پس از اینکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده، آلمان را به دلیل همکاری با روسیه به شدت مورد حمله قرار داد، راینهارد بوتیکوفر، عضو پارلمان اروپا با استدلال های نادرست در بروکسل و نوربرت روتگن در برلین، علیه این پروژه مخالفت کردند. هر دو خواستار توقف ساخت و ساز و کنارگذاشتن نهایی پروژه خط لوله شدند و علیه روسیه، به ویژه رئیس جمهور ولادیمیر پوتین، بحث کردند.

کاترین گورینگ اکهارت، جم یوزدمیر، امید نوریپور، آنالنا بوربوک و ماری لوئیز بک از سیاستمداران سبز بلافاصله حمایت کردند. فردریش مرز و یوهان وادفول از HDZ، هایکو ماس وزیر امور خارجه از SDP و کریستین لیندنر و الکساندر گراف لامبسدورف از FDP صحبت کردند – به نام چند سیاستمدار آلمانی که به ایالات متحده علاقه مند هستند. آنها توسط سردبیران سیاسی رسانه های برجسته آلمانی حمایت می شدند. درست است که نمی توان مستقیماً از یک رویکرد سازمان یافته صحبت کرد، اما این افراد – با رضایت رئیس دولت – تقریباً همیشه در مورد روسیه یکپارچه ظاهر می شوند.

نیروهای آمریکایی بیشتر در اروپا؟  کدام یک؟  تهدیدات توخالی بایدن برای روسیه.

این اتفاق زمانی رخ داد که الکسی ناوالنی، سیاستمدار مخالف روسی در طی یک پرواز داخلی در 20 اوت 2020 ضعیف شد، پس از فرود اضطراری در اومسک مجبور به درمان در یک کلینیک شد و بعداً به Charites برلین منتقل شد، جایی که برای چندین بار در کما بود. روزها. افراد بانفوذی که در بالا به آنها اشاره شد بلافاصله در صحنه حضور یافتند و با حمایت رسانه های اصلی، علیه دولت روسیه و روسای جمهور آن روی آوردند. حتی قبل از اینکه حقایق مشخص شود، بدون در نظر گرفتن تحقیقات اولیه، ادعا شده بود که “منتقد کرملین” ناوالنی با یک عامل اعصاب روسی از گروه نوویچوک مسموم شده است.

به طور فزاینده ای آشکار می شود که نه تنها بسیاری از سازمان ها در آلمان، بلکه بوندستاگ و پارلمان های ایالتی نیز با افرادی پراکنده هستند که – تا حدی آشکار و تا حدی پنهانی – سیاست های ایالات متحده را دنبال می کنند و بسیاری از آنها به عنوان لابی گر شرکت های بین المللی هستند. تا زمانی که این کار متوقف نشود، یک سیاست مستقل آلمان که در خدمت رفاه مردم باشد و تأثیرات منفی خارجی را دفع کند، امکان پذیر نیست.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع “آرامش بیشتر؟” توافق ائتلاف در جهت مخالف است

این پست قبلاً در صفحات فکری ظاهر شده است.

نویسنده و روزنامه‌نگار دکتر ژور ولفگانگ بیتنر در گوتینگن زندگی می کند. در مارس 2021 کتاب “آلمان – تحویل و فروش. پیشینه و تحلیل” را منتشر کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma