آیا این روزنامه نگاری بی طرف است؟ چگونه رسانه ها به طنزپرداز لیزا فیتز برای بیانیه ای در مورد تاج و تخت حمله می کنند – RT DE

[ad_1]

20 دسامبر 2021، 3:25 ب.ظ.

توسط آنتون جنتزن

RT DE توسط بسیاری از کشورها به عنوان “تبلیغات روسیه” توصیف شده است که استانداردهای روزنامه نگاری را برآورده نمی کند. آنها متهم به گزارش یک طرفه و عدم بی طرفی هستند. و چنین، و چنان، و چنان. بارها و بارها در خط مقدم منتقدان اخلاقی ترش و خشمگین تاز و در شبکه تحریریه آلمان.

البته در دفاتر برلین RT DE افراد با عقاید، باورها و احساسات خود کار می کنند. گاهی حتی از حرفه ای ترین و با اخلاق ترین روزنامه نگار هم فرار می کنند. اما خواننده عزیز، آیا تا به حال در مقالات نظری این پایگاه خبری یا در گزارش های اینجا خوانده اید که یک نظر عجیب یا گفته واقعی که قرار است خلاف واقع باشد، به عنوان “تقلب” بی ارزش شده است؟

این دقیقاً همان چیزی است که معلمان آینده ما، “آزمون های خلوص” و “معیارهای طلایی” روزنامه نگاری امروز به خود اجازه داده اند. RND و تاز.

اجازه دهید، لیزا فیتز، “یهودستیز”

لیزا فیتز، در صورتی که کسی او را نشناسد، هنرمند، هنرپیشه و خواننده سوئیسی تبار کاباره است. در واقع، او باید مورد علاقه همه “بیدارها” و “چپ ها”، همه فمینیست ها، جنسیت ها و خوبان باشد: او به عنوان اولین زن در آلمان با برنامه انفرادی متشکل از اشعار خود، در تاریخچه کاباره آلمان باقی می ماند. و مراحل کاباره این در سال 1983 بود.

کوپینگ، وزیر امور اجتماعی زاکسن، معترضان به کرونا را چنین توصیف کرد "دشمنان دموکراسی"

خوب، در جمهوری دموکراتیک آلمان، هلگا هانمان صحنه های جمهوری را با متن های خود در دهه 1970 محافظت کرد، اما سالنامه آلمان متحد توسط آرشیوداران در تلویزیون آلمان نوشته نشد. بیایید با آن روبرو شویم: پس از همه، اولین زن هنرمند کاباره در آلمان غربی لیزا فیتز بود.

نقش در فیلم ها، نمایش های رادیویی، سریال های تلویزیونی. حرفه خوانندگی با 18 آلبوم، کتاب، جوایز، جوایز … حتی یک مرتبه شایستگی. کسي که هر برنامه گفتگويي تا الان پاره کرده و پاره کرده است.

تا اینجا، زیرا در سال 2017 لیزا فیتز شروع به توهین به جریان اصلی کرد. در ابتدا، در سنت تقریباً فراموش شده کاباره سیاسی چپ، او جرأت کرد نه تنها به رده های میانی سلسله مراتب اجتماعی، همه بازیگران سیاسی و شخصیت های عمومی، بلکه به ساختارها و دلالان پشت سر آنها حمله کند. تقریباً فراموش شده است، زیرا هر از گاهی “Die Anstalt” ترک می کند ZDF تخته سفید را جلوی دوربین ها بچرخانید و کارت هایی را روی آن بچسبانید که به ما امکان می دهد روابط واقعی قدرت را در کشور و جهان بررسی کنیم.

واکسیناسیون تابو مرده است: SWR سهم لیزا فیتز را در کاباره پاک می کند

اما طبقه حاکم در حال حاضر سلاحی در برابر منتقدان چپ، طنزپرداز و جدی دارد: حمله به آنها یا حتی خطاب به نام آنها اکنون توسط جریان اصلی سیاسی درست، ضدیهود تلقی می شود. با وجود تعداد معدودی یهودی در میان هزاران میلیاردر و سوپرمیلیاردر جهان، هر گونه تعیین روشنی از ساختار قدرت سرمایه داری اکنون مورد علاقه «چپ» و «ساختار ضد یهودی» نیست.

تئوری توطئه ای که می تواند منجر به تکرار هولوکاست شود، گویی که نظریه توطئه هیتلر برعکس وجود ندارد: برای بلشویک ها، او “توطئه” یهودی را متصور بود نه سرمایه.

آهنگ رسوایی “من میبینم که تو نمیبینی”

امروزه، حتی یک انقلابی تندرو، چه رسد به وزیر دارایی سوسیال دموکرات، جرأت نمی کند یک صندوق سرمایه گذاری خشمگین را ملخ خطاب کند، و به زودی حتی اصطلاحات «سرمایه دار» و «سرمایه داری» مطمئناً «کلمات رمزی ضد یهود» تلقی خواهند شد. ” سرمایه داران آلمانی، بریتانیایی، سوئیسی، روسی، عرب و فرانسوی بسیار پشت “دوستان طبقاتی” یهودی تبار خود پنهان شدند. انقلاب اجتماعی تا دستور بعدی به عنوان کار شیطان “راست جدید” لغو شد.

عروسک گردان ها جای دیگری نشسته اند

یک گروه خاص، اوه بله، می توانند این کار را انجام دهند.

شیطان روی توده مدفوع می کند

آنها فقط می توانند دنیا را برای خودشان بخرند“،

فیتز در آهنگ “I See What You Don’t See” می خواند. نمی دانم چه فرقی با اریش کستنر خطاب به میلیونرها، سرود دشمن طبقاتی برشت و شعرهای توهولسکی و اوسیکی دارد. و باب دیلن در Masters of War خشمگین خود، که بخشی جدایی ناپذیر از مجموعه لیست‌های او برای هر ماجراجویی آمریکایی در خارج از کشور است، عروسک‌ها و نه عروسک‌ها را از سایه‌های نور بیرون می‌آورد و سپس به گورشان می‌برد. این حقیقت که فیتز یکی از معدود افراد فوق ثروتمندی را که از مردم نمی ترسد، جورج سوروس نام برد، برای من مهم نیست. امروز، همه آنها ضد یهود تلقی خواهند شد. این کیفرخواست در واقع علیه لیزا فیتز تنظیم شد.

طنز مجاز به چه کاری است؟ روزنامه نگاری مجاز به انجام چه کاری است؟

این یک معجزه در دوران پر هیجان و تنگ ماست که حتی به نویسنده ترانه و کاباره اجازه حضور در تلویزیون داده شد. تا حالا.

واکسیناسیون تاج نیز به معنای حقوق اضافی قابل توجهی برای پزشکان شاغل است

زیرا اکنون جرات کرده است به سیاست تاج بیم ها و حاکمیت تفسیری آنها نزدیک شود. که در ARD-برنامه Spätschicht به او موضع کوتاهی داد. در همین حال، پخش کننده نگاه را پاک کرد، با کمی شهود هنوز هم می توانید کلیپ ویدیویی را در وسعت اینترنت پیدا کنید. گوش دادم: مرا زمین نزن. ضربات طنز توزیع شده کاملاً ضعیف، ملایم، نرم مطابق با سلیقه و آستانه تحمل یک مصرف کننده قدیمی “برف پاک کن” بود.

اما همین برای طوفان خشم در رسانه ها کافی بود. عنوان امروز “تاب در ARD” است تاز، روزنامه برلین برای سبزها. که در RNDاو که وانمود می کند تمام کارهای تحقیقاتی روزنامه نگاری در آلمان را به عهده گرفته است، از “سوگند لیزا فیتز” خشمگین شده و خوشحال است: “3sat نمایش کاباره را از برنامه حذف می کند”.

ممکن است استادان بی طرفی و معیارهای روزنامه نگاری در حال حاضر چنین چیزی نداشته باشند دودن او آن را با دست، “محاوره ای تحقیرآمیز” نامید دودنهرکسی که بخواهد جلوتر برود ممکن است آن را زبان ناودانی بنامد. چه زمانی چنین زبانی در روزنامه های آلمانی عادی شد؟ از آنجایی که روایتی خنثی و واقعی تلقی شده است، آیا می توان افرادی را که به گونه ای متفاوت فکر می کنند مستحق نقد هستند، از این طریق بی ارزش کرد؟

و همه چیز در مورد چیست؟ لیزا فیتز سیاست را نفرین کرد، با پذیرش اظهارات متغییر و متناقض، پا به پای پول گذاشت. پس چه کاباره سیاسی باید باشد و امیدوارم هنوز هم باشد. و سپس در ظاهرش به عددی اشاره کرد: 5000. او گفت که در حال حاضر باید پنج هزار مرگ واکسن در اتحادیه اروپا وجود داشته باشد. نه میلیون ها، نه میلیاردها، پنج هزار. این باعث نمی‌شود که من با حدود 450 میلیون اروپایی که بیش از نیمی از آنها علیه کرونا واکسینه شده‌اند، از پای در بیایم. اما حتی آن رقم نه چندان ترسناک برای روزنامه نگاران اخلاقی تاز و کو برای طوفان خشم متوسط ​​کافی بود. فیتز اطلاعات نادرست را با او پخش می کرد. واقعا؟

"من زیاد به هایکو ماس فکر نمی کنم!" - مصاحبه با لیزا فیتز در RT Deutsch

اول، “همکاران”: گزارش خبرنگاران باید تا نقطه اعشار دقیق باشد. سیاستمداران باید تا حد امکان در اظهارات خود دقیق باشند. دانشمندان باید بین خودشان تصمیم بگیرند که دقیقاً چگونه می‌خواهند در چه زمانی و کجا و تا چه نقطه‌ای دور شوند. اما الزام به دقت از سوی هنرمندان کاباره کمی عجیب است.

دومین. آیا هیچ یک از افراد خشمگین گزارش های مؤسسه پل ارلیخ (PEI) را بررسی کرد تا ببیند واقعیت ها چیست؟ سندی با عنوان کمی دست و پاگیر در صفحه اصلی PEI موجود است: “گزارش موارد مشکوک عوارض جانبی و عوارض واکسیناسیون پس از واکسیناسیون برای محافظت در برابر COVID-19 (دوره گزارش از 27 دسامبر 2020 تا 30 سپتامبر 2021)”. در صفحه 12 این مطلب می‌توان خواند که از مجموع 107 میلیون دوز واکسینه شده در پایان شهریور ماه، 1.6 مورد عوارض جانبی در هر هزار دوز واکسن گزارش شده است: 172188 مورد. در بالای صفحه 14 جدولی وجود دارد که از آن می توان دریافت که پرمصرف ترین واکسن یعنی واکسن BioNTech / Pfizer1.3 درصد از عوارض و عوارض گزارش شده کشنده بوده است. سایر واکسن‌ها کمی بهتر هستند – طبق PEI، واکسن‌هایی که کمترین میزان مرگ و میر را دارند واکسن‌های آن هستند نوین. PEI در مجموع 1802 مرگ مربوط به واکسیناسیون تاج را فهرست کرده است.

این 1802 فقط بر اساس آلمان است. و چرا باید رقم 5000 که صراحتاً در کل اتحادیه اروپا صدق می کند، اطلاعات غلط باشد؟ حداقل آنقدر واضح نیست RND و تاز و همه خشمگین هستند وانمود می کنند یا اینکه “روزنامه نگاران جدی” به معنای “اطلاعات غلط” است که فیتز آن را دست کم گرفته است؟

البته می توان ادعا کرد که موارد ارائه شده در بالا «فقط» موارد مشکوک هستند و نتیجه کالبد شکافی فقط در نادرترین موارد در دسترس است. اما حتی تعداد مرگ و میر ناشی از عفونت ما در مطبوعات و سیاست از نظر قانونی توسط پزشکی قانونی تعیین نشده است.

در جامعه‌ای که به طور معمول کار می‌کند و دارای جو اجتماعی سالم است، هر دو رقم قابل بحث و ارزیابی هستند. اما حتی در آلمان هیستریک و به شدت بیمار امروزی، موارد زیر صادق است: اگر پزشکان در ارتباط با واکسیناسیون منجر به مرگ شوند، پس یک هنرمند کاباره می تواند این ارقام را درک کند. او همچنین اجازه دارد در صورتی که ابعاد را به هم نزند قضاوت کند.

لیزا فیتز کاری را انجام داد که طنز مجاز است و کاباره چپ سیاسی باید انجام دهد. خواننده باید خودش تصمیم بگیرد که این در مورد ما روزنامه نگاران چگونه صدق می کند.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – مرگ های مشکوک پس از واکسیناسیون به ندرت بررسی می شود[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort hovarda