اثربخشی مطلق به جای شفا – RT DE


26 دسامبر 2021، 9:04 ب.ظ.

توسط سوزان بونات

یک ویروس در اطراف است و مردم را بیمار می کند. اما افراد مبتلا به جای تجربه شفا، خود را در مکانیسم عمل تکنوکراتیک می یابند. بیماران جدا شده، به حال خود رها شده و از وحشت دائمی هراسان، منتظر حرکت دشواری هستند که توسط همه رسانه های پیشرو پیش بینی شده است. به ندرت پزشک برای معاینه، درمان و آرام کردنشان می آید. حتی یک خط تلفن برای افراد آسیب دیده وجود ندارد. بنابراین برای برخی، فقط تماس اورژانس، دستورالعمل‌های کلینیک و پزشکی سخت‌افزاری به‌عنوان «لایه دوم» در فرآیند همه‌گیری خودکار وجود دارد. این هدف شفا نیست، بلکه کارایی به عنوان یک هدف فی نفسه است، که برای آن، مانند خود سرمایه داری که بر سود متمرکز است، انسانیت زیادی را در زیر خود دفن می کند.

افسرده با تاج: بیماری همه گیر دیگری در بین کودکان شیوع پیدا کرده است

دور از اخلاق

استراتژی همه گیر بخشی از ماشین چرخش جهانی برای سود سرمایه داری است. ماسک‌ها، مواد ضدعفونی‌کننده، تجارت آنلاین و واکسن‌ها تنها راه نجات هستند: همه این‌ها بازده بالایی را برای بازیگران بزرگ در همه‌گیری به ارمغان می‌آورد. کلینیک ها مدت هاست که در بازی ادغام شده اند. آنها همچنین از دیگ ارزش افزوده دولتی از نیروی انسانی بهره می برند. تهویه طولانی مدت خزانه بیمارستان های خصوصی و دولتی را پر می کند. از سوی دیگر عشق انسانی تلاشی است که پولی به همراه ندارد. تلاش از طریق حداکثر بهره وری صرفه جویی می شود.

کارآمدی مطلق سرمایه و همه اقداماتی که در زیر گره آن مقرر شده است، اخلاق نمی شناسد، هر چقدر هم که سیاستمداران و رسانه ها شایعات کنند. ماشین سود علاقه ای به افسردگی و ترس افرادی که نمی توانند آپارتمان پانلی خود را به مدت دو هفته با آزمایش مثبت ترک کنند، ندارد.

او هیچ همدردی با بی‌خانمان‌هایی که در سرمای یخی با قوانین 3G از ایستگاه‌های مترو رانده شده‌اند، یا برای کودکانی که پس از هشت ساعت استفاده از ماسک در روز سردرد دارند، ندارد. حتی افرادی که پس از واکسیناسیون تاج از عوارض جانبی جدی رنج می برند – بله، وجود دارد – فقط مواردی برای دستگاه برای اقدامات موثر و همچنین به طور خودکار تعداد افرادی که آزمایش مثبت داده اند اضافه می شود.

افزایش مرگ و میر بیش از حد در بین جوانان: این نمی تواند به دلیل تاج باشد

مورد خودکار

بیش از 150 سال پیش، کارل مارکس به درستی سرمایه را به عنوان یک موجود خودکار توصیف کرد. اگرچه به عنوان یک انسان به تنهایی عمل نمی کند، اما به عنوان ماشینی عمل می کند که تمام فرآیندهای اقتصادی و اجتماعی را به تنهایی هدایت می کند. منظور او منطق استثمار است که در سیستم ادغام شده است: سرمایه داران پول را در منابع، ماشین آلات و نیروی کار سرمایه گذاری می کنند تا از آنها پول بیشتری به دست آورند. اگر با هم بازی نکنید، پاس می دهید، اما اگر با هم بازی کنید، ناگزیر دندان هایی در سرعت این جسم خودکار هستید – یک دایره باطل.

شرکت سهامی نماد نهایی این شی خودکار است. مانند سرمایه داری، از طریق مردم عمل می کند، اما در عین حال مستقل از قهرمانان خاص است. هدف اصلی آن انباشت مداوم پول و قدرت بازار است، همانطور که دستگاه تاج تعداد موارد را روی تخته جمع می کند. کسانی که با سهام بزرگ خرید می کنند درآمد کسب می کنند، اما می توانند سهام خود را بفروشند. شرکت اهمیتی نمی دهد که صاحب سهام چه کسی است – هدف آن به خودی خود، که به طور مؤثر سود را به حداکثر می رساند، بی تأثیر می ماند.

مانند یک شرکت، ماشین سود سرمایه داری نمی تواند به سادگی توسط یک فرد متوقف شود. به نظر می رسد مدیریت اقدامات جهانی کرونا به روشی مشابه عمل می کند. فناوری این امکان را فراهم می‌کند: هزاران سازمان دولتی شرکت‌کننده این اعداد را تغذیه می‌کنند. چنین نهاد تکنوکراتی علاقه ای به تناقضات و روش های شمارش پوچ، مانند مرگ و میر ناشی از کووید، ندارد.

شعبده بازی تخت مراقبت های ویژه - نحوه تنظیم حقوق اساسی با اعداد مشکوک

جمع آوری اعداد

شاید برای یک ماشین منطقی نباشد که همه کسانی را که در ارتباط با کرونا جان خود را از دست داده اند در این دیگ بیاندازد. به این ترتیب مردگان را نیز می توان به دسته هایی مانند «در پاییز مرده» تقسیم کرد. ماشین‌ها اعداد پیش‌فرض را جمع‌آوری می‌کنند. افرادی که پشت این اعداد با نیازهایشان هستند در فرآیند فناوری ناپدید می شوند.

دیوانگی این دستگاه تاج احتمالاً عمدتاً به این دلیل است که صرفاً بر اساس مشخصات – همچنین بر اساس مدل‌های رایانه‌ای – برای نگهداری مؤثر پاتوژن است. این واقعیت که شفا و سلامت انسان بیش از رهایی از یک ویروس خاص است، در فرآیندهای ماشینی نقشی ندارد. در آن، انسان در دسترس می شود، فقط یک عامل اپیدمیولوژیک، یک عدد، یک مورد.

بنابراین جای تعجب نیست که بیماران به عنوان عوامل اپیدمیولوژیک یا بهتر بگوییم: درمان نمی شوند. همچنین جای تعجب نیست که مقامات دخیل در سازوکار اقدامات، بیماران کووید-19 را در دسترس، منزوی و خسته از 21 ماه تبلیغات ترس قرار دهند، علاوه بر جهنمی که دیگر نیازی به ویروس کرونا برای تولید نیست. افرادی که به شدت بیمار می شوند و در نهایت به داروهای سخت افزاری سردی نمی رسند.

هولچک وزیر بهداشت باواریا: "کمک های بیشتر و عدم مرخصی استعلاجی برای افراد واکسینه نشده"

تناقضات نادیده گرفته شد

همین الگوی تکنوکراتیک را می توان در کمپین واکسیناسیون مشاهده کرد. جنجال هایی که به وجود می آیند غول آسا هستند. فقط یک مثال: برای ماه ها، به اصطلاح پیشرفت در واکسیناسیون – به عنوان مثال. شکست واکسیناسیون حتی در بین واکسن های شخص ثالث در حال افزایش است. این به وضوح نشان می دهد که اثربخشی واکسن های mRNA و وکتور اسپری شده محدود است. بر اساس گزارش ها، موارد رو به رشد در کشورهای دارای سهمیه واکسیناسیون بالا، مانند پرتغال، دانمارک یا ایرلند، و همچنین این واقعیت که نوع جدید omicron ویروس در افراد واکسینه شده بسیار شایع است، نشان می دهد.

به عنوان مثال، کریستین دروستن، ویروس شناس Charité، در توییتر درباره شیوع بیماری Omicron در اسلو، پایتخت نروژ نوشت: «تقریباً همه افراد آلوده دو بار واکسینه شده اند و هنوز علائم دارند، نیمی از آنها تب دارند.»

گفته می شود که گروهی از مسافرانی که از آفریقای جنوبی بازگشته اند اخیراً ویروس را با خود به آلمان آورده اند، اگرچه همگی قبلاً سومین واکسن را دریافت کرده اند.

اما به جای تعجب که آیا ممکن است راه‌های دیگری پیدا شود، مانند ایجاد روش‌های درمانی خوب و فوراً نادیده گرفتن پیام‌های وحشت مداوم، تنها پاسخ بازیگران سیاسی واکسیناسیون اجباری جهانی است، از جمله شدیدترین سرکوب علیه کسانی که نمی‌خواهند. در معرض این باشد.

به نظر می رسد این سوال که آیا حتی به دلیل این واکسیناسیون ها، گزینه های جدیدی برای فرار از ویروس کرونا در حال ظهور است یا خیر، از سوی صاحبان قدرت مطرح نمی شود. علاوه بر این، هرکسی که چنین سؤالاتی می پرسد، در معرض رسوایی عمومی رسانه های اصلی قرار می گیرد یا شغل خود را از دست می دهد.

اولاف شولز، صدراعظم فدرال: "واکسیناسیون، واکسیناسیون، واکسیناسیون همچنان هدف ماست"

خشونت ساختاری

رویکرد مطلق گرایانه کنونی دولت، نه تنها در آلمان، تهدید می کند که به خشونت ساختاری بیش از حد منجر شود، که در همه سیستم های حکومتی به شکل نهفته ذاتی است. خشونت معمولاً منجر به ضد خشونتی می شود که مبتنی بر مدل های رایانه ای نیست.

سیاست با رویکرد آنها، بشریت را نیز درهم می‌کوبد – برای هدفی ساختگی که می‌تواند توسط ماشین‌ها محاسبه شود. اما کامپیوترها به سادگی زنده نیستند، آنها هیچ چیز زنده ای تولید نمی کنند، و منطق آنها پاسخگوی نیازها نیست، بله، واقعیت موجودات زنده را برآورده نمی کند. اپیدمی یک مدل کامپیوتری نیست. چنین تضادهای درخشانی را نمی توان در زندگی واقعی به سادگی با کلیک ماوس حذف کرد یا به دلایل پوچ از روی میز پاک کرد. آسیب های جانبی انسان چیزی بیش از یک عدد داشبورد است.

اکنون، برای دومین تاج کریسمس، بازگشت منطقی و واقعی به زندگی، به شفقت، فروتنی و شفا، بزرگترین هدیه برای همه افرادی خواهد بود که نه تنها از یک ویروس رنج می برند، بلکه احتمالاً بسیار بیشتر از یک محرومیت فزاینده تمامیت خواهانه هستند. از خودکارآمدی آنها. این دومی گزینه ای برای مدل دائمی جامعه نیست، تاریخ آن را ثابت می کند. اما یک چیز نیز واضح است: ارزش های انسانی بخشی از ماشین سود تکنوکراتیک نیست.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – جریمه، قفل کردن، توقف درمان: چگونه افراد واکسینه نشده باید رد صلاحیت شوند
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله