اولاف شولز و باتلاق بانکداری – RT DE


3 ژانویه 2022 06:30

توسط مرغ داگمار

در واقع، این نشانه خوبی است که وکیل اولاف شولتز نامه های متعددی به دادستانی هامبورگ نوشته و خواستار توقف تحقیقات علیه موکلش شده است. علیرغم این واقعیت که شولز در همان زمان در کمیته تحقیق سنا هامبورگ گفت که دیگر نمی تواند محتوای گفتگوهای خود را با صاحبان MMWarburg & CO (AG & Co.) Kommanditgesellschaft auf Aktien, Warburg-Bank به طور خلاصه دنبال کند. سال 2016، در حالی که وکیل وی در مورد همان مطالب فراموش شده اظهاراتی را بیان کرد.

اورسولا فون در لاین توسط شورای آتلانتیک - همراه با بنیانگذاران BioNTech اعطا شد

چرا؟ چون این حروف در ابتدا نوشته شده بود. دفتر دادستانی که در آلمان به دستورات متعهد شناخته می شود، ممکن است از سوی وزارت دادگستری مسئول به انجام یا عدم انجام کاری دستور داده شود و سناتور عدالت سبز هامبورگ یکی از شرکای ائتلافی PSD در هامبورگ است. شهردار اول اولاف شولز سال هاست که رفته است.

این مشکل قانون آلمان است. اگر اولاف شولز به عنوان اولین شهردار هامبورگ در سال 2016 با اداره مالیات هامبورگ تماس می گرفت و صراحتاً دستورالعملی در مورد مدت محدودیت مطالبات مالیاتی علیه بانک واربورگ داده بود، این امر مستوجب مجازات بود. با این حال، اگر مأموران مالیاتی در انتظار برخورد مناسب توسط سناتور مالی یا شهردار، بدون دستور صریح، در جهت منافع یک بانک عمل کنند، مجازاتی ندارد.

این یک تراکنش cum-ex بود، یک کلاهبرداری که در آن بانک‌ها ابتدا بسته‌های اوراق بهادار را با چنان سرعتی به عقب و جلو می‌بردند که مقامات مالیاتی دیگر نمی‌توانستند بدانند مالک چه کسی و چه زمانی است، و سپس به‌طور غیررسمی درخواست بازپرداخت کردند. هرگز پرداخت نشده است. خسارات ناشی از این کلاهبرداری ها تنها در آلمان به بیش از هفت میلیارد یورو می رسد. تنها شکایت هامبورگ علیه بانک واربورگ که در سال 2016 توقیف شد، پیش از این 47 میلیون یورو بوده است. و حکم دادگاه فدرال در تابستان امسال لازم بود تا روشن شود که Cum-Ex نه تنها غیرقانونی بلکه مجرمانه است.

رئیس جمهور سابق سارکوزی به فساد و تامین مالی غیرقانونی مبارزات انتخاباتی محکوم شده است: حبس

در سال‌هایی که از افشای این رسوایی مالی می‌گذرد (BaFin از سال 2007 از آن مطلع بود)، تنها یک حکم زندان وجود داشته است – علیه عامل کل بانک واربورگ. BaFin (مرجع نظارت مالی فدرال) علیرغم دانش خود به این تجارت اجازه داد تا سالها ادامه یابد. با کمال تعجب، پرونده ای در دادگاه فدرال مورد نیاز بود تا روشن شود که کلاهبرداری فقط کلاهبرداری است. اگر این را با نحوه عملکرد قوه قضاییه علیه اقشار فقیرتر جامعه مقایسه کنید، چه رژیم تحریم SGB II یا این واقعیت که یک سوم زندانیان در حال گذراندن دوران محکومیت خود با کارت سیاه هستند، اینها دو حق متفاوت در دو دنیای متفاوت هستند.

بنابراین شولز – این دانش از نامه های وکیلش است – دوباره به کمیته تحقیق دروغ گفت. اولین بار او در برابر کمیسیون تحقیق بوندستاگ بود که گفت تنها یک بار با صاحبان بانک واربورگ ملاقات کرده و در واقع سه جلسه داشته است. بنابراین ما یک صدراعظم فدرال داریم که به یک کمیسیون تحقیق دروغ نگفت.

اما آیا این بزرگترین گناه مرتبط با cum-ex است؟ یا در یکی از بسیاری از رسوایی های مالی دیگر، از IKB گرفته تا Wirecard؟ نه، یک حذف بسیار بزرگتر وجود دارد که نه تنها اولاف شولز انجام داد. به همان اندازه که بانک های آلمانی مجرمانه هستند، حتی تلاشی برای لغو مجوزهای بانکی صورت نگرفته است. برعکس. بانک هایی که به شدت مجرمانه ثابت شده اند با پول مالیات دهندگان نجات یافته اند.

حکم رسوایی در رابطه با ماسک: دادگاه عالی منطقه هیچ فسادی در سیاستمداران HSS نمی بیند

نمونه اصلی آن دویچه بانک است. در اوایل سال 2007، یکی از پنج صادرکننده بزرگ اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن (MBS) در ایالات متحده بود. پس از اینکه این اسناد ابتدا به فروپاشی Lehman Brothers و سپس به بحران مالی جهانی منجر شد، کمیته تحقیق سنا در ایالات متحده تشکیل شد.

از آنجایی که این دومی دارای اختیارات بسیار گسترده‌تری نسبت به کمیته‌های تحقیق پارلمان‌های آلمان است، می‌توانید نامه‌های داخلی دویچه بانک درباره برخی از این اسناد را در گزارش این کمیته تحقیق بخوانید. این ایمیل ها نشان می دهد که بازیگران برجسته شعبه آمریکایی دویچه بانک می دانستند که این اسناد بی فایده بوده و با این کار سرمایه گذاران را فریب می دهند.

برخی از این اوراق بهادار، به اصطلاح ترانشه‌های ارشد، سودآورترین بسته‌های اوراق قرضه کلاس A، که بانک‌ها عمدتاً خودشان تهیه می‌کنند، احتمالاً توسط دویچه بانک IKB – در زمان قبل از ترکیدن حباب MBS – گنجانده شده‌اند و باعث فروپاشی بانک می‌شوند. IKB. هر کسی که اجازه داشت به انبار بانک بد که در آن زمان تأسیس شده بود، این را بررسی کند. اما این اطلاعات به حدی محرمانه است که پاسخ به درخواست بوندستاگ در آن زمان این بود که یک فرد اجازه تماشا دارد، اما نه ضبط و نه انتقال آنچه می بیند. …

در واقع، مقررات برای بانک ها سخت تر از سایر مشاغل است. در واقع، آنها نیاز به اثبات سطح بالاتری از قابلیت اطمینان نسبت به یک تاجر عادی دارند. در واقع، هر گونه فعالیت کلاهبرداری در مقیاس بزرگ باید این سوال را ایجاد کند که آیا مجوز بانکی صادر شده هنوز معتبر است؟ به خصوص زمانی که بانک ها در مقیاس وسیع دولت را فریب می دهند.

رسوایی نقابدار - فقط نوک کوه یخ

اما تقلب یک موضوع ابعادی است. همانطور که برشت گفت: نفوذ به بانک در برابر تأسیس بانک چیست؟ متوسط ​​غارت از سرقت بانک در سال 2012 کمتر از 30000 یورو بود. بانک واربورگ در یک سال 47 میلیون یورو سرقت کرد.

بوندستاگ آلمان با تلاش زیاد – و از آنجایی که واقعاً دیگر نمی‌توان آن را حتی به احمق‌ترین افراد فروخت – توانست این غنیمت را، همانطور که در مورد سایر عواید حاصل از جنایت مرسوم است، برای همیشه قابل بازیافت اعلام کند، که به این معنی بود که محدودیت‌ها در هامبورگ قابل بازیابی است. نامعتبر بود و بانک باید بازپرداخت می کرد. 15 سال از اولین دانش BaFin که وظیفه خود را تحت پوشش قرار دادن بانک ها و نه در کنترل آنها می بیند تا شفاف سازی قانونی طول کشید. بانک واربورگ بدشانس بود، زیرا دویچه بانک، که در فعالیت های مجرمانه در مقیاسی کاملاً متفاوت – قبل و بعد از سال 2007 – درگیر بود، بسیار مهم بود. کلمه خوبی که در سال 2008 برای او به زبان آلمانی ابداع شد به طور سیستماتیک مرتبط است. به انگلیسی فقط می‌گوید TBTF: “Too big to fail”، “Too big to Fail” تا موهایش را خم نکند، چه برسد به اینکه به لغو مجوز فکر کند.

حداکثر تا سال 2008، باید برای همه سیاستمداران این کشور مشخص شود که بسیاری از بانک ها در تجارت جنایی دخیل هستند. نه تنها به مفهوم پولشویی، یعنی خدمات برای گانگسترهای معمولی، یا کمک به فرار مالیاتی به مشتریان به ویژه ثروتمند، بلکه به معنای اقدام غیرقانونی مستقل و عمدی که در مقیاس وسیع ادامه یافت. از یک سو مشخص شد که این امر تا زمانی که هیچ عواقبی واقعی برای بانک ها وجود نداشته باشد (به جز محکومیت قربانیان باج گیری فردی یا مصادره سود حاصل از مجرمان) ادامه خواهد داشت و از سوی دیگر، سیاسی اراده به آن وجود ندارد.

دموکراسی بازار؟  فایزر، مایکروسافت و DFL از کنفرانس حزب SPD حمایت کردند

اولین شهردار شهر هانسی، اولاف شولز، حتی نیازی به ارائه دستورالعمل نداشت. قاعده انتخاب بانک در هنگام شک از مدت ها قبل در همه سطوح برقرار شده است. بدتر از آن، آیا رابطه ای با بازرسان مالیاتی در هسن وجود نداشت که به طور گسترده نشان دهد که چه اتفاقی می تواند برای کسانی بیفتد که خیلی عمیق می کاوند؟ بله، افراد آسیب دیده قبلاً توانبخشی شده اند. این نباید اثر بازدارنده را بر همکاران حرفه ای تغییر دهد. هرکسی که از سوی مقامات مالی با بانک ها درگیر شود، می تواند روی حمایت اندکی از سوی سیاست های بزرگ حساب کند.

دورانی که رهبران مجبور بودند چنین دستوراتی صادر کنند، گذشته است. با گذشت زمان، کارکنان با شرایط سازگار می شوند. این در مورد طبقه سیاسی نیز صدق می کند، جایی که اکنون گاهی از آنها خواسته می شود که حداقل آنها را بخرند، و دیگر در مورد الیگارشی ها و همچنین مقامات ارشد دولت به طور رایگان شایعات نکنند.

و گزارش دهی نیز نصف شده است. او دروغ های اولاف شولز را که قطعا نماینده مناسب این جمهوری است، به سخره می گیرد، اما دیگر جرأت نمی کند حتی به رام کردن بانک ها فکر کند. یا حتی به زیر سوال بردن سیاستمداران نه تنها به دلیل نزدیکی آنها به ثروتمندترین های جمهوری، بلکه برای ابراز این انتظار که اجرای قانون دوباره به الزامات عدالت جهت گیری شود. این به معنای بستن فروشگاه هایی مانند بانک واربورگ است.

حتی اگر دعوای مالیاتی در آن زمان منقضی نشده بود، حتی اگر اولاف شولز به عنوان یک بره در کل ماجرا بی گناه بود – تا زمانی که اقدامات جنایتکارانه بانک ها عواقبی نداشته باشد، باتلاق عمیق تر و عمیق تر می شود. حتی بدون اعمال معدودی که در جرم رشوه در آلمان دخیل هستند. نه یک اولاف شولز خطرناک است، بلکه بسیاری از کسانی که چنین شرایطی را تحمل می کنند.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – بیش از 500 جلسه در چهار سال: سیاستمداران سابق به عنوان درهای باز به شرکت ها و انجمن ها
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله