مخترع mRNA مالون: "فایزر یکی از مجرم ترین سازمان های دارویی در جهان است"

[ad_1]

دکتر رابرت مالون یک ویروس شناس کهنه کار آمریکایی و توسعه دهنده واکسن است که نقش مهمی در اختراع فناوری mRNA داشته است. این اساس واکسن های تاج از Pfizer و Moderna است. با پیشرفت همه‌گیری، او به منتقد برجسته و صریح بسیاری از اقدامات اتخاذ شده در پاسخ به شیوع ویروس کرونا SARS-CoV-2 تبدیل شد.

مالون از واکسیناسیون برای افراد گروه های پرخطر، مانند افراد مسن یا مبتلایان به بیماری های همراه حمایت می کند. او خودش به دلیل سنش واکسینه شده است، اما معتقد است که خطرات واکسیناسیون در جوانان سالم و به ویژه کودکان بیشتر از مزایای محافظت در برابر این ویروس است.

مالون گفت که بسیاری از سیاست‌ها، مانند مقررات واکسیناسیون یا تجمع واکسن‌ها در کشورهای ثروتمند، مبتنی بر علم نیستند. او همچنین از تأثیر شرکت های بزرگ داروسازی و افراد ثروتمندی مانند بیل گیتس بر مسائل بهداشت جهانی انتقاد می کند.

همین هفته گذشته، حساب توییتر مالون توسط غول فناوری ایالات متحده پس از انتشار مقاله ای در نسخه ایالات متحده ممنوع شد. اقیانوس اطلس به او تهمت زده شد در مقاله شما در مورد اقیانوس اطلس تام بارتلت با عنوان “دانشمند واکسن در حال انتشار اطلاعات نادرست واکسن” نوشت که مالون “تقریباً در هر پادکست یا کانال یوتیوبی که مدرنا می خواهد در مورد فایزر و واکسن ها شک دارد” و به اظهارات مالون در برنامه های میزبانی شده توسط تاکر کارلسون، استیو بنن و گلن اشاره کرد. بک

طبق مقاله بارتلت، “پس از شنیدن صحبت های مالون یا خواندن انتشاراتش، ممکن است این تصور برای شما ایجاد شود که پوشش گسترده ای از COVID-19 وجود دارد و تهدید واقعی واکسن است، نه ویروس.” لازم به ذکر است که این مقاله تا حدی توسط فیس بوک و جانسون و جانسون تأمین مالی شده است که او حتی به آن اعتراف می کند. ادعای نادرستی مبنی بر اینکه مالون یک بار درخواست ورشکستگی کرده بود نیز اصلاح شده است.

انتشار متن زیر و لینک لینک ویدیو منجر به مسدود شدن فوری کانال توییتر در 29 دسامبر شد:

“واکسیناسیون فایزر علیه کووید-19 – ضرر بیشتر از مفید (ویدئو) داده‌های شش ماهه فایزر نشان می‌دهد که واکسیناسیون کووید-19 فایزر بیش از آنکه پیشگیری کند باعث بیماری می‌شود. به علاوه مروری بر اشتباهات انجام شده توسط تحقیقات طراحی و پیاده سازی Pfizer. “

به مالون نه هشدار داده شد و نه فرصتی برای حذف توییت‌های انتقادی یا توهین‌آمیز داده شد. این دانشمند پیشگام و یکی از بنیانگذاران تحقیقات mRNA در نظر گرفته می شود.

مالون در کانال تلگرامی خود به بلوک توییتر پاسخ داد و گفت که به این معنی است که “به اصطلاح باید به هدف زده باشد.” او در پادکست پرطرفدار «تجربه جو روگان» مردم را به شنیدن مصاحبه خود تشویق کرد و ادامه داد:

همچنین به این معناست که ما یک جزء حیاتی را در مبارزه خود برای جلوگیری از تجویز این واکسن‌ها برای کودکان و جلوگیری از فساد در دولت‌هایمان و در صنعت پزشکی و صنعت داروسازی از دست داده‌ایم.

مصاحبه سه ساعته مورد انتظار جو روگان و مالون در اینجا موجود است. در زمان نگارش این مقاله، یوتیوب، متعلق به گوگل، این مصاحبه را از پلتفرم خود حذف کرده بود. با این حال، از آن زمان، یک یوتیوبر مستقل دوباره این مصاحبه را آپلود کرده است. در زیر مهمترین نکات مصاحبه تقریباً سه ساعته را مشاهده خواهید کرد.

او در ابتدای مصاحبه با روگان مالون از نگرانی در مورد باروری در زنان پس از واکسیناسیون صحبت کرد، زیرا معتقد است اینها لیپیدها (نانوذرات لیپیدی) هستند که می توانند روی تخمدان ها تأثیر بگذارند. او همچنین در مورد پروتئین خار و توانایی آن در ایجاد لخته خون، چه از طریق ویروس یا یک واکسن، صحبت می کند. پس از آن بحث مفصلی در مورد تأثیرات روی گیرنده های ACE2 و تجزیه سد خونی مغزی توسط پروتئین خار انجام شد. روگان از مالون پرسید که آیا اوج واکسن با ویروس متفاوت است؟ مالون گفت که تفاوت وجود دارد، اما تاکید کرد که معلوم نیست این تفاوت واقعا اهمیت دارد یا خیر.

مالون گفت که شرکت های داروسازی باید ثابت کنند که اوج خود، یعنی. اوج ایجاد شده توسط واکسن غیر سمی است. روگان پرسید که چرا بسیاری از مردم این واکسن را مصرف می کنند و هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند؟ دانشمند این را با منحنی پاسخ به دلیل تفاوت های فنوتیپی / ژنتیکی توضیح داد. وی ادامه داد: به نظر می رسد افرادی که دیابت دارند یا قند خون بالایی دارند بیشتر در معرض این عوارض هستند. این ممکن است توضیح دهد که چرا بسیاری از افراد می توانند عوارض جانبی پیک ها را بپذیرند، در حالی که دیگران نمی توانند.

سپس مالون در مورد سلول‌های T صحبت کرد و گفت که آنها واقعاً نمی‌دانند این واکسن‌ها با سلول‌های T ما چه کردند. او به خطرات احتمالی سرطان اشاره کرد، اما نسبت به کمبود داده ها هشدار داد و همچنین شواهدی مبنی بر افزایش خطر ابتلا به بیماری پس از واکسیناسیون در یک دوره زمانی را به اشتراک گذاشت.

روگان در مورد پنجره اثربخشی واکسن پرسید، که مالون پاسخ داد که به نظر می رسد کوچکتر و کوچکتر می شود. وی در ادامه اشاره کرد که برخی از مطالعات (به نقل از یک مطالعه دانمارکی) اثر منفی (خطر بالای عفونت) را با افزایش دوز نشان دادند و خاطرنشان کرد که این امر مختص نوع Omicron است. مالون همچنین گفت که واکسن نامناسبی تزریق شده است و سلول های حافظه B و T هدف ویروسی قرار گرفته اند که دیگر وجود ندارد. بر این اساس، او فرضیه خود در مورد دوام ضعیف واکسن را “گناه آنتی ژن” نامید.

مالون از H1N1 بسیار بیماری زا و کم بیماری زا صحبت می کند و بنابراین تا حدی تفاوت بین سایر انواع کووید و Omikron را توصیف می کند. او همچنین در مورد R-number بسیار بالای Omikron (تعداد افرادی که توسط یک نفر به عامل بیماری زا آلوده شده اند) صحبت می کند. در این باره گفت:

«دولت ما در این موضوع از کنترل خارج شده و غیرقانونی است. آنها کاملاً اخلاق زیستی را نادیده می گیرند. آنها کاملاً قوانین جامعه فدرال را نادیده می گیرند. آنها تمام قوانینی را که من می دانم و سال ها آموزش دیده ام، زیر پا گذاشتند. این دستورات برای واکسن های آزمایشی به صراحت غیرقانونی است. آنها به صراحت با قانون نورنبرگ ناسازگار هستند. آنها به صراحت با گزارش بلمونت ناسازگار هستند. آنها فقط غیرقانونی هستند و برایشان مهم نیست.”

سپس روگان بحث را به نوع omicron برگرداند. مالون در مورد الگوهای هشداردهنده کالج امپراتوری صحبت کرد، که به گفته او به سادگی توسط مطبوعات پذیرفته شد. این دو در مورد موارد در بیمارستان های ایالات متحده و تسلط احتمالی باقی مانده دلتا در آن موارد بحث کردند. مالون همچنین گفت که انگیزه انحرافی برای تقویت تاکتیک های ارعاب برای زنده نگه داشتن وضعیت اضطراری وجود دارد. او بی میلی به استفاده از آنتی بادی های مونوکلونال و درمان اولیه را “غیرقابل توضیح” توصیف کرد. مالون پرسید آیا این بی کفایتی است یا بدخواهی؟

این دانشمند با اشاره به عدم ارائه گزارش در مورد اثربخشی راهبردهای مسدودسازی و همچنین تحقیقات در مورد افزایش عملکرد (که دکتر آنتونی فائوچی چندین بار به کنگره آمریکا برای تأمین مالی آن دروغ گفته است) گفت:

ما در محیطی هستیم که حقیقت و عواقب آن موجه است.»

روگان پاسخ داد که او خود را موظف می داند که افرادی را که در جای دیگری سانسور می شوند به نمایش خود جذب کند. مالون در این مصاحبه شرکت داروسازی فایزر را چنین توصیف کرد:

«(…) یکی از جنایتکارانه ترین سازمان های دارویی جهان با توجه به سابقه و جریمه هایش».

وی گفت: رفتار بد در صنعت دارو یک تحلیل هزینه و فایده است و مبتنی بر اصول اخلاقی نیست.

در پایان مصاحبه، روگان و مالون همچنین در مورد آنچه که مالون آن را «روان‌پریشی آموزش جمعی» می‌نامید که در سراسر جهان اتفاق می‌افتد، گفت‌وگو کردند. “روگان و مالون هر دو نسبت به معرفی احتمالی یک سیستم ارزیابی مزایا به عنوان نقطه پایانی کل موضوع هشدار دادند. مالون همچنین تأثیر آنچه را که او معتقد است بر روی کودکان انجام داده است، از جمله کاهش ضریب هوشی ناشی از سیاست ماسک‌ها تکرار کرد. و جامعه زدایی

بیشتر در مورد موضوع – کمیته کرونا: “شما از ابتدا عمدا مردم را کشتید”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله