بیگانگی – سهم رسانه های GEZ در تقسیم اجتماعیتوسط Gert-Yuen Ungar

انجمن روزنامه نگاران آلمان (DJV) نگران است. این انجمن “دشمنان دموکراسی و متنفر از رسانه ها” را پشت اعتراضات علیه اقدامات و الزامات عمومی برای واکسیناسیون می بیند. در یک بیانیه مطبوعاتی از سوی نانسی فیزر، وزیر کشور، او خواستار سرکوب شدید شد. درست است که اعتراضات از مدت ها قبل علیه گزارش های مربوط به تاج گذاری رسانه های بزرگ در آلمان صورت گرفته است. در پاسخ، فرانک اوبرال، رئیس انجمن، خواستار مشکلات و اقدامات محدودکننده شد. اساساً موضع استبدادی و ضد دموکراتیک.

رئیس DJV پیامی از روزنامهکه نگران است او در سرویس پیام رسان تلگرام به طلا رسید. درخواست هایی برای قتل علیه سیاستمداران و دانشمندان و همچنین درخواست هایی برای خشونت علیه رسانه ها وجود دارد.

بر روزنامه این نمی شود روزنامه، او وانمود نمی کند که مطلقاً هیچ ربطی به این تحول واقعاً نگران کننده ندارد.

حتی در کانال‌های بسیار باز مانند توییتر یا فیس‌بوک، او آنچه را که به دنبالش بود، بسیار سریع‌تر از نظر حامیان اقدامات واژگان تهاجمی و انسان‌دوستی خاص گروهی پیدا می‌کرد. طرفداران تدابیر و شکاکان سازش ناپذیرند و در لحن و حرکات تهدیدآمیز تفاوتی ندارند. بسیاری از نفرت علیه مخالفان واکسیناسیون و منتقدان اقدامات نه تنها به طور مداوم توسط پخش کنندگان خدمات عمومی دامن می زند، بلکه به طور فعال ایجاد می شود. رسانه‌های GEZ با توسل به زبان تحقیرآمیز و تهمت‌آمیز و امتناع از بحث در مورد استدلال‌های خود در انظار عمومی کمک زیادی به تقسیم جامعه کردند. اینگونه است که خرده فرهنگ ها رشد می کنند. حتی در پستی که در آن روزنامه شکایت از نفرت و دعوت به خشونت در کانال های تلگرامی، استفاده از الفاظ تبعیض آمیز، استفاده از عباراتی مانند “تاج انکار” یا “ضد واکسیناسیون”، اگرچه اکثر منتقدان این اقدامات به هیچ وجه منکر نیستند. عمومی امتناع واکسیناسیون آنها همچنین از عبارات کاملاً بی معنی اما دستکاری شده مانند “مخالفان تاج” می ترسند. روزنامه در حمله تبلیغاتی خود به همه کسانی که با اقدامات دولت فدرال و ایالتی مخالف هستند. لطفاً مخالفان تاج چه باید باشند؟ آیا مدافعان تاج و تخت وجود دارند؟ دوستان تاج؟ در این مقایسه، می‌توانید فوراً متوجه شوید که چه مزخرفاتی در اینجا به گونه‌ای که توسط GEZ تأمین می‌شود، گفته می‌شود.

رسانه های GEZ قادر به تشخیص شفاهی هستند. آنها مخالفان این اقدامات را با برنامه هایی مقایسه می کنند که می توانند بدون آسیب رساندن به جامعه حذف شوند. آنها در کامنت های برنامه اصلی اخبار، همه کسانی را که تصمیم به عدم واکسینه شدن در صورت وجود آزادی انتخاب دارند، توهین و تحقیر می کنند و همیشه خواستار اقدامات سختگیرانه ای هستند که تمام عقل سلیم را نادیده می گیرد.

آنها اخبار نادرست و اطلاعات نادرست را منتشر می کنند، مانند اینکه واکسیناسیون یک عمل همبستگی است و واکسیناسیون می تواند به همه گیری پایان دهد. همانطور که می دانیم این غیر علمی و اشتباه است. علمی خواهد بود که هر چیزی را که ادعای اعتبار موقتی را با توجه به توسعه سریع دارد، فقط به این عنوان بگذاریم: موقتا معتبر. ایجاد تدابیر جامع مؤثر بر حقوق اساسی و ترویج اجرای آنها، تهمت زدن به منتقدان و بدبینان، مطالبه فعالانه و ترویج محرومیت اجتماعی آنها هیچ ربطی به روزنامه نگاری مسئولانه و اخلاق مداری که به دنبال آموزش است، ندارد.

این یک تبلیغ است، به خصوص که در گذشته مشخص می شود که بسیاری از ترس های منتقدان اقدامات در واقع تحقق یافته است، یعنی تئوری توطئه نیست. با پیش‌بینی‌های آنها، مخالفان اقدامات در بسیاری از موارد روزنامه‌نگاران بهتری بودند، اگر روزنامه‌نگاری شامل پیش‌بینی توسعه آینده از آنچه در حال رخ می‌دهد باشد. از تقاضای ماسک تا منع آمد و شد گرفته تا محدودیت آزادی تردد افراد واکسینه نشده و بحث الزام کلی برای واکسیناسیون، در واقع همه چیز به حقیقت پیوست که سیاست و رسانه در ابتدا آن را به عنوان تئوری توطئه «منکران تاج و تخت» رد کردند. .

رسانه GEZ هرگز به خاطر عملکرد ضعیف خود عذرخواهی نکرده است. برعکس. آنها هنوز به اطمینان بخشی و آشتی اجتماعی کمک نمی کنند. چند روز پیش در سایت روزنامه روزنامه در ارتباط با تاج وحشت و ناامنی به طور فعال توسط رسانه های GEZ پرورش می یابد، تقسیم در جامعه به طور فعال عمیق تر می شود. یکی دنبال دلیل می گردد ARD و ZDF بیهوده

این خود محدودسازی جریان اصلی تأثیر اطلاعات نادرست عمدی در مورد موضوع خود تاج دارد. مثالی بزنم: موضوع پناهجویان در مرز لهستان ناگهان کاملاً ساکت شده است. این به این دلیل نیست که مشکل در آنجا حل شده است. در 16 دسامبر، یک سرباز لهستانی از بلاروس درخواست پناهندگی داد. او نتوانست به لهستان برگردد، وجدانش سنگین بود. او همراه با دیگر سربازان لهستانی، تنها با شلیک گلوله به آنها و همرزمانش، مانع از ادامه سفر پناهجویان در حال عبور از مرز در منطقه مرزی شد. در ابتدا، لهستان شناخت این مرد را انکار کرد، سپس لهستان گفت که از بلاروس ربوده شده است، سپس لهستانی ها اعتراف کردند که در واقع یک سرباز لهستانی بیمار روانی، الکلی و معتاد به مواد مخدر بوده است.

حالا لازم نیست همه چیز را یکدفعه باور کنید، باید انتقادپذیر بمانید و سوال بپرسید. اما اینکه چرا لهستان می‌گوید بیماران روانی را که از الکل و اعتیاد رنج می‌برند برای محافظت از مرزهای خارجی اتحادیه اروپا می‌فرستد، ممکن است فکر کند این یا آن سوال مطرح می‌شود.

اما در حالی که موضوع ابزاری سازی ادعایی پناهندگان توسط رئیس جمهور بلاروس الکساندر لوکاشنکو تقریباً هر روز در اواسط دسامبر مطرح می شود. روزنامه حضور داشت، اکنون سکوت موثر رادیویی وجود دارد. اینکه چرا، با توجه به سنگینی اتهامات وارده توسط فراری لهستانی، نمی توان یکی از گزارشات مربوط به تاج را رها کرد و سردبیری را برای انجام یک مطالعه عمیق در مورد این موضوع استخدام کرد، یک راز است که به خوبی پنهان شده است. هیات تحریریه ARD.

در هر صورت، این یک واقعیت است: هر کسی با روزنامه مطلع شده است، او چیزی در مورد یک سرباز لهستانی که به بلاروس گریخته است و تعهد او به کشتن پناهندگان از طرف دولت نمی داند. فرستنده ntv حداقل نیمی از داستان گزارش شده است. فقط رسانه های سوئیس و اتریش در این مورد گزارش می دهند – البته نه بی طرف.

این نشان می دهد که جریان اصلی آلمان و به ویژه رسانه های GEZ هدف واقعی خود را از دست داده اند. آنها دیگر نمی خواهند اطلاعات گسترده ای ارائه دهند، به شکل گیری نظرات کمک کنند، تضادها را اجازه دهند و به تصویر بکشند، بلکه می خواهند جامعه را شکل دهند، آموزش دهند، آن را هماهنگ کنند، قاضی نظرات و نگرش های دیگر باشند.

استثناها به ترتیب سختگیرانه و سختگیرانه هستند. به جای استقبال از کثرت گرایی و تنوع، به ویژه در رسانه ها، هم DJV و هم تحریریه روزنامه به عنوان وسیله ای برای تبعیض این هدف مستقیماً برای روزنامه نگارانی مانند کن جبسن یا بوریس ریتشوستر و همچنین کل پخش کننده های تلویزیونی مانند RT DE. این یک بحث واقعی است روزنامه و لابی‌های DJV آماده رهبری نیستند. آنها نیز قادر به انجام این کار نیستند. به ویژه GEZ مدت هاست که به سبکی اقتدارگرا وارد شده است. وسعت نظرات به ائتلاف حاکم محدود می شود. آنچه در رسانه های اجتماعی آلمان اتفاق می افتد کاملاً شایسته دموکراسی نیست.

این فقدان آزادی مطبوعات و آزادی بیان که توسط رسانه ها تولید و ترویج می شود، برای جامعه مضر است. اگر تنوع نظرات در رسانه ها پوشش داده نشود، طبیعی است که اعتراضاتی به جست و جوی کانال های دیگر ایجاد شود. به خصوص هنگامی که مانند رسانه های GEZ، جامعه همه موظف به تامین مالی یک جانبه و تمرکز انحصاری بر چندین موضوع است. اگر رسانه‌های GEZ فکر می‌کنند که سوء استفاده عمومی فرمت درستی است، جای تعجب نیست که روز به روز افراد بیشتری به مخالفان روی آورند. مدل رسانه های اجتماعی به عنوان ابزاری مقاوم در برابر تخصیص شکست خورده است. Crown Report این را فاش می کند. دیگر گفتمان باز یا ارائه نظرات مختلف وجود ندارد.

نتیجه اعتراض فزاینده علیه است ARD و ZDF. این ارتباط آشکار و آزاردهنده است. با این حال، «منکران تاج» و «متفکران جانبی» نمی توانند این تحول را اصلاح کنند. این پیشرفت تنها می تواند توسط خود جریان اصلی با انجام مجدد وظیفه اصلی خود و ارائه روزنامه نگاری واقعی اصلاح شود. روزنامه نگاری که دوباره برای عینیت تلاش می کند که در خدمت عقیده است و ادعای عقیده ندارد، از زبان تبعیض آمیز که مطلق نیست و در مقابل جهل خود مقاومت می کند و آشکارا ارتباط برقرار می کند که همه طرف ها را به تصویر می کشد و به بادکنک خود نمی چسبد. . اما بیش از همه، بحثی گسترده را می طلبد. این دور برگردان در حال حاضر هیچ جا دیده نمی شود. فقدان اراده و پتانسیل لازم برای تأمل وجود دارد. بنابراین احتمال تشدید تقابل و تعمیق شکاف در جامعه وجود دارد.

 RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – تحریک مستمر به واکسینه نشده: رسانه اصلی در آزمایش زندان


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله