صداهای غیرمعمول متوسط ​​در DLF – RT DE

[ad_1]

11 ژانویه 2022 21:10

تفسیر لئو انسل

آنها هنوز وجود دارند، صدای عقل! یا شاید وجود داشته باشد از نو؟ به هر حال، اخیراً یکی از آنها حتی در رسانه های پیشرو نیز شنیده می شود. و از اردوگاه‌های سیاسی، جایی که انتظارش را نداشت.

سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه - بورل از یالتا دوم می ترسد

این به وضوح در 5 دسامبر با یک فراخوان مبتنی بر واقعیت برای تنش زدایی از سفیران و ژنرال های سابق آلمان که عمدتاً دارای تفکرات فراآتلانتیک بودند، آغاز شد. و صبح شنبه گذشته، از همه جا، می توانید به ضد روسی مزمن بروید Deutschlandfunk (DLF) برای شنیدن با تعجب و لذت فراوان که محو شدن DLF-آب سوپ بالاخره شنا می کند چشم روغنی! فریدبرت فلوگر، سیاستمدار HDZ و همکار نزدیک سابق ریچارد فون ویزساکر، افکار متفکرانه و تحریک آمیز غیرمنتظره ای را در مورد روابط غرب و روسیه ارائه کرد، زیرا اکنون در حزب تنش زدایی بازنشسته و حزب سابق بسیار نادر است. برای صلح به ندرت شنیده شده بود. برای چندین دهه شایسته است که در اینجا با کمی جزئیات بیشتر معرفی شوند.

“سیاست خارجی وابسته به ارزش ها” – یک تفسیر سیاسی واقعی

توپ DLF– سردبیر یورگن زرهاید در افتتاحیه از سیاست HDZ گذشت، او آن را در خود داشت: این «سیاست خارجی وابسته به ارزش» معروف بود که مانند پشته ای از خانه ای در بازار وردرسن برلین به مدت یک ماه در سراسر جهان پخش شد. او می خواست بداند که آیا این اصطلاح خیلی “ایده آلیستی” است یا خیر. DLF-ویراستار می داند. پاسخ Pfluger بسیار هوشمندانه بود: البته – چگونه ممکن است غیر از این باشد! او برای اولین بار زرهیده را ملاقات کرد “اهمیت کرامت انسانی در متن تاریخ ما” اظهار داشت. درست است وقتی صحبت از سیاست خارجی به میان می‌آید، ما نه تنها به منافع خود، بلکه باید به مجموعه‌ای از ارزش‌ها نگاه کنیم.

“اما این نباید باعث شود که خودمان را دست بالا بدانیم، جنگ‌های صلیبی اخلاقی خودپسندانه را آغاز کنیم، به ملت‌های دیگر نگاه کنیم و بگوییم: جهان باید توسط آلمانی‌ها بازسازی شود!

اوکراین: برندهای گوشی های هوشمند از طریق تلفن هوشمند، اما چه کسی به آن نیاز دارد؟

زرهید با جرأت افزودن کلمه کلیدی “آیا اینها الزامات بیش از حدی هستند که به آنها اشاره کردید” پرسید: آیا “سیاست خارجی مبتنی بر ارزش” به الزام فعلی برای “موقعیت قاطع” منجر خواهد شد؟ DLF– نسبتاً دور از پوشش. و Pfluger دوباره تکنیک استدلالی را که قبلاً در ابتدا ارائه شده بود به کار برد:

«تصویر روشن ما از انسان مستلزم محکومیت نقض حقوق بشر است. اما سیاست خارجی مبتنی بر ارزش شامل حفظ صلح نیز می شود! ویلی برند این جمله بسیار مهم را نوشت: “صلح همه چیز نیست – اما بدون صلح همه چیز هیچ است. این بدان معناست که اگر ما فقط بایستیم و به تشدید تنش ادامه دهیم، به درخواست، تهدید، صدور تحریم‌ها ادامه خواهیم داد، اما نه گفت‌وگو، خلع سلاح جدید، کنفرانس جدیدی در مورد امنیت و همکاری، همانطور که اخیراً توسط ژنرال‌ها و دیپلمات‌های برجسته پیشنهاد شده است. . از طرفی دیگر اشتباه خواهیم کرد! ما باید در برابر بی عدالتی در جهان بایستیم، اما مهمتر از همه ما باید حقوق بشر را در درون خودمان در اتحادیه اروپا زندگی کنیم و باید ببینیم در کشورهای دیگر چه می کنیم. ما واقعاً می توانیم خودمان را هماهنگ کنیم. خود تاب خیلی کم کار می کند! من معتقدم گفتگو، گفتگو با یکدیگر و حل مشکلات پشت میز مذاکره همچنان بزرگترین و مهمترین ضرورت در سیاست و دیپلماسی است.

صداهای ناآشنا برای CDU و به ویژه برای CDU Deutschlandfunk! و از نظر محتوا، فلوگر به تازگی فرمول پرشکوه بوربوک را بازاندیشی و اثبات کرده بود، که در بدترین حالت منجر به «نظامی‌گرایی ارزشی» به شیوه‌ای سیاسی واقعی شد.

ما نمی‌توانیم تمام دنیا را در تصویر خود شکل دهیم!

گزارش رسانه‌ها: تحریم‌های غرب علیه روسیه ممکن است بومرنگ شود

روسیه اکنون چه می کند که روسیه متجاوز است – آیا آن حکم را امضا می کنید؟ یا این یک نگاه خیلی غربی به مسائل است، همانطور که اکنون در حزب سبز می بینیم؟» زرهیده می خواست بداند. DLF– به داستان گوش کنید …)

Pfluger به استدلال خود وفادار ماند: البته، استقرار نیروها و تهدید موجود در آن یک “بازی عضلانی” غیرقابل قبول بود. با این حال، ما همچنین باید از خود بپرسیم که در وهله اول چگونه به وجود آمد.

و تلاش برای حل مناقشه از طریق گفتگو و دیپلماسی – مانند چند روز آینده در شورای ناتو و روسیه یا در گفتگوی راهبردی بین دیپلمات‌های ارشد آمریکایی و روسی – مساوی با مماشات یا خیانت به ارزش‌های خود نیست! این تجربه مشروع از آرامش و گفتگوی واقعی نیز وجود دارد.”

Pfluger همچنین در مورد رویدادهای اخیر در قزاقستان متفاوت صحبت کرد. اگرچه او قاطعانه دستور رئیس جمهور برای تیراندازی به تظاهرکنندگان را رد می کند، اما باید از نزدیک به آنچه در آنجا اتفاق می افتد نگاه کرد. سربازان و پلیس نیز سر بریده شدند و تالارهای شهر مورد حمله قرار گرفتند. و سپس Pfluger به وضوح گفت:

«اول از همه، ما باید از خود بپرسیم که واقعاً چه کاری می توانیم انجام دهیم و جایگزین چیست. سیاست خارجی مبتنی بر ارزش گاهی شامل این بینش می شود که هیچ چیز نمی تواند تغییر کند! اینکه آدم نمی تواند کل دنیا را آنطور که دوست دارد شکل دهد. این ربطی به بی‌تفاوتی اخلاقی ندارد، بلکه با این بینشی که مناطق دیگر ارزش‌ها، سنت‌های متفاوتی دارند، ارتباطی ندارد. ممکن است ما آنها را دوست نداشته باشیم، اما نمی‌توانیم کل دنیا را در تصویر خود شکل دهیم!»

“اقلیم CSCE”

Pfluger مشتاقانه برای ایده ای که اخیراً توسط ژنرال ها و سفرای بلندپایه سابق در یک کنفرانس دوسالانه جدید و دوسالانه درباره امنیت اروپا با مشارکت ایالات متحده و کانادا که شامل حقوق بشر، همکاری اقتصادی، تحریم ها، کنترل تسلیحات و امور مشترک بود، بحث کرد. سیاست آب و هوا باید:

ما به چیزی مانند “Climate CSCE” نیاز داریم! مهم نیست که ما از نظر سیاسی در کجای جهان هستیم و چه ارزش هایی داریم: وظیفه حفاظت از این سیاره در برابر گرمایش جهانی یک وظیفه مشترک است. و شاید روح چنین سیاستی اعتماد جدیدی ایجاد کند!»

استولتنبرگ در آستانه مذاکره با روسیه: "ناتو برای درگیری جدید در اروپا آماده است"

نه پوتین و نه چینی ها نمی توانند تحریم ها را به زانو در بیاورند. اگرچه مهم است که در اینجا از موقعیت خود دفاع کنید، اما تعادل بین منافع نیز مورد نیاز است.

و همچنین باید از دید دیگری به اوضاع نگاه کنیم، این یک اصل اساسی سیاست خارجی و دیپلماسی است، ما نباید آن را رد کنیم و بگوییم همیشه حق با ماست!

سرانجام، در سال 1969، در اوج جنگ سرد، یک دولت سوسیال لیبرال به رهبری ویلی برانت به قدرت رسید که پروژه ای را برای همکاری با اتحاد جماهیر شوروی در تجارت خط لوله گاز راه اندازی کرد. این “وابستگی متقابل منافع” که حتی از جدی ترین بحران های سیاسی جان سالم به در برده است، به مدت 50 سال به تثبیت صلح در اروپا کمک کرده است. همکاری سیاست آب و هوا اکنون می تواند به چیزی شبیه به این دست یابد:

“این ربطی به ایده آل گرایی ندارد، بلکه تلاشی برای ایجاد آرام آرام اعتماد جدید است! آیا جایگزینی برای این وجود دارد؟”

صدای عقل

یک بار دیگر: این عضو SPD نبود، این جانشین فکری ویلی برند یک مرد ثابت شده CDU است! و وارثان رسمی حزب برند، و به ویژه اعضای حزب سابق جنبش صلح، تنها می توانند تشویق شوند که با شدت بیشتری بر روی موقعیت های هوشمندانه و متعادل فریدبرت فلوگر کار کنند. (از سوی دیگر، سیاستمداران برجسته PSD تا چه حد در برابر روسیه قرار دارند، دو روز بعد است – همچنین از Deutschlandfunk – مصاحبه با رئیس جدید کمیته روابط خارجی بوندستاگ، مایکل راث، نشان می دهد.)

لفاظی نظامی در کیف: سفیر اوکراین دوباره خواستار سلاح آلمانی شد

به طور خلاصه: صدای عقل که چند هفته است به طور فزاینده ای در گفتمان سیاسی مطرح می شود، موضوعی وابسته به حزب نیست. اکنون می توانید آنها را در همه اردوگاه های سیاسی بشنوید. این واقعیت که گاهی اوقات نه از مظنونین عادی، بلکه از افراد فداکار فراآتلانتیک می آید، این صدا را ارزشمندتر می کند. به طور مطلوب، این می تواند اولین نهال یک سیاست واقعی تر روسیه باشد، که بدیهیات اصلی آن تشخیص نیازهای سیاست امنیتی روسیه به عنوان یکسان و یافتن راهی برای بازگشت به جمله اصلی منشور پاریس است:

“امنیت جدایی ناپذیر است و امنیت هر یک از کشورهای شرکت کننده به طور جدایی ناپذیری با امنیت همه کشورهای دیگر مرتبط است.”

بیایید امیدوار باشیم که بسیاری از صداهای فردی گرد هم آیند تا یک گروه کر قوی را تشکیل دهند. و بیایید امیدوار باشیم که این مداحی کوچک فریدبرت فلوگر – برای همه مردم RT DE – به درد هم نمی خورد! متأسفانه، حتی امروز زمان بسیار پارانوئید است.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

بیشتر در مورد موضوع – “ایالات متحده با آتش بازی می کند” – معاون لاوروف در ژنو توضیح می دهد که چه چیزی برای روسیه قابل مذاکره نیست.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله