واکسیناسیون کودکان در برابر محرومیت – تصمیم مشکوک اخلاقی – RT DE

[ad_1]

11 ژانویه 2022، 12:10 ب.ظ.

بسیاری از والدین به دلیل ابتلا به این بیماری، فرزندان خود را در برابر تاج واکسن واکسینه نمی کنند، بلکه به آنها فرصت مشارکت در اجتماع را می دهند. این را یکی از پزشکان مرکور در مونیخ گفته است. ظاهراً او هیچ نگرانی اخلاقی ندارد. این موضوع سؤالاتی را در مورد وضعیت جامعه ایجاد می کند.

توسط سوزان بونات

با آینده نگری خردمندانه، کمیته دائمی واکسیناسیون (STIKO) در موسسه رابرت کخ (RKI) چندین بار نسبت به مشروط کردن مشارکت اجتماعی کودکان به واکسیناسیون تاج هشدار داده است. اخیراً، او درخواست خود را برای کودکان پنج تا یازده ساله با بیماری های قبلی تکرار کرد. اما این دقیقاً زندگی روزمره در آلمان است. رولاند فرسل، متخصص اطفال، رئیس انجمن حرفه ای پزشکان اطفال (BVKJ) بادن-وورتمبرگ در آخر هفته گفت که بسیاری از والدین فرزندان خود را فقط برای جلوگیری از طرد اجتماعی آنها واکسینه کرده اند. عطارد مونیخ. این یک رسوایی از چند جهت است.

شواهد مشکوک

واکسن ها برای محافظت از افراد در برابر بیماری های کشنده و تهدید کننده زندگی طراحی شده اند. این واقعیت که ویروس کرونا SARS-CoV-2، با همه تغییراتی که تاکنون داشته، چنین تهدیدی فراگیر برای کودکان به شمار می‌رود، اکنون قابل انکار است. طبق گزارش اداره آمار فدرال، دقیقاً 47 کودک، نوجوان و جوان زیر 20 سال در دو سال شیوع این بیماری همه گیر در ارتباط با آزمایش قبلی مثبت جان خود را از دست داده اند. نقش این ویروس واقعاً به اندازه همه مرگ و میرهای مرتبط با کرونا شناخته شده است. تا به امروز، علت بالینی نقشی نداشته است.

انجمن مدرسه لس آنجلس باید واکسیناسیون ضروری تاج را برای پاییز 2022 به تعویق بیندازد.

این اعداد نیز باید طبقه بندی شوند. طبق آمار اداره فدرال آمار آلمان، هر ماه حدود 300 کودک زیر 15 سال بر اثر تصادفات، خشونت خانگی یا بیماری های جدی مانند سرطان جان خود را از دست می دهند. این رقم خوب 7000 مرگ در دو سال است. بر اساس داده های ثبت مراقبت های ویژه DIVI، واحدهای مراقبت های ویژه در آلمان به طور دائم با 1800 تا 2000 کودک اشغال می شوند.

وب سایت RKI STIKO توضیح می دهد که با وجود فراوانی تست های مثبت در کودکان، شدت بیماری آنها کم است. بنابراین اکثر عفونت ها در کودکان بدون علامت هستند. STIKO می نویسد:

«در حال حاضر، تنها خطر کم ابتلا به بیماری شدید COVID-19، بستری شدن در بیمارستان و مراقبت‌های ویژه برای کودکان این گروه سنی بدون بیماری قبلی وجود دارد. علاوه بر این، خطر عوارض جانبی نادر ناشی از واکسیناسیون در حال حاضر به دلیل اطلاعات محدود قابل ارزیابی نیست.

در ترجمه: در حالی که خود کودکان تقریباً به طور قابل توجهی بیمار نیستند، هیچ کس نمی داند که واکسیناسیون چه آسیبی به سلامتی وارد می کند. این شامل مشکلاتی است که ممکن است بلافاصله شناسایی نشوند. به طور خلاصه: این یک پرواز کم و بیش کور با واکسنی است که باید کودکان را از بیماری ای که معمولاً آنها را بیمار نمی کند یا تقریباً بیمار نمی کند محافظت کند. بنابراین، STIKO واکسیناسیون را فقط برای کودکانی که از قبل شرایط خاصی دارند توصیه می کند.

واکسیناسیون در برابر محرومیت و آسیب روانی؟

اما همانطور که متخصص اطفال Fressle توضیح داد، بیشتر درخواست‌های واکسیناسیون از سوی والدین کودکان کاملاً سالم انجام می‌شود. و آنها می خواستند از فرزندان خود در درجه اول در برابر پیامدهای روانی اجتماعی اقدامات طولانی مدت تحمیل شده بر کودکان برای تقریباً دو سال محافظت کنند: برای مثال آزمایش های مداوم در مهدکودک ها و مدارس، دستورات قرنطینه مکرر و محدودیت های شدید در تماس.

کودکانی که یک سال است به مدرسه نرفته اند - از تاج، ماسک و دولت برلین

رسوایی اول این است که به گفته دکتر، کودکان به صورت انبوه با واکسن mRNA Pfizer و BioNTech به نام سلامتی خود واکسینه نمی شوند، بلکه برای جلوگیری از محدودیت های سیاسی، که بدیهی است برای خودشان نیز سود چندانی ندارد، واکسینه نمی شوند. این با هر معیار اخلاقی در یک کشور قانون اساسی دموکراتیک در تضاد است.

حداقل آنقدر رسوایی است که مونیخ سیاره تیر حتی بدون درخواست برای رعایت معیارهای اخلاقی در مورد آن گزارش می دهد. دکتر هم در این مورد سکوت می کند. در عوض، او همچنان با هوشیاری گزارش می دهد که واکسیناسیون کودکان در ژانویه از سر گرفته می شود. او همچنین از ماندگاری بیشتر واکسن برای کودکان به مدت ده هفته تمجید کرد. به گفته Fressle، این امر برنامه ریزی واکسیناسیون مجدد را آسان تر می کند. وقتی پزشکان کودکان را واکسینه می‌کنند، به خودی خود جای سوال دارد، زیرا والدینشان به آنها می‌گویند که والدینشان نمی‌خواهند از آنها در برابر بیماری محافظت کنند، بلکه می‌خواهند از انجام طرد اجتماعی محافظت کنند. و شاید از افسردگی شدید ناشی از آن گرفته تا افکار خودکشی.

در اینجا نیز پیشرفت چشمگیری وجود دارد: در یک مطالعه، بیمارستان دانشگاهی در اسن افزایش شدیدی در اقدام به خودکشی در کودکان ثبت کرد. تنها در دو ماه و نیم از اواسط مارس تا پایان می 2021 سال گذشته، 93 کودک پس از اقدام به خودکشی در یکی از 27 بخش مراقبت‌های ویژه کودک قرار گرفتند. این چهار برابر بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است. با تعمیم به کل آلمان، 450 تا 500 اقدام به خودکشی برای کودکان در کمتر از سه ماه وجود دارد.

عواقب انسداد: تلاش برای کشتن کودکان چهار برابر شده است

به طور خلاصه: این سیاست تقریباً دو سال است که کودکان و نوجوانان را با محدودیت‌های گسترده، از جمله تعطیلی مدارس، ماسک‌های اجباری، آزمایش‌های مداوم تاج، قرنطینه مکرر در آپارتمان، حتی برای “تماس” بدون علائم یا منفی، آزار می‌دهد. در معرض خطر ویروس، علیرغم مطالعات متعدد و نشانه هایی مبنی بر اینکه آنها محرک فرآیند عفونی نیستند.

پیامدهای روانی این اقدامات به وضوح برای کودکان و جوانان چشمگیر است و احتمالاً در آینده بسیار دور خواهد بود. زیرا افسردگی، اختلالات خوردن و مشکلات رفتاری شدید، که برای اپراتور تلویزیون RTL گزارش داد که مادران به همان سرعتی که ظاهر شدند ناپدید نشدند.

هیچ پیشگیری بی ضرری وجود ندارد

برای مقابله با این امر و امکان بازگرداندن این بخش ها به زندگی عادی، والدین با پیشگیری پزشکی موافقت می کنند که به هیچ وجه همیشه کاملاً بی ضرر نیست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آخرین گزارش ایمنی مؤسسه پل ارلیخ (PEI) نگاه کنید: تا 30 نوامبر، این مؤسسه تقریباً 2800 مورد مشکوک عوارض جانبی در خردسالان را ثبت کرده است، از جمله 636 مورد جدی با 9 جراحت دائمی و 6 مورد مرگ. اینها 14 مورد مشکوک جدی در هر 100000 دوز واکسیناسیون هستند، به این معنی که: از هر 3600 کودک واکسینه شده، یک نفر مبتلا شده است – تعداد اعلام نشده باید پذیرفته شود.

مشکلات قلبی پس از واکسیناسیون تاج - و گزارش های بیشتر و بیشتر از مرگ و میر جوانان

هفتمین مرگ یک مرد جوان در این گزارش ذکر نشده است. در 16 نوامبر، شاین بی 15 ساله، اندکی پس از واکسینه شدن در بیمارستانی در منطقه بایروث درگذشت. به گفته مادر، تشخیص میوکاردیت و ترومبوز بازو بوده است. دفتر دادستانی بایروث در حال تحقیق است. در اواخر دسامبر، رئیس بخش مارتین دیپولد به نویسنده گفت که نتایج کامل کالبد شکافی احتمالاً در ژانویه ارائه می شود. سوزان استوکر، سخنگوی PEI نیز وقتی از او پرسیده شد مرگ را تایید کرد. با این حال، از آنجایی که این گزارش تا 8 دسامبر دریافت نشد، در آخرین گزارش منتشر شده در 23 دسامبر به آن اشاره ای نشد.

در مورد ترویج واکسیناسیون کودکان، پزشکان و خبرنگاران باید این ارقام را در رادار خود داشته باشند. و هنگامی که نوبت به ارائه اطلاعات گسترده در مورد خطرات و عوارض جانبی به والدین می رسد. و حداقل اندیشیدن به وضعیت یک جامعه باید از زمانی آغاز شود که مادران و پدران فرزندان خود را در معرض این خطرات قرار دهند، فقط برای محافظت از آنها در برابر طرد شدن و آزار و اذیت. یک نگاه به قانون نورنبرگ نیز نمی تواند صدمه ببیند.

بیشتر در مورد موضوع – واکسیناسیون در مدارس – زاکسن می خواهد پس از تعطیلات کودکان را برای تزریق جذب کند

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. مشارکت مهمانان و نظرات نباید منعکس کننده دیدگاه تیم تحریریه باشد.

اطلاعات:

ایمنی و اثربخشی واکسن‌های تاج مورد بحث است. بسیاری از کارشناسان علم، سیاست و رسانه آنها را ایمن و مؤثر ارزیابی می کنند، زیرا تا حد زیادی از خطر ابتلا به بیماری شدید COVID-19 جلوگیری می کنند و مزایای واکسیناسیون تاج بیش از خطرات و عوارض جانبی آن است. عوارض جانبی طولانی مدت واکسیناسیون معمولا ناشناخته است. خطراتی مانند اثر ADE (افزایش وابسته به آنتی بادی، به آلمانی: آنتی بادی هایی که عفونت را افزایش می دهند) هنوز با میلیاردها دوز واکسن در سراسر جهان مشاهده نشده است. این واقعیت که توالی‌های ژنی مثلاً واکسن‌های mRNA در DNA انسان گنجانده شده‌اند نیز توسط متخصصان رد شده است. بیانیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و کمیته دائمی فدرال واکسیناسیون (STIKO) در موسسه رابرت کخ (RKI) را می توانید اینجا و اینجا بخوانید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله