تا پایان مارس 2022، هر دوم اروپایی به Omikron آلوده خواهد شد – RT DE


11 ژانویه 2022، 10:14 ب.ظ.

به گفته هانس کلوگه، مدیر اروپایی سازمان بهداشت جهانی، تا هشت هفته آینده تا 200 میلیون نفر در اروپا به نوع Omicron ویروس کرونا مبتلا خواهند شد. این پیش بینی، به نوبه خود، بر اساس یک محاسبه مدل است.

تحلیل برنهارد لوین

در 11 ژانویه، رسانه ها آن را پسندیدند آینه، n-tv، بر روزنامه و در روزنامه آلمان جنوبی اطلاعات ملی بر اساس یک ارتباط از خبرگزاری آلمان (dpa)بر اساس آن ظرف هشت هفته آینده – یعنی تا پایان ماه مارس – 50 درصد از جمعیت اروپا “ممکن است” به آخرین ویروس کرونا مبتلا شوند. این پیام بعدا توسط dpa با جدیدترین نقل قول های کارگردان اروپایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) Hans Kluge پشتیبانی می کند. او همچنین در روز سه شنبه این هفته در اولین کنفرانس مطبوعاتی آنلاین خود در سال 2022 نکاتی را بیان کرد.

رئیس شرکت فایزر در ماه مارس واکسن علیه Omikron را اعلام کرد

به گزارش رسانه ها، هانس کلوگه پیش بینی خود را با این واقعیت توجیه کرد که “Omikron به دلیل جهش های خود سریعتر به سلول های انسانی حمله می کند و این روی هم واکسینه شده و هم بهبود یافته تاثیر می گذارد”. استدلال و فرض آن مبنی بر اینکه نرخ بالای عفونت در اروپا نتیجه برون یابی مداوم خواهد بود. مؤسسه شاخص ها و ارزیابی سلامت (من تعجب میکنم)بنابراین او توضیح می دهد dpa در مورد اظهارات مدیر سازمان جهانی بهداشت در اروپا. کلوگ گفت: “بیش از 7 میلیون مورد جدید کووید-19 در منطقه اروپا در هفته اول سال 2022 گزارش شده است که در دو هفته بیش از دو برابر شده است.”

بر این اساس، در 10 ژانویه، 26 کشور گزارش دادند که “بیش از 1٪ از جمعیت آنها هر هفته به کووید-19 مبتلا می شوند.” کهکانال توییتر.

به طور استدلالی، Kluge به نتایجی بر اساس «تعدادی از مدل‌ها» (همانطور که در وب‌سایت مؤسسه تحقیقاتی آمریکا خوانده می‌شود) استناد می‌کند، که می‌گوید بیش از 50 درصد جمعیت منطقه در 6 تا 8 هفته آینده از Omikron استفاده خواهند کرد. طبق ارزیابی کلوگ، پیامدهای فردی مربوطه برای کشورهای آسیب‌دیده باید «به وضعیت اپیدمیولوژیک، منابع موجود، سطح واکسیناسیون و زمینه‌های اجتماعی-اقتصادی بستگی داشته باشد».

آینه از خوانندگان خود در مقاله ای با این جمله پرسیده بود: “سازمان بهداشت جهانی (WHO) انتظار گسترش انفجاری نوع ویروس کرونا Omikron در اروپا را دارد. بر سوددویچه، بر روزنامه، بلکه انگلیسی ها گارد امنیت عبارت تحت اللفظی “موج جزر و مدی” را از مدیر اروپایی سازمان بهداشت جهانی گرفته است: وجود دارد.

بر dpa او در گزارش خود تنها به بیانیه ای در مورد شایستگی آخرین انتشارات موسسه آمریکایی در واشنگتن اشاره می کند. نشان می دهد که چه اطلاعاتی دارای تاریخ هستند مؤسسه شاخص ها و ارزیابی سلامت تصرف نمی شوند، یعنی رسانه های بالقوه علاقه مند که dpa به عنوان منبع کافی بازداشت شدند. بر dpa– در این ارتباط آمده است: “گزارش موسسه در 8 ژانویه به معنای واقعی کلمه بیان می کند:” مدل های ما برای منطقه اروپا نشان می دهد که اوج در اواسط ژانویه با بیش از 12 میلیون عفونت در روز خواهد بود – با پیک های ملی به طور قابل توجهی متفاوت است. ، با قله های بعدی در آسیای مرکزی. و بیشتر: “ما انتظار داریم که بیش از 50 درصد از جمعیت یورو در 6 تا 8 هفته آینده به Omikron مبتلا شوند.” بقیه گزارش صرفاً بر اساس اظهارات مدیر WHO-EU است.

لاوترباخ اصرار دارد "اقدامات اضافی" برای شکستن موج Omicron

بنابراین، اطلاعات تکمیلی توسط وب سایت موسسه ایالات متحده در مورد بحران اروپا در Omicron و شماره مدل ارائه شده است. در ابتدا روش کار موسسه به تفصیل ارائه شده است. این نتایج سپس، برای مثال، توسط مدیر سازمان جهانی بهداشت اتحادیه اروپا در نظر گرفته می شود و در نهایت از طریق پوشش رسانه ای مناسب به ذهن شهروندان راه پیدا می کند:

ما چندین مدل برای هر کشور در جهان ایجاد کرده‌ایم که نشان‌دهنده نوع Omicron است – گسترش چشمگیر آن در سراسر جهان، افزایش سریع عفونت‌ها و موارد – و از همان ابتدا مدل‌سازی کرده‌ایم که این به چه معناست برای پذیرش در بیمارستان و مرگ و میر. . آوریل یعنی.”

این موسسه بر اساس مدل‌سازی خود انتظار دارد “در دو تا سه ماه آینده 3 میلیارد یا بیشتر عفونت Omicron در سطح جهان مورد انتظار باشد که به نوبه خود “تعداد موارد گزارش شده در سراسر جهان را سه برابر خواهد کرد”. این بیانیه می افزاید که “این منجر به افزایش بستری شدن در بیمارستان در سراسر جهان خواهد شد.” [werde]که خوشبختانه از طلوع قبلی در دلتا و خیز زمستان قبلی در نیمکره شمالی کمتر خواهد بود. “مدل سازی موضوع “عفونت های شناسایی شده” را نیز در نظر می گیرد. پیش بینی برای این است:

“از آنجایی که بسیاری از عفونت ها بدون علامت هستند، بسیاری از آنها حتی آزمایشی را نمی بینند. فقط کسانی که تحت یک برنامه غربالگری معمولی، چه در محل کار یا مدرسه، قرار گرفته اند، احتمالاً تشخیص داده می شوند و بنابراین انتظار دارند که عفونت شناسایی شود. [der Anteil der Infektionen, bei denen ein positiver Test durchgeführt wird] غرق خواهد شد.”

تحت عنوان “پذیرش ها و مرگ و میرها در بیمارستان” فرض زیر وجود دارد: “تاثیر بر پذیرش و مرگ و میر در بیمارستان چیزی است که همه نگران آن هستند. من فکر می کنم اگر حتی یک خبر خوب وجود داشته باشد، پس موضوع همین است. به دلیل تیز بودن کاهش نرخ عفونت و بستری شدن در بیمارستان و حتی مرگ و میر بیشتر، این افزایش عظیم عفونت ها و موارد منجر به افزایش کمتر بستری شدن در بیمارستان در مقایسه با موج دلتا یا پیک زمستانی زمستان گذشته در مقیاس جهانی خواهد شد. در رابطه با وضعیت انگلیس نیز آمده است:

«این روند از کشوری به کشور دیگر بسیار متفاوت خواهد بود. یک طرف جلوتر از بقیه در برخورد با این موج omcrons، انگلستان است. در انگلستان، ما انتظار داریم افزایش شدید عفونت ها و موارد، افزایش بستری شدن در بیمارستان، حتی اگر هنوز اتفاق نیفتاده باشد، و در نهایت افزایش بسیار ناچیز مرگ و میر، که بسیار کمتر از آخرین موج زمستانی در بریتانیا خواهد بود. سال گذشته. “

این یافته ها تایید می کند که نوع Omikron “قابل انتقال” است:

و شاید مهمتر از آن، چیزی وجود دارد که ما آن را “فرار ایمنی” می نامیم، به این معنی که 40 تا 60 درصد از افرادی که قبلا با گزینه دیگری مانند دلتا یا پیشینیان آن آلوده شده اند، هنوز در معرض ابتلا به Omicron هستند، بنابراین این ترکیب همان چیزی است که وجود دارد. باعث افزایش سریع مواردی می شود که در بسیاری از کشورها شاهد آن هستیم.»

Omikron در اواسط نوامبر 2021 در فاضلاب های کانادا ظاهر شد

با این حال، طبق گفته این موسسه، برای درک کلی از اثرات Omikron، درک این نکته مهم تر است که «میزان عفونت هایی که بدون علامت هستند بسیار بالاتر است. [scheint]. تعدادی از منابع داده وجود دارد که شاید قانع کننده ترین آنها مربوط به آفریقای جنوبی است، اما ما این را در تجزیه و تحلیل تیم های ورزشی ایالات متحده دیدیم، اما به احتمال زیاد از حدود 40 درصد عفونت های بدون علامت به بیش از 90 درصد و شاید ناپدید شده باشیم. تا 95 درصد بدون علامت بودند.

بنابراین، می توان فرض کرد که «میزان بستری شدن عفونت ها، یعنی. نسبت عفونت هایی که به بیمارستان ختم می شوند (…) احتمالاً با Omikron 90 تا 96 درصد کمتر از دلتا است. علاوه بر این، روشن می شود که «مرگ و میر نیز همینطور است [die Todesfälle unter den Infizierten] با Omikron به شدت پایین تر از دلتا [liegt]احتمالاً 97 تا 99 درصد، ارائه موسسه آمریکایی را ادامه می دهد.

تمام مطالب ذکر شده در اینجا در پیوست مربوط به اظهارات و ارزیابی های مدیر WHO-EU Kluge و dpa-ارتباطات 11 ژانویه 2022 با برآوردهای مربوطه مطابقت دارد من تعجب میکنم-کارگردان و طراح ارشد مدل Dr. کریستوفر جی. L. Murray در ویدیویی به تاریخ 22 دسامبر 2021، که به عنوان رونویسی در وب سایت موسسه در دسترس است با عنوان: “(…) آخرین مدل COVID-19”. جدیدترین یافته های این موسسه از 8 ژانویه 2022 اکنون به عنوان یک ویدیو بدون رونویسی در وبلاگ مدل IHME-Covid-19 در دسترس است.

بیشتر در مورد موضوع – شک و تردید مناسب است: مدل سازی، پارامتر عرفانی بحران تاج
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله