واکسیناسیون کودکان از نظر پزشکی مشکوک است – مطالعات نشان می دهد که دفاع طبیعی کودکان بسیار فعال است – RT DE

[ad_1]

16 ژانویه 2022، 3:09 ب.ظ.

مفهوم استراتژیک برای غلبه بر بحران کرون: تحقیقات جدید نشان می دهد که سیستم ایمنی کودکان به طور اساسی با سیستم ایمنی بزرگسالان متفاوت است. زمان آن فرا رسیده است که در نهایت تجدید نظر کنیم.

توسط ماریا مولر

گزارش های عمومی از واکسیناسیون کودکان در برابر SARS-CoV-2 عمدتاً بدون دانش علمی یا پزشکی است. اما دانشگاه‌های آلمان به‌ویژه در ماه‌های اخیر نتایج تحقیقاتی نوآورانه‌ای ارائه کرده‌اند که نیازمند بازنگری اساسی در این موضوع است. تنور: بچه ها جوان نیستند. زیرا ظرفیت ایمنی بسیار خاص کوچکترها با بزرگترها تفاوت اساسی دارد.

معمولاً پزشک قبل از اینکه بیمار خود را با دارو درمان کند، تشخیص می دهد. برای بچه ها زیر فرش جارو می شود و رسانه ها و سیاست ها جایی برای آن باقی نمی گذارند. علم درجه یک و گران قیمت اگر مخالف منافع شرکت های دارویی باشد دیگر نقشی ندارد.

دکتر انگلیسی: علم توسط مجموعه پزشکی-سیاسی سرکوب شده است

چندین دانشگاه آلمان مکانیسم های طبیعی مقاومت کودکان را مورد بررسی قرار داده اند دانشگاه Charité پزشکی در برلین، دانشگاه های هایدلبرگ، توبینگن، اولم، فرایبورگ و لایپزیگ. حمایت مالی توسط بنیاد تحقیقات آلمان، وزارت آموزش و تحقیقات فدرال، وزارتخانه های مختلف ایالتی و کمیسیون اروپا و غیره ارائه شد. 42 مطالعه بین‌المللی دیگر – از انگلستان تا ایتالیا، از چین تا ایالات متحده – ایده‌ای از سیستم حفاظت از کودکان به‌طور شگفت‌آوری منحصربه‌فرد به دست می‌دهد.

ویژگی های خاص رشد ایمنی در دوران کودکی چیست؟

به عنوان مثال یک پاراگراف از یک مطالعه برای کودکان است:

«تحقیقات جدید نشان می‌دهد که سلول‌های اپیتلیال و ایمنی راه هوایی کودکان از قبل فعال شده و برای تشخیص عفونت SARS-CoV-2 آماده شده‌اند که منجر به پاسخ ایمنی اولیه قوی‌تر به عفونت SARS-CoV-2 نسبت به بزرگسالان می‌شود.

مطالعات متعدد نشان می دهد که

  • کودکان به طور قابل توجهی کمتر در معرض خطر هستند. کمترین خطر بستری شدن در بیمارستان است گروه سنی پنج تا یازده سال. در این سن، هیچ مرگ و میر ناشی از COVID-19 بدون بیماری قبلی وجود ندارد (بیماری های مزمن منجر به استثنا می شوند).
  • کودکان در بینی و دهان دیگری ترکیب سلولی نمایشگاه نسبت به بزرگسالان آنها سلول های ایمنی بسیار بیشتری در غشاهای مخاطی خود دارند و همچنین اینترفرون های نوع 1 بیشتری تولید می کنند که در مبارزه با ویروس ها مهم هستند، سریعتر.
  • کودکان زیر ده سال نیز نسبت به بزرگسالان گیرنده های ACE2 کمتری دارند. ویروس ها ممکن است کمتر متصل شوند. سپس این تعداد از ده یا یازده سال افزایش می یابد.
  • کودکان طیف وسیعی از محافظت های ژنتیکی در سلول های حافظه “T” و “B” خود دارند. آنها می توانند در تعداد زیادی وجود داشته باشند توالی های ژنتیکی ویروسی تا سالها ذخیره شود.

نقش ایمنی اکتسابی طبیعی

به طور کلی، نقش ایمنی اکتسابی طبیعی در برابر کروناویروس ها به طور فزاینده ای در ارزیابی های بین المللی برجسته می شود. مطالعات بیشتر و بیشتر نشان می دهد که از نظر دامنه و استقامت به وضوح از محافظت در برابر واکسیناسیون mRNA بهتر عمل می کند. این امر هم برای بزرگسالان درمان شده و هم برای کودکانی که از عفونت بهبود یافته اند، با و بدون علائم، صدق می کند.

به گزارش هفته نامه اقتصاد دان کشورهایی که میزان بهبودی و واکسیناسیون بالایی دارند، نسبت به کشورهایی که نرخ واکسیناسیون بالایی دارند اما «شیوع طبیعی» پایینی دارند، برای «امواج» جدید ویروس‌های جهش‌یافته بهتر آماده هستند. آلمان در این رتبه بندی بسیار پایین تر است. با این حال، نتایج را نمی توان به کودکان منتقل کرد، زیرا آنها هنوز واکسینه نشده اند و شرایط بیولوژیکی دیگری دارند.

"مضر و نامتناسب": مبارزه والدین باواریایی با آزمون های دسته جمعی در مدارس

اکثر کودکان امروزه مصونیت طبیعی دارند

کودکان بخشی از بیماری همه گیر بوده و هستند و در محیط اجتماعی خود به اندازه بزرگسالان در معرض ویروس قرار داشتند. پس از دو سال از همه‌گیری، اکثر کودکان در آلمان مجبور به ایجاد مصونیت طبیعی شدند، اگرچه اکثر آنها بدون علامت بودند یا فقط یک سرماخوردگی خفیف داشتند. این بدان معناست که آنها در حال حاضر محافظت بسیار بهتری نسبت به واکسن دارند.

کودکان می توانند یک “بازسازی مانع” در برابر ویروس های طوقه ایجاد کنند

کودکان می توانند نقش ویژه ای در غلبه بر اپیدمی های ویروسی در دراز مدت داشته باشند. آنها تنها نسلی هستند که به دلیل محافظت ذاتی خود، بدون آسیب جدی می توانند خود را در معرض “عفونت کنترل شده” قرار دهند. آنها نسلی هستند که به طور طبیعی می توانند به “مصونیت گله ای” خود دست یابند و در نتیجه سدی در میان جمعیت ایجاد کنند. هنگامی که آنها با دفاعی که به طور فزاینده ای سازگار شده به بزرگسالی می رسند، توازن قدرت قوی تری را در میان کودکان مقاوم به کووید-19، همراه با نسل های بعدی کودکانی که به این روش واکسینه شده اند، تشکیل می دهند. این نسل‌ها مستقل از واکسن‌های دائماً در حال تغییر و «واکسن‌های تقویت‌کننده»، مستقل از مجموعه بی‌پایان «امواج» همه‌گیر خواهند بود.

Omicron – بسیار مسری اما کمتر خطرناک است

با این حال، عفونت سریع omicron در حال حاضر در برابر اولین خطوط دفاعی سیستم ایمنی بدن کودک ایجاد شده است. با این حال، نرخ بالای عوارض به معنای بیش از حد بیماری یا مرگ و میر نیست. در اینجا نیز سیستم ایمنی کودک به طور موثر پاسخ می دهد. بر اساس اولین گزارش های پزشکی، عفونت مانند یک آنفولانزای خفیف در سه تا چهار روز پایان یافت.

واکسیناسیون کودکان در برابر محرومیت - یک تصمیم اخلاقی مشکوک

داده های انگلستان نشان می دهد که بستری شدن در بیمارستان برای موارد omicron تا 70 درصد کاهش یافته است. در مطالعه‌ای که توسط شرکت بیمه سلامت آفریقای جنوبی دیسکاوری هلث انجام شد، کودکان زیر 18 سال نیمی از بزرگسالان آزمایش مثبت omcron را ارائه کردند.

کاهش ژنتیک واکسن‌های mRNA

ماده ژنتیکی واکسن RNA اثر بسیار متمرکزی دارد. پاسخ ایمنی القا شده تنها بر روی یک ناحیه ژنتیکی نسبتاً باریک از “پروتئین خار” ویروس متمرکز می شود، که نوعی دریچه برای نفوذ به سلول انسانی است. تاکنون جهش ها عمدتاً در این ناحیه رخ داده است. با این حال، اگر آنها توسط ماده ژنتیکی واکسن (مانند Omicron) – یا به اندازه کافی – پوشش داده نشده باشند، دارو نمی تواند پاسخ ایمنی موثری را ایجاد کند.

واکسن های RNA باید بارها و بارها با انواع در حال ظهور ویروس سازگار شوند. اما دفاع گسترده طبیعی می تواند به طور مزمن توسط “شتاب دهنده های” مکرر تضعیف شود و سپس با گزینه های جدید مقابله نخواهد کرد. مارکو کاوالیری، مدیر استراتژی‌های واکسیناسیون در آژانس دارویی اروپا (EMA)، درباره «تزریق‌های تقویت‌کننده» خیلی مکرر یا خیلی سریع که می‌تواند سیستم ایمنی را بیش از حد فشار دهد، هشدار داد.

واکسن Pfizer BioNTech تقریباً به طور کامل در برابر omicron بی اثر است

آزمایشات آزمایشگاهی دانشگاه فردریش-الکساندر در ارلانگن-نورنبرگ که در 24 دسامبر در مجله منتشر شد. علوم پایه منتشر شدند.

در مطالعات آزمایشگاهی، واکسیناسیون دوتایی و سه گانه با BNT162b2 (PfizerB.) اثر کمتری بر روی omicron نسبت به واریانت دلتا داشت. با این حال، واکسیناسیون سوم در آزمایش آزمایشگاهی نسبتاً مؤثرتر بود. در این زمینه، واکسیناسیون متقابل با واکسن های مختلف بهترین عملکرد را داشته است. اما به طور کلی Comirnaty (BNT162b2) فقط محافظت ضعیفی در برابر omicron ارائه کرد. نه تنها بزرگسالان واکسینه شده، بلکه کسانی که از بیماری های قبلی COVID-19 بهبود یافته اند نیز بعید است که محافظت شوند. در نهایت، این نتایج با این واقعیت همخوانی دارد که حدود 30 جهش در omcron تاکنون در سایر انواع کمی ظاهر شده یا اصلاً ظاهر نشده است.

نکته اصلی واکسیناسیون است - دولت نمی خواهد چیزی در مورد تناقضات بداند

آیا استفاده از داروی بی اثر جایز است؟

با توجه به تسلط سریع نوع omicron، باید این سوال مطرح شود که مجموعه واکسیناسیون برای کودکان پنج تا یازده ساله با Pfizer BioNTech چه افق هایی را می تواند باز کند. اگر سرنگ اطفال فایزر به ژنتیک جهش یافته omicron حمله نکند چه فایده ای دارد؟ چگونه می توانید کودکان را با دارویی که قبلاً تقریباً بی اثر است واکسینه کنید؟ اما واکسیناسیون کودکان با Pfizer BioNTech در حال انجام است. حق اطلاعات بیمار کجاست؟

نه دولت و نه STIKO یک مفهوم استراتژیک نشان نمی دهند

نتیجه گیری در این مقاله بر اساس یک مطالعه دانشگاهی منتشر شده در اواسط سال 2021 است. به ویژه، STIKO (کمیته دائمی واکسیناسیون آلمان)، که به دنبال آن است که خود را به عنوان دارای تعادل حیاتی به مردم معرفی کند، می توانست و باید یک استراتژی استراتژیک ایجاد می کرد. مفهوم هفته پیش در توضیحات آنها خواص ویژه سیستم ایمنی کودک بیشتر در یک جمله فرعی ذکر شده است. به جز در مورد کودکان آسیب پذیر با مشکلات نقص ایمنی و بیماری های مزمن، تشخیصی که مشخصه واکسینه شده در گروه سنی پنج تا یازده سال باشد، بیهوده است.

تا زمانی که مقامات بهداشتی و رهبران دولتی این یافته های تحقیقاتی فعلی را حفظ کنند و آنها را در بحث عمومی لحاظ نکنند، هیچ چشم انداز واقع بینانه ای برای بحران COVID-19 وجود نخواهد داشت. بازار فروش واکسن کودکان به لطف ترس آتشین Omikron در حال اوج گیری است.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. پست ها و نظرات مهمان نباید منعکس کننده دیدگاه سردبیر باشد.

بیشتر در مورد موضوع – انتقاد شدید از اظهارات بهداشت روانی کودکان – لوترباخ باید “واقعیت را بشناسد”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin hovarda