آژانس های نظارتی نباید با آهنگ شرکتی برقصند – RT DE

[ad_1]

24 ژانویه 2022 06:15 ب.ظ.

یکی از قدیمی ترین مجلات پزشکی – مجله پزشکی بریتانیا (BMJ)، که از سال 1840 منتشر شد – در مقاله ای که در 19 ژانویه منتشر شد، با لحنی نسبتاً تند خواستار افشای همه داده های حاصل از مطالعات انجام شده بر روی واکسن های ضد کووید-19 و گزینه های درمانی مرتبط شد.

بهترین ایمونولوژیست اسرائیل در مورد سرخوردگی واکسن و شکست بحران های همه گیر

در این تیتر آمده است: «ما در حال حاضر به داده های خام نیاز داریم» و مقاله توسط سردبیر و دو سردبیر، فیونا گودلی سردبیر سابق و کامران عباسی سردبیر فعلی امضا شده است. این غیرعادی است. نسبت به. تا BMJ اخیراً شکایت مشابهی را مطرح کرد، یعنی در سال 2009 در رابطه با oseltamivir (نام تجاری Roche Tamiflu) علیه ویروس های آنفولانزا، نام سردبیر کافی بود. این واقعیت که این مقاله توسط سه نفر امضا شده است نشان دهنده فشار عظیمی است که علیه هرگونه موضع انتقادی در مورد واکسیناسیون کووید-19 اعمال می شود، اما در عین حال نشان می دهد که این یک نظر فردی نیست، بلکه سردبیران پشت آن هستند.

“در صفحات BMJ یک دهه پیش، در میان یک بیماری همه گیر دیگر، مشخص شد که دولت ها در سراسر جهان میلیاردها دلار برای ذخیره داروهای ضد ویروسی برای آنفولانزا هزینه کرده اند که نشان داده نشده بود خطر عوارض، بستری شدن در بیمارستان یا مرگ را کاهش دهد. اکثر کارآزمایی‌های زیربنای تاییدیه‌ها، مانند خریدهای دولتی اوسلتامیویر (تامیفلو)، توسط سازنده تامین می‌شد، بیشتر آنها منتشر نشده بودند، آنهایی که منتشر شده بودند توسط نویسندگان ارواح نوشته شده بود که سازنده هزینه آن را پرداخت کرده بود، افرادی که به عنوان ارائه‌دهنده اعتبار داشتند. نویسندگان این کار را انجام دادند. به داده‌های خام دسترسی ندارند و دانشگاهیان که درخواست دسترسی به تحلیل مستقل را داشتند، دسترسی نداشتند.»

تامیفلو برای چندین سال پرفروش ترین داروی Roche بود. در آن زمان، WHO توصیه کرد که دولت ها تامی فلو را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر آنفولانزای پرندگان ذخیره کنند. سپس داده‌های خام توسط Cochrane، یک شبکه بین‌المللی که داده‌ها را مستقل از شرکت‌های دارویی ارزیابی می‌کند، عمدتاً در فراپژوهش مورد ارزیابی قرار گرفت. این مطالعه که در سال 2014 منتشر شد، نشان داد که تامیفلو کمترین اثربخشی را دارد. زمان تا اولین علائم بهبودی عفونت آنفلوانزا را از 7 به 6.3 روز کاهش می دهد. بین سال های 2002 تا 2009، دولت فدرال و ایالات متحده به تنهایی 330 میلیون دلار برای این دارو هزینه کردند. با رسوایی تامیفلو تا به امروز برخورد سیاسی نشده است. تاییدی که با توجه به مطالعه کاکرین و یافته های BMJ بر اساس داده های دستکاری شده، تا به امروز حذف نشده است، اگرچه اثربخشی کم ثابت شده با عوارض جانبی قابل توجهی جبران می شود.

موسسه رابرت کخ یک تزریق مالی دیگر از بنیاد گیتس دریافت می کند

سرمقاله از BMJ سال 2009، که در آن زمان آغاز یک شماره کامل به تامیفلو بود، توسط فیونا گادلی نوشته شد. پیتر دوشی، که احتمالاً نویسنده این سرمقاله امروزی است، در آن زمان یکی از اعضای مطالعه کاکرین در مورد تامیفلو بوده است. BMJ یکی از شاکیان افشای داده های فایزر در دادگاه های ایالات متحده که به درستی به عنوان تضاد منافع احتمالی در مقاله شناسایی شده است. هر دو BMJ و همچنین نویسندگان شرکت کننده در زمینه موضوع شفافیت در تحقیقات پزشکی تجربه دارند.

این مقاله همچنین پیشرفت هایی را از زمان رسوایی تامیفلو شرح می دهد.

در آلمان، داروها فقط در نتیجه رسوایی Contergan تایید می شوند. قبلاً اطلاعات ارائه شده توسط شرکت های داروسازی به سادگی قابل اعتماد بود. اتفاقاً در ایالات متحده، تأیید تالیدومید، ماده فعال کنترگان، رد شد، زیرا هیچ مدرکی مبنی بر بی ضرر بودن آن برای تشکیل اندام های جنینی وجود نداشت. از آن زمان، مبارزه دائمی برای تایید در آلمان نیز وجود داشته است، با هر رسوایی بزرگ برای مدتی کنترل های سخت گیرانه تر، در حالی که نفوذ صنعت داروسازی دوباره غالب می شود. هر چه دانشگاه ها و کلینیک ها بیشتر به بودجه کشورهای ثالث متکی باشند، این تأثیر قوی تر خواهد بود. پس از آن، شرکت‌های داروسازی دیگر تحقیقات را خودشان انجام نمی‌دهند، اما همچنان بر بودجه کنترل دارند.

چگونه آن را نوشت BMJ در سال 2009؟ ما هنوز نمی دانیم که آیا این قسمت یک نبرد تعیین کننده خواهد بود یا فقط یک مبارزه در مبارزه برای شفافیت بیشتر در ارزیابی داروها. اما زمانی که داده‌ها برای حفظ استراتژی‌های مهم بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند، فقط در اختیار یک سازمان تجاری است و تحت کنترل و ارزیابی کامل خارجی قرار نگرفته است، این یک نگرانی علمی مشروع است. روزنامه نگاران برای جمع آوری شواهدی از چنین دارویی که به طور گسترده تجویز می شود.

پرتغال تحقیقات را آغاز کرد: کودک 6 ساله پس از واکسیناسیون COVID-19 با BioNTech جان خود را از دست داد

امروز طبق این مقاله اشتباهات آخرین بیماری همه گیر (که اتفاق نیفتاد) تکرار می شد. «علیرغم عرضه جهانی واکسن‌ها و درمان‌های ضد کووید-۱۹، داده‌های ناشناس مربوط به شرکت‌کنندگانی که زمینه آزمایش این محصولات جدید را دارند، برای پزشکان، محققان و عموم مردم غیرقابل دسترس باقی می‌ماند – و احتمالاً تا سال‌های آینده نیز چنین خواهد ماند. این برای همه تلاش‌هایی که از نظر اخلاقی غیرقابل قبول هستند صادق است، اما به‌ویژه برای آن‌هایی که مداخلات عمده در بهداشت عمومی را شامل می‌شود، صادق است.»

با این حال، فایزر نمی خواهد داده های آزمایشی را قبل از می 2025 ارائه دهد. Moderna در اوایل 27 اکتبر 2022، AstraZeneca آنها را در واقع از 31 دسامبر سال گذشته در دسترس قرار داد، اما طبق وب سایت آنها ممکن است “حداکثر یک سال” طول بکشد تا به درخواست ها در این زمینه پاسخ دهد. داده‌های مربوط به REGEN-COV و رمدسیویر مورد استفاده در درمان نیز به طور کامل در دسترس نیست.

FDA ایالات متحده باید این را بگوید BMJکه جامع ترین داده ها را در مورد واکسن فایزر دارند. در ابتدا سازمان اصرار داشت – قبلاً اعلام کرده بودیم – می تواند حداکثر 500 صفحه در ماه منتشر کند، اما پس از آن دستور انتشار 55000 صفحه در ماه دریافت کرد.

“مزرعه بزرگ” مانند آن BMJ، “کمترین صنعت مورد اعتماد است. حداقل سه شرکت از بسیاری از شرکت های ارائه دهنده واکسن کووید-19 میلیاردها نفر را در پرونده های مدنی و جنایی در گذشته وارد کرده اند. (…) همانطور که دولت جهانی ادامه می دهد، نمی توان آن را توجیه کرد. این به نفع بیماران و عموم مردم است که ما باید به سادگی به «سیستم» «اعتماد» کنیم، به این امید که در مقطعی در آینده ممکن است داده های اساسی برای نظارت مستقل در دسترس باشد (…) مردم برای تحقیقات هزینه کرده اند. به واکسن‌های کووید-19 از طریق بودجه عمومی عظیم وارد می‌شود، و این بر عهده مردم است که تعادل بین مزایا و مضرات همراه با این واکسیناسیون و زیر سؤال بردن این داده‌ها توسط کارشناسان را رعایت کنند.»

کانادا: تقریباً نیمی از "بیماران مبتلا به COVID-19" در انتاریو به دلایل دیگری در بیمارستان بستری شد

درخواست برای انتشار همه داده ها نه تنها نتیجه این واقعیت است که استقلال اکثر موسسات در نتیجه ریاضت دولتی و حمایت صنعتی زیر سوال رفته است، بلکه همچنین تلاش شرکت های بزرگ برای اجتناب کامل از هرگونه امکان کنترل دولت است. . این یکی از نکات کلیدی در اختلافات بر سر قراردادهایی مانند TTIP بود که دادگاه‌های بین‌المللی را تشکیل می‌دهند که بر سیستم‌های قضایی ملی اولویت دارند و به شرکت‌ها اجازه می‌دهند تا در مورد بازگشت خود قضاوت کنند، وقتی اقدامات ملی، مهم نیست که چقدر مستدل باشد، آنها را کاهش یا محدود کند. تهدید کردن حتی اگر چنین نهادهای حقوقی مشکوک فقط تا حدی تأسیس شوند، امکان چنین رویه‌هایی، نهادهای کنترل دولتی ضعیف را تحت فشار قرار می‌دهد، که تنها با فشار متقابل از سوی جامعه می‌توان آن‌ها را از بین برد.

در مقایسه با مقادیر موجود در واکسن‌های کووید-19، رسوایی تامیفلو یک تغییر کوچک بود. لحن صدا که مجله پزشکی بریتانیا در حال حاضر در اعتصاب:

«شرکت‌های داروسازی بدون تأیید مستقل و کافی ادعاهای علمی خود سودهای کلانی به دست می‌آورند. کار آژانس های نظارتی رقصیدن به آهنگ شرکت های ثروتمند جهانی و ثروتمندتر کردن آنها نیست، بلکه محافظت از سلامت مردم است. شفافیت داده‌ها برای همه مطالعات، ما در جهت منافع عمومی به آن نیاز داریم و اکنون به آن نیاز داریم.»

بیشتر در مورد موضوع – چرا اتحادیه اروپا جزئیات قراردادهای واکسن را از نمایندگان مجلس مخفی می کند؟

اطلاعات:

ایمنی و اثربخشی واکسن‌های تاج مورد بحث است. بسیاری از کارشناسان علم، سیاست و رسانه آنها را بی خطر و مؤثر می دانند، زیرا تا حد زیادی از خطر ابتلا به بیماری شدید COVID-19 جلوگیری می کنند و مزایای واکسیناسیون کرونا بر خطرات و عوارض جانبی آن بیشتر است. عوارض جانبی طولانی مدت واکسیناسیون معمولا ناشناخته است. خطراتی مانند اثر ADE (آنتی بادی تقویت‌شده آنتی‌بادی تقویت‌کننده آنتی‌بادی) تاکنون با دوزهای واکسن میلیاردها بار در سراسر جهان مشاهده نشده است. کارشناسان همچنین احتمال ادغام توالی‌های ژنی از واکسن‌های mRNA را رد می‌کنند، به عنوان مثال، در DNA انسان گنجانده شده است. بیانیه های سازمان بهداشت جهانی (WHO) و کمیته دائمی واکسیناسیون آلمان (STIKO) در موسسه رابرت کخ (RKI) را می توانید اینجا و اینجا بخوانید.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort hovarda