فوریه سرد و گرم خواهد بود، اما آرام نیست – RT DE

[ad_1]

24 ژانویه 2022، 9:02 ب.ظ.

توسط مرغ داگمار

حداکثر پس از تکمیل نورد استریم 2 و آغاز زمستان، سطح پر شدن تأسیسات ذخیره‌سازی گاز آلمان به یک نگرانی دائمی تبدیل شده است. در حال حاضر 41.79 درصد است. هوای دو هفته گذشته برای ژانویه معتدل بوده است. علیرغم وزن اضافی ناشی از تعطیلی سه نیروگاه هسته ای، خروج این نیروگاه بسیار کمتر از حداکثر بود. استثنا همیشه روزهای بدون باد بوده اند، مانند 11 ژانویه. با این حال، در صورت ثابت ماندن شرایط، موجودی های موجود تنها تا پایان فوریه باقی خواهند ماند.

فرانسه: قطعی برق در آینده به دلیل سرما و بدون باد

همانطور که توسط تامین کننده انرژی فرانسوی هشدار داده شده است، خنک کننده بدون باد مشکل را به سرعت و به طور گسترده تشدید می کند. دوره ای که در طی آن مقدار گاز طبیعی عرضه شده از طریق خطوط لوله می تواند همچنان از تأسیسات ذخیره سازی افزایش یابد، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. Wirtschaftswoche اخیرا با استناد به گزارشی که توسط وزارت اقتصاد فدرال در سال 2015 تهیه شده است، نوشت: “یک سرمای شدید هفت روزه نیاز به سطح پر شدن 40 درصد دارد.”

اما همه اینها به چه معناست، عواقب آن چیست؟ اولین و مهمترین نکته این است که تامین گاز طبیعی و برق متصل است. نیروگاه های گاز طبیعی نیروگاه هایی هستند که برای جذب نوسانات برق ناشی از انرژی خورشیدی و بادی طراحی شده اند، زیرا می توان آنها را در سریع ترین زمان ممکن روشن و خاموش کرد. تامین ناکافی گاز طبیعی نه تنها برای آلمانی هایی که این کار را با گاز طبیعی انجام می دهند، مشکلات پخت و پز و گرمایش ایجاد می کند، بلکه با افزایش ناامنی در تامین برق، دیگران را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. که در حال حاضر به دلیل تعطیلی سه نیروگاه اتمی در اول ژانویه افزایش یافته است زیرا 5 گیگاوات برق اصلی کمتری دارد.

اما مشکل دیگری در سال جاری وجود دارد: تنگناهایی در تامین برق در همسایه فرانسه وجود دارد، تا حدی به این دلیل که یک سوم نیروگاه های هسته ای اکنون از کار افتاده اند. تامین کننده انرژی فرانسه قبلاً هشدار داده است که ممکن است برای جلوگیری از قطعی برق در برخی مناطق برق ساعتی قطع شود. از آنجایی که شبکه های برق به یکدیگر متصل هستند، این خطر به ویژه در فرانسه در شرایطی که هوا سرد و بدون باد است زیاد است، زیرا انرژی بادی آلمان زمانی که باد زیادی وجود دارد به فرانسه صادر می شود.

نیروگاه های هسته ای: فقط سه نیروگاه وجود داشت

اگر مشکلی وجود داشته باشد، همزمان بر دو کشور بزرگ صنعتی اروپا تأثیر می گذارد. البته، مانند فرانسه، تلاش خواهد شد تا ابتدا بخش‌هایی از صنعت که انرژی‌برتر هستند حذف شوند و سپس به تعلیق موقت برای محدود کردن آسیب‌های احتمالی متوسل شوند. این قطعی های موقت یک اقدام اضطراری برای جلوگیری از قطعی برق کنترل نشده است. درست مانند آنچه در تگزاس در زمستان گذشته اتفاق افتاد. با این حال، آنها دو کشور بزرگ و پرجمعیت هستند که همزمان با مشکل مشابهی روبرو هستند. هیچ یک از طرفین سرمایه گذاری هنگفتی در تعمیر و نگهداری زیرساخت نکرده است و قانون مورفی هرگز نباید فراموش شود.

اما عامل خطر دیگری نیز وجود دارد. تصمیماتی که ممکن است مورد نیاز باشد بر منافع تأثیر می گذارد. فرانسه یک مزیت دارد زیرا حداقل شبکه برق در یک دست است. در آلمان، اپراتورهای شبکه بی‌شماری و حتی تامین‌کنندگان برق بیشتری وجود دارند، که همگی در تلاش هستند تا سودهایی را به دست آورند که با قطعی شدن زمان کاهش می‌یابد. و از نظر سیاسی؟ خب، نمونه های اخیر به اندازه کافی از شکست کامل داریم، مانند سیل در دره ار. یک ستون فقرات بسیار پایدار برای اتخاذ تصمیمات لازم برای جلوگیری از کسوف مورد نیاز است. در مدیریت و سیاست کیفیتی که چندان رایج نیست. و اگرچه واقعاً یک نهاد تصمیم‌گیر مرکزی در سطح شبکه‌های فشار قوی فراملی وجود دارد، اما زیر آن …

اگر این شرایط را در نظر بگیرید، باید بپذیرید که تلاش برای جلوگیری از قطع برق، یعنی. فروپاشی کنترل نشده شبکه برق با شکست مواجه خواهد شد. و سپس؟

زمستان سرد - تاسیسات ورشکسته و بازی های ژئوپلیتیک

بیشتر مردم این کشور احتمالاً هنوز هم عواقب آن را دست کم می گیرند. شما می توانید بخشی از این را در گزارش های دره ار بیابید – که خدمات اورژانس دیگر کار نمی کنند زیرا آنها دیگر رادیو ندارند، اما از دکل های معمولی برای تلفن های همراه استفاده می کنند که البته در صورت قطع برق نیز از بین می روند. مثلا . که تامین آب به پمپ هایی بستگی دارد که با برق کار می کنند. که حتی گرمایش مرکزی نفت نیز به برق نیاز دارد.

عامل تعیین کننده در اینجا این است که خاموشی های گسترده ای که در چنین حالتی رخ می دهد مشکل ساعت ها یا روزها نیست، بلکه مشکل هفته هاست. در اینجا نیز می توان مثال تگزاس را در نظر گرفت. از یک طرف، راه اندازی شبکه برق یک موضوع نسبتاً پیچیده است، زیرا دقیقاً باید به اندازه نیاز برق تامین شود. از سوی دیگر، این احتمال واقعی وجود دارد که پست های جداگانه دچار آسیب دائمی شوند که به سرعت قابل تعمیر نیستند. طبق مطالعاتی که بیش از یک دهه پیش توسط بوندستاگ انجام شد، دوره ای که در آن قطع برق در بیش از یک ایالت فدرال به یک فاجعه بزرگ تبدیل می شود حداکثر یک هفته است. این مطالعات به همه کسانی که می خواهند بدانند این دولت فدرال با چه چیزی بازی می کند، به عنوان مثال با به تعویق انداختن راه اندازی نورد استریم 2، به شدت توصیه می شود.

اما اکنون به مرحله بعدی می رسد. پرداختن به دولت فدرال فعلی و قبلی در بحران تاج، به ویژه وحشت مداوم، اقدامات فاصله گذاری اجتماعی و عدم اطمینان ایجاد شده توسط قوانین دائما در حال تغییر، در صورت قطع برق دو پیامد خواهد داشت. اولین مورد این است که ذخایر روانی که به غلبه بر فجایع کمک می کند، قبلاً توسط اکثر مردم مصرف شده است. این بدان معنی است که موقعیت استرس زا از قبل استرس زاتر تلقی می شود. علاوه بر این، رفتار عادی انسان در موقعیت‌های بحرانی که شامل تلاش برای نزدیکی و تضمین بقا در گروه است، حداقل مستقیماً با همه اقدامات انجام شده توسط برخی فرسوده می‌شود.

تایمز: لندن به دلیل تحریم ها از محدودیت های عرضه گاز روسیه به اروپا می ترسد

وضعیت اداره دولتی که حتی قبل از سلطنت در برخی مناطق بدتر بود، بیشتر بدتر شده است. در عین حال، این بدان معناست که شرایط برای مقابله با یک فاجعه بسیار واقعی، که در واقع مستقیماً همه را تحت تأثیر قرار می دهد، به شدت بد است. بسیار بدتر از زمانی که پیش‌بینی‌های بالا انجام شد. به هر حال، این در مورد برخی از زمینه های فنی نیز صدق می کند – به عنوان مثال، تبدیل تلفن خصوصی به Voice over IP به این معنی است که اگر منبع تغذیه عمومی آسیب ببیند، خطوط ثابت بلافاصله کار نمی کنند.

حتی می توان دیوانگی را تصور کرد که سیاستمداران مسئول در چنین شرایطی سعی در اصرار بر اقدامات تاجدار خود دارند. آنها به اندازه کافی غیر منطقی هستند. اما آنچه در هر صورت اتفاق می افتد این است که نارضایتی موجود در بین مردم که در صدها پیاده روی بیان می شود، ناگهان به اوج می رسد. زیرا به اندازه کافی واضح و قابل درک است که چه کسی مسئول خطر فزاینده خورشید گرفتگی در مقیاس بزرگ است. آیا نخبگان سیاسی کنونی در چنین شرایطی دوام خواهند آورد؟ در بهترین حالت، به شدت کنده شده است. احتمالاً نه، حداقل از نظر سیاسی. تمایل مسئولین به مسئولیت در حال حاضر قوی نیست.

این دولت فدرال چه واکنشی نشان خواهد داد، اشغال بوندستاگ چه واکنشی نشان خواهد داد اگر متوجه شود که شکست کامل سیاسی آن اجتناب ناپذیر است؟ آنها می توانند با راه اندازی Nord Stream 2 از خطرات در حال ظهور جلوگیری کنند. آنها هنوز این کار را نکرده‌اند و احتمالاً در آینده نیز این کار را نخواهند کرد، زیرا آنها در این توهم زندگی می‌کنند که این امر باعث درد بیشتر اقتصاد روسیه می‌شود تا اقتصاد آلمان. شمارش معکوس در حال حاضر در حال انجام است و انتظار می رود این وضعیت حداکثر تا اواسط فوریه واقعاً خطرناک شود.

بومرنگ به جای اهرم: عرضه گاز روسیه قابل جایگزینی نیست

محتمل ترین پاسخ حواس پرتی خواهد بود. برای این کار دو گزینه وجود دارد: تشدید بیشتر هیستری تاج و تشدید بیشتر سیاست ضد روسی. دومی به معنای افزایش مستقیم خطر جنگ است. آماده سازی برای حمله اوکراین هنوز جدی است، همانطور که می توان مشاهده کرد، از جمله، از این واقعیت که کل جنوب شرقی اوکراین در حال حاضر به روی ترافیک هوایی غیرنظامی بسته شده است، همانطور که با نگاهی به Flightradar یا سایت های ردیابی مشابه مشهود است. آیا دولت فدرال کنونی با کارکنان خود به مشکل داخلی خود به این شکل پاسخ خواهد داد؟

متأسفانه، تجربه قبلی نشان می دهد که راه حل واقعی حتی کمتر محتمل است. این مستلزم آن است که صدراعظم شولز شرکای خود در ائتلاف سبز را به طور علنی بکشد و فوراً از مسیر ناتو فاصله بگیرد. هرکسی می تواند خود قضاوت کند که آیا چنین اقدامی برای اولاف شولز و وزرای PSD امکان پذیر است یا خیر. من اینطور فکر نمی کنم. سرعتی که وزیر دفاع سوسیال دموکرات فرمانده نیروی دریایی متعصبان فراآتلانتیک را قربانی کرد، آشکارا مخالف آن است.

البته ممکن است که این دولت شانس یک احمق را داشته باشد، فوریه باد و گرم خواهد بود و تمام تلاش ها برای شعله ور کردن شعله های آتش در اوکراین با شکست مواجه خواهد شد زیرا کسی جایی بین سیاست و ارتش هنوز عقل سلیم کافی دارد. سپس هر کسی که به موجودات برتر اعتقاد دارد می تواند در پایان فوریه از آنها تشکر کند. در غیر این صورت، ماه آینده هیجان انگیزتر از آن چیزی خواهد بود که کسی بخواهد.

RT DE به دنبال طیف وسیعی از نظرات است. پست ها و نظرات مهمان نباید منعکس کننده دیدگاه سردبیر باشد.

بیشتر در مورد موضوع – “کسی که برای دیگران گودالی می کند…”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقاله

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort hovarda