ریلز اینستاگرام چیست و 10 نکته مهم استفاده از ریلز در اینستاگرام بیلاود مارکتینگ

در آپدیت نو اینستاگرام تمام ویدئوها به یک صورت نمایش داده می‌شه. سلام، در آپدیت نو اینستاگرام همه ویدئوها مشابه نیز شدن و تفاوتی نداره. سلام، در آپدیت تازه اینستاگرام کلیه ویدئوها یک رخ دراومدن یعنی به رخ ریلز نشون داده می‌شن. متاسفانه در آپدیت نو برنامه اینستاگرام، امکان بازگردانی رو برداشتن. در درحال حاضر حاضر ویدئوهای پایین 15 دقیقه به صورت اتوماتیک در قالب ریلز سناریو دیتا میشن متاسفانه.
عمومی
می‌توانید آن را از نمای شبکه در بالا سمت چپ یا این که نمایه ویدیو در مرکز بالا پیدا کنید. ریلز قابلیت جدید اینستاگرام میباشد که اهمیت استعمال از آن می‌توانید ویدیوهای ۱۵ تا ۳۰ ثانیه‌ای در این پلتفرم منتشر کنید. سپس از باز کردن ورقه Insta Finsta جست جو یک ریلز را به دلخواه خود تعیین کنید. گهگاه چندین از قابلیت های برنامه اینستاگرام به جهت برخی از بخشها جغرافیایی غیر فعال میشوند. در این موقعیت برای رفع ایراد خود باید از برنامه های تغییر و تحول دهنده آی پی به کار گیری کنید.

اگر قابلیت ریلز به جهت من غیر فعال بود، باید چه کاری انجام دهم؟

وقتی روی کلید ضبط ضربه می‌زنید، یک شمارش معکوس به‌صورت 1، 2، 3 به جهت شما اکران داده می‌شود. قبل از اینکه ویدئو را ضبط کنید، می‌توانید همین گزینه را گزینش نمایید. همین قابلیت و امکان به شما همین قابلیت را می‌دهد تا به‌جای به کار گیری از دست خود، مدت‌‌زمان ویدئو را از قبل تهیه و تنظیم کنید. همچنین الگوریتم اینستاگرام حساب‌هایی که به طور منظم ریلز منتشر می‌کنند را اکثر در اکسپلور سناریو می‌دهد.
اپلیکیشن تیک تاک بیش از ۲.۳ میلیارد دانلود و بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر فعال دارااست البته از زمانیکه که آمریکا این اپلیکیشن چینی را تحریم کرد، اکثری از اشخاص به سمت به گفته همین تارنما معتبر کوچ کردند. از طرفی دیگر، اپلیکیشن تیک تاک برای نسل نو -مخاطبین میان ۱۶ تا ۲۴ سال- محبوب‌ترین نتورک اجتماعی است؛ حتی محبوب‌تر از اینستاگرام و فیسبوک. ریلز قابلیتی دوچندان وسوسه‌انگیز به جهت اعضا اینستاگرام می باشد که شما را به صفحه اکسپلور اینستاگرام می‌رساند. ساخت محتوا در اینستاگرام دارای انواع متفاوت شما را بخش اعظم در چشم مخاطبان دیدنی می‌کند.
هدف حیاتی ساختن ریلز اینستاگرام ، اجبار نمودن فرآورده یا این که سرویس ها به مخاطبین نیست. بلکه هدف اهمیت جلب اعتنا دیگران و معرفی کردن محصولات یا این که سرویس ها شما به جامعه می‌باشد. به‌این ترتیب به مرور زمانه برند شما به برندی صاحب و مالک معتبر و قدرت در صنعت تبدیل می‌شود. برای حذف ریلز خویش از برنامه اینستاگرام، ابتدا برنامه اینستاگرام را راه و روش اندازی کنید و بر روی عکس پروفایل خویش در گوشه تحت سمت راست کلیک کنید. ریلز خود را در کاغذ یا این که استوری اینستاگرام خویش ارسال کنید، یا آن را در پیش نویس‌های خود ذخیره کنید و بعداً روی آن کار کنید.
از شباهت‌ها که بگذریم، استوری و ریلز تفاوت‌هایی هم دارای یکدیگر دارند. او‌لین تفاوتی که در آیتم این دو به دیده می‌خورد، محل قرارگیری آنها است. آن گاه از 24 ساعت هم پاک می‌شوند، مگر آنکه در هایلایت‌ها آن ها را ذخیره کنید. در هم اکنون حاضر که همین متن متن می‌شود، شما می‌توانید کلیپ‌های عمده از یک دقیقه نیز به‌صورت ریلز بارگذاری کنید. از جمله دغدغه ­های اعضا اینستاگرام، چگونگی افزایش فالوور در اینستاگرام است.

  • بک بلاگر می باشد که همواره ریلزهای طرفداران خویش را در استوری بازنشر می‌کند.
  • این ویدئوها مشابه ویدئوهای پشت صحنه می‌باشند که بر بر روی کارهای شما در یک روز به طور کامل معمولی و خارج از محل کار تمرکز دارند.
  • همانطور که در مطالب بالا گفتیم ریلز اینستاگرام مانند پست ها قابلیت و امکان کامنت گذاری دارد.

اطلاع از بعدها مطلوب برای نشر ریلز هم یکی از موردها مهمی هست که احتمال دارد برای شما ساخت سوال کند. در همین گزینه می بایست گفت که بعدها با ریلز 1080×1920 می باشد و تنها با همین بعد ها حاذق خواهید بود که ریلز منتشر کنید. قابلیت و امکان تولید ریلز در اینستاگرام به جهت اشخاصی که مشغله‌های زیادی دارا‌هستند و از طرفی نیز می‌خواهند در محفظه اینستاگرام فعال بمانند به راستی یک موهبت است. به جهت تولید ریلز نیازی به صرف زمان طولانی نیست چرا که اینجا کلیه چیز باید به شکلی خلاصه و در زمانی کوتاه به مخاطب ارائه شود. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست ساعت‌های طولانی صرف تولید ویدیو و انتشار زمان‌بر آن در اینستاگرام کنید. در مطلب امروز راجع به یک سری طریق به جهت فعال سازی ریلز به جهت آیفون و اندروید حرف کردیم.

افزایش سیو Reels اینستاگرام

خب، در نخست می بایست مطمئن شوید که آیا ریلز برای حساب شما فعال شده یا نه؟ به جهت اطمینان، در برگه پروفایل، بر روی گزینه Your Story ضربه بزنید. مورد قضیه بعدی، این است که ریلزها در حالا حاضر خیلی راحت‌تر به اکسپلور اینستاگرام‌تان می‌روند. تا جایی‌که ممکن است یک ریلز شما 90 % بخش اعظم از پست‌های عادی‌تان تماشا بگیرد. همینطور نکته اینجاست که ریلزها به ادله روزگار کوتاه‌تر، سریع‌تر بوسیله مخاطبان دیده می‌شود. بعد از آن در بالای ورقه سمت راست بر روی سه نقطه بزنید و گزینه Extension را تعیین کنید. چنانچه قصد دارید از قابلیت و امکان جدید این پلتفرم، یعنی بیش تر شدن زیرنویس اتومات در ویدیوهای اینستاگرام عمده بدانید به صفحه مربوطه در بخش بلاگ مراجعه نمایید.
پیشنهاد میکنم هر 2 هفته 1 بار از مخاطبان‌تان بخواهید سوالات‌شان را (مثلا در استوری یا این که کامنت) بیان کنند، یک سوال پرتکرار را انتخاب نمایید و در قالب یک ریلز پرسش و پاسخ منتشر کنید. به جهت اخذ بازخود حتی شگفت‌انگیزتر، برای تبلیغ محصولات خود، در یک ریلز کلیدی اینفلوئنسرهای دیگر همکاری کنید مانند همکاری در بین دو برند آرایشی Flower Beauty وRevlon. حتی می‌توانید از اینفلوئنسرهای دیگر بخواهید به جهت محصولات شما ریلزهای تبلیغاتی ساخت کنند. یک ریلز عالی می‌تواند محبوبیت شما را در بین مخاطبین ارتقا دهد. از طرفی دیگر یک ریلز بد می‌تواند حرفه‌ای بودن و شایستگی مارک شما را ذیل سوال ببرد. از همین رو ریلز ساختن را تمرین کنید تا مطمئن شوید حیاتی تمام ویژگی‌های آن آشنا هستید.

ویدیوهای ریلز چه ویژگی‌هایی دارند؟

برای سیستم عامل اندروید وارد گوگل بشین و گزینه inssist extention بزنین و وارد او‌لین لینک و پیوند سناریو دیتا شده بشین و add to chrome و آن گاه گزینه add extention رو بزنین. در قسمت بالا سمت راست آیتم پازل رخ اکران داده میشه که پس از کلیک نمودن بر روی اون مورد inssist | web… بایستی تعیین بشه. در ورقه اکران داده شده یوزر و پسورد وارد میشه و در نهایت وارد حساب کاربری شده و آیتم + انتخاب میشه. هدف اینستاگرام از افزودن ریلز رقابت با اپلیکیشن های دوچندان پرمخاطبی نظیر تیک تاک و اسنپ چت بود. در آخرها دورۀ سر گروهی جمهوری دونالد ترامپ، او اعلام کرد که استعمال از تیک تاک ممنوع است. حساس تکثیر این خبر اپلیکیشن تیک تاک اهمیت محدودیت‌های متعددی روبرو شد و کاربران قابلیت دانلود نمودن این اپلیکیشن را از اپ استور نداشتند.
بعد از وارد نمودن اطلاعت روی Login کلیک نمایید تا وارد حساب کاربری خویش شوید. چنانچه کلیدی هیچکدام از طریق های بالا ریلز اینستاگرام به جهت شما فعال نشد ممکن می باشد به دلیل برنامه نصب شده بر روی گوشی شما باشد. در این مواقع برنامه ایراد داراست و در صورتی که بخواهید از ریلز اینستاگرام به کار گیری نمایید میتوانید از یک تلفن همراه دیگر استعمال کنید.
تلفظ ریلز اینستا هم از همین featur ها گرفته می شود که توانسته اصلی امداد به افزایش نرخ تعامل پیج اینستاگرام میان کاربران محبوبیت خاصی پیدا کند. ایران حساس بیش از ۲۴ میلیون کاربر فعال در اینستاگرام، در رده هشتم قرار دارد. اینستاگرام اساسی اختلاف محبوب‌ترین شبکه اجتماعی اهمیت بالاترین نرخ تعامل در عالم بشمار می‌رود.

۳. استوری‌ها و پستهای قدیمی‌را به شکل ریلز تجدید کنید

الگوریتم‌های تازه اینستاگرام، تمرکز شدیدی روی اینگیجمنت پیج ها دارند. به جهت مذاکره اهمیت کاربران ثبت نام نمایید یا این که وارد حساب کاربری خویش شوید. بله؛ می‌توانید هنگام ساخت ریلز، از کلیپ‌های ذخیره شده بر روی حافظه داخلی دستگاه خود نیز بهره بگیرید. در ادامه به شیوه به کارگیری از ریلز اینستا گرام به یاری هر کدام از روش‌های گفته شده می‌پردازیم. با آپدیت‌های جدید، ویدئوهای اینستاگرام الان خیلی شبیه هم شدن، اما به جهت استایلیست ریلز رو اولویت قرار بدید.
بعد از فعال کردن ریلز اینستاگرام، بایستی دارای روش های ایجاد محتوای دیدنی و چالشی به جهت آن و هم چنین طریق گذاشتن reels در ایستاگرام اهمیت موبایل ها و سیستم برهان های مختلفشان آشنا شوید. کلیپ های 15 ثانیه ای جذاب برای ریلز پیج شما را از وضعیت تکراری و خسته کننده بیرون می کند. یک عدد از مزایای گذاشتن ریلز این هست که اینستاگرام از آن ها بخش اعظم حمایت کرده و راحت خیس وارد اکسپلور می شوند.
می‌توانید از نحوه پیوند درون پرانتز ( پیوند فعالسازی ریلز اینستاگرام) به صفحه‌ی افزونه‌ی Inssist دسترسی پیدا نمایید و آن را به مرورگر کروم طولانی تر کنید. سناریو کل برگه پست و ریلز اینستاگرام نیز از تازه ترین تغییرات در همین کانال اجتماعی است. برای اطلاع از خبر همین رویداد به آدرس کاغذ مربوطه در بخش خبرها شبکه های اجتماعی مراجعه نمایید. دقیقا مثل تیک‌تاک، ریلز مجموعه‌ای از ابزارهای خلاقانه را به جهت تولید ویدیوهای کوتاه مشغول کننده و دیدنی در اینستاگرام به شما ارائه می‌دهد. حیاتی قلیل رنگ شدن رابطه ها آمریکا دارای چین، استفاده از تیک تاک در همین مرز و بوم ممنوع شد و اعضا دسترسی به همین اپلیکیشن نداشتند. این مورد قضیه برای اینستاگرام یک زمان طلایی محسوب می شد تا اهمیت افزودن قابلیت های مشابه مانند reels اعضا را به شمت خود بکشد.
حتی می‌توانید چالش‌های سرگرم‌کننده خویش را راه‌اندازی کرده و از دیگران دعوت نمایید تا به شما بپیوندند. اهمیت اندکی زخم پذیر بودن، می‌توانید روابط مستحکمی کلیدی مخاطبین خود تولید کنید. در ریلز اینستاگرام نیز می توانید از این اهمیت به کارگیری کنید و مخاطب بیشتری را به سمت خویش جلب کنید. چنانچه تا الان صرفا محتوای متنی حیاتی عکس تبلیغ می‌کرده‌اید، روزگار آن فرا رسیده که توقف کنید. ریلز اینستاگرام جدید می باشد و کم‌تر کسی ویدیوهای تبلیغاتی ریلز را چشم است. همین زمان خوب به جهت شماست که به وسیله ریلز اینستاگرام تبلیغات انجام بدهید و شاهد بازدهی شگفت‌انگیزی باشید.
موارد لیست شده عملا تمامی کاره هستند و به شتاب کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، می‌توانید سه پادکست جنایی گزینه علاقه خود، چهار به اندازه شاپ گزینه عشق و علاقه خود، یا برترین برنامه تلویزیونی خویش در سال گذشته را به اشتراک بگذارید. کلیدی ادیت نمودن ویدئوها و تصاویر، حاشیه‌نویسی تصاویر و یا قرار دادن صدا بر بر روی ویدئوها، این عمل را آزمون کنید.
مثلا با آغاز صحنه ای دقیقاً جایی که صحنه پیشین به پایان می رسد، به نظر می رسد که شما با تغییر‌و تحول لباس به طرز جادویی وارد فریم شده اید. یکی از از جذاب ترین ویژگی های اینستاگرام، کتابخانه عظیم فیلترها و جلوه های AR می باشد که خوشبختانه مهم Reels، به همه آنها دسترسی دارید. زمان ساخت ریلز کمی فراتر بروید و از جلوه هایی به کار گیری نمایید که به روح و جذابیت مارک شما می افزاید؛ خواه یک فیلتر زیبایی فوق العاده باشد یا این که یک اثر سیاه سپید و تار. از دیگر تفاوت‌های در بین استوری و ریلز می‌توان به افکت‎های همین دو اشاره کرد. برای استوری گرفتن افکت‌ها و موزیک‌های مختلفی در دسترس است. ممکن است برای شما جذاب باشد که به جهت درست کردن یک ریلز شما افکت‌های بیشتری را در دسترس خواهید داشت و تنوع آن ها هم بخش اعظم است.
برای دیدن ویدیو های ریلز اینستاگرام دیگران، وارد پروفایل آن ها شده و از قسمت نوار ابزار بالای پست ها، آیکون ریلز را انتخاب کنید. قابلیت و امکان استفاده از قابلیت و امکان Reels اهمیت پروفایل خصوصی یا عمومی وجود داشته و طبیعتاً حساس عمومی بودن پروفایل اعضا بیشتری ویدیوهای شما را پیدا می‌کنند. برای کاربرانی که فعالیت خصوصی را ترجیح می‌دهند، ویدیوهای تولید شده در Reels صرفا در برگه Feed یا استوری دوستان نمایش داده خواهند شد.

اما ریلز(Reels) اینستاگرام چیست؟

همچنین می‌توانید به برطرف کردن شایعات و ابهامات موجود در رابطه اصلی معایب آن جنس و یا هر سوال همگانی دیگری که وجود دارد، بپردازید. همین کاربرد ها به رخ های متمایز قرار دارااست و خوبتر میباشد از همه کاربرد ها حساس خبر باشید که بهترین آن ها را به جهت به دست آوردن و عمل خود گزینش کنبد. از این مزیت استعمال نمایید تا پیش از ساخت یک ریلزاینستاگرام، آن را به شکل استوری برد درآورید.

تنظیم سرعت Speed کلیپ ویدیو در ریلز

انتشار مطالب فوق تنها اهمیت ذکر منبع به یار لینک و پیوند وب‌سایت منتوریکس مجاز می‌باشد. هر گونه بهره‌گیری از مطالب مجله فرادرس به معنا پذیرش شرایط به کار گیری از آن بوده و نسخه برداری بخش یا این که کل هر کدام از مطالب، صرفا مهم کسب جواز کتاب قابلیت پذیر است. «پادروپین» مارکت‌پلیسِ سرویس‌های پستی به جهت فروشگاه‌های اینترنتی میباشد و «پادروشاپ» پلتفرمِ رئیس فروش و ارسال سفارش‌ها به جهت فروشگاه‌های اینستاگرامی است. ممکن است بارها برایتان پیش آمده که دنبال راهی به جهت دانلود ویدیوهای ریلز بگردید. شیوه دوری نروید، ما در همین نوشته تعدادی شیوه برای دانلود ریلز اینستاگرام را به شما معرفی خواهیم کرد. اگر ویدئوهای کوتاه و خنده‌دار یا رقص و چالش‌های عجیب را که 15 ثانیه میباشند در شبکه‌های اجتماعی فراوان دیده باشید می‌توانید حدس بزنید که همین ویدئوها مربوط به اپلیکیشن تیک تاک هستند. حساس فعال نمودن ریلز اینستاگرام می‌توان کلیپ 15 ثانیه ای ریلز ایجاد و به آنها افکت‌های خیلی ویژه، خنده‌دار، سینمایی و مختص ملازم اساسی موزیک‌های دیدنی طولانی تر کرد. استفاده از قابلیت و امکان ریلز در پیج های اینستاگرام متعدد نشان می دهد که تاثیر مهربانی در ارتقا و جذب فالورهای بخش اعظم دارد.
اینستاگرام حتی به جهت همین قابلیت جدید، یک بخش جداگانه در کاغذ هشتگ‌ها ایجاد کرده است. شما به تیتر یک عضو همین فرصت را دارید که برند خویش را در همین صفحه ها معرفی کنید. دارای به کار گیری از هشتگ‌های یگانه و دارای ارتباط می‌توانید محتوای خویش را در معرض دید مخاطبین بیشتری قرار دهید. ریلز اینستاگرام از یک فرمول اثبات شده و بسیار اعتیادآور برای جذب و مشارکت اشخاص به کارگیری می‌کند. آیا شما تا به امروز تنها ویدیوهای خود را به تیک تاک ارسال کرده اید؟ حیاتی فعال شدن قابلین ریلز، شما به معنای واقعی واژه و کلمه می‌توانید به عبارتی ویدیو را در ریلزهای اینستاگرام خویش نیز ارسال کنید!
خب اولیه از تمامی در سطح وب برنامه اندروید instander را دانلود کنید. پس آن گاه از نصب، بایستی از روش آیدی و رمزتان، به صفحه وارد شوید. یا دست‌تان را روی کاغذ به سمت بالا بکشید تا وارد گالری شده و از آنجا ویدیو گزینه نظرتان را گزینش کنید. در برگه تازه می‌توانید بخشی از ویدیو گزینه نظرتان را تعیین کرده و زمانش را قلیل و فراوان کنید. نکته اینجاست که بعضا اعضا ایرانی، علی الخصوص آنهایی که تلفن‌های ملازم IOS دارا هستند الان ریلزشان فعال شده. البته فعلا ریلز به جهت اعضا اندروید فعال نمی باشد و نمی‌توانید این امکان را داشته باشید.

دانلود رایگان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themestulipbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma