3 کارولینای شمالی افسران پلیس اخراج شدند پس از آنها شنیده دوربین ساخت نژادپرستانه نظرات از جمله یک تهدید به 'کشتار' مردم سیاه و سفید در یک جنگ داخلی

ویلمینگتون رئیس پلیس دانی ویلیامز روز چهارشنبه اعلام کرد شلیک سه افسران.WWAYسه افسران اخراج از ویلمینگتون ادار

توسط KETABKHOOOON در 5 تیر 1399
ویلمینگتون رئیس پلیس دانی ویلیامز روز چهارشنبه اعلام کرد شلیک سه افسران.

WWAY

 • سه افسران اخراج از ویلمینگتون اداره پلیس در کارولینای شمالی در روز سه شنبه بیش نژادپرستانه نظر گرفته شده بر روی یکی از آنها در دوربین های اتومبیل.
 • سابق افسران — جیمز گیلمور جسی مور دوم و کوین Piner — تا به حال تمام شده است در نیروی برای بیشتر از دو دهه است.
 • این نظرات نژادپرستانه به طور تصادفی ثبت شده و سپس در طی یک روال ممیزی با توجه به یک گزارش داخلی.
 • در یک مکالمه بین مور و Piner هر دو شنیده می شود با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در برابر مردم سیاه و سفید چند بار و Piner گفت جدید جنگ مورد نیاز بود به "پاک کردن 'em است."
 • ویلمینگتون رئیس پلیس دانی ویلیامز در روز چهارشنبه گفت که صحبت با دفتر دادستان منطقه در مورد اینکه آیا اتهامات جنایی خواهد بود در برابر اخراج افسران.
 • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سه کارولینای شمالی افسران پلیس اخراج شدند سه شنبه برای ساخت نژادپرستانه نظرات در مورد مردم سیاه و سفید در یک ویدیو به طور تصادفی ثبت شده در یکی از افسران در-دوربین های اتومبیل.

ویلمینگتون رئیس پلیس دانی ویلیامز اعلام کرد شلیک ماموران جیمز گیلمور 48; Jesse مور دوم 50; و کوین Piner, 44, در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی گفت: نظرات خود را گرفتند "به طرز وحشیانه ای توهین آمیز و سزاوار اقدام فوری." هر افسر به حال مشغول به کار در نیروی پلیس برای بیش از 20 سال است.

داخلی-امور گزارش در روز سه شنبه منتشر شد گفت: خود را نژادپرستانه مکالمات کشف شد در طول یک روال ممیزی ای به فیلم از Piner خودرو در 4 ژوئن. این گزارش می گویند که گفتگو صورت گرفت.

این دوربین تا به حال به طور تصادفی تبدیل شده است در یک صبح زود و پس از آن ضبط شده او جدا گفتگو با گیلمور و مور.

شما می توانید به تماشای کنفرانس مطبوعاتی در اینجا:

ویدیو

بر اساس این گزارش Piner دیده می شود در این ویدئو برای اولین بار صحبت کردن به گیلمور که کشیده وسیله نقلیه خود را در کنار او و دو شروع به صحبت کردن در مورد اخیر Black Lives Matter تظاهرات.

در طول مکالمه Piner می گوید گیلمور "تنها چیزی که این آژانس نگران است با 'زانو به پایین با سیاه مردمی'" با توجه به گزارش.

"گیلمور سپس گفت که او به تماشای یک ویدئو در رسانه های اجتماعی در مورد اشخاص و رکوع را بر روی زانو خود را و پرستش کون,'" در این گزارش اضافه شده است.

بعد از آن در فیلم, پس از گیلمور برگ برای پاسخ دادن به یک تماس Piner دیده می شود دریافت یک تماس تلفنی از مور و دو گفتگو در مورد بازداشت های اخیر مور تا به حال ساخته شده یک زن سیاه و سفید.

مور شد و همچنین فیلم برداری تماس با یکی از سیاه دادرس قاضی یک "f---ing Negro," چگونه شکایت قاضی زیر سوال برده بود تصمیم خود را برای دستگیری این زن در وهله اول به جای ارتکاب او را به یک موسسه روانی این گزارش گفت:.

بر اساس این گزارش Piner سپس منعکس شده در زمان تنش کرد و گفت: "ما فقط رفتن به بیرون بروید و شروع به کشتار آنها" Piner گفت: در یک نقطه با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن. "من نمی توانم صبر کنید."

"مور پاسخ داد که او نمی خواهد انجام دهد. Piner اظهار داشت: "من آماده هستم,'" در این گزارش است.

"افسر Piner سپس توضیح داد که به سرجوخه اد گالو) مور است که او احساس جامعه نیاز به یک جنگ داخلی به 'پاک کردن 'em f---ing نقشه. که شما با قرار دادن 'em چهار یا پنج نسل است.' سرجوخه اد گالو) مور پاسخ داد: 'شما دیوانه'" در این گزارش است.

این ویدئو را متوقف و پس از مدت کوتاهی.

مردم در فیلادلفیا در تاریخ 1 ژوئن در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

رویترز/Bastiaan Slabbers

بهانه

داخلی-امور گزارش همچنین دقیق چگونه این سه نفر در دفاع از خود را بعد از آنها خواسته شد در مورد این ویدئو.

گیلمور بود که شنیده شکایت در مورد افراد سفید "پرستش سیاه" گفت که او در بر داشت یک ویدیو از مردم سیاه و سفید رکوع را به مردم فقط به عنوان توهین آمیز.

"او اعلام کرد که مشکل او با تصویری که کتاب مقدس می گوید که "تو نباید تعظیم به هر بت" " این گزارش گفت:. "گیلمور اظهار داشت که او همیشه رفتار هر کس نسبتا بدون در نظر گرفتن مسابقه."

مور در دفاع از خود گفت که او خارج از وظیفه که به هنگام تماس به Piner بود و "فقط تخلیه."

"او توصیه کرد که تماس همراه با این وضعیت با تظاهرات اخیر تا به حال او را بسیار تاکید و او بسیار خجالت در مورد چیزهایی که او گفت: در این ویدئو" این گزارش گفت:. "Cpl مور اعلام کرد که او نمی کند به طور معمول صحبت می کنند و مانند آن اما او تغذيه از افسر Piner و فقط تخلیه."

Piner هم مقصر نظرات خود را در تنش های اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس گفت: آنها او را ترک کرده بود نگران امنیت خود و خانواده است.

"Piner اظهار داشت که گفتگو در این ویدئو باعث شد استرس ستون تا از همه کسانی که عوامل" این گزارش گفت:. "او اظهار داشت که تصویری بود شرم آور به گوش دادن به." همچنین او را به عنوان توضیح و گفت که او در یک "نقطه شکستن" که نظرات "کارهایی از او" و او "خارج از کنترل است."

ممکن است اتهامات جنایی

داخلی-امور تحقیقات مشخص شد که مور و Piner خود را شکست استاندارد رفتار با استفاده نامناسب جوک و تهمت و انتقاد بخش.

در حالی که در این گزارش که گیلمور را نقض نمی کند استاندارد انجام ویلیامز ویلمینگتون رئیس پلیس رد و گفت: روشن بود که او در نقض.

در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام ماموران شلیک ویلیامز گفت: او همچنین گزارش رفتار خود را به استانداردهای دولت و کمیسیون صحبت با دفتر دادستان منطقه به بحث در مورد اتهامات جنایی.

"وجود دارد رفتارهای خاصی است که باید به منظور به یک افسر پلیس و این سه افسر نشان داده اند که آنها آن را ندارند" ویلیامز گفت.

"هنگامی که من برای اولین بار یاد گرفتم از این گفتگو من شوکه شده بود غمگین و بیزارند. وجود دارد هیچ جایی برای این رفتار در سازمان ما و یا شهر ما و آن را قابل تحمل نیست."

 • ادامه مطلب:
 • 3 پلیس به تماشای یک همکار افسر به آرامی کشتن جورج فلوید. در اینجا به همین دلیل بسیاری از افسران نیست دخالت کند.
 • یک ویدئو نشان می دهد که یکی از افسران پلیس متهم در جورج فلوید مرگ مواجه شده در حالی که خرید مواد غذایی و پرسید: "آیا شما احساس می کنید هر ندامت?'
 • بابا والاس می گوید که او شواهدی وجود دارد که یک راست تا طناب دار' پیدا شد در گاراژ خود را پس از بررسی در بر داشت طناب بود که یک درب جلو و به شکل طناب دار
 • من نیازی به دیدن یک فرد سیاه و سفید می میرند. 30 سال, وحشیانه, فیلم متوقف نشده این قتل.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de