7 راه‌هایی که استخر بادی می‌تواند شما را ورشکست کند - سریع!

به عنوان مثال پمپهای مخصوصی برای باد کردن استخرها عرضه میشوند که توصیه میکنیم حتما در کنار خرید استخر، یکی از

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

به عنوان مثال پمپهای مخصوصی برای باد کردن استخرها عرضه میشوند که توصیه میکنیم حتما در کنار خرید استخر، یکی از این پمپها را تهیه کنید. در همین راستا باید سعی کنید که خرید این محصول را از نمایندگیهای اصلی برند تولید کننده خریداری کنید. آنها بیشتر در رودخانههای کوچک یا بهعنوان سازههای کم تأثیر در رودخانههای بزرگتر ساخته میشوند. استخرهای بادی عمیق نیز صرفا برای آبتنی مناسب هستند و نمیتوان برای شنا کردنهای حرفهای از آنها استفاده کرد. طبیعی است که استخرهای بادی صرفا برای آبتنی هستند و چندان برای شنا کردن نمیتواند روی آنها حساب باز کرد. شرکت اینتکس تستهای فشار باد، وزن آب و دریچههای ورود و خروج باد را روی هر استخر به مدت 5 روز تحت سختترین شرایط انجام میدهد و در صورت تایید تستها محصول به بازار عرضه میشود. یکی از راههایی که خودروسازان به آن روی آوردهاند ساخت خودروهای هیبریدی بود. زندگی های امروزی، افراد را محدود به فضاهای کوچک کرده است. حتما استخر را در مکانی با سطح کاملا صاف و بدون شیب قرار دهید.  Da᠎ta was created  wi᠎th the help of G​SA Conte nt Gener at​or  Demov er᠎si on.

این مجموعه در سال۱۳۳۷ با نام باشگاه شاهنشاهی تاسیس و مورد بهرهبرداری قرار گرفت. در تولید استخرهای بادی معمولا از پلیمری به نام پلی وینیل کلراید استفاده میشود که در نام تجاری آن پی وی سی است. متاسفانه در حال حاضر محصولات متفرقه زیادی با نام برندهای معتبری مانند اینتکس در بازار استخرهای بادی به فروش میرسند. در خرید استخر بادی باید حتما توجه داشته باشید که تستهای استاندارد و فنی را پشت سر گذاشته باشد. هر گونه اشیا نوک تیز را از مجاورت استخر دور نگه دارید. اگر سوالی دارید میتوانید از طریق فرم ارسال دیدگاه آن را با ما در میان بگذارید. همچنین عکاس ماهر جهت ثبت عکس های خاطره انگیز در این کشتی وجود دارد که می تواند لحظات آرامش بخش شما را به یادگار در قالب عکس ثبت کند. در این مقاله قصد داریم به مهمترین نکاتی که باید برای خرید استخر بادی در نظر بگیرید، بپردازیم. اگر قصد خرید استخر بادی دارید، باید توجه داشته باشید که چند ویژگی مهم را در انتخاب محصول نهایی در نظر بگیرید. این پژوهش چندین حوزه تمرکز را در دامنه انرژی تجدیدپذیر در بر میگیرد. موتور های مختلف دیگری در این مجموعه به علاقه مندان ارائه می شود. اما مشغله زیاد باعث میشود که خیلی از خانوادهها فرصت نکنند تا برای رفتن به استخر به همراه فرزندان خود برنامهریزی کنند.

اگر به دنبال یک تفریح و سرگرمی خانوادگی و جذاب برای تعطیلات آخر هفته در ویلای خود هستید، استخرهای بادی به عنوان یک گزینه عالی به شمار میروند. شنا کردن یکی از لذتبخشترین تفریحاتی است در بین تمام سنین طرفداران پر و پا قرصی دارد. سنین استفاده کنندگان: در کنار تمام موارد گفته شده، توجه به سنین افرادی که قرار است از استخر بادی مدنظر شما استفاده کنند بسیار مهم است و در حقیقت هر استخر بادی با توجه به طول، عرض، ارتفاع و همچنین طرح ارگونومی که برای آن در نظر گرفته شده است، مناسب استفاده یک گروه سنی خاص از افراد می باشد. معمولا طول، عرض و ارتفاع این دسته از استخرها بیشتر از استخرهای کم عمیق است. استخر بادی بزرگسال اینتکس با شکل دایره ای از حدود یک میلیون تا 3 میلیون تومان متغیر است و برخی از مدلهای ارتفاع خیلی بلند و با پمپ تصفیه شنی حدود 25 میلیون تومان به بالا می باشد. در همین راستا بوده که بیان می کنیم نمایندگی اینتکس ایران به عنوان یک مرکز تخصصی فروش محصولات بادی از جمله عرضه کننده استخر بادی بزرگسال با قیمت های شرکتی و ارزان قیمت و ضمانت اصل بودن کالا یک مرکز تخصصی برای خرید حضوری استخر بادی در تهران به شمار رفته و امکان ثبت سفارش از طریق وب سایت رسمی خود به صورت اینترنتی از سراسر کشور را نیز برای هموطنان مهیا ساخته است.

یکی از راه های ارزان خریدن استخر بادی این است که محصولات بادی و استخر های بادی خود را از فروشگاهی مانند فروشگاه تهران اینتکس خریداری کنید ، برای اینکه فروشگاه اینتکس محصولات بادی خود را بدون هیچگونه واسطه ای به فروش می رساند و برای همین است که هیچ هزینه ای به این محصولات اضافه نخواهد شد و شما می توانید با قیمت های بسیار ارزان تر و مناسب تری استخر های بادی خود را از فروشگاه اینتکس خریداری کنید . راه اندازی و مکان: استخرهای بادی به مکانی صاف و محکم مانند زمین هموار، پاسیو یا عرشه نیاز دارند. راه اندازی و نصب این محصول آسان است و جمع آوری و حمل و نقل آن نیز آسان به شمار می رود. مرکز کرهٔ زمین به صورت یکپارچه و جامد از جنس آهن و نیکل است که دمای آن به ۴۲۰۰ درجه میرسد. خدمات پس از فروش حرفه ای و ضمانت های این فروشگاه خیال خریداران را به طور کلی پس از خرید راحت می کند که این امر می تواند نشان از جلب رضایت حداکثری مشتریان باشد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن