75-سال-مرد تحت فشار قرار دادند به زمین توسط بوفالو پلیس 'می آید از یک صلح سنت

بوفالو n. y. – مارتین Gugino یکی نیست به ایستادگی کردن در جمعیت. 75 سال امهرست نیویورک مقیم هدف در تظاهرات و ا

توسط KETABKHOOOON در 19 خرداد 1399

بوفالو n. y. – مارتین Gugino یکی نیست به ایستادگی کردن در جمعیت.

75 سال امهرست نیویورک مقیم هدف در تظاهرات و اعتراضات به سوال را در جامعه با یکدیگر و ایستادگی در آرام همبستگی برای صلح دوستان و وکیل او روز جمعه گفت.

اما او محوری به ملی ویژه پنج شنبه شب و پس از او تحت فشار قرار دادند به زمین توسط یک بوفالو افسر پلیس پس از تظاهرات مسالمت آمیز در Buffalo City Hall.

ویدئوها از حادثه نشان داد Gugino نزدیک شدن به یک خط از پلیس و سپس یک افسر او را هل دادن به عقب.

Gugino تصادفا به عقب و سپس به زمین افتاد سر خود را ضربه زدن به پیاده رو. خون مخلوط در اطراف و پشت سر خود را تقریبا بلافاصله.

تماشاگران بودند که در صحنه گفت: پلیس به نام پرسنل پزشکی که نشان داد تا در عرض چند دقیقه.

ژوئن 5: بوفالو پلیس استعفا از واحد در اعتراض پس از دو خود را در حال تعلیق در دقیقه 75 ساله

عکس: جورج فلوید زندگی افتخار در مراسم یادبود در مینیاپولیس

"وجود خون چکیدن از (Gugino را) گوش" گفت: جیمی Quinn, 17, بوفالو که وجود دارد گرفتن عکس فقط پس از 8 p. m. روز شنبه است که زمانی که این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شده است.

کوین ایستاده بود روی پله های تالار شهر درست پس از حادثه است. Gugino سقوط ظاهر شده اند به یک حادثه گفت: اما کوین بود با این وجود تنفر و اقدامات پلیس در این لحظه.

"من به طور همزمان تمایل به گریه و تلاش برای استفراغ," او گفت:.

Gugino جدی است ، اما وضعیت با ثبات است و هشدار با توجه به Erie County مرکز پزشکی.

"این یک تراژدی است" گفت: Terrence Bisson, است که شناخته شده Gugino برای حدود 10 سال با اشاره به حادثه روز شنبه.

"(Gugino) می آید از یک صلح سنت است که به معنای این مهم به شاهد عدالت" Bisson اضافه شده است.

این دو یکدیگر را ملاقات کرد از طریق کار خود را با شاهدان علیه شکنجه گروهی خواستار بسته شدن زندان گوانتانامو بازداشت اردوگاه در کوبا و از طریق وسترن نیویورک صلح مرکز حقوق بشر است.

Bisson آخرین صحبت به Gugino بیش از زوم در شب دوشنبه و گفت Gugino نیست به طور خاص ذکر رفتن به تظاهرات این هفته است.

از شب جمعه, Barney شده بود و قادر به صحبت می کنند به Gugino در بیمارستان است.

اوایل صبح پنجشنبه Gugino در توییتر نوشت در مورد نگرانی های خود را با پلیس حکومت.

"تظاهرات معاف از حکومت به دلیل کنگره (و شهرداران) ممکن است هیچ قوانینی که abridge حق مردم صلح و دوستی به جمع آوری و شکایت به دولت," او نوشت.

"دولت باید دریافت شکایت با تشکر نه دستگیری افراد و یا ضرب و شتم آنها را."

بوفالو شهردار بایرون W. Brown منتشر شد بیانیه شنبه شب در مورد این حادثه گفت که او "عمیقا ناراحت" با تصویری.

رئیس پلیس بایرون Lockwood, دستور تحقیقات داخلی به ماده و دو افسر شد و بعد به حالت تعلیق بدون پرداخت.

بیش از 50 نفر از بوفالو با اداره پلیس را از مقام خود استعفا ویژه موقعیت جمعه در واکنش به تعلیق با توجه به اخبار متعدد رسانه ها.

"من امیدوارم که برای ادامه ساخت در پیشرفت ما زمانی که ما با هم کار کنند به آدرس نژادی و بی عدالتی و نابرابری در شهرستان Buffalo. افکار من با قربانی امشب" براون نوشت: روز پنج شنبه در این بیانیه است.

اظهارات خود را تکرار شد Erie County اجرایی علامت Poloncarz در یک جلسه مطبوعاتی روز جمعه گفت که این حادثه بود "کاملا قابل اجتناب بود."

"بوفالو است که شناخته شده به عنوان شهرستان از همسایگان خوب" گفت: Poloncarz. "متاسفانه شب گذشته آن بود. آنچه ما دیدیم که شب گذشته در مقابل سالن شهرستان قابل قبول نیست در اینجا آن است که قابل قبول نیست در هر نقطه."

Erie County District وکیل جان فلین اعلام کرد دفتر او است که به دنبال این حادثه برای تعیین اگر جنایی اکشن ضروری است است Poloncarz گفت.

"ما فقط می توانیم آدرس نژادی و بی عدالتی و از بین بردن خشونت پلیس زمانی که ما متحد در تلاش های ما و انجام این کار تحت قانون" Poloncarz گفت.

Gugino هدف این است که همیشه "صلح و عدالت" و او "بسیار اختصاص داده شده به اصل" گفت: ویکتوریا Ross, مدیر اجرایی, از غرب نیویورک مرکز صلح.

Gugino وکیل کلی Zarcone در بیانیه ای گفت: روز شنبه که مشتری او شده است دیرین مسالمت آمیز معترضان یک مدافع حقوق بشر و "به طور کلی طرفداران قانون اساسی ایالات متحده برای بسیاری از سال است."

"آقای Gugino درخواست حریم خصوصی برای خود و خانواده اش به عنوان بهبود او. او قدردانی همه آرزوهای خوب را دریافت کرده و درخواست می کند که هر بیشتر ادامه اعتراضات به صلح آمیز کردند."

دنبال سارا Taddeo در توییتر: @sjtaddeo

این مقاله در ابتدا در ظاهر روچستر دموکرات و کرونیکل: مارتین Gugino تحت فشار قرار دادند به زمین توسط بوفالو پلیس شناخته شده به عنوان صلح آمیز مردtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن