سیاه و سفید زندگی می کند, ماده سازمان با آن مواجه است به اتهام جنایت به اتهام سرقت پرچم در طول pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان, گزارش ها می گویند

جاناتان Gartrelle (L) شرکت در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس مواجه تظاهر در نظر گرفتن بخشی در یک ضد تظاهرات آگهی ب

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399
جاناتان Gartrelle (L) شرکت در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس مواجه تظاهر در نظر گرفتن بخشی در یک ضد تظاهرات آگهی به عنوان یک قانون و نظم رالی بود که همچنین حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 14 ژوئن 2020 در میامی فلوریدا. ادامه اعتراضات در شهرستانها در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

جو Raedle/گتی ایماژ

  • میامی سیاه زندگی موضوع اعتراض سازمان با آن مواجه است به اتهام جنایت پس از او متهم به سرقت پرچم از یک ماشین در یک "کوبا برای مغلوب ساختن پیشی جستن" کاروان.
  • جاناتان Gartrelle در حال شارژ با جنایات; strong-arm سرقت و فرار و همچنین تخطی از قانون شمارش مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت و انسداد یک خیابان عمومی با توجه به میامی هرالد.
  • Gartelle گفت میامی هرالد که از اتهامات عنوان شده "پر از شکوفه" و اضافه میکند: "هدف آنها این است که من در زندان برای دو هفته مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط برخی از افسران و منحرف کردن اذهان از این جنبش است."
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میامی معترض است متهم به سرقت پرچم از یک ماشین در یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان رویداد رخ داده است که روز شنبه گذشته با توجه به میامی هرالد.

با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط خودی, Jonathan Gartrelle سیاه زندگی مهم سازمان در میامی متهم به دو جنایت: strong-arm سرقت و فرار. او همچنین به اتهام مقاومت در برابر یک افسر مانع یک خیابان عمومی و کیفری و فساد است.

در "کوبا برای مغلوب ساختن پیشی جستن" کاروان یک رویداد برنامه ریزی شده برای "حمایت از پلیس و قانون و نظم" یک افسر مشاهده Gartrelle جلوگیری از ترافیک در جاده ها به گزارش از اداره پلیس میامی گفت. افسر نیز شاهد Gartrelle "از بین بردن پرچم ثابت برای عبور وسایل نقلیه آسیب رساندن به آنها و دور آنها را در جاده" در این گزارش است.

این افسر پس از آن تلاش برای دستگیری Gartrelle اما او قادر به فرار به گفته پلیس. افسر گفت: Gartelle حذف لباس خود را به پنهان کردن خود را در میان جمعیت معترضین.

با توجه به گزارش پلیس شاهد بود که در صندلی مسافر از یک وسیله نقلیه قادر به شناسایی Gartrelle به پلیس و گفت: یک پرچم بود "پاره پاره" از دست خود را به عنوان آن بود دست تکان داد از مسافر به سمت پنجره. شاهد اظهار داشت که Gartelle "حمله کردند و آنها را بدون هیچ دلیل" این گزارش گفت:.

Gartrelle دستگیر شده بود روز دوشنبه پس از او مشخص شد با توجه به پست خود در Instagram, جایی که او ارائه تفسیر در حوادث. Gartrelle همچنین نوشته شده در مورد سازماندهی یک تجمع در مقابل اداره پلیس میامی به تقاضا رسیدگی به یک "احتمالا کشنده hit-and-run."

در این مراسم در شنبه Gartrelle گفته بود یک افسر در صحنه است که او تا به حال شده است در برخورد با یک خودرو در کاروان رویداد پس از او راه می رفت در مقابل آن. اما با توجه به گزارش پلیس Gartrelle "نمی خواهید برای انجام هر چیزی" پس از افشای این حادثه است.

Gartrelle نمی خواست به اتهامات مطبوعاتی در یک سخنگوی پلیس میامی Kiara Delva گفت میامی هرالد.

اما پس از این حادثه او شده است خواستار عدالت است.

روز دوشنبه Gartrelle کشف شد و قبل از بازداشت این تجمع با توجه به دادخواست خواهان پلیس "بررسی مهاجمان که تلاش برای آسیب رساندن به او را بلافاصله." این درخواست همچنین خواستار ماموران درگیر می شود پاسخگو برای خود را "غیر قانونی با هدف قرار دادن و بازداشت."

با توجه به گزارش پلیس و افسران که اقدام به دستگیری Gartrelle قبلا در تماس با او "پس از اولین اعتراضات آغاز شد و در 30 مه سال 2020 و چندین تظاهرات متهم حضور داشتند پس از آن."

با توجه به میامی هرالد Gartrelle منتشر شد در اوراق قرضه سه شنبه.

Gartrelle به این روزنامه گفت که اتهامات عنوان شده علیه او "پر از شکوفه" گفت: او در زمان دو پرچم از اتومبیل های پارک شده و پرتاب آنها را بر روی زمین اما آنها را سرقت.

"هدف آنها این است که من در زندان برای دو هفته مورد ضرب و شتم قرار گرفتن توسط برخی از افسران و منحرف کردن اذهان از جنبش" Gartrelle گفت: با توجه به خروجی.

جاناتان Gartrelle بلافاصله پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب