یک گروه از سی معترضان در حال حاضر یک لیست از خواسته های

واشنگتن — اعتراض به فوران در سراسر کشور یک گروه از سه جوان آفریقایی-آمریکایی و فعالان در تلاش برای پیوند تظاهر

توسط KETABKHOOOON در 15 خرداد 1399

واشنگتن — اعتراض به فوران در سراسر کشور یک گروه از سه جوان آفریقایی-آمریکایی و فعالان در تلاش برای پیوند تظاهرات به یک لیست از خواسته ها.

این گروه نگران شهروندان پدید آمده از پایتخت کشور یک چشمه از اعتراضات آغاز شد که پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او گرفته شد به بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه 25. این گروه سه پیشرو, سازمان Aalayah Eastmond, 19, Seun Babalola, 22 و Ty روی ناچاری-پاول 24 طرح به پرده خواسته های خود را که آنها به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با " یاهو نیوز در یک تظاهرات در واشنگتن در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

لیست خود را از 10 خواسته که این گروه مجموعه ای اعلام در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید در 4 p. m. روز شنبه, شامل پلیس جنایی عدالت و دولت اصلاحات در هر دو سطح ملی و محلی اتهام برای هر چهار افسران درگیر در Floyd مرگ زدایی از ماری جوانا و استقلال برای, District of Columbia. آنها همچنین درخواست برای اتهامات عنوان شده علیه کسانی که مسئول مرگ Breonna تیلور که کشته شد در مارس 13, زمانی که پلیس یورش برده و خانه اش و او را در طول یک دارو بررسی است.

"ما به سادگی شهروندان نگران از واشنگتن می خواهیم به سازمان به کاخ سفید تظاهرات در حالی که آوردن ما همه تحت یک هدف مشترک" یک بیانیه مقدماتی همراه با لیست گفت. "دیدن این که همه ما به عنوان معترضان می خواهند عدالت ما مردم باید با تشکیل یک لیست از خواسته ها است که ما می خواهم هر دو محلی سی شهرداری و همچنین دولت فدرال به آدرس با اقدام سریع."

Eastmond یک دانش آموز در واشینگتن در دانشگاه و یک بازمانده از سال 2018 دبیرستان, تیراندازی در, پارک, Fla., که باعث متعدد فعالان جوان متمرکز بر کنترل اسلحه.

Aalayah Eastmond به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا در سال 2018 است. (پابلو مارتینز Monsivais/AP)

"ما نه یک سازمان. ما به معنای واقعی کلمه فقط یک گروه از فعالان جوان و آشوبگران در بخش های مختلف از عدالت اجتماعی مسائل در اینجا مستقر در دی سی" Eastmond گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز.

"همه ما گرد هم آمدند و ما تصمیم گرفتیم برای تصمیم گیری در چه گام های بعدی هستند چرا که ما تمام شده است در خط مقدم تظاهرات," او گفت: "اما ما می بینیم بسیاری از مردم با این سوال بعدی چیست؟"

تظاهرات در واشنگتن لمس کردن مه 29 بعد از تظاهرکنندگان نقض موانع سراسر از کاخ سفید در پارک لافایت. در روز پس از این تظاهرات شامل فرار مخلوط مسالمت آمیز اعتراض خشونت آمیز با اجرای قانون غارت و تخریب اموال.

این تظاهرات به طور مستقیم وابسته به قتل فلوید که پس از درک چوین یک مینه سوتا, افسر پلیس, فیلم برداری شده بود با زانو خود را در برابر فشار فلوید گردن. چوین شده و متهم سوم-قتل عمد و قتل نفس.

در بعد از ظهر چهارشنبه در مینه سوتا بهداشت ، ctq اعلام کرد اتهامات علیه چوین خواهد بود افزایش یافته و سه نفر دیگر مینیاپولیس افسران درگیر را نیز اتهامات عنوان شده علیه.

Eastmond گفت: این گروه که دارای صفحات رسانه های اجتماعی خود را برای علت متمرکز شده است در تلاش برای ترجمه رو به رشد اعتراضات به بتن اصلاحات.

"ما در حال رفتن به آنها را فعال عمل است که ما به آنها نیاز به پیاده سازی بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که خشونت پلیس در حال کاهش است به سرعت در حال" Eastmond گفت. "ما در حال دیدن بسیاری از فیلم جدید بسیاری از نام های روزانه اما ما نیز در حال فراموشی است که وجود دارد بسیاری از بیشتر که ما نمی بینیم که در حال ثبت نشده است."

مسائل رهبری و خواسته ها پر برای جناح چپ سازمان. قبل از اخیر عدالت اجتماعی جنبش ها از جمله جنبش اشغال وال استریت یک جنبش اعتراضی متمرکز بر امور مالی و فساد و سیاه زندگی توجه داشت و نسبتا رهبر ساختار. اشغال وال استریت به طور خاص متمرکز بر دموکراتیک بودن و اجتناب از خواسته های خاص. که رویکرد به سوال پس از حرکت از دست داده و بخار پس از مصرف در سراسر کشور در سپتامبر 2011.

Babalola یک فعال و برجسته سازمان گفت: شهروندان نگران است متوجه این مسائل است. "ما بزرگترین چیزی است که ما نمی خواهیم به تجاوز کردن," او گفت:. "آنچه ما شاهد آینده هم که وجود دارد مقدار زیادی از انرژی — یک تن از انرژی در کاخ سفید است."

Seun Babalola ارائه یک بحث TEDx در سال 2017. (یوتیوب)

این گروه که در حال حاضر شامل حدود 25 فعالان احساس تظاهرات "مورد نیاز سازمان ما مورد نیاز, خواسته," او گفت:.

"به عنوان سازمان — سیاه و قهوه ای و سازمان خاص — آن را کلیدی برای ما بود قادر به استفاده از استعداد های ما را همه به سوی یک هدف مشترک است."

نه همه کسانی که شرکت در تظاهرات در برابر کاخ سفید مشتاق هستند برای رهبری ، در روز دوشنبه, اخبار یاهو خواسته گروهی از زنان که در این تظاهرات حدود بالقوه سازمان در حال ظهور از جمعیت.

یکی از زنان پیشنهاد او امیدوار تظاهرات باقی خواهد ماند رهبر تلاش است. "من احساس می کنم مانند بسیاری وجود دارد مارتینز و Malcolms در اینجا," او گفت: ارجاع افسانه ای حقوق مدنی رهبران مارتین لوترکینگ و مالکوم X.

Babalola گفت: شهروندان نگران سازمان در زمان درد به تمرکز بر روی مسائل جهانی نگرانی به تظاهرات و بسیاری از آنها در اهداف مختلف و روش های.

"اکثر افرادی که در کاخ سفید هر روز می خواهید همان چیز است. آنها می خواهند هزینه در تمام افسران او گفت:" فلوید مرگ است. "آنها می خواهند ... افسران درگیر در Breonna تیلور تیراندازی برگزار می شود پاسخگو باشد."

در حالی که Babalola گفت: شهروندان نگران امید به تغییر گفتگو پیرامون ادامه اعتراضات و اختصاص داده شده به صلح آمیز اقدامات او حاکی از آن است که به صراحت در تلاش برای توبیخ کسانی که درگیر در اعتراض های خشونت آمیز. "هدف اصلی ما این است که واقعا به تمرکز بر روی اعتراض ما — ما اعتراض مسالمت آمیز — و ما کار به سمت یک راه حل" او گفت:.

"ما در حال شخصا نه بیرون رفتن و یا تحقیرآمیز گفت:" هی بچه ها شما نباید انجام, این,'" اضافه شده Babalola. "ما نه گفتن مردم چه باید بکنید, اما ما در حال گفتن مردم که" هی ... بیایید به این گام های بعدی.'"

پوشش تصویر بند انگشتی عکس: Aalayah Eastmond, Seun Babalola و Ty روی ناچاری-پاول. (پابلو مارتینز Monsivais/AP, YouTube, DHS)

_____

ادامه مطلب:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب