یک شب در مغلوب ساختن پیشی جستن سی, هتل, ایران با نقطه داغ خالی coronavirus

"سلام خانم Weinberger."در بار بهتر از آن ممکن است قابل توجه است که یک گارد امنیتی شما هرگز قبل از ملاقات درب ب

توسط KETABKHOOOON در 12 اردیبهشت 1399

"سلام خانم Weinberger."

در بار بهتر از آن ممکن است قابل توجه است که یک گارد امنیتی شما هرگز قبل از ملاقات درب باز می شود از یک هتل پنج ستاره و استقبال شما با نام. ممکن است به این معنی که شما مهم است و یا حداقل این است که کسی در تلاش است تا شما احساس می کنید مهم است. اما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس این نوع پستال شخصی می آید با غرق شدن تحقق است که شما به خوبی ممکن است تنها مهمان به بررسی در آن روز.

آن را فقط بعد از 5 بعد از ظهر در هتل بین المللی ترامپ و در زمان عادی مهمانان استقبال سفید با پوشش doormen اما این بعد از آن بود فقط گارد امنیتی به دنبال شاد, بلوند با پوشیدن ماسک در میز پذیرش. (زمانی که جانا زمستان نشان داد تا یک ساعت یا بیشتر بعد, تبریک خارج شد و در ابتدا chillier; های مختلف عضو هیات ترک خورده باز کردن درب و خواستار شناسایی عکس. اما پس از شناسایی به عنوان مهمان او شد و به سرعت داخل.)

ما ارائه شد بطری آب همراهی می کردند تا به ما اجرایی اتاق در طبقه پنجم و سپس از چپ به کشف کردن آنچه که دقیقا ما باید انجام دهیم. ما پیش بینی شاید ده ها تن از کارکنان اختصاص داده شده به باقی مانده چند مهمانان شاید یک رشته فارس شاهزاده یا چند اختصاص داده شده GOP خودی.

ما شاهد هیچ کدام از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن, d. C. (AP/علامت Tenally)

اگر ما تصور ما می خواهم می خواهم الوییز در پلازا تحت مستند مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در واشنگتن دی سی است و بیشتر شبیه یک صحنه از "به سلامتی" در جهنم: شما می توانید نشستن در نوار اما هیچ نوشیدنی خدمت هستند و هر کس می داند نام خود را از آنجا که شما تنها آنهایی که وجود دارد.

بسیار نوشته شده است در مورد تهمت هتل بین المللی واقع فقط چند بلوک از کاخ سفید در تاریخی اداره پست قدیمی که رئیس جمهور کسب و کار تبدیل از یک مرطوب و سرد دادگاه مواد غذایی به یک هتل پنج ستاره تزئین شده مزین پارچه کریستال لوستر و همه جا تذهیب. تا اواسط ماه مارس آن را نیز در خدمت به عنوان یک محل ملاقات برای سی را جمهوری خواه قدرت کارگزاران.

این هتل نیز مواجه کشت دعاوی و اتهامات که رئیس جمهور با استفاده از دفتر کار خود به نفع کسب و کار خود را به خصوص پس از آن جذب مهمانان خارجی که در واشنگتن به لابی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در حال حاضر نزدیک به هتل خالی است در مواجهه با یک معضل: آن است که مانند بسیاری از کسب و کار در طول بیماری همه گیر -- مجبور به خاموش کردن رو واقعی مشکلات اقتصادی اما هر گونه تلاش این سازمان نسبت ناروا باعث می شود به دنبال تسکین می آید با یک تضاد منافع. پس از همه, چگونه می توانید یک هتل متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده کسب و کار برای درخواست کمک از دولت های اجرا شده توسط تهمت? اما این دقیقا همان چیزی است آن را انجام داده است.

اریک مغلوب ساختن پیشی جستن فرزند سوم رئیس جمهور و معاون اجرایی رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان تایید به نیویورک تایمز هفته گذشته که کسب و کار در گفتگو با اداره کل خدمات این سازمان دولتی مسئول اجاره به تغییر شرایط آن. (اریک تهمت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر از اخبار یاهو. GSA نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.)

پرچم آمریکا آویزان در Trump International Hotel on Feb. 3. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

ما می خواستیم برای دیدن چقدر بد هتل ضربه شده بود با خاموش کردن و دانستن است که با کافه ها و رستوران ها بسته شده و اقامت یک شبه به نظر می رسید تنها راه برای رسیدن ما به رزرو یک اتاق. در یک لابی معمولا شلوغ با سیاستمداران ایران glitterati و تهمت و جهان, آمار و ارقام, نوار شده بود محروم کردن: مخملی مانند تاج و تخت barstools رفته و جداول منتقل شده اند از هم جدا در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که همه چیز بازگشایی شده است.

ما بعد از آن گفت: ما تنها آنهایی که در کف ما و هیچ کس در طبقه های زیر با ما. طبقه بالا ما که در آن گران تر سوئیت واقع شده بود که برخی از مهمانان اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از. ("آهسته تر از ما خواهد بود" دوستانه بور زن در پذیرش میز گفت: وقتی پرسیده شد که در طول بررسی در چه کارهایی قرار بود در هتل.)

هنگامی که ما حل و فصل شد و در اتاق ما رو به این سوال که بیشتر مهمانان در هتل به احتمال زیاد در حال حاضر چهره. چه می توانید انجام دهید در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در طول یک بیماری همه گیر? رستوران ها همه بسته; بنابراین بدنسازی و آبگرم توسط Ivanka. مدتی پس از 6 p. m. ما متوجه شدیم که طبقه پایین تهمت که روزانه coronavirus نیروی کار جلسه بود که بازی در تلویزیون, بنابراین ما اگر ما می تواند خواسته نشستن در لابی نزدیکی بسته نوار.

"زمانی که شما به لحاظ اجتماعی فاصله" میز جلو به ما گفت.

که نبود از وقتی رسیدیم طبقه پایین تنها فرد دیگر در لابی بود هتل مدیر عامل Mickael Damelincourt را قوز بیش از کامپیوتر خود را در کنار آنچه به نظر می رسد یک بطری از مواد ضد عفونی کننده. وجود دارد و ما نشسته در خالی لابی — دو خبرنگار در یک طرف (به لحاظ اجتماعی فاصله از یکدیگر) که مدیر هتل از سوی دیگر — به عنوان رئیس جمهور صحبت می کرد صدای او انعکاس درون خود را خالی داخلی.

Mickael Damelincourt مدیر عامل Trump International Hotel, در یک جدول در نزدیکی خالی لابی در تاریخ 22 آوریل. (شارون Weinberger/اخبار یاهو)

"این روند نشان می دهد که ما استراتژی تهاجمی برای مبارزه با ویروس کار می کند و بیشتر متحده به زودی در یک موقعیت به تدریج و با خیال راحت بازگشایی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان Damelincourt باقی مانده قوز, بی حرکت بیش از کامپیوتر خود را. "این بسیار هیجان انگیز است. این بسیار هیجان انگیز بود و حتی امروز در حال تماشای و دیدن آنچه که اتفاق می افتد و مردم در حال آماده شدن و همه آنها هیجان زده است."

عنوان کنفرانس مطبوعاتی خود جلب کرد به نزدیک ما به رهبری بازگشت به اتاق ما به دنبال موقت اتاق-سرویس منو چاپ شده در چند استاپلر-با هم صفحات. با رستوران ها بسته شده و این هتل را به یک استخوان منو که شامل شش entrées از جمله مناقصه مرغ با سیب زمینی و پنیر پیتزا. حتی پس از, مواد غذایی که وارد شد خیلی خوب در خدمت تحت متعدد cloches و همراه با کوچک بطری سس گوجه فرنگی و خردل.

کسی که اقامت در هتل بین المللی ترامپ در وسط یک بیماری همه گیر از یک زن و شوهر از کنجکاو خبرنگاران ؟ از Instagram وجود دارد سرنخ های اخیر برخی مهمانان و جای تعجب نیست که آنها برخی از شخصیت های همان که آباد استقرار قبل از همه گیر.

یاهو اخبار رسیده به هشت مختلف Instagram حساب به نظر می رسد که ویژگی اخیر اقامت در هتل. تنها کسانی که پاسخ داده بودند هارلن هیل یک استراتژیست جمهوری خواه و تهمت کمپین مشاوره عضو هیئت مدیره و دوست دخترش کارولین Rocha.

تپه مهمان مکرر در هتل ماند وجود دارد شب قبل از ما به جشن Rocha تولد. او موفق به دریافت یک متن شخصی از مدیر و وعده یک اتاق ویژه.

طول تپه و Rocha اقامت آنها هر دو نوشته شده در عکس ها در Instagram, از جمله آنچه مانند نگاه حرفه ای عکس های خود را corgi, نام, Hamilton, نشسته بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن, هتل, تخت خواب, خود, اتاق, خدمات مواد غذایی و از Rocha در حمام حباب داستد با گلبرگ گل سرخ.

"این هتل گفت:" لطفا به نوشتن مطالب در رسانه های اجتماعی'," او گفت: اخبار یاهو. بنابراین او بسیاری.

این یک شیرین کاری تبلیغاتی? "شاید" او پاسخ داد.

در مصاحبه با یاهو نیوز تپه گفت: مدیر به او گفت که همه چیز شروع به انتخاب کنید تا و اشغال دو برابر شده بود در هفته بیش از هفته است. هر چند در صورتی که دو برابر است که از گفتن دو تا چهار مهمان یا چهار تا هشت غیر ممکن است بدانید.

با توجه به تپه های بلند مدت مهمان — معنی کسانی که اغلب زندگی در هتل در روزهای هفته و در راس خانه در تعطیلات آخر هفته — نیست و در عین حال بازگشت اما دیگر به طور منظم "در حال بازگشت به شهر برای کسب و کار است."

رچا دختر بوده در مورد درمان آنها; هتل به روز رسانی آنها را به بهتر suite آورده و تا یک کیک تولد با یک گوهر درخشان. سگ پسند هتل حتی جایگزین خود را corgi بود که با توجه به امضای بیکن از BLT نخست یکی از هتل را بسته و رستوران ها و خرد شده به قطعات.

"ما به دنبال پناه," او گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز گفت که "این یک محل که در آن خواهان رفتن و می توانید احساس امن است."

"ما آن را از کشتی مادر" او به شوخی.

تلویزیون در لابی هتل نشان دادن رئیس جمهور تهمت صحبت در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در مارس 22. (شارون Weinberger/اخبار یاهو)

Mothership در حال حاضر این است که بیشتر شبیه به سفینه فضایی خالی از فیلم های هالیوودی که در آن یک چند انسان حرکت در اطراف aimlessly از داخل چهارم زندگی به معنای برای صدها نفر.

هنوز هیل فکر می کند که در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن در هتل با آن کاورنو داخلی بهتر است واقع بیش از دیگران به بازگشت یک بار این مستند به پایان رسیده است. بر خلاف دیگر هتل میله های قدرت در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن هتل دارای فضای کافی برای نگه داشتن جداول دور از هم. "در بسیاری از مکان ها وجود ندارد مقدار زیادی از فضای. وجود دارد در مغلوب ساختن پیشی جستن. همه چیز گسترده شده است."

تپه و دوست دختر خود را نه تنها توافق اعضای باقی می ماند وفادار به سابق خود را stomping زمین حتی در طول یک بیماری همه گیر.

جمهوری خواه لوئیزیانا تشکر. رس در و هیگگینس نشان داد تا در هتل در هفته گذشته قبل از اقامت ما با مت Busbice که قبلا به نظر می رسد در یک A&E واقعیت نشان می دهد به نام "کشور باک$."

"به طور معمول در cowboy, فیلم, بچه های بد پوشیدن ماسک" هیگینز با یک سربند بیش از چهره اش می گوید: در یک ویدیو ارسال شده در Busbice را Instagram account. "در حال حاضر همه عاشق پوشیدن ماسک."

هیگینز که قبلا مطرح شده hackles برای فیلمبرداری در داخل یک اتاق گاز در آشویتس را به صورت قوی امنیت ملی گفت: در Instagram تصویری که او و دیگر اعضای کنگره خواهد بود جمع آوری و در کنگره روز بعد به فشار برای باز کردن اقتصاد است.

"بسیاری از ما از سراسر کشور است. بیشتر محافظه کار کنگره و congresswomen خواهد شد جمع آوری فردا," او گفت:. "خواهیم دید که اگر ما می تواند حرکت سوزن در مسیر درست و باز کشور ما پشت کردن. "

تشکر. رس در و هیگگینس R-La., در سال 2018 است. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)

لوئیزیانا دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور برای کسانی که مبتلا به کروناویروس و در و هیگگینس خاص مواجه شده است و انتقاد برای اشاره به "دولت ستمگران" در میان خاموش کردن. نه کنگره و نه Busbice در پاسخ به چندین درخواست مصاحبه.

یک سخنگوی Higgins نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اقامت خود را در هتل.

ژاک Everson که می نویسد: عضویت در خبرنامه, 1100, پنسیلوانیا که به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن هتل تضاد منافع می گوید او به طور کامل انتظار بازدید کنندگان قبلی به عقب. "این یک بخش بازار است که در کم اهمیت جلوه دادن خطر COVID-19" او در مصاحبه ای گفت:. "اگر شما در حال رفتن به کراوات خود را به رئیس جمهور و شما فکر می کنم این مهم است به اندازه کافی برای رفتن به هتل شما در حال رفتن به اجازه دهید ترس از همه گیر شما دور است."

در آخرین خبرنامه Everson, که همچنین ردیابی Instagram پست از مردم در هتل می نویسد که در حالی که "حضور در سی لوکس هتل ها کند شده است به یک قطره حداقل یک حزب ظاهرا اخیر مشتریان شامل تجاری کارگر جنسی." (اخبار یاهو بررسی Instagram نوشته های یک زن مشغول به کار در محلی باشگاه که تا به حال ارسال شده تصاویر هفته گذشته ظاهر می شود به او نشان می دهد در هتل.)

"ما مطلقا هیچ دانش این و می خواهم به شما هشدار [نه] به انتشار ادعاهای بی اساس ساخته شده توسط آقای Everson در 'خبرنامه'" نوشت: پاتریشیا تنگ, هتل, مدیر بازاریابی و فروش در پاسخ به یک سوال در مورد Everson را ادعا می کند.

Everson اشاره می کند که هر چند این هتل را اشغال نرخ حتی در گذشته ممکن است کم آن است به احتمال زیاد ساخته شده برای آنها را از طریق آن مواد غذایی و آشامیدنی (persian) فروش آن فضای رویداد و با شارژ نرخ بالاتر از دیگر رقبا در سی (ما اجرایی اتاق با دو تخت ملکه که شامل صبحانه, هزینه us $615 به علاوه مالیات برای شب; ارزان ترین non-تخفیف اتاق بود فقط خجالتی از 400$.)

در طول شب در هتل ما خال خال نه نمایندگان مجلس و نه عربستان و لرزاننده, فقط یک مرد ریشو لباس پوشیدن و در یک فاصله sweatshirt که ما فرض بر این بود قرنطینه نسخه David Burke, نیویورک آشپز که اجرا می شود BLT نخست در هتل (برک نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست دهید).

یک مسئله موجب ناراحتی رو به هتل است که آن را اشغال مشکلات predated این بیماری همه گیر. هر چند که ممکن است مورد علاقه برای جمهوری خواهان و برخی از مشتریان خارجی آن است و نزدیک به نیمی خالی به طور متوسط با توجه به واشنگتن پست گزارش از پاییز گذشته و مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان شده است و به دنبال فروش آن منافع در اجاره نامه. و اگر رئیس جمهور تهمت از دست می دهد در ماه نوامبر در هتل درخواست تجدید نظر به یک توافق نقطه داغ می تواند سقوط و حتی بیشتر.

به عبارت دیگر همه گیر ممکن است به سادگی باید شتاب سقوط در حال حاضر مشکل کسب و کار.

خالی لابی هتل بین المللی ترامپ در آوریل 22. (شارون Weinberger/اخبار یاهو)

در صبح ما سفارش خدمات اتاق که رسید بی درنگ خدمت دوستانه کارکنان عضو که تن شد خوش بین حتی اگر پیام خود را کمی نگران کننده است. "ما تنها هتل پنج ستاره در واشنگتن و ما متعلق به آقای ترامپ با سرمایه T بنابراین همه وحشت است," او گفت:. "اما چه می توانید انجام دهید ؟ هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید."

بعد از صبحانه ما ایستاده در راهرو ما طبقه به پایین نگاه خالی لابی که در آن Damelincourt شد کار از همان جدول او در شب قبل از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن مخابره از تلویزیون.

ما نوشت Damelincourt یک ایمیل توضیح داد ما می خواستیم برای مصاحبه با او به صورت یک مقاله در مورد هتل قبل از اینکه ما بررسی و تماشا به عنوان او به نظر می رسد به عنوان خوانده شده ایمیل ما و بلافاصله خود را ترک میز در لابی. او فرستاده تقریبا بلافاصله با یک effusively مودبانه پاسخ مایل ما یک اقامت خوب است. "من متاسفانه در برگشت به تماس امروز اما ما خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال شما اگر شما آنها را ارسال به من," او نوشت.

بعد از آن در پاسخ به سوالات ما در مورد اشغال وضعیت کارکنان از جمله هر گونه اخراج یا furloughs و برنامه ریزی برای آینده ما با دریافت یک بیانیه نوشته شده است در Damelincourt نام از مغلوب ساختن پیشی جستن در هتل بین المللی نماینده.

"ما باور نکردنی تیم از همکاران در ادامه به ارائه خدمات پنج ستاره رفتن بالا و فراتر از آن برای ارائه بهترین تجربه لوکس با وجود آنچه همه ما ماندگار" آن را بخوانید. "ما مشتاقانه منتظر بازگشت به ما پر جنب و جوش و شلوغ جو به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای همه است."

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • نور خورشید از بین می برد و ویروس به سرعت دولت. تست پیدا کنید

  • چگونه coronavirus می تواند تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری نتایج یک هفته یا بیشتر

  • مقامات اطلاعاتی وزن امکان coronavirus فرار از یک چینی آزمایشگاه

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت تعلیق: چه هدف ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de