یک ایستگاه قطار کارگر پس از درگذشت مردی که گفت که او تا به حال coronavirus تف در

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان منتظر در تلاقی چند خیابان یا جاده در لندن ایستگاه قطار ویکتوریا د

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399
مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت آنها به عنوان منتظر در تلاقی چند خیابان یا جاده در لندن ایستگاه قطار ویکتوریا در مرکز لندن در تاریخ 3 مارس سال 2020 است.

جاستین TALLIS/خبرگزاری گتی ایماژ

  • یک بلیط راه آهن افسر در لندن درگذشت با COVID-19 روز پس از عضو های عمومی, که گفت که او تا به حال coronavirus تف در او.
  • حلقه Mujinga بود در تلاقی چند خیابان یا جاده در ایستگاه ویکتوریا در لندن در ماه مارس زمانی که یک عضو از نزدیک و سرفه و قومی او ادعا او coronavirus.
  • Mujinga که زمینه مشکلات تنفسی درگذشت کمتر از دو هفته بعد.
  • انگلیسی حمل و نقل پلیس راه اندازی کرده اند رسیدگی به این حادثه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک بلیط راه آهن افسر در لندن درگذشت با COVID-19 بعد از عضو های عمومی, که گفت که او تا به حال coronavirus تف و سرفه ،

حلقه Mujinga, 47 بود که در تلاقی چند خیابان یا جاده با یک همکار در طول شیفت در ایستگاه ویکتوریا در مرکز لندن در مارس 22 هنگامی که یک عضو از نزدیک آنها را.

مرد سرفه و قومی هر دو از آنها گفت که او تا به حال coronavirus به گفته او اتحادیه حمل و نقل حقوق و مزایای کارکنان انجمن (TSSA).

این TSSA می گویند که حلقه و همکار خود "التماس برای اجازه به کار از داخل ساختمان با یک سد محافظ بین آنها و مردم" اما گفته شد به خارج باقی می ماند.

در روز هم زنان بیمار با این ویروس.

Mujinga حال اساسی مشکلات تنفسی و وضعیت او بدتر رشد تا زمانی که او در بیمارستان بستری شد و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه اما او در مارس 5.

پلیس راه اندازی کرده اند رسیدگی به TSSA گزارش.

"حمل و نقل بریتانیا پلیس در حال حاضر راه اندازی رسیدگی به گزارش دو تن از کارکنان راه آهن در حال تف در حالی که مشغول به کار در لندن ویکتوریا ایستگاه در مارس 22," آن را در بیانیه ای گفت.

مانوئل Cortes دبیر کل TSSA گفت: دولت باید گسترش طرح پرداخت غرامت برای خانواده های NHS کارگران که مرگ با کروناویروس به همه کارگران خط مقدم.

"ما در حال شوکه شده و ویران در حلقه مرگ" او در بیانیه ای گفت.

"او یکی از بیش از حد بسیاری از کارگران خط مقدم که از دست داده اند زندگی خود را به کوروناویروس.

"به وزیر بهداشت, مت, Hancock, به تازگی اعلام کرد که 60 ، 000 پوند خواهد بود پرداخت به بازماندگان سلامت و مراقبت کارگران که مرگ به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

"نظر ما این است که این غرامت باید تمدید شود به خانواده های همه کارگران خط مقدم که هلاک تلاش برای نگه داشتن کشور ما و خدمات حیاتی رفتن.

"متاسفانه شکم است که فقط یکی از بسیاری از خانواده تراژدی که در آن کودکان را به حال پدر و مادر خود را گرفته و دور از آنها. اما, وجود دارد, پرسش های جدی در مورد مرگ او آن را اجتناب ناپذیر است.

به عنوان یک فرد آسیب پذیر در 'خطر' دسته و بیماری شناخته شده به کارفرما وجود دارد سوال در مورد اینکه چرا GTR نمی ایستادگی او را از خط مقدم وظایف اولیه در این بیماری همه گیر.

"حمله به او در محل کار دچار ترسناک بود و ما فراموش نمی کنم شرکت درمان آن را به طور جدی به اندازه کافی."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن