پذیرش زندگی در مزرعه! ویکتوریا فولر است 'دیوانه وار در عشق با کریس Soules

بازرگانی گل سرخ برای تراکتور سواری. لیسانس ملت و شوهر ویکتوریا فولر و کریس Soules هستند در یک محل بزرگ با توجه

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

بازرگانی گل سرخ برای تراکتور سواری. لیسانس ملت و شوهر ویکتوریا فولر و کریس Soules هستند در یک محل بزرگ با توجه به کلی فلاناگانکه رقابت در کنار 26 ساله در پیتر وبر's فصل لیسانس.

"من فکر می کنم همه چیز را و همه چیز را برای کار کردن و من فکر می کنم او دیوانه وار در عشق با او. خوب برای هر دو آنها را" فلاناگان 28 گفته سرگرمی امشب در مصاحبه ارسال شده در سه شنبه, جولای 14. "که من را خوشحال می کند."

28 سال-خلبان قدیمی است که قدمت فلاناگان از ماه آوریل نیز با ابراز شادی برای سابق خود که در مقام سوم در فصل.

Victoria Fuller Madly in Love With Chris Soules
کریس Soules و ویکتوریا فولر. حسن نیت ارائه میدهد جهش مارمولک کافه/Instagram

"من واقعا دوست دارم کریس" که لیسانس آلوم گفت. "من او را ملاقات کردم چند بار و او واقعا خوب شخص, بنابراین من واقعا خوشحال هستم برای هر دوی آنها."

ما را شکست این خبر ممکن است که Soules و 35 و فولر آغاز شد "منحصرا دوستیابی" و پس از او بازدید او در آرلینگتون, Iowa. طرفداران این باورند که آنها quarantining با هم در مارس و ما بعد از تایید آنها شروع به چت و پس از او "ام را به او DMs."

فروش هرزه و فصل 19 لیسانس خال خال شد با هم در ماه گذشته با بهره گیری از ناهار در جهش مارمولک کافه در زادگاه او Virginia Beach, Virginia.

"آنها به نظر می رسید واقعا خوشحال بودند و بسیار سپاسگزار از همه چیز" یک کارمند در این رستوران گفت: ما به طور انحصاری در زمان. "آنها را نگه داشته گفت:" این محل خیلی ناز!' آنها خیلی لذت بخش با هم."

Soules رقابت در فصل 10 از لیسانس برای اندی دورفمان's قلب قبل از تبدیل شدن به کارشناسی است. در طول 2015 آخر به او پیشنهاد ویتنی Bischoffاما دو تقسیم ماه بعد. در دسامبر 2019 او را به ما نشان داد که او تا به حال "داده" در پیدا کردن یکی.

"من فقط فکر می کنم شما می دانید زمانی که شما پیدا کردن آن" کشاورز مشترک با ما. "من به اندازه کافی به نوع یادگیری است که آن را فقط در مورد, مانند زمانی که آن زمان این اتفاق رخ خواهد داد. ... من استفاده می شود به [باید یک جدول زمانی] خیلی وقت پیش اما به عنوان زمان می رود توسط من سالم هستم نیمه و زمانی که من به دیدار حق فرد آن را در زمان مناسب خواهد بود."

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de