آدیداس رد کارکنان ادعا می کند که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی

فرانکفورت: آلمان ساز ورزشی آدیداس در چهارشنبه را رد کرد و ادعا می کند توسط کارکنان که آن را انجام نمی دهد به

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

فرانکفورت: آلمان ساز ورزشی آدیداس در چهارشنبه را رد کرد و ادعا می کند توسط کارکنان که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با نژاد پرستی پس از "Black Lives Matter" تظاهرات احیا بحث در مورد عدم تنوع در شرکت است.

"ما به شدت رد تمام اظهارات" ساخته شده در نامه ارسال شده توسط 83 کارکنان به هیئت نظارت آدیداس سخنگوی گفت: AFP.

کارگران به نام به حال برای رسیدگی به بخش منابع انسانی و راه اندازی یک ناشناس فروم به بحث تبعیض آدیداس را تایید کرد و به خبرگزاری فرانسه پس از خواسته شد برای اولین بار در گزارش وال استریت ژورنال.

"آدیداس و نایک همیشه بوده و همیشه خواهد بود در برابر تبعیض در همه اشکال" شرکت در گفت و اضافه کرد که "سیاه کارکنان منجر پاسخ" و یک "شخص ثالث محقق" نظارت خواهد سیاست خود را.

در این نامه و در رسانه های اجتماعی پست های کارکنان و هدفمند منابع انسانی رئیس کارن Parkin توضیحات نژادپرستی در آدیداس به عنوان "سر و صدا" است که تنها بحث در امریکا در دست نشست گروه فرعی Reebok سال گذشته است.

"من باید انتخاب بهتری کلمه" Parkin گفت: در یک پاسخ ارسال شده به اینترانت شرکت در ژوئن 12. "باید من به جرم هر کسی عذرخواهی من".

آدیداس راه اندازی یک خط تلفن برای آن حدود 60,000 کارمند در سراسر جهان — از 10 ، 000 از آنها در ایالات متحده — به گزارش مشکلات در داخل شرکت.

"ما در حال حاضر تمرکز تلاش های ما در پیشرفت و ایجاد تغییر واقعی فورا" باواریا گروه گفت.

در ژوئن 10, آدیداس در حال حاضر اعلام کرد که 30 درصد از استخدام های جدید خواهد بود مردم از سیاه و سفید و یا لاتین پس زمینه.

و آن قول به صرف $20 میلیون بیش از چهار سال در برنامه برای حمایت از جوامع سیاه در ایالات متحده است.

آدیداس' تلاش برای آرام داخلی نژادپرستی اتهامات دنبال هفته در سراسر جهان ضد نژادپرستانه تظاهرات در پی مرگ در مارس 25 جورج فلوید در دست یک پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de