بیمار پادشاه عربستان صندلی در جلسه هیئت دولت از بیمارستان اتاق

پادشاه سلمان صندلی مجازی جلسه کابینه "از دفتر خود در بیمارستان تخصصی ملک فیصل در ریاض است." عکس: آبگرم/توییت

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399
پادشاه سلمان صندلی مجازی جلسه کابینه "از دفتر خود در بیمارستان تخصصی ملک فیصل در ریاض است." عکس: آبگرم/توییتر

ریاض: عربستان سعودی بیمار پادشاه و پادشاه اردن به ریاست مجازی در جلسه هیئت دولت از یک بیمارستان در اتاق اواخر روز سه شنبه یک روز پس از او بستری شد به دلیل صفرا التهاب در حمله عربستان گزارش شده است.

کابینه برگزار شد یک جلسه مجازی به ریاست ملک سلمان "از دفتر خود در بیمارستان تخصصی ملک فیصل در ریاض" آبگرم گفت: در توییتر.

این گزارش همراه بود و فیلم از بزرگ منشی در بیمارستان که در آن پادشاه به ریاست این نشست از پشت یک میز بزرگ.

او با تشکر از همه کسانی که تا به حال پرسید: در مورد سلامت خود آبگرم گفت.

84 ساله پادشاه شد و بستری در بیمارستان در روز دوشنبه "برای برخی از آزمایش های پزشکی با توجه به کوله سیستیت" التهاب کیسه صفرا, با توجه به بیانیه صادر شده توسط دادگاه سلطنتی.

در جلسه هیئت دولت مورد بحث و بررسی ترتیبات برای آینده حج برای مسلمانان مقدس در شهر مکه.

حج شده است بسیار کوچک پشت این سال با توجه به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

عربستان مقامات در ابتدا گفت: تنها حدود 1000 زائران ساکن در انگلستان مجاز خواهد بود برای حج, اما گزارش رسانه های محلی می گویند به عنوان بسیاری از 10,000 اجازه خواهد داشت.

برخی از 2.5 میلیون نفر از سراسر جهان معمولا شرکت در مراسم سالانه.

این نادر است برای عربستان سعودی به گزارش سلامت سالمندی پادشاه که حکومت جهان بالا صادر کننده نفت و جهان عرب بزرگترین اقتصاد پس از 2015.

در سال 2017, پادشاهی رد کرده و نصب گمانه زنی که شاه شد برنامه ریزی برای کناره گیری به نفع پسر جوان خود را تاج شاهزاده محمد بن سلمان است که به طور گسترده ای دیده می شود که عملا حاکم است.

تحت شاه حکومت عربستان سعودی راه اندازی کرده است بلند پروازانه اصلاحات اقتصادی برای یک پست-نفت دوران و با توجه به حقوق بیشتر به زنان بلکه به تصویب رسید قاطعانه تر در سیاست خارجی و وارد یک جنگ در کشور همسایه یمن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن