شرکت های هواپیمایی درخواست برای کمک در استرداد مشتریان بیش از لغو پروازهای

هواپیمایی عامل پرواز به و از اروپا قرار است به بازپرداخت مسافران برای لغو پروازها در مدت دو هفته تحت قوانین

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
هواپیمایی عامل پرواز به و از اروپا قرار است به بازپرداخت مسافران برای لغو پروازها در مدت دو هفته تحت قوانین اتحادیه اروپا. — یاهو

پاریس: شرکت های هواپیمایی در حال التماس برای کمک از مشتریان خود را به عنوان آنها در صورت پرداخت مشتریان را برای پروازها لغو شد با توجه به کروناویروس همه گیر است که می تواند گرسنگی آنها را از پول نقد و صنعت گفت.

"ما در حال درخواست از مسافران برای کمک... که درست است و ما در حال انجام آن بر ما زانو" رئیس سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA), Alexandre de Juniac گفت: در رادیو و تلویزیون ایستگاه BFM کسب و کار.

Coronavirus مستندات مجبور اکثر پروازها به مقصد مبتنی باقی می ماند مسافرت هوایی و دوره نقاهت بعد به آرامی قرار دادن شرکت های هواپیمایی در خطر ناک مالی شکل.

هواپیمایی عامل پرواز به و از اروپا قرار است به بازپرداخت مسافران برای لغو پروازها در مدت دو هفته تحت قوانین اتحادیه اروپا اما با حمایت فرانسه و تعدادی از کشورهای دیگر شرکت های هواپیمایی در حال ارائه کوپن و یا مشتریان صبر کنید گاهی اوقات بسیار طولانی برای دریافت پول نقد خود را به عقب.

گروه های مصرف کننده باید گریه ناپاک و کمیسیون اروپا باز کرده است یک پرونده 10 عضو اتحادیه اروپا از جمله فرانسه برای عدم اجرای قوانین و مقررات.

د Juniac گفت: این صنعت هنوز در تلاش برای متقاعد کردن اروپا به آن اجازه می دهد با استفاده از کوپن و یا آن را به زمان بیشتری برای بازپرداخت مسافران است.

"چرا ما درخواست برای این ؟ نه برای تفریح. کسب و کار ما بیشتر به متنعم مسافران نسبت به مشکلات مطرح برای آنها به ویژه مشکلات مالی" او گفت:.

اما "جریان نقدی شرکت های هواپیمایی است که در یک آخرالزمانی وضعیت," او اضافه شده است.

یاتا گفت: در ماه گذشته از آن انتظار خطوط هوایی جهان رنج می برند به مبلغ 84 میلیارد ضرر و زیان در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که چند تا کنون ورشکست شده خطوط هوایی شروع به ریختن دهها هزار نفر از کارکنان و چندین کشور را به شدت به کمک و یا نجات حامل.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن