Alicia Silverstone نشان می دهد پسر خرس چشمگیر مهارت های آشپزخانه

آشپز در ساخت! Alicia Silverstone,پسر, خرس گرفتن یک شروع به سر در مهارت های پخت و پز — و مادر خود را نمی تواند

توسط KETABKHOOOON در 4 تیر 1399

آشپز در ساخت! Alicia Silverstone,پسر, خرس گرفتن یک شروع به سر در مهارت های پخت و پز — و مادر خود را نمی تواند مقاومت در برابر به اشتراک گذاری پیشرفت خود را.

این Clueless ستاره, 43 ارسال شده در یک ویدئو از طریق Instagram روز سه شنبه 23 ژوئن از 9-year-old son برش پیاز در آشپزخانه. خرس عینک آفتابی بر روی صورت خود را برای حفاظت او به عنوان مجدانه تکه گیاهی است. "این به اندازه کافی خوب از او پرسید: Silverstone که شنیده می شود, خنده در پس زمینه.

"خرس خود را طول می کشد پیاز سفت بسیار جدی..." او زیر نویس پست.

Alicia Silverstone Shows Off Son Bear Impressive Kitchen Skills
خرس حسن نیت ارائه میدهد از Alicia Silverstone/Instagram

این نوع رژیم غذایی نویسنده گفت: ما هفته در ماه اوت سال 2019 که او اعتبار خرس رژیم غذایی وگان برای او به خوبی رفتار کودک است.

"من هرگز تا به حال برای بالا بردن صدای من به یاد" او در آن زمان گفت. "من فقط می توانید می گویند: "نه متشکرم" و به یکدیگر احترام بگذارند و گوش دادن به هر یک از دیگر. خیلی از آن است چرا که او را نمی ... بسیاری از این پدر و مادر, اما بسیاری از این مواد غذایی است. هنگامی که کودک شما احساس خوبی به آنها عمل کنند."

او همچنین نشان داد که او پسر او سهام با شوهر سابق او کریستوفر Jarecki — می رسد برای سالم گزینه های زمانی که او گرسنه است. "من تصور که به حساب نمی کند به عنوان یک ضربه زننده خوار" Silverstone گفت. "او می خورد kale تقریبا تقریبا هر روز. و او می خورد bok choy و او می خورد کلم و او برنج قهوه ای و کوینولا."

بومی کالیفرنیا گفت: ما و دیگر خبرنگاران در #BlogHer20 پنل در ماه مه که دارای "انرژی بیشتر" نسبت به اکثر بچه ها به خاطر او وگان.

Alicia Silverstone Shows Off Son Bear Impressive Kitchen Skills
Alicia Silverstone و خرس. حسن نیت ارائه میدهد از Alicia Silverstone/Instagram

"من همیشه خنده, مانند," اوه, من فقیر وگان کودک او را بسیار ضعیف خواند چرا که او پرش همه جا و او را بسیار وحشی. اما انگار آرامش به او و یک بیرق," the Diary of a Wimpy Kid ستاره توضیح داد. "او نمی کردن نمودار."

Silverstone است که وگان شده است که رژیم غذایی نیز مفید است برای او به عنوان یک پدر و مادر است. "اگر من نمی خوردن من اصلا خواب خوب است و اگر من نمی خواب خوب من بد خلق mama," او گفت:. "در حالی که اگر من خوب خورده و من خواب همه چیز را با شادی ... که همه مواد غذایی است."

این باشگاه کتاب بازیگر عناوین ساخته شده در مارس هنگامی که او به اشتراک گذاشته است که او و پسرش باند بیش از بیش از مواد غذایی است. "پسر من و من را از حمام و هنگامی که او را با من به حمام و که واقعا احساس می کند تغذیه و آرامش گفت:" نیویورک تایمز.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب