همیشه وجود دارد! نگاه کنید به 'دوستان' بازیگران Reuniting از طریق سال

آنها گفتند که همیشه وجود دارد! بازیگران از دوستان باقی مانده است, از آنجا که نمایش به پایان رسید آن 10-فصل اجر

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

آنها گفتند که همیشه وجود دارد! بازیگران از دوستان باقی مانده است, از آنجا که نمایش به پایان رسید آن 10-فصل اجرا در سال 2004.

جنیفر آنیستون (Rachel Green), کورتنی کاکس (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (چندلر بینگ) و دیوید شویمر (Ross Geller) شد زندگی واقعی بهترین دوستان است به عنوان آنها به تصویر کشیده شده 20-چیزی که به یک خانواده در حالی که مرور دوستیابی مشاغل و بیشتر در شهر نیویورک است. به این ترتیب شش هسته castmates پیوست در موارد متعدد در سال های پس از بسته بندی مورد علاقه خود طنزهای تلویزیونی.

"من از دست های زیادی در مورد آن زمان. داشتن یک شغل است که مطلق خالص شادی" آنیستون گفت InStyle در ماه اوت سال 2019. "من از دست گرفتن با مردم را دوست دارم انبوه و احترام فراتر از کلمات است. بله این روزها من فوق العاده دلتنگ. هر چیزی می تواند مرا برو, 'وای.'"

این نمایش صبح ستاره به نام NBC سریال "اعتماد نهایی ورزش" با توجه به این واقعیت است که "وجود دارد که به راحتی در اعداد وجود دارد بنابراین همه ما برگزار شد هر یک از دیگر."

آنیستون ساخته شده خودش را به آوازی مدافع برای صفحه reunion بیش از حد. "من آن را انجام دهد" او تصریح کرد: در طول یک ماه ژوئن 2019 ظاهر در این Ellen DeGeneres. "دختران خواهد آن را انجام دهد. و پسران خواهد آن را انجام دهد من مطمئن هستم. ... هر چیزی می تواند اتفاق می افتد!"

کاکس برای بخشی خود را به طور منظم سهام محبت او برای حرفه ای-تغییر پروژه از طریق Instagram. این گربه وحشی پشمالو شهر آلوم ارسال شده رجعت عکس از بازیگران در یک هواپیما در آوریل 2019. "یکی از آن شش از ما رفت و به وگاس و هیچ کس می دانست که ما F. R. I. E. N. D. S در عین حال" او زیر نویس میکنه. "#tbt #beforeitaired #lovetheseguys."

به نقل مکان به دیگر سرمایه گذاری های سابق خود costars پشتیبانی آنها توسط مهمان ظاهر جدید خود را نشان می دهد از جمله گربه وحشی پشمالو شهر, خاک, قسمت های و وب درمانی.

Reunions نه محدود به شش هسته یا. طرفداران وحشی رفت و در دسامبر 2018 زمانی که کمدین کلودیا Oshry اسیر فیلم Cox bumping به تام سلک — که عود به عنوان دوست پسر خود ریچارد برک در طول سری — در یک نوار. "خال خال در نیویورک: دکتر ریچارد Burke and Monica Geller گفت: سلام به یک دیگر" او توییتی در آن زمان است. "تکان داد. چه خواهد شد چندلر می گویند؟"

اسکرول برای دیدن دوستان بازیگران reuniting از طریق سال!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن